پزشکان پوست و مو

لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در بوشهر

شماره تلفن + آدرس بهترین پزشکان و مراکز پیوند ابرو در استان بوشهر

کاشت ابرو این امکان را فراهم می‌کند که شما بتوانید به صورت طبیعی از داشتن ابرو‌های پرپشت و خوش‌حالت لذت ببرید. حتی اگر به سراغ رنگ و موادشیمیایی بروید باز هم مدل ابرو غیر طبیعی بوده و حتی این کار باعث می‌شود که چهره شما مسن‌تر به نظر برسد. در حالی که از طریق پیوند طبیعی ابرو در بوشهر شما می‌توانید تراکم موی ابروی خود را افزایش داده و شادابی و زیبایی را به چهره خود بازگردانید. در سال‌های اخیر به لطف اطلاع‌رسانی‌ها و آموزش‌هایی که برای مردم ارائه شده است اکنون خانم‌ها می‌دانند که هزینه کردن برای ایمپلنت ابرو در بوشهر قطعاً بهتر از سایر روش‌های زیبایی موقت همانند تاتوی ابرو خواهد بود. ما نیز در این مقاله تمامی اطلاعات لازم در مورد روش ‌های پیوند ابروی طبیعی در بوشهر و انتخاب بهترین متخصص کاشت ابرو در استان بوشهر را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد به این‌ امید که بتوانید بهترین تصمیم را برای انجام این عمل زیبایی داشته باشید.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

کاشت ابرو در بوشهر
لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در بوشهر

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در بوشهر

ماندگاری کاشت ابرو در بوشهر و طبیعی به نظر رسیدن آن تحت کنترل چند عامل قرار دارد:

  1. یکی از مهمترین عوامل موثر در این زمینه که سهم عمده‌ای از نتیجه کاشت ابرو را به خود اختصاص می‌دهد، نحوه عملکرد متخصص است. یک متخصص حرفه‌ای می‌تواند متناسب با بانک مو و وضعیت ابروی شما، بهترین روش را برای شما انتخاب کند. از سوی دیگر کلاس‌های مشاوره برای آموزش نکات مراقبتی قبل و بعد از پیوند ابروی طبیعی را نیز برای شما برگزار خواهد کرد. بنابراین همانگونه که متوجه شدید انتخاب بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در بوشهر می‌تواند تضمین‌کننده نتیجه پیوند ابرو و ماندگاری آن باشد.
  2. همچنین این مسأله بسیار مهم است که شما چه اندازه به توصیه‌های ذکر شده توسط متخصص برای آمادگی قبل از پیوند ابرو و مراقبت از خود در دوره نقاهت توجه کنید. در واقع بهتر است اینگونه بگوییم که حتی اگر بهترین پزشک و مرکز کاشت ابرو در بوشهر را برای انجام این عمل زیبایی انتخاب کنید اما به هیچ عنوان به توصیه‌های مراقبتی توجه نداشته باشید نتیجه کار اصلاً خوشایند نخواهد بود.

به طور کلی برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از ایمپلنت ابرو در بوشهر به دست بیاورید حتماً لازم است قبل از انتخاب دکتر و مرکز کاشت ابرو تحقیقات لازم را به عمل آورده و در انتخاب متخصص به هیچ عنوان عجولانه عمل نکنید. بعد از کاشت ابرو حداقل به مدت یک سال در بازه‌های زمانی مشخص باید به متخصص خود مراجعه کنید. یک پزشک حرفه‌ای و بااخلاق به خوبی از مراجعین خود حمایت خواهد کرد تا بدون هیچ مشکلی بتوانند این مدت زمان را پشت سر گذاشته و نتیجه کاشت ابرو را حداقل بعد از ۶ ماه به خوبی رویت کنند.

جدیدترین و بهترین روش های کاشت ابرو در بوشهر

حتماً برای شما جالب خواهد بود اگر بگوییم که روش‌ های ایمپلنت ابروی طبیعی در بوشهر دقیقا همان متد‌هایی هستند که برای کاشت مو استفاده خواهند شد اما تفاوت بسیار مهمی بین کاشت مو و ابرو وجود دارد. متخصص در زمان پیوند ابرو باید ظرافت عمل بیشتری داشته باشد چرا که زاویه مو‌ها در ابرو در سه جهت تغییر می‌کند و اگر در تنظیم زوایا به این مسأله توجه نشود نتیجه کاشت، ‌ایده‌آل نخواهد بود.

کاشت ابرو به روش fit در بوشهر

هر کدام از روش‌های کاشت ابرو مزایا و معایب خاص خود را دارند. برای مثال مهمترین مزیت روش اف آی تی این است که اگر قرار باشد مو از قسمت پشت سر استخراج شده و پوست این قسمت چروکیده باشد، قطعاً روش fit بهترین نتیجه را برای شما ارائه خواهد کرد. البته نباید فراموش کنید که به دلیل استخراج فولیکول به روش دستی، سرعت عمل این روش کاهش پیدا خواهد کرد. از طرف دیگر نمی‌توانید انتظار کاشت ابروی پرپشت را از روش fit داشته باشید.

کاشت ابرو به روش sut در بوشهر

کاشت ابرو به روش sut در بوشهر

در راستای بررسی مزایای انواع روش ‌های پیوند ابرو در بوشهر لازم است بدانید که روش sut سرعت و دقت بسیار بالایی دارد زیرا برای استخراج فولیکول، به جای استفاده از پانچ دستی از دستگاه‌های اتوماتیک استفاده می‌شود. این کار به حفظ سلامت فولیکول‌ها در جریان برداشت از بانک مو نیز کمک خواهد کرد.

کاشت ابرو به روش fut در بوشهر

بهترین بانک مو برای کاشت ابرو، قسمت پشت گوش و در مرحله بعد قسمت پشت ‌سر خواهد بود. نحوه استخراج فولیکول در روش‌های ایمپلنت ابرو با هم متفاوت است. برای مثال روش fut  براساس جراحی صورت گرفته و لازم است نوار باریکی از پوست مو از قسمت بانک مو بریده شود بنابراین لازم است این روش تحت نظر یک متخصص توانمند انجام گیرد تا در زمان برش، آسیب عمقی به بافت‌های پوستی وارد نکرده و از طرف دیگر از سلامت فولیکول‌ها حفظ شود

کاشت ابرو به روش ترکیبی در بوشهر

برای افرادی که ابرو‌های بسیار باریک داشته و اکنون می‌خواهند تراکم مو و ابروی خود را بالا ببرند تا به مدل دلخواه و پرپشت دست پیدا کنند، روش ترکیبی می‌تواند گزینه مناسبی باشد منوط بر اینکه متخصص صلاحیت شما را برای استفاده از این روش تایید نماید. با توجه به اینکه با هر کدام از روش‌های fut و اف آی تی به تنهایی نمی‌توان کاشت ابرو با تراکم بالا را انجام داد، لذا اگر شما می‌خواهید مدل ابروی بسیار پرپشتی داشته باشید بهتر است ترکیب این دو برای شما اجرا گردد.

کاشت ابرو به روش میکروگرافت در بوشهر

ابداع روش‌های جدید کاشت ابرو، در راستای افزایش دقت و سرعت کار و کاهش عوارض جانبی و برداشتن محدودیت‌ها جهت انجام پیوند ابرو بوده است. برای مثال روش میکروگرافت از تمامی این مزیت‌ها برخوردار بوده و می‌توان ریزش ابرو ناشی از بیماری را نیز درمان نمود. به همین دلیل است که کاشت ابرو به روش میکروگرافت در بوشهر با استقبال زیادی مواجه شده است به خصوص اینکه دوره نقاهت این روش بسیار کوتاه خواهد بود.

کاشت ابرو به روش DHI در بوشهر

جدیدترین و بهترین روش پیوند ابرو در بوشهر روش DHI نام دارد که بسیار سریعتر از متدهای نامبرده است و ضریب اطمینان کار بالا خواهد بود. به این معنا که احتمال آسیب رسیدن به فولیکول‌ها به شدت کاهش پیدا می‌کند. در نتیجه می‌توان از این روش برای افرادی استفاده کرد که بانک موی بسیار ضعیفی داشته و می‌خواهند تراکم موی ابرو را به حد دلخواه بالا ببرند تا مدل ابرو پرپشت شود. مزیت دیگر روش دی اچ آی این است که فولیکول در فاصله بین استخراج و کاشت، داخل دستگاه باقی می‌ماند بنابراین از آلودگی و عفونت در‌ امان خواهد ماند.

هزینه کاشت ابرو در بوشهر

هزینه کاشت ابرو در بوشهر

اینکه برای مقرون به صرفه بودن کاشت ابرو در بوشهر به سراغ کلینیک‌ها و مراکزی بروید که کاشت ابروی ارزان در بوشهر را برای شما انجام می‌دهند بزرگترین اشتباه است. شما به اندازه‌ای که برای انجام این عمل زیبایی هزینه می‌کنید به همان اندازه نتیجه خواهید گرفت. البته این گفته بدان معنا نیست که باید به سراغ کلینیک های‌گران قیمت بروید. در واقع شما باید در اولین قدم کیفیت خدمات مرکز مورد نظر و سابقه کاری متخصصین فعال در آن را به عنوان معیار اصلی برای انتخاب پزشک قرارداده و سپس پیرامون هزینه‌ها تحقیق کنید. البته شاید شما بتوانید کاشت ابرو اقساطی در بوشهر را تحت شرایط استاندارد نیز پیش ببرید.

کاشت ابرو در شهرستان‌ های استان بوشهر

در نهایت لازم است بدانید که کلینیک‌های زیبایی در استان بوشهر خدمات پیوند طبیعی ابرو را تحت نظر متخصص حرفه‌ای برای هموطنان ساکن در شهرستان‌های… استان بوشهر انجام می‌دهند. برای یافتن این قبیل مراکز کافیست به سراغ اینترنت رفته و موقعیت جغرافیایی خود را جستجو کنید. البته این تنها اولین مرحله برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در بوشهر است. پس از آن لازم است مراجعه حضوری داشته باشید تا از کیفیت خدمات مرکز، تخصص کادر درمان و عملکرد پزشکان فعال در آن مطمئن شده و سپس زیبایی خود را به دست متخصصان مرکز مربوط بسپارید

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *