درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

با عمل زیبایی لیپووایزر به اندام دلخواه خود دست یابید

لیپووایزر

قطعا تاکنون بارها عبارت لیپوساکشن را شنیده اید و کمی با آن آشنایی دارید اما این تکنولوژی با گذشت زمان هنوز شکل سنتی خود را حفظ کرده و شاید دیگر طرفداری نداشته باشد! اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی امروز روش های جدید تری برای زیبایی و تناسب اندام وجود دارد که عمل زیبایی لیپووایزر یکی از آن هاست.

عمل زیبایی لیپووایزر در حقیقت همان لیپوساکشن سنتی است که با تکنولوژی های پیشرفته التراسونیک انجام خواهد شد و در این فرآیند چربی ها برای حذف انتخاب شد و برای تغییر شکل اندام ها و طراحی آن ها به شکل دلخواه استفاده خواهد شد.

 

لیپووایزر

 

در عمل زیبایی لیپووایزر فناوری هایی استفاده شده است که باعث شده این عمل زیبایی بسیار قوی تر از نمونه های سنتی باشد و به راحتی می تواند چربی های نواحی از بدن مانند پا، ران، شکم، پهلو و غیره را از بین ببرد و به اندازه ای دقیق طراحی شده است که قدر خواهد بود در نقاط بسیار حساسی مانند گردن نیز به کار گرفته شود، ناحیه ای که در لیپوساکشن به روش سنتی کاری بس دشوار و خطرناک بود.

به یاد داشته باشید که نتایج حاصل از هر عمل زیبایی lipo vaser متفاوت خواهد بود زیرا هر عملی مطابق با شرایط بیمار مربوطه انجام خواهد شد و کوچکترین جزئیات بدن بیمار می تواند در نتیجه تاثیر گذار باشد پس از جراح متخصص زیبایی خود نخواهید تا شبیه کسی باشید! از وی درخواست کنید تا بهترین اندام ممکن را با عمل زیبایی لیپووایزر برایتان به ارمغان آورد.

عمل زیبایی لیپووایزر چیست و چگونه انجام خواهد شد؟

در عمل زیبایی لیپووایزر ابتدا ناحیه ای که بیمار قصد تغییر شکل و حذف چربی های آن را دارد به دقت مشخص خواهد شد سپس یک محلول بسیار شور در بافت مورد نظر تزریق خواهد شد که همین محلول باعث می گردد تا سلول های چربی و پیوستگی بین آن ها تا حد زیادی کاهش یافته و به راحتی قابل جداسازی باشند.

در سیستم و دستگاهی که برای عمل زیبایی لیپووایزر استفاده می شود ماده ای به نام اپی نفرین وجود دارد که باعث می شود در طول روند ترمیم رگهای خونی هیچگونه خون ریزی نداشته و یا به طرز جالبی این موضوع کاهش یابد تا در نتیجه کبودی های ناشی از عمل زیبایی لیپووایزر بسیار کمتر شوند.

همچنین در تجهیزات مربوطه مقداری لیدوکائین وجود دارد که باعث بی حسی موضعی شده و خون ریزی را در محل انجام عمل زیبایی لیپووایزر علاوه بر درد کاهش خواهد داد.

 

عمل زیبایی لیپووایزر چیست و چگونه انجام میشود؟

 

سپس با استفاده از دستگاه عمل زیبایی lipo vaser و یک پروب نازک بافت های چربی در تماس با امواج التراسونیک شکسته خواهند شد و سپس به آرامی توسط دستگاه ساکشن و ماساژ می توان شاهد خارج شدن چربی ها بود به گونه ای که هیچ آسیب یا فشاری به بافت ها و رگ های خونی وارد نشده است که همین موضوع عامل اصلی کبودی و درد کمتر و هم چنین نتیجه بهتر در عمل زیبایی لیپووایزر می باشد.

عمل زیبایی لیپووایزر به صورت کاملا سرپایی انجام خواهد شد و تنها ماده بیهوشی استفاده شده در این عمل به صورت موضعی تزریق خواهد شد.

البته در برخی موارد با توجه به شرایط بیمار و تشخیص پزشک و همچنین ناحیه ای که تحت تاثیر دستگاه عمل زیبایی لیپووایزر انجام خواهد گرفت می توان از بیهوشی عمومی یا آرامبخش نیز استفاده کرد.

در یک جلسه درمانی عمل زیبایی لیپووایزر به دلیل تکنولوژی پیشرفته و دستگاه های موجود می توان نواحی مختلفی را ترمیم کرد اما پیشنهاد می شود برای دریافت بهترین نتایج ممکن و سپری کردن دوران بهبودی مناسب تعداد جلسات درمانی خود را با پزشک متخصص خود هماهنگ کنید تا با فاصله ای مناسب انجام شود.

 

آمادگی های پیش از عمل زیبایی لیپووایزر

 

آمادگی های پیش از عمل زیبایی لیپووایزر

عمل زیبایی لیپووایزر نیز مانند هر عمل زیبایی یا حتی درمانی دیگری نیاز به برخی مراقبت ها و اصولی دارد که حتما باید پیش از عمل رعایت شود تا نتایج حاصل شده کاملا مطابق میل بیمار باشد.

در طی جلسات مشاوره ای که بین بیماران و پزشک متخصص برگزار خواهد شد تمامی این نکات ذکر خواهد شد زیرا برخی از ان ها الزامی بوده و حتما باید رعایت شود تا عمل زیبایی lipo vaser به درستی انجام شود.

معمولا به بیمار توصیه می شود که در صورت استفاده از برخی داروهای خاص ضد التهاب و یا آسپرین و مشتقات آن مصرف آن را برای چند هفته متوقف کند زیرا استفاده از این داروها باعث خواهد شد تا احتمال خون ریزی و کبودی پس از عمل افزایش پیدا کند و روند بهبودی پس از عمل زیبایی لیپووایزر نیز با سرعت کمری سپری شود.

در صورتی که در مورد مصرف یک دارو دچار شک و تردید هستید بدون هیچ درنگی با متخصص خود تماس گرفته و موضوع را مطرح کنید زیرا این نکات قبل از انجام عمل زیبایی لیپووایزر بسیار ضروری هستند و می تواند سرنوشت ساز باشد و نتایج را تا حد زیادی دگرگون کند.

یکی دیگر از مواردی که معمولا پیشنهاد می شود تا قبل از عمل حتما رعایت کنید این است که تمامی جوانب مرتبط با عمل لیپووایزر را در نظر بگیرید زیرا ممکن است پس از عمل سرپایی لیپووایزر برای برگشت به منزل دچار مشکل شده و به کمک احتیاج داشته باشید پس سعی کنید تمامی احتمالات ممکن را برای چنین مواقعی در نظر بگیرید.
دوران نقاهت عمل زیبایی لیپووایزر

 

دوران نقاهت عمل زیبایی لیپووایزر

استفاده از تکنولوژی التراسونیک در عمل زیبایی lipo vaser باعث می شود تا بافت های مورد نظر دچار کمترین تغییر و اختلال در ساختار شوند که همین موضوع موجب می گردد تا نتایج پس از عمل در دوران نقاهت تنها شامل برخی خطوط صاف و شفاف باشند و کبودی ها به حداقل میزان خود برسند.

بیماران در دوران ناراحتی با استفاده از روش عمل زیبایی لیپووایزر می توانند درد و ناراحتی های کمتری را تجربه نمایند.

البته در طول دوران نقاهت همواره باید تحت نظر پزشک متخصص قرار گیرند زیرا در طول دوران نقاهت در ناحیه برش های ایجاد شده ممکن است شاهد خروج برخی مایعات زائد باشند که قبل از عمل تزریق شده است.

همچنین در هفته های اول پس از عمل زیبایی لیپووایزر وجود کمی تورم عادی بوده و نگران کننده نیست که در چنین شرایطی می توان با تجویز داروهایی درد و تورم را تا حد زیادی کاهش داد.

در طول دوران نقاهت ممکن است از بیمار خواسته شود تا لباس های چسبان و تنگی در خانه بپوشند تا روند فشرده سازی و تثبیت بافت های چربی را تسریع نموده و بهبود بخشد.

این لباس های فشرده ساز یا به عبارتی گن ها ممکن است بین 2 تا 6 هفته پس از عمل زیبایی لیپووایزر به دستور پزشک متخصص استفاده شوند که می تواند نسبت به میزان چربی استخراج شده و ناحیه مورد نظر این مدت زمان متغیر باشد.

استفاده از این لباس ها باعث خواهد شد تا مراحل بهبود راحت تر انجام شده و پوست شما به خوبی با بافت جدید سازگاری پیدا کند.

مدت زمانی که برای بازیابی حاصل از عمل زیبایی لیپووایزر در نظر گرفته شده معمولا با توجه به روند عمل، میزان چربی حذف شده، تعداد مناطق مورد درمان و غیره متغیر خواهد بود که البته تمامی این مراحل توسط پزشک متخصص توضیح داده خواهد شد و بیمار متوجه می شود که چقدر طول خواهد کشید.

البته در دو هفته ی اولیه پس از عمل زیبایی lipo vaser پیشنهاد می شود تا از انجام فعالیت های سنگین مانند جابجایی وسایل سنگین یا ورزش های شدید خودداری نمایید و پس از آن می توانید به مرور به فعالیت های عادی خود برگردید.

دلیل رعایت این نکته تنها تثبیت نتایج عمل زیبایی لیپووایزر است.

سعی کنید موضوعات گفته شده را جدی بگیرید زیرا پوشیدن لباس فشرده سازی یا گن پس از عمل زیبایی لیپووایزر بسیار ضروری بوده و همواره پیشنهاد می شود چون می تواند باعث بهبود وضعیت درمانی در دوران نقاهت گردد.

برخی بیماران هستند که در مورد پوشیدن لباس های تنگ و چسبان کمی مردد بوده و از انجام این کار امتناع می ورزند اما توجه داشته باشید که این موضوع کاملا الزامی است.

داروهای ضد التهاب نیز می تواند باعث رفع و کاهش تورم های ناشی از عمل زیبایی لیپووایزر گردد که برای تجویز این داروها می توانید از پزشک عمومی یا پزشک متخصص خود کمک بگیرید زیرا استفاده از داروهای ضد التهاب صرفا برای جلوگیری از هر گونه عفونت احتمالی خواهد بود و در روند بهبود نیز کمک خواهد کرد.

آخرین روش ذکر شده نیز استفاده از ماساژ درمانی برای خروج مایعات زیر پوست و بافت است.

همان طور که گفته شد در طول عمل مایعاتی تزریق خواهد شد که موجب سست شدن بافت چربی ها خواهد شد.

مازاد این مایعات می تواند توسط ماساژ درمانی و سوراخ کوچک ایجاد شده در پوست خارج شود.

سعی کنید در طول دوران نقاهت حتما به مقدار زیادی آب بنوشید زیرا در روند بهبود شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

 

عوارض و خطرات احتمالی ناشی از لیپووایزر

 

عوارض و خطرات احتمالی ناشی از لیپووایزر

عمل زیبایی لیپووایزر می تواند بهتر و دقیق تر از تمامی روش های موجود یک ظاهر اسپورت و ورزشی را برای مردان رقم زده و موجب تناسب اندازم و زیبایی بدن زنان نیز شود اما مطابق هر عمل جراحی ممکن است لیپووایزر نیز احتمال بروز برخی خطرات و عوارض را در پی داشته باشد.

البته با توجه به تحقیقات انجام شده توسط پزشکان این موضوع اثبات شده است که عوارض و خطرات ناشی از عمل زیبایی لیپووایزر به ندرت رخ خواهد داد و در شرایطی که عمل در محیطی مناسب و توسط پزشکی متخصص و ماهر انجام شود احتمال وقوع این عوارض نزدیک به صفر خواهد بود.

بیماران و متقاضیان عمل زیبایی lipo vaser همواره باید آگاه باشند که ممکن است این عوارض برای آنان نیز رخ دهد در نتیجه باید آمادگی کاملی برای مقابله با آن داشته باشند زیرا به راحتی قابل کنترل بوده و تنها در شرایط خاص نیاز به مراجعه به پزشک متخصص احساس می شود و در باقی موارد با توجه به رعایت دستورالعمل های موجود تمامی مشکلات عمل زیبایی لیپووایزر برطرف خواهند شد.

شاید یکی از شایع ترین و ساده ترین عوارض جانبی عمل زیبایی لیپووایزر تورم باشد در نتیجه قطعا پزشک متخصص شما را از دستورالعمل های مرتبط با تورم پس از lipo vaser باخبر خواهد کرد.

در حالت کلی سه روش برای کاهش تورم پس از لیپووایزر وجود دارد که به طور خلاصه می توان به استفاده از لباس های فشرده سازی و گن، ماساژ درمانی و تخلیه مایعات زیر پوست و داروهای ضد التهاب اشاره کرد که قطعا می تواند راه حل موضوع تورم پس از لیپووایزر باشد.

 

آیا پس از عمل لیپووایزر احتمال کبودی وجود دارد؟

 

آیا پس از عمل زیبایی لیپووایزر احتمال کبودی پوست وجود دارد؟

یکی از عوارض جانبی و البته خفیف عمل زیبایی لیپووایزر کبودی است.

البته این مورد از عوارض عمل زیبایی لیپووایزر به راحتی با تمام نکات گفته شده در مورد رفع تورم برطرف خواهد شد و هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد.

البته در این بین نکته ای وجود دارد که می تواند موجب ایجاد ترس و نگرانی در برخی بیماران گردد.

میزان ایجاد کبودی در بیماران مختلف متفاوت و متغیر خواهد بود و همین موضوع در برخی مواقع باعث خواهد شد تا بعضی بیماران دچار نگرانی شوند اما لازم به ذکر است که این موضوع کاملا عادی بوده و جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا نوع پوست و بدن و حتی ناحیه ای که بر روی آن عمل زیبایی lipo vaser انجام شده در افراد مختلف متفاوت بوده و همین موضوع باعث می شود تا میزان کبودی ها نیز در هر یک از بیماران متفاوت باشد.

اما در حالت کلی توجه داشته باشید که روش های ذکر شده برای هر میزان از کبودی پاسخگو خواهد بود و موجب رفع آن ها خواهد شد زیرا کبودی یکی از جزئی ترین عوارض ناشی از عمل زیبایی لیپووایزر است.

 

آیا عمل زیبایی لیپووایزر درد دارد؟

 

آیا عمل زیبایی لیپووایزر درد دارد؟

معمولا یکی از بزرگترین سوالات هر شخصی در مورد عمل های جراحی یا زیبایی این است که آیا این عمل با درد همراه است یا خیر!

در اصل مدیریت درد یکی از مهم ترین بخش های مراقبت های پس از عمل است که باید به دقت رعایت شده و در دوران نقاهت جدی گرفته شود زیرا  درد و ناراحتی بعد از هر عملی کمی طبیعی است.

برای یادگیری بهترین دستورالعمل ها و نکات حتما سعی کنید تا در جلسات مشاوره پیش از عمل زیبایی لیپووایزر همه چیز را با پزشک متخصص خود در میان بگذارید تا با اطلاعات کاملی عمل زیبایی لیپووایزر را انجام دهید.

معمولا در چند روز ابتدایی پس از عمل زیبایی لیپووایزر درد و ناراحتی بیشتر خواهد بود که می توان با داروهای ضد التهاب و مسکن این درد را کنترل کرد و با گذشت زمان نیز شاهد این موضوع خواهیم بود که درد به تدریج کاهش یافته و در نهایت از بین خواهد رفت.

این طول درمان برای از بین رفتن درد نهایتا بین 1 تا 2 هفته طول خواهد کشید.

در طول دوران بهبودی در برخی لحظات به دلیل انقباض و انبساط عضله ای ممکن است کمی درد احساس شود که البته عادی و جزئی بوده و برای کنترل درد و تورم در چنین لحظاتی می توان از کمپرس آب سرد و یا حتی در مورادی آب گرم استفاده کرد تا تورم و درد کاهش یابد.

دقت کنید که آب استفاده شده برای کمپرس نباید زیادی گرم یا سرد باشد زیرا باعث خواهد شد تا عوارضی مانند یخ زدگی یا سوختگی به وجود آید.

 

نتایج حاصل از لیپووایزر چگونه خواهد بود؟

 

نتایج حاصل از عمل زیبایی لیپووایزر چگونه خواهد بود؟

پس از انجام تمامی مراحل حذف چربی در روش های نوین عمل زیبایی لیپووایزر نتایج بلافاصله قابل مشاهده است اما به دلیل وجود کمی قرمزی و تورم در پوست نتایج مشاهده شده نهایی نیستند.

در طول چند ماه پس از عمل زیبایی لیپووایزر نتایج اولیه تثبیت شده و کاملا در اندام ها مشهود خواهند بود.

در تمام طول این مدت سعی کنید تا ارتباط خود را با پزشک متخصص زیبایی خود قطع نکنید تا پس از عمل زیبایی لیپووایزر نیز همراه شما بوده و روند پیشرفت درمان را کنترل نمایید.

اگر پس از عمل زیبایی lipo vaser بیمار نسبت به افزایش وزن اقدام کند، به دلیل خارج شدن چربی های اضافی با عمل زیبایی لیپووایزر دیگر تمامی وزن اضافه شده در یک نقطه متمرکز نخواهد شد بلکه در تمامی نقاط بدن پخش می گردد و به سلول های چربی نقاط خاص منتقل نمی شود.

برای اینکه بتوان بهترین نتایج را از عمل زیبایی لیپووایزر دریافت کرد همواره پیشنهاد می شود که با رژیم غذایی مناسب، ورزش منظم و چشم انداز واقع بینانه روند درمان را کنترل کرده و نتایج را از حالت موقتی به دائمی تبدیل کنید تا این گونه نتایج عمل زیبایی لیپووایزر بسیار دلپذیر شود.

برای ارزیابی درست تغییرات قبل و بعد از عمل زیبایی lipo vaser معمولا پیشنهاد می شود تا حتما از نواحی مورد نظر عکس بگیرید و تصاویر قبل و بعد از عمل لیپووایزر را با هم مقایسه کنید.

کلینیک پوست و مو مارال یکی از بهترین مراکز لیپووایزر در غرب تهران آماده ی ارائه تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی میباشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)