پزشکان پوست و مو

اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در ایلام

لیست معتبر شماره تلفن + آدرس پزشکان و مراکز پیوند ابرو در ایلام

علی‌رغم اینکه در سال‌های اخیر روش‌های مختلف کاشت ابرو در کشور ما برای انجام این عمل زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند اما هنوز هم هستند خانم‌هایی که از روش‌های موقتی و البته ناسالم همانند رنگ کردن، استفاده از مواد آرایشی و گزینه‌هایی از این قبیل برای پرپشت کردن و حالت دادن به ابرو‌های خود استفاده می‌کنند. سوالی که از شما داریم این است که آیا بهتر نیست تنها یک بار برای انجام کاشت طبیعی ابرو جهت داشتن ابرو‌های دلخواه هزینه کنید و روش‌های موقتی که عواقب بدی را برای پوست و مو دارند کنار بگذارید؟ شما اکنون می‌توانید کاشت طبیعی ابرو در ایلام را در بهترین کلینیک‌ها انجام دهید. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان ذهنیت نادرست نسبت به هزینه و حتی نحوه انجام این عمل زیبایی نداشته باشید. در اولین قدم بهترین دکتر پیوند ابرو در ایلام را پیدا کنید تا بتوانید در جلسه مشاور پاسخ تمامی سوالات خود را به دست بیاورید. در این صورت می‌توانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در ایلام

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در ایلام

تصوری که در بین مراجعه‌کنندگان وجود دارد این است که اگر جدیدترین روش کاشت ابرو در ایلام برای آن‌ها انتخاب شود بدون شک بهترین نتیجه از این عمل زیبایی به دست آمده و بعد از سپری شدن مرحله استراحت فولیکول‌ها که تقریباً سه ماه طول می‌کشد، شاهد رشد اید‌ه‌آل ابرو‌ها خواهند بود. اما لازم است بدانید که انتخاب روش کار تنها بخشی از این عمل بوده و اگر نتوانید بهترین متخصص و کلینیک کاشت ابرو در ایلام را پیدا کنید، حتی در انتخاب روش نیز دچار محدودیت خواهید شد. به عبارت دیگر کیفیت انجام پیوند طبیعی ابرو و نتیجه نهایی آن تقریباً به اندازه ۹۰ درصد تحت کنترل متخصص خواهد بود. بنابراین عاقلانه‌ترین کار این است که تنها براساس گفته‌ها و شنیده‌ها عمل نکنیم. در اولین فرصت یک کلینیک معتبر دارای مجوز وزارت بهداشت و بهترین خدمات را پیدا کنید. سپس از مراجعین قبلی در مورد عملکرد متخصصان سوال نمایید. قطعاً آن‌ها بهترین گواهان برای تعیین عملکرد متخصص خواهند بود. فراموش نکنید که اگر شما به بهترین کشور جهان برای پیوند ابرو مراجعه کنید باز هم لازم است تحقیقات لازم پیرامون انتخاب دکتر و کلینیک را انجام دهید چرا که پزشکان غیرر حرفه‌ای در تمام دنیا حضور داشته و شما ممکن است در دام آن‌ها گرفتار شوید.

کاشت ابرو به روش ‌های نوین در ایلام

همانگونه که گفته شد روش‌های مختلفی برای ایمپلنت ابرو وجود دارد. متخصص ابتدا باید بررسی نمایید که شما به چه دلیل دچار ریزش ابرو شده‌اید یا اینکه آیا ذاتا ابرو‌های باریک داشته‌اید؟ به هر حال عوامل مختلفی در انتخاب روش پیوند ابرو در ایلام تاثیرگذار هستند. باید اجازه دهید پزشک معالج در جلسه مشاوره معاینات لازم را انجام داده و نتایج آزمایشات شما را به دقت مورد بررسی قرار دهد. ما در ادامه این مقاله این روش‌ها را به طور مختصر توضیح داده‌ایم. با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

کاشت ابرو به روش fit در ایلام

جالب است بدانید که اغلب مردم دوست دارند کاشت ابرو بدون تراشیدن بانک مو و یا پوست ابرو انجام شود چرا که برای رشد مجدد مو باید مدت زمان زیادی را صبر کنند و این موضوع برای ابرو اصلاً خوشایند نیست. لازم است بدانید که امکان کاشت ابرو بدون تراشیدن مو با روش اف آی تی فراهم شده است. تنها کافی است موی محل بانک مو و همچنین ابرو به اندازه کافی کوتاه شود.

کاشت ابرو به روش sut در ایلام

کاشت ابرو به روش sut در ایلام

در راستای ارتقاء روش‌های پیوند مو برای افزایش ضریب اطمینان کار، روش sut  به عنوان یکی از بهترین روش‌ها، در حال حاضر در تمام کلینیک‌های زیبایی استان ایلام تحت نظر متخصصین حرفه‌ای انجام می‌شود. در این روش بعد از استخراج فولیکول، کاشت از طریق هولدر‌های اتوماتیک انجام خواهد گرفت.

کاشت ابرو به روش fut در ایلام

اگر تصور می‌کنید که عمل زیبای کاشت ابرو با جراحی همراه است لازم است بدانید که این تصور کاملاً غلط بوده و تنها در زمان انتخاب روش fut  باید یک جراحی کوچکی در محل بانک مو انجام گیرد تا نوار باریکی از پوست سر جدا شده و بتوان فولیکول‌ها را در زیر میکروسکوپ با دقت بالا استخراج نمود. البته لازم است بدانید که متخصص تنها زمانی این روش را برای شما انتخاب خواهد کرد که شرایط شما اقتضا کند.

کاشت ابرو به روش ترکیبی در ایلام

آیا تا به حال در مورد کاشت ابرو با روش ترکیبی مطلبی شنیده‌اید؟ گاهی اوقات مراجعه‌کنندگان تمایل دارند ابرو‌های بسیار باریک خود را پهن و پرپشت کنند در حالی که تنها در یک جلسه از درمان نمی‌توان به چنین نتیجه‌ای رسید. در چنین شرایطی متخصص ابتدا کاشت را با روش fut  انجام داده و سپس برای افزایش تراکم به سراغ روش اف آی تی می‌رود. ترکیب این دو روش تراکم بسیار بالایی را به دنبال خواهد داشت.

کاشت ابرو به روش میکروگرافت در ایلام

اگر بخواهیم یکی از جدیدترین روش‌های کاشت ابرو مبتنی بر تکنولوژی‌های روز جهان را به شما معرفی کنیم لازم است به سراغ روش میکروگرافت برویم که تمام محدودیت‌ها را از سر راه برداشته و حتی افراد با بانک موی ضعیف که در اثر ابتلا به بیماری دچار ریزش مو شده‌اند می‌توانند از داشتن ابرو‌های پرپشت و طبیعی به کمک روش میکروگرافت لذت ببرند.

کاشت ابرو به روش DHI در ایلام

با ابداع روش میکروگرافت و در راستای کاهش دخالت دست در زمان استخراج و کاشت فولیکول به ابرو، روش DHI  ابداع شده است. این روش که به ‌عنوان متد مستقیم کاشت ابرو شناخته شده است، فولیکول‌های استخراج شده را داخل قسمت قلم مانند دستگاه نگه می‌دارد تا هیچگونه تماسی با محیط و دست متخصص نداشته باشند و از آلودگی و عفونت درمان بماند. بلافاصله دستگاه به محل پیوند ابرو منتقل شده و فولیکول در زاویه مناسب کاشت می‌شود.

هزینه کاشت ابرو در ایلام

هزینه کاشت ابرو در ایلام

برای اینکه هزینه کاشت طبیعی ابرو در ایلام برای شما مقرون به صرفه باشد قطعاً باید این عمل زیبایی را تحت نظر بهترین متخصص پیوند ابرو در ایلام انجام دهید چرا که در این صورت مطمئن هستید تنها با یک بار هزینه، به نتیجه ‌ایده‌آل خود خواهید رسید. از سوی دیگر لازم است مراقبت‌های بعد از کاشت را نیز جدی بگیرید تا فولیکول‌ها بتوانند دوره نقاهت و استراحت را به خوبی پشت سر گذاشته و دچار آسیب و عفونت نشوند. درست است که قیمت ایمپلنت ابرو در ایلام نسبت به سایر روش‌های پرپشت کردن ابرو که موقت هستند بیشتر خواهد بود اما فراموش نکنید که نتیجه کار دائمی بوده و هیچگونه آسیبی به پوست وارد نمی‌شود. البته بعضی از کلینیک‌های معتبر امکان کاشت اقساطی ابرو در ایلام را برای شما عزیزان فراهم کرده‌اند. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که عجولانه قضاوت نکنید. ابتدا با یک متخصص حرفه‌ای صحبت نمایید. ممکن است هزینه کار براساس تراکم مورد نیاز و روش انتخابی برای شما بسیار ارزان تمام شود.

کاشت ابرو در شهرستان ‌های استان ایلام

ساکنین شهرستان‌های. . . استان ایلام در حال حاضر به کلینیک‌های معتبر‌ی دسترسی دارند که می‌توانند عمل زیبایی پیوند ابرو را در شرایط کاملا استاندارد و بدون هیچگونه نگرانی انجام دهند. در نتیجه نیازی به مراجعه به استان تهران نخواهد بود. فقط لازم است که تمامی توصیه‌های متخصص را جدی بگیرند تا بتوانند نتیجه‌ ایده‌آل را از کار به دست آورده و در نهایت شاهد ابرو‌های پرپشت و خوش‌حالت با مدل دلخواه خود باشند. اگر تمامی مراحل کار به خوبی انجام گرفته و دوره نقاهت را با موفقیت پشت سر بگذارید شک نکید نتیجه کاشت ابرو برای شما ماندگار خواهد بود.

 

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *