پزشکان جراحی زیبایی

بهترین دکتر عمل بلفاروپلاستی در شیراز + اطلاعات تماس

فهرست معتبر بهترین پزشکان متخصص جراحی پلک در استان فارس

متخصصان علم روانشناسی معتقد هستند از طریق چشم‌های افراد می‌توان به عمق وجود آن‌ها پی برد. شاید تا به حال شما با افرادی برخورد داشته‌اید که علی‌رغم خندیدن، چهره آن‌ها غمگین به نظر می‌رسد چرا که غمی در چشمان آن‌ها نهفته است. با توجه به تأثیر بسیار زیادی که چشم‌ها بر روی شادابی و زیبایی چهره می‌گذارند، بنابراین در صورتی که دچار مشکلاتی همانند پف زیر چشم و افتادگی پلک هستید، نباید نسبت به این مشکلات بی‌تفاوت عبور کنید بلکه با یک بلفاروپلاستی سرپایی می‌توانید زیبایی چشم‌های خود را دو چندان نمایید. عمل بلفاروپلاستی در شیراز به عنوان یکی از رایج‌ترین عمل‌های زیبایی شناخته شده است که تقریبا در تمام کلینیک‌های زیبایی انجام می‌گردد. انتخاب بهترین جراح و کلینیک عمل پلک در شیراز این امکان را فراهم می‌کند که شما بتوانید یک عمل ایمن و استاندارد را انجام داده و هیچگونه نگرانی درمورد سلامت و بینایی چشمان خود نداشته باشید.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

بهترین دکتر بلفاروپلاستی در شیراز
لیست معتبر اطلاعات تماس بهتری پزشکان متخصص جراحی پلک در شیراز

بهترین دکتر و کلینیک بلفاروپلاستی در شیراز

دکتر حسین مرادیان | شیراز بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مسلمین تلفن تماس: 09052890606
دکتر سعید رضا توفیقی | شیراز ،تقاطع فلسطین و قصرالدشت، ساختمان سبحان طبقه اول ، واحد 2 – تلفن تماس : 07132309503
دکتر محمد مهدی مهرابی | شیراز، قصرالدشت، نبش کوچه 53، نبش ساختمان تجارت جهانی ساختمان نوین، طبقه سوم، واحد 302 – شماره تماس :07136262702
دکتر سعید مرزبان | شیراز، خیابان زند، روبروی خیابان 20 متری، ساختمان آریا، طبقه اول شماره تماس : 07132326798

  یکی از نگرانی‌های افراد برای انجام عمل بلفاروپلاستی، حساس بودن بافت چشم است. اگر شما بتوانید بهترین متخصص و کلینیک عمل پلک در شیراز را پیدا کنید، از این بابت نگرانی نخواهید داشت. بهترین متخصص در این ‌زمینه از ویژگی‌های زیر برخوردار است:

  • داشتن گواهی تخصصی در زمینه عمل بلفاروپلاستی

  حتماً باید از متخصص درمورد مدرک او سوال کنید. اغلب متخصصانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند گواهی خود را در معرض دید قرار می‌دهند تا مراجعه‌کننده به راحتی بتواند آن را ببیند.

  • فعالیت در کلینیک‌های معتبر

  در واقع شما اگر بتوانید بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در شیراز را پیدا کنید، نیمی از راه را برای دسترسی به متخصصان توانمند طی کرده و می‌توانید تخت نظر پزشکان حرفه‌ای در این زمینه عمل بلفاروپلاستی را انجام دهید. بهترین کلینیک‌ها دارای تجهیزات پیشرفته، کاد ردرمانی حرفه‌ای و شرایط استاندارد بوده و از طرف دیگر از مجوز وزارت بهداشت برخوردار هستند.

  • برگزاری جلسه مشاوره

  همچنین متخصصان حرفه‌ای جلسه مشاوره را برای مراجعه‌کنندگان خود برگزار می‌کنند و تمامی توضیحات لازم من جمله آمادگی قبل از عمل، نحوه مراقبت از خود در دوره نقاهت و روند انجام کار را برای آن‌ها شرح خواهند داد.

  • حمایت از مراجعه‌کنندگان

  ممکن است که در دوران نقاهت دچار مشکل می‌شوید. در این زمان یک پزشک بااخلاق هستند از شما حمایت می‌کند تا این مشکل در اولین فرصت برطرف شده و دچار عارضه‌ای جدی نشوید.

  مشاهده این مطلب : عوارض احتمالی عمل جراحی پلک

  جراحی پلک بالا در شیراز

  بلفاروپلاستی پلک بالا در شیراز

  به کمک عمل بلفاروپلاستی می‌توان پوست اضافه در پلک بالا، افتادگی پلک و یا وجود چربی در این قسمت را به راحتی درمان نمود. البته زمانی که اسم عمل و یا جراحی به میان می‌آید بسیاری از افراد تصوری از اتاق عمل دارند که بعد از آن باید تا چند روز در بیمارستان‌ بستری شوند. اما لازم است بدانید که چنین شرایطی برای جراحی پلک بالا در شیراز وجود ندارد. حتی اگر نیاز باشد این عمل به کمک جراحی پیش برود، باز هم شما بعد از چند ساعت مرخص شده و به خانه برمیگردید. به همین دلیل است که عمل بلفاروپلاستی را به عنوان یکی از عمل‌های زیبایی سرپایی می‌شناسند. در جلسه مشاوره متخصص بعد از معاینه پلک بالا، شدت عارضه و از طرف دیگر شرایط جسمی شما مشخص می‌کند که این عمل از طریق جراحی پیش برود یا که این عارضه‌ها را می‌توان با روش‌های غیر تهاجمی همانند لیزر برطرف نمود. برای مثال عمدتاً برای تخلیه چربی، متخصص به سراغ لیزر می‌رود. یا حتی می‌توان پوست اضافه در پلک بالا را به کمک لیزر برطرف نمود. در این صورت به جای اینکه نیازی به چاقوی جراحی و در نهایت بخیه باشد، بدون هیچگونه جای زخم و بخیه می‌توان پوست اضافه و افتادگی پلک را درمان نمود.

  بلفاروپلاستی پلک پایین در شیراز

  شاید شما که در حال مطالعه مقاله هستید با مشکل پف زیر چشم و یا تجمع چربی در پلک پایین مواجه هستید. در این صورت نیز می‌توان به کمک بلفاروپلاستی این عارضه‌ها را درمان نمود. قطعاً پف زیر چشم اصلاً خوشایند نیست به خصوص اینکه نه تنها زیبایی چهره را تحت تأثیر قرار می‌دهد بلکه سن فرد را بیشتر از سن واقعی او نشان خواهد داد. در اولین قدم شما باید بهترین متخصص و مرکز عمل بلفاروپلاستی در شیراز را پیدا کنید. سپس متخصص از شما می‌خواهد عکسبرداری‌های لازم را انجام داده و از طرف دیگر در جلسه مشاور شرکت کنید تا معاینه حضوری انجام گیرد. در صورتی که منعی برای شما وجود نداشته باشد می‌توانید عمل بلفاروپلاستی پلک پایین را به راحتی انجام دهید. اما اینکه این عمل با چه روشی انجام شود، به شرایط شما، شدت عارضه در پلک پایین و همچنین مهارت متخصص بستگی دارد. اگر بتوانید بهترین جراح پلک در شیراز را پیدا کنید از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی برای شما به وجود نیامده و بدون هیچگونه نگرانی می‌توانید عمل بلفاروپلاستی را برای چشم‌های خود انجام دهید. البته نکته دیگر که لازم می‌دانیم به آن اشاره کنیم این است که به گفته متخصصان، عمل بلفاروپلاستی تنها یک عمل زیبایی نیست بلکه قطعاً برداشتن چربی و پوست اضافه باعث بهتر شدن میدان دید شما شده و این موضوع کمک می‌کند که دچار ضعف بینایی نشوید.

  هزینه جراحی پلک در شیراز

  هزینه بلفاروپلاستی در شیراز

  در جلسه مشاوره‌ای که در حضور متخصص برگزار می‌شود، شما نباید برای پرسیدن سؤال‌ها خجالت بکشید. هرگونه ‌ابهامی که به ذهن می‌رسد را با پزشک خود در میان بگذارید. حتی لازم است درمورد قیمت کار با شما صحبت شود. اگر چه هزینه عمل بلفاروپلاستی چندان زیاد نیست ولی به هر حال این موضوع برای اغلب مراجعه‌کنندگان بسیار اهمیت دارد. نکته‌ای که لازم است در همین قسمت به آن اشاره کنیم این است که در اغلب موارد شرکت‌های بیمه، بخشی از هزینه‌ها را برای شما پرداخت می‌کنند چرا که عمل بلفاروپلاستی جنبه درمانی نیز دارد و البته اگر متخصص این موضوع را تأیید کند، شما می‌توانید به شرکت بیمه مدنظر خود مراجعه کرده و قسمتی از هزینه‌ها را دریافت نمایید. روش انتخابی برای عمل بلفاروپلاستی، شدت عارضه‌های موجود در چشم، دستمزد متخصص و هزینه‌های کلینیک، مهم‌ترین عواملی هستند که بر قیمت عمل پلک در شیراز تأثیر می‌گذارد.

  مشاهده این مطلب : بهترین متخصص عمل پلک

  بلفاروپلاستی در شهرستان‌ های استان فارس

  هوطنان ساکن در شهرستان‌ های استان فارس که تصمیم دارند عمل بلفاروپلاستی را در این منطقه انجام دهند باید در انتخاب متخصص، دقت  بیشتری داشته باشند. اما این بدان معنا نیست که با انتخاب بهترین جراح و کلینیک بلفاروپلاستی در شیراز نتیجه کار تضمین کاملا خواهد شد. در واقع شما باید مسأله مراقبت در دوره نقاهت را نیز جدی بگیرید. رعایت تمامی نکات که متخصص برای شما بیان می‌کند به اندازه عملکرد پزشکان اهمیت دارد. از طرفی اگر که مشکلی برای شما بروز نمود باید سریعاً آن را با متخصص خود در میان بگذارید قبل از اینکه شرایط حاد شده و دچار عوارض جدی‌تر بشوید. از جمله نکات مراقبتی که در دوره نقاهت باید به آن توجه شود عبارتند از:

  • عدم دستکاری محل جراحی به خصوص با دست‌های نشسته
  • بالاتر بودن سر از بدن در زمان استراحت برای جلوگیری از افزایش تورم پوستی
  • استفاده از دارو‌های تجویز شده توسط متخصص
  • مطالعه نکردن تا چند روز برای جلوگیری از فشار به چشم
  • خودداری از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی به مدت دو هفته بعد از عمل برای جلوگیری از خونریزی
  • پرهیز از مصرف دارو‌های رقیق‌کننده خون برای جلوگیری از خونریزی به مدت دو هفته
  • مصرف میوه، سبزی و آب کافی در طول روز برای افزایش سرعت ترمیم زخم‌ها و بهبود سریع‌تر بدن

  maralsalamatiranian

  یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *