درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو زنده

کاشت ابرو زنده

امروزه با زیاد شدن فشار های عصبی و بیماری های مختلف مشکل ریزش مو و ابرو هم رواج پیدا کرده است. راه های مختلفی برای رفع ریزش مو وجود دارد اما اغلب روش های موجود موقتی اند.

 

کاشت ابرو زنده

 

اگر می خواهید برای همیشه از مشکل ریزش ابرو رهایی یابید عمل زیبایی کاشت ابرو زنده می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد.

اما قبل از اقدام به انجام جراحی زیبایی کاشت ابرو زنده باید اطلاعاتی را درباره روش های انجام و چگونگی انجام هر کدام کسب کنید و اطمینان یابید انجام جراحی زیبایی eyebrow transplant طبیعی راه حلی مناسب برای شما است.

 

روش های کاشت ابرو زنده

در ابتدا پزشک متخصص زیبایی قبل از انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده یک جلسه مشاوره برای شما می گذارد تا هم نکات لازم برای آمادگی عمل زیبایی پیوند ابرو زنده به شما بگوید و هم بررسی های لازم قبل از انجام عمل جراحی eyebrow transplant طبیعی را انجام دهد.

 

روش های کاشت ابرو زنده

 

پزشک متخصص طی بررسی ها، نوع، رنگ و ضخامت موهای ابرو هایتان را مورد بررسی قرار می دهد و طبق نتایج بدست آمده از بررسی ها بانک مو را برای انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده انتخاب می کند.

بانک مو به محلی گفته می شود که از فولیکول های مو آن منطقه برای عمل زیبایی کاشت ابرو زنده استفاده می شود. سپپس پزشک متخصص با توجه به فرم صورتتان قالب های مناسب با صورتتان را برای ابرو به شما نشان می دهد تا شما مدل دلخواه ابرویتان را مشخص کنید.

سپس قالب انتخابیتان برای عمل جراحی کاشت ابرو زنده را بر ناحیه ابروهایتان می کشد تا طبق آن عمل جراحی eyebrow transplant طبیعی را انجام دهد. انجام عمل جراحی پیوند ابرو طبیعی معمولا با بیهوشی موضعی در ناحیه ابروهایتان همراه است.

عمل جراحی کاشت ابرو زنده به دو روش انجام می شود. در ابتدا به انجام عمل جراحی eyebrow transplant زنده به روش قدیمی پرداخته خواهد شد.

در انجام عمل جراحی پیوند ابرو زنده به روش قدیمی پزشک متخصص زیبایی تکه از بانک مو را می برد و پوست آن را جدا می کند.

سپس فولیکول های مو را از پوست جدا شده خارج می کند و با سوزن ریز مخصوص عمل زیبایی کاشت ابرو زنده آن های طبق قالب انتخابی شما پیوند می زند.

در عمل جراحی کاشت ابرو زنده به روش دوم که روشی جدیدتر است و به تازگی توسط پزشکان متخصص زیبایی انجام می پذیرد دیگر زخمی ایجاد نمی شود و پزشک متخصص بدون ایجاد برش و جدا کردن پوست از بانک مو فولیکول های مو را استخراج می کند.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟

و در انتها مانند عمل جراحی کاشت ابرو زنده به روش قدیمی با سوزن عمل جراحی eyebrow transplant زنده و ایجاد کردن سوراخ فولیکول های مو را طبق قالب دلخواهی شما برای عمل زیبایی پیوند ابرو طبیعی در ناحیه مورد نظر پیوند می زند.

 

کاشت ابرو زنده برای چه کسانی مناسب می باشد؟

همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین موارد برای انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده این است که بدانید آیا فرد مناسبی برای انجام عمل جراحی پیوند ابرو طبیعی هستید یا خیر؟ سپس به انجام عمل جراحی eyebrow transplant زنده اقدام کنید.

در پایین به برخی موارد که باعث می شود شما فرد مناسبی برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو زنده باشید اشاره شده است.

 1. اگر فردی هستید که در حال انجام دوره های شیمی درمانی برای درمان بیماری سرطان هستید و دچار ریزش ابرو شده اید در طول درمان انجام عمل جراحی eyebrow transplant زنده توصیه نمی شود. بعد از اتمام درمان می توانید به انجام عمل زیبایی پیوند ابرو اقدام کنید.
 2. اگر ریزش موهای ابرو شما به دلیل موارد ژنتیکی باشد.
 3. اگر به دلیل عوارض جانبی برخی داروها دچار ریزش ابرو شده اید.
 4. اگر به دلیل مبتلا شدن به برخی بیماری ها مانند آلوپسی با ریزش ابرو مواجه شده اید.
 5. اگر به دلیل فشار های عصبی دچار ریزش ابرو و مو شدید شده اید.
 6. اگر بر اثر آسیب دیدگی ابرو، موهای ابرویتان را از دست داده اید.
 7. برداشتن زیاد موهای ابرو با ابزاری مانند موچین و یا تیغ
 8. استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی مانند مداد و سایه ابرو

انجام عمل زیبایی کاشت ابرو زنده می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد؛ اما برای اطمینان بهتر است به پزشک متخصص زیبایی و عمل جراحی eyebrow transplant طبیعی هم مراجعه کنید و در این رابطه با او مشورت کنید.

 

نتایج حاصل از کاشت ابرو زنده

طبق تحقیقات انجام شده بر افرادی که عمل زیبایی کاشت ابرو را انجام داده ان مشخص شده است که نتیجه کامل عمل جراحی پیوند ابرو طبیعی معمولا بعد از یک سال مشخص می شود.

عمل جراحی کاشت ابرو زنده به دقت بسیار زیادی نیاز دارد به این دلیل که هر ناحیه از ابرو جهت گیری های متفاوتی دارد و در صورتی که به درستی انجام نشود ممکن است موهای پیوند زده پس از رشد در جهت اشتباهی رشد کنند.

اگر می خواهید از بروز این مشکل پس از انجام عمل جراحی کاشت ابرو طبیعی جلوگیری کنید باید در انتخاب پزشک خود برای انجام عمل جراحی eyebrow transplant زنده دقت کنید و پزشک با تجربه ای را برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو طبیعی انتخاب کنید.

مشاهده مطلب
بعد از کاشت ابرو چه باید کرد ؟

معمولا بیمارانی که به برای انجام کاشت ابرو مراجعه می کنند از این بابت نگران هستند که به این دلیل که برای eyebrow transplant طبیعی از موهای بدن خود فرد برای پیوند ابرو استفاده می شود بعد از رشد ابرو آیا ممکن است رنگ موهای ابرو ی پیوند زده با بقیه موهای ابرو متفاوت باشد؟

در صورتی که شما پزشک مناسبی را برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی انتخاب کرده باشید و بتواند تشخیص درستی برای انتخاب بانک مو طبق بررسی های انجام شده بدهد ممکن نیست با این مشکل بعد از انجام عمل جراحی پیوند ابرو زنده مواجه شوید.

 

مراقبت های بعد از کاشت ابرو زنده

بهتر است در روزی که می خواهید عمل زیبای کاشت ابرو را انجام دهید فردی را به عنوان همراه با خودتان بیاورید تا شما مجبور به رانندگی بعد از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant نشوید و یا تنها به خانه نروید.

انجام عمل جراحی شما ممکن است با عوارض جانبی همراه باشد که شما می توانید با انجام مراقبت های بعد از انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده و انتخاب پزشک متخصص زیبایی از بروز عوارض جانبی جلوگیری کنید. در پایین به برخی از نکات مراقبتی اشاره شده است.

 1. ناحیه ابرو را که عمل زیبایی eyebrow transplant انجام شده کاملا تمیز نگه دارید و آن ناحیه را عاری از گرد و غبار و باکتری کنید. برای این کار می توانید از اسپری های ضد عفونی کننده استفاده کنید.
 2. به ابروهای خود دست نزنید و به آن ها فشار وارد نکنید.
 3. آرایش کردن را تا چند روز کنار بگذارید.
 4. تا یک ماه بعد از انجام عمل جراحی پیوند مو هر هفته به پزشک متخصص زیبایی خود برای اطمینان از رخ ندادن مشکل جدی به پزشک متخصص خود مراجعه کنید.

می توانید بعد از گذشت مدتی از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی که مو های پیوند زده شده رشد کرده اند، ژل مخصوص ابرو را برای نگه داشتن مو های ابرو بر روی پوست صورت خود استفاده کنید.

برای تقویت ابرو هایتان بعد از عمل جراحی پیوند ابرو، لازم نیست از محصول خاصی استفاده کنید. به این دلیل که رشد ابرو هایتان بعد از عمل جراحی کاشت ابرو طبیعی به خودی خود سریع تر می شود و نیازی به انجام کار خاصی در این زمینه ندارید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
فواید کاشت ابرو و کاربرد های آن

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *