پزشکان پوست و مو
موضوعات داغ

اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در اصفهان

شماره تماس + آدرس بهترین پزشک و مراکز پیوند ابروی طبیعی در اصفهان

زمانی که در مورد زیبایی چهره صحبت می‌کنیم منظور ما این است که بین تمامی المان‌های موجود در صورت تناسب وجود داشته و از طرف دیگر پوست صورت شاداب و جوان باشد. فرض کنیم که شما ابرو‌های بسیار باریکی دارید و یا اینکه اخیراً به دلیل ریزش ابرو، پرپشتی و خوش‌حالتی ابرو‌های خود را از دست داده‌اید. جلوی آینه بایستید تا متوجه شوید همین عارضه چقدر بر زیبایی چهره و حتی سن شما تأثیر می‌گذرد. به هر حال همانند مو ممکن است شما به دلیل نداشتن تغذیه مناسب، استفاده از دخانیات، عدم مراقبت از ابرو، رنگ کردن بیش از اندازه آن، استفاده از مواد آرایشی نامرغوب و مواردی از این قبیل به فولیکول آسیب‌زده و در نتیجه ریزش ابرو شروع شود. کاشت ابرو یکی از بهترین روش‌ها برای درمان کم‌پستی ابرو است.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

خوشبختانه در حال حاضر پیوند طبیعی مو در اغلب استان‌های کشور انجام گرفته و شما می‌توانید از خدمات ایمپلنت ابرو در اصفهان نیز بهره‌مند شوید. البته زمانی که به کلینیک معتبر جهت کاشت طبیعی ابرو در اصفهان مراجعه می‌کنید در جلسه مشاوره ابتدا پزشک سعی می‌کند مشکل اصلی که منجر به ریزش ابرو شده است را به درستی تشخیص و درمان را شروع کند چرا که اگر عامل این عارضه درمان نشود قطعاً کاشت ابرو هیچ فایده‌ای نخواهد داشت چون در مدت کوتاهی باز هم شاهد ریزش ابرو خواهید بود.

کاشت ابرو در اصفهان
اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در اصفهان – مارال سلامت ایرانیان

فرم دریافت مشاوره رایگان خدمات زیبایی

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در اصفهان 

👌 1- کلینیک تخصصی کاشت ابرو [ دکتر پارسا نوایی ]

کاشت ابروی طبیعی توسط دکتر پارسا نوایی در کلینیک تخصصی پوست و مو [سینایار] که از مجهزترین کلینیک های زیبایی در کهتاصفهان می باشد، با همراهی کادر مجرب و تکنیسین های حرفه ای با جدیدترین روش کاشت ابرو، و با طراحی انواع مدل ابرو با در نظر گرفتن سلیقه و خواست متقاضیان انجام خواهد گردید.

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، حدفاصل پل هوایی میر و چهارراه وکلا، نبش کوچه ۴۱، کلینیک پوست و مو سینایار

شماره تماس جهت مشاوره تخصصی و رایگان کاشت ابرو : 0313664000809109105484

به جرأت می‌توان گفت که کاشت طبیعی ابرو به حساسیت بسیار بالاتری نسبت به کاشت مو احتیاج دارد. این ادعا دو دلیل بسیار مهم دارد:

  1. مدل نهایی ابرو دقیقاً در معرض دید است در نتیجه حتی زیبایی چشم‌ها را نیز متاثر خواهد کرد.
  2. همچنین زاویه کاشت ابرو در هر قسمت با هم متفاوت است به گونه‌ای که پزشکان سه زاویه را برای ابرو تعریف می‌کنند.

کوچکترین خطا در تشخیص عمق و زاویه کاشت فولیکول در ابرو باعث می‌شود در نهایت مدلی که مدنظر داشته‌اید به دست نیامده و حتی ابرو‌های پراکنده و شلخته داشته باشید. در این زمان است که انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو طبیعی در اصفهان اهمیت خود را نشان می‌دهد. در صورتی که به یک کلینیک معتبر دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت و با کادری از متخصصین حرفه‌ای مراجعه نمایید مطمئن خواهید بود که در انجام کار هیچگونه خطایی رخ نخواهد داد و اگر شما مراقبت‌های بعد از پیوند را جدی بگیرید، قطعاً نتیجه بسیار خوبی به دست خواهید آورد.

روش های جدید کاشت ابروی طبیعی در اصفهان

تمامی متد‌هایی که برای پیوند طبیعی مو مورد استفاده قرار می‌گیرد این قابلیت را دارند که متخصصان بتوانند از آن‌ها برای کاشت طبیعی ابرو نیز استفاده نمایند. در این قسمت از مقاله شما را با روش ‌های پیوند طبیعی ابرو در اصفهان آشنا خواهیم کرد تا با آگاهی بیشتری نسبت به این عمل زیبایی اقدام نموده و بتوانید دلیل انتخاب یک روش از‌ نظر متخصص را به خوبی درک کنید.

کاشت ابرو به روش fit در اصفهان

روش‌های کاشت ابروی طبیعی از نظر مدت زمان عمل با همدیگر متفاوت هستند. قطعاً هر چقدر که استفاده از دستگاه در اجرای کار بیشتر شود مدت زمان نیز کاهش پیدا خواهد کرد. در صورتی که پزشک برای شما کاشت ابرو با روش اف آی تی را انتخاب نماید لازم است بدانید که مدت زمان این عمل زیبایی بین ۶ تا ۹ ساعت طول کشیده و ممکن است پزشک برای شما ۱۵ دقیقه زمان استراحت در نظر بگیرد.

کاشت ابرو به روش sut در اصفهان

در صورتی که می‌خواهید پیوند طبیعی ابرو با روش sut در اصفهان را انجام دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از ابروی سر خود قبل از کاشت، یک عکس بگیرید. البته متخصص نیز چنین کاری را انجام خواهد داد. سپس وقتی نتیجه پیوند ابرو به خوبی ظاهر شد، شرایط فعلی را با قبل مقایسه کنید تا متوجه شوید چه تراکم بسیار خوبی از موی سر نصیب شما شده و از نتیجه کار لذت ببرید.

کاشت ابرو به روش fut در اصفهان

تصوری که در بین عموم مردم وجود دارد این است که فکر می‌کنند روش fut  چون از طریق جراحی پیش می‌رود بنابراین درد بیشتری خواهد داشت. قطعاً جراحی با در همراه خواهد بود اما پزشک شما به اندازه کافی از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند تا در حین کار دردی نداشته باشید. بعد از اتمام پیوند ابرو نیز مسکن‌هایی برای شما تجویز می‌شود چون با از بین رفتن اثر بی‌حسی از بدن، درد به مرور افزایش پیدا می‌کند و لازم است برای قابل تحمل بودن درد مسکن‌ها را مصرف نمایید.

کاشت ابرو به روش ترکیبی در اصفهان

اگر چه ابرو به تراکم زیادی از مو نیاز ندارد ولی شاید مدل ابرویی که انتخاب کرده‌اید، به حجم بالایی از مو نیاز داشته و لازم باشد بعد از کاشت، مجددا عملیات ترمیم صورت گیرد. در چنین مواردی متخصص می‌تواند از روش ترکیبی برای شما استفاده نماید که ابتدا پیوند ابرو با روش اف یو تی صورت گرفته و سپس برای پر کردن قسمت‌های خالی، به سراغ روش fit می‌رود.

کاشت ابرو به روش میکروگرافت در اصفهان

متاسفانه برخی از افراد زمانی برای کاشت ابرو اقدام می‌کنند که بنا به هر دلیلی، قدرت بانک مو به شدت ضعیف شده است. این دسته از افراد ‌امید چندانی به پیوند ابرو ندارند. اما لازم است بدانید که با کمک کاشت ابرو روش میکروگرافت، شما حتی اگر در بدترین شرایط از نظر بانک مو باشید، می‌توانید این عمل زیبایی را انجام داده و از نتیجه عالی آن بهره‌مند شوید.

کاشت ابرو به روش DHI در اصفهان

یکی از سوالاتی که مراجعه‌کنندگان از متخصصین مطرح می‌کنند این است که هزینه کاشت ابرو با روش DHI چقدر خواهد بود؟ نکته‌ای که لازم است متذکر شویم این است که هر اندازه تجهیزات بیشتری در روش‌های پیوند ابرو مورد استفاده قرار گیرد، هزینه نهایی کار نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین روش DHI  بیشترین هزینه را نسبت به سایر متد‌های توضیح داده شده خواهد داشت و در این باره پزشک با شما به طور کامل صحبت خواهد کرد.

هزینه کاشت ابرو در اصفهان

هزینه کاشت ابرو در اصفهان

اگر این سوال برای شما پیش آمده است که برای کاشت ابروی طبیعی چه هزینه‌ای باید پرداخت شود لازم است بدانید که چون عوامل مختلف همانند دلیل ریزش ابرو، تراکم مورد نیاز، مدل ابروی انتخابی، روش انتخابی برای کاشت، هزینه‌های کلینیک؛ دستمزد متخصص و عواملی از این قبیل بر قیمت پیوند ابروی طبیعی در اصفهان تاثیر می‌گذارند، بنابراین نمی‌توانیم قیمت واحدی را به شما عزیزان معرفی نماییم. در جلسه مشاوره بهتر است این سوال را از متخصص مطرح کنید تا در صورتی که متوجه شدید قادر به پرداخت هزینه‌ های ایمپلنت ابرو در اصفهان به صورت نقدی نیستید اقدام به کاشت اقساطی ابرو در اصفهان کنید. خوشبختانه کلینیک‌های معتبر زیادی چنین خدماتی را برای شما عزیزان فراهم کرده‌اند تا بدون هیچ دغدغه مالی بتوانید این عمل زیبایی را انجام دهید.

کاشت ابرو در شهرستان ‌های استان اصفهان

همشهریان عزیز ساکن در شهرستان‌های. . . . با کمی تحقیق در مورد بهترین متخصص و کلینیک کاشت طبیعی ابرو در اصفهان می‌توانند این عمل زیبایی را در یک مرکز معتبر و تحت نظر یک پزشک متخصص انجام داده و در نهایت از داشتن ابرو‌های زیبا و خوش‌حالت لذت ببرند. در صورتی که به دکتر حرفه‌ای برای پیوند ابروی طبیعی در اصفهان مراجعه کنید، در جلسه مشاوره نکات مراقبتی بعد از درمان را به شما گوشزد می‌کند که در دوره نقاهت به آن‌ها توجه کنید تا بتوانند نتیجه عمل را به بهترین شکل ممکن دریافت نموده و هزینه و وقت خود را هدر نداده باشید

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *