درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

دوران نقاهت لیپووایزر

چه کسانی نباید لیپووایزر را انجام دهند؟

انجام لیپووایزر برای برخی از افراد به دلیلی شرایط خاص بدنی و هم چنین جلوگیری از عوارض و خطرات احتمالی ممنوع می باشد در نتیجه در نظر داشته باشید که در جلسات مشاوره ی قبل از لیپووایزر حتما تمامی نکات مورد نیاز را به پزشک خود منتقل کرده و ارزیابی ها و آزمایشات پزشکی را با دقت انجام دهید.

 

چه کسانی نباید عمل زیبایی لیپووایزر را انجام دهند؟

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

 

همچنین در نظر داشته باشید که پزشک متخصص را از تمامی سوابق پزشکی خود مطلع کنید.

  1. اگر فرد دچار برخی عوارض خاص و بیماری های منحصر به فرد است تحت هیچ شرایطی نباید اقدام به انجام لیپووایزر کند زیرا این موضوع باعث خواهد شد که احتمال ابتلا به خطراتی مانند سکته قلبی، کمبود ایمنی بدن، خون ریزی بیش از حد، تشنج، لخته شدن خون در عروق و غیره گردد.
  2. در صورتی که فرد از داروهای ضد التهابی مانند آسپرین، وارفارین و از این قبیل دارو ها مصرف می کند انتخاب lipo vaser یک گزینه مناسب نخواهد بود.
  3. افرادی که انتظارات غیر واقعی از نتایج لیپووایزر دارند بهتر است هرگز نسبت به انجام این روش اقدام نکنند زیرا لیپووایزر یک روش برای از بین بردن چاقی نمی باشد.
  4. افرادی که مبتلا به بیماری های پوستی یا ضعف پوستی هستند بهتر است از انجام لیپووایزر صرف نظر نمایند.
  5. زنان باردار و مادرانی که فرزندان خود را شیر می دهند بهتر است موقتا از انجام lipo vaser پرهیز نمایند.
  6. افرادی که پوست آن ها قابلیت انعطاف نداشته و به شدت خشک است نیز نمی توانند لیپووایزر را انجام دهند.

قبل از انجام لیپووایزر قطعا در جلسات مشاوره ای سعی کنید با پزشک متخصص خود در رابطه با تمامی این موارد صحبت کنید زیرا بهترین گزینه ها و راهکار ها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

تفاوت های دوران نقاهت لیپووایزر و روش لیپوساکشن

در هر دو روش ذکر شده ما می توانیم شاهد تغییرات چشم گیری در زمینه حذف چربی ها باشیم که در قسمت های اعظم بدن رخ خواهد داد.

با این وجود برخی تفاوت ها نیز در آن ها وجود دارد که مهم ترین آن ها در قسمت دوران نقاهت است. معمولا روند بهبودی در روش لیپوساکشن متفاوت است و این تغییرات در لیپووایزر نیز مشاهده خواهد شد.

 

تفاوت های دوران نقاهت لیپووایزر و روش های سنتی لیپو

 

در روش لیپوساکشن ساختار بافت های بدن تغییرات بیشتری خواهند داشت و دچار آسیب خواهند شد در نتیجه این موضوع باعث خواهد شد تا زمان بهبودی علائمی مانند کبودی و تورم طولانی تر باشد و در همین شرایط اگر در طول روند لیپوساکشن آسیبی به بافت ها وارد شود مطمئنا روند بهبودی طولانی تر و بسیار دردناک خواهد بود.

مشاهده مطلب
لیپووایزر و تفاوت آن با روش های سنتی

 

 

لیپووایزر یکی از بهترین روش هایی است که تاکنون برای حذف چربی ها استفاده شده است زیرا به واسطه استفاده از تجهیزات پیشرفته و امواج صوتی برای سست کردن و جدا سازی سلول های چربی و همچنین برای حفظ سلامت عصب های بدن، رگ های خونی و بافت پوست بسیار مفید است.

lipo vaser با ایجاد نوعی تغییر در ایمن سازی رسوبات و چربی های زیر پوست است که باعث خواهد شد تا بدون هیچ گونه آسیب به قسمت های اطراف و بافت های موجود در آن ناحیه حذف چربی انجام شود.

در نتیجه با توجه به دلایل ذکر شده دوران نقاهت و بهبودی لیپووایزر خیلی زودتر و سریع تر از تمامی روش های مشابه خواهد بود.

معمولا این موضوع ذکر خواهد شد که مراجعین بین چند روز تا نهایتا 2 هفته برای بهبودی کامل تورم ها و کبودی ها زمان لازم دارند و پس از آن به سرعت تمامی علائم ناپدید شده و ظاهر اصلی پوست بدون هیچ تورم و کبودی نمایان خواهد شد.

نتایج و بهبودی های حاصل از عمل زیبایی لیپووایزر

 

نتایج و بهبودی حاصل از لیپووایزر و دوران نقاهت آن

معمولا بسته به میزان چربی های حذف شده از بافت های بدن میزان بهبودی روز به روز بهتر خواهد شد و در برخی مراجعین که وسعت ناجیه مورد درمان بزرگتر و بیشتر است ممکن است روند درمانی کمی طولانی تر شود.

اما در حالت کلی تمامی علائمی مانند درد، کبودی و تورم نهایتا بعد از 2 هفته به طور کامل از بین خواهد رفت و همین موضوع باعث می شود تا لیپووایزر به عنوان یکی از سریع ترین راه های بهبودی حذف چربی شناخته شود.

با توجه به دوران نقاهت کوتاه لیپووایزر باز هم شاهد این ویژگی بارز هستیم که مراجعین تنها چند روز درد را احساس خواهند کرد و در روز های پایانی فقط علائمی مثل کبودی و تورم مشاهده می شود که در برخی موارد تا 4 الی 5 هفته نیز ادامه خواهد داشت.

نکته مهمی که باید به آن توجه شود این است که lipo vaser به نسبت روش قدیمی لیپوساکشن دوران نقاهت بسیار کمتر و اثرگذاری بهتری خواهد داشت.

در روش های سنتی در اکثر مواقع بیماران بیهوش شده و سپس فرآیند درمان آغاز خواهد شد و همین موضوع باعث طولانی تر شدن دوران بهبودی و نقاهت خواهد شد در صورتی که در عمل زیبایی لیپووایزر تمامی مراحل توسط بی حسی موضعی انجام می شود و تنها در موارد نادری به تشخیص پزشک از بیهوشی عمومی استفاده می گردد.

استفاده کردن از بی حسی موضعی باعث می شود تا تاثیرات جانبی بر روی بدن بیمار کمتر بوده و در نتیجه سرعت بهبودی تا حد قابل توجهی افزایش یابد.

مشاهده مطلب
لیپووایزر و تفاوت آن با روش های سنتی

با همین مثال ساده نیز می توان نتیجه گرفت که نتایج حاصل از عمل زیبایی لیپووایزر بسیار مفید تر و سریع تر خواهد بود و عوارض جانبی کمتری نیز خواهد داشت.

این عمل می تواند تنها در 1 الی 2 ساعت در یک کلینیک خصوصی و البته مجهز انجام شود. دقت داشته باشید که کیفیت کار و تخصص پزشک متخصص در تمامی عمل های زیبایی به خصوص عمل زیبایی لیپووایزر بسیار حائز اهمیت است در نتیجه سعی کنید در انتخاب خود دقت لازم را به عمل آورید.

نکات مهم برای تسریع دوران نقاهت لیپووایزر

 

نکات مهم برای تسریع دوران نقاهت عمل لیپووایزر

معمولا برای اطمینان از این که روند بهبودی به خوبی انجام خواهد گرفت و هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت موارد الزامی دیگری نیز وجود دارند که می تواند در روند بهبودی پس از عمل زیبایی لیپووایزر بسیار تاثیر گذار باشند.

اولین و مهم ترین نکته ای که وجود دارد این است که سعی کنید بیشتر استراحت کنید و زمان کاری خود را کاهش دهید زیرا بدن شما به دلیل از دست دادن بافت های چربی نیاز به بهبودی و استراحت داشته و بهبودی نیز ملزم به زمان است.

سعی کنید از انجام تمرین ها و فعالیت های شدید پرهیز کنید، معمولا پزشک متخصص شما را از تمامی این نکات مطلع خواهد کرد و به شما خواهد گفت که چه زمان می توانید به زندگی عادی خود بازگردید و هیچ مشکلی روند بهبودی عمل زیبایی لیپووایزر شما را تهدید نخواهد کرد.

توجه داشته باشید که زمان بندی برای رسیدن به بهبودی بسیار حائز اهمیت است پس سعی کنید هیچ فشار اضافه ای را بر بدن خود وارد نکنید.

در طی دوران نقاهت بیماران در هفته های اول می توانند فعالیت های عادی مانند قدم زدن، حرکت کردن و از این قبیل فعالیت های سبک را انجام دهند اما با این وجود نباید هیچ اقدامی در جهت انجام فعالیت های سنگین صورت گیرد زیرا فشار بیش از حد نه تنها باعث کندی روند بهبودی خواهد شد بلکه باعث ایجاد عوارض احتمالی نیز خواهد شد.

در صورتی که پزشک متخصص شما تشخیص دهد برای انجام عمل زیبایی lipo vaser به بیهوشی عمومی نیاز است در نظر داشته باشید که ممکن است در چند روز ابتدایی پس از عمل زیبایی لیپووایزر دچار برخی عوارض مرتبط با بیهوشی عمومی خواهید شد که اولا احتمال وقوع آن ها بسیار کم است و در صورت بروز نیز خیلی زود رفع خواهد شد.

عوارضی که ممکن است در اثر بیهوشی عمومی برای بیماران رخ دهد می تواند شامل مواردی چون تهوع، تب و لرز و خستگی شدید باشد که قطعا این علائم پس از چند روز از بین خواهد رفت.

مشاهده مطلب
لیپووایزر و تفاوت آن با روش های سنتی

همچنین دقت داشته باشید که ممکن است برخی عوارض احتمالی ناشی از عمل زیبایی لیپووایزر نیز در طول دوران نقاهت رخ دهد بنابراین دقت کنید که هر گونه نشانه و علائم غیر عادی و طولانی مدت را سریعا به پزشک خود گزارش دهید تا دستورالعمل های مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد و تمامی جوانب را بررسی کند.

کلینیک پوست و مو مارال یکی از بهترین مراکز لیپووایزر در غرب تهران آماده ی ارائه تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی میباشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپووایزر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *