درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

دوران نقاهت عمل لیپووایزر

چه کسانی نباید عمل زیبایی لیپووایزر را انجام دهند؟

انجام عمل زیبایی لیپووایزر برای برخی از افراد به دلیلی شرایط خاص بدنی و هم چنین جلوگیری از عوارض و خطرات احتمالی ممنوع می باشد در نتیجه در نظر داشته باشید که در جلسات مشاوره ای قبل از عمل زیبایی لیپووایزر حتما تمامی نکات مورد نیاز را به پزشک خود منتقل کرده و ارزیابی ها و آزمایشات پزشکی را با دقت انجام دهید.

 

چه کسانی نباید عمل زیبایی لیپووایزر را انجام دهند؟

 

همچنین در نظر داشته باشید که پزشک متخصص را از تمامی سوابق پزشکی خود مطلع کنید.

  1. اگر بیمار دچار برخی عوارض خاص و بیماری های منحصر به فرد است در نتیجه تحت هیچ شرایطی نباید اقدام به انجام عمل زیبایی لیپووایزر کند زیرا این موضوع باعث خواهد شد که احتمال ابتلا به خطراتی مانند سکته قلبی، کمبود ایمنی بدن، خون ریزی بیش از حد، تشنج، لخته شدن خون ریه و غیره گردد.
  2. در صورتی که فرد از داروهای ضد التهابی مانند آسپرین، وارفارین و از این قبیل دارو ها مصرف می کند انتخاب عمل زیبایی lipo vaser یک گزینه مناسب نخواهد بود.
  3. مصرف داروهایی که باعث می شود متابولیسم لیدوکائین که در واقع باعث بی حسی در طول عمل می شود از بین روند و دچار اختلال گردد استفاده از بی حسی موضعی در عمل زیبایی لیپووایزر توصیه نمی شود مگر اینکه فرد بتواند با هماهنگی پزشک خود حداقل دو هفته قبل از عمل زیبایی لیپووایزر مصرف این دارو را قطع نماید.
  4. افرادی که انتظارات غیر واقعی از نتایج عمل زیبایی لیپووایزر دارند بهتر است هرگز نسبت به انجام این عمل اقدام نکنند زیرا لیپووایزر یک روش برای از بین بردن چاقی نمی باشد.
  5. افرادی که مبتلا به بیماری های پوستی یا ضعف پوستی هستند بهتر است از انجام عمل زیبایی لیپووایزر صرف نظر نمایند.
  6. زنان باردار و مادرانی که فرزندان خود را شیر می دهند بهتر از موقتا از انجام عمل زیبایی lipo vaser پرهیز نمایند.
  7. افرادی که پوست آن ها قابلیت انعطاف نداشته و به شدت خشک است نیز نمی توانند عمل زیبایی لیپووایزر را انجام دهند.

قبل از انجام عمل زیبایی لیپووایزر قطعا در طول جلسات مشاوره ای سعی کنید با پزشک متخصص خود درباره تمامی این موارد صحبت کنید زیرا بهترین گزینه ها و راهکار ها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

تفاوت های دوران نقاهت عمل لیپووایزر و روش های سنتی لیپو

در هر دو روش ذکر شده ما می توانیم شاهد تغییرات چشم گیری در زمینه حذف چربی ها باشیم که در قسمت های اعظم بدن رخ خواهد داد.

مشاهده مطلب
لیپووایزر و تفاوت آن با روش های سنتی

با این وجود برخی تفاوت ها نیز در آن ها وجود دارد که مهم ترین آن ها در قسمت دوران نقاهت است. معمولا روند بهبودی در روش های لیپو متفاوت است و این تغییرات در عمل زیبایی لیپووایزر و اسمارت لیپو نیز مشاهده خواهد شد.

 

تفاوت های دوران نقاهت لیپووایزر و روش های سنتی لیپو

 

به دلیل این که در روش اسمارت لیپو ساختار های بافت های بدن تغییرات بیشتری خواهند داشت و در نتیجه دچار کمی آسیب خواهند شد در نتیجه این موضوع باعث خواهد شد تا زمان بهبودی علائمی مانند کبودی و تورم در اسمارت لیپو کمی طولانی تر باشد و در همین شرایط اگر در طول روند اسمارت لیپو آسیبی به بافت ها وارد شود مطمئنا روند بهبودی طولانی تر و بسیار دردناک خواهد بود.

اما عمل زیبایی لیپووایزر یکی از بهترین روش هایی است که تاکنون استفاده می شود زیرا به واسطه استفاده از تجهیزات پیشرفته و امواج صوتی برای سست کردن و جدا سازی سلول های چربی برای حفظ سلامت عصب های بدن، رگ های خونی و بافت پوست بسیار مفید است.

عمل زیبایی lipo vaser با ایجاد نوعی تغییر در ایمن سازی رسوبات و چربی های زیر پوست باعث خواهد شد تا بدون هیچ گونه آسیب به قسمت های اطراف و بافت های موجود در آن ناحیه عمل حذف چربی انجام شود.

در نتیجه با توجه به دلایل ذکر شده دوران نقاهت و بهبودی عمل زیبایی لیپووایزر خیلی زودتر و سریع تر از تمامی روش های انجام لیپو خواهد بود.

معمولا این موضوع ذکر خواهد شد که بیماران بین چند روز تا نهایتا 2 هفته برای بهبودی کامل تورم ها و کبودی ها نیاز دارند و پس از آن به سرعت تمامی علائم ناپدید شده و ظاهر اصلی پوست بدون هیچ تورم و کبودی نمایان خواهد شد.

نتایج و بهبودی های حاصل از عمل زیبایی لیپووایزر

 

نتایج و بهبودی های حاصل از عمل زیبایی لیپووایزر و دوران نقاهت عمل لیپووایزر

معمولا بسته به میزان چربی های حذف شده از بافت های بدن میزان بهبودی روز به روز بهتر خواهد شد و در برخی بیماران که وسعت ناجیه مورد درمان بزرگتر و بیشتر است ممکن است روند درمانی کمی طولانی تر شود.

اما در حالت کلی تمامی علائمی مانند درد، کبودی و تورم نهایتا بعد از 2 هفته به طور کامل از بین خواهد رفت و همین موضوع باعث می شود تا عمل زیبایی لیپووایزر به عنوان یکی از سریع ترین راه های بهبودی حذف چربی شناخته شود.

با توجه به دوران نقاهت کوتاه عمل زیبایی لیپووایزر باز هم شاهد این ویژگی بارز هستیم که بیماران تنها چند روز درد را احساس خواهند کرد و در روز های پایانی فقط علائمی مثل کبودی و تورم مشاهده می شود که در برخی موارد تا 4 الی 5 هفته نیز ادامه خواهد داشت.

مشاهده مطلب
لیپووایزر و تفاوت آن با روش های سنتی

نکته مهمی که باید به آن توجه شود این است که عمل زیبایی lipo vaser به نسبت روش سنتی لیپوساکشن دوران نقاهت بسیار کمتر و اثرگذاری بهتری خواهد داشت.

در روش های سنتی در اکثر مواقع بیماران بیهوش شده و سپس فرآیند درمان آغاز خواهد شد و همین موضوع باعث طولانی تر شدن دوران بهبودی و نقاهت خواهد شد در صورتی که در عمل زیبایی لیپووایزر تمامی مراحل توسط بی حسی موضعی انجام می شود و تنها در موارد نادری به تشخیص پزشک از بیهوشی عمومی استفاده می گردد.

استفاده کردن از بی حسی موضعی باعث می شود تا تاثیرات جانبی بر روی بدن بیمار کمتر بوده و در نتیجه سرعت بهبودی تا حد قابل توجهی افزایش یابد.

با همین مثال ساده نیز می توان نتیجه گرفت که نتایج حاصل از عمل زیبایی لیپووایزر بسیار مفید تر و سریع تر خواهد بود و عوارض جانبی کمتری نیز خواهد داشت.

این عمل می تواند تنها در 1 الی 2 ساعت در یک کلینیک خصوصی و البته مجهز انجام شود. دقت داشته باشید که کیفیت کار و تخصص پزشک متخصص در تمامی عمل های زیبایی به خصوص عمل زیبایی لیپووایزر بسیار حائز اهمیت است در نتیجه سعی کنید در انتخاب خود دقت لازم را به عمل آورید.

نکات مهم برای تسریع دوران نقاهت لیپووایزر

 

نکات مهم برای تسریع دوران نقاهت عمل لیپووایزر

معمولا برای اطمینان از این که روند بهبودی به خوبی انجام خواهد گرفت و هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت موارد الزامی دیگری نیز وجود دارند که می تواند در روند بهبودی پس از عمل زیبایی لیپووایزر بسیار تاثیر گذار باشند.

اولین و مهم ترین نکته ای که وجود دارد این است که سعی کنید بیشتر استراحت کنید و زمان کاری خود را کاهش دهید زیرا بدن شما به دلیل از دست دادن بافت های چربی نیاز به بهبودی و استراحت داشته و بهبودی نیز ملزم به زمان است.

سعی کنید از انجام تمرین ها و فعالیت های شدید پرهیز کنید، معمولا پزشک متخصص شما را از تمامی این نکات مطلع خواهد کرد و به شما خواهد گفت که چه زمان می توانید به زندگی عادی خود بازگردید و هیچ مشکلی روند بهبودی عمل زیبایی لیپووایزر شما را تهدید نخواهد کرد.

توجه داشته باشید که زمان بندی برای رسیدن به بهبودی بسیار حائز اهمیت است پس سعی کنید هیچ فشار اضافه ای را بر بدن خود وارد نکنید.

در طی دوران نقاهت بیماران در هفته های اول می توانند فعالیت های عادی مانند قدم زدن، حرکت کردن و از این قبیل فعالیت های سبک را انجام دهند اما با این وجود نباید هیچ اقدامی در جهت انجام فعالیت های سنگین صورت گیرد زیرا فشار بیش از حد نه تنها باعث کندی روند بهبودی خواهد شد بلکه باعث ایجاد عوارض احتمالی نیز خواهد شد.

مشاهده مطلب
لیپووایزر و تفاوت آن با روش های سنتی

در صورتی که پزشک متخصص شما تشخیص دهد برای انجام عمل زیبایی lipo vaser به بیهوشی عمومی نیاز است در نظر داشته باشید که ممکن است در چند روز ابتدایی پس از عمل زیبایی لیپووایزر دچار برخی عوارض مرتبط با بیهوشی عمومی خواهید شد که اولا احتمال وقوع آن ها بسیار کم است و در صورت بروز نیز خیلی زود رفع خواهد شد.

عوارضی که ممکن است در اثر بیهوشی عمومی برای بیماران رخ دهد می تواند شامل مواردی چون تهوع، تب و لرز و خستگی شدید باشد که قطعا این علائم پس از چند روز از بین خواهد رفت.

همچنین دقت داشته باشید که ممکن است برخی عوارض احتمالی ناشی از عمل زیبایی لیپووایزر نیز در طول دوران نقاهت رخ دهد بنابراین دقت کنید که هر گونه نشانه و علائم غیر عادی و طولانی مدت را سریعا به پزشک خود گزارش دهید تا دستورالعمل های مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد و تمامی جوانب را بررسی کند.

کلینیک پوست و مو مارال یکی از بهترین مراکز لیپووایزر در غرب تهران آماده ی ارائه تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی میباشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپووایزر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *