پزشکان پوست و مو

لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در کرمان

برای انجام پیوند طبیعی ابرو قبل از هر چیز لازم است که به متخصص توضیح دهید به چه دلیل دچار این مشکل شده‌اید. به جز موارد ارثی، عمدتاً تغذیه ناسالم و کم خونی، استفاده از مشروبات الکلی و دخانیات و همچنین استفاده از مواد آرایشی، نقش موثری در ریزش ابرو دارند. زمانی که ابرو کم پشت و باریک می‌شود چهره انسان مسن‌تر به نظر خواهد رسید. به همین دلیل است که در سال‌های اخیر دنیای مد به دنبال ابرو‌های پرپشت رفته است. پیوند طبیعی ابرو در کرمان این امکان را فراهم می‌کند که شما هر کدام از مدل‌های ابرو را که دوست دارید از طریق پیوند ابروی طبیعی ابرو به دست بیاورید منوط بر اینکه صلاحیت انجام کار را داشته و همچنین آمادگی‌های قبل از عمل را به دست بیاورید.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

کاشت ابرو در کرمان
لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در کرمان

کاشت ابرو به روش‌ های نوین در کرمان

پیشرفت علم پزشکی همزمان با تکنولوژی این امکان را فراهم کرده است که متخصصان با روش‌های مختلفی بتوانند ایمپلنت ابرو را انجام دهند. بهترین روش برای هر فرد مختص همان فرد خواهد بود. به عبارت دیگر شما نمی‌توانید اصرار به کاشت ابرو با یک روش خاص داشته باشید. ممکن است براساس دلیل ریزش ابرو و تراکم مورد نیاز، روش دیگری برای شما مناسب باشد. در ادامه مقاله به طور مختصر هر کدام از متد‌های پیوند ابرو را برای شما شرح خواهیم داد.

کاشت ابرو به روش fit در کرمان

اگر بخواهیم به قدیمی‌ترین روش های کاشت ابرو اشاره کنیم باید روش اف آی تی را معرفی نماییم. البته لازم است بدانید که تمامی این روش‌ها ابتدا برای پیوند مو استفاده می‌شدند و اکنون با پیشرفت علم، متخصصان این قابلیت را پیدا کردند که بتوانند همان روش‌ها را برای کاشت ابرو نیز مورد استفاده قرار دهند. روش fit  روش پایه شناخته شده و کمک می‌کند که شما بتوانید به تراکم ایده‌آل ابرو‌های خود برسید. البته با این روش نمی‌توان ابرو‌های بسیار باریک را تنها در یک جلسه به ابروی پرپشت و پهن تبدیل کرد چون محدودیت استخراج فولیکول وجود دارد.

کاشت ابرو به روش sut در کرمان

کاشت ابرو به روش sut در کرمان

کاشت ابرو به روش sut نوع ارتقا یافته و پیشرفته روش اف آی تی است. همواره متخصصان سعی بر این داشتند که این عمل زیبایی را با آخرین تکنولوژی‌های مدرن انجام دهند تا میزان دقت و در نتیجه ضریب اطمینان کار بالا رفته و حتی زمانی که بانک مو محدود است مطمئن باشند بهترین نتیجه به دست خواهد آمد. به همین دلیل روش sut  نسبت به روش اف آی تی اولویت دارد زیرا کاشت مو به کمک هولدرهای مخصوص انجام می‌گیرد.

کاشت ابرو به روش fut در کرمان

اگر چه روش fut  به دلیل این که مبتنی بر جراحی است در سال‌های اخیر زیاد مورد استقبال مراجعه‌کنندگان قرار نمی‌گیرد ولی متخصصان همچنان در کلینیک‌های زیبایی این روش را اجرا می‌کنند چرا که یک متخصص حرفه‌ای به خوبی می‌داند برای هر کدام از متقاضیان باید کدام یک از متدها را به کار ببرد تا نتیجه ‌ایده‌آل به دست بیاید. بنابراین شاید شما از جمله افرادی باشید که کاندید مناسبی برای روش fut  بوده و در نتیجه لازم است به طور کامل با این روش آشنا شوید. به شما پیشنهاد می‌کنیم که اجازه دهید متخصص براساس دانش علمی و عملی خود عمل کرده و بهترین روش را برای شما انتخاب نماید.

مطالب بیشتر: عوارض کاشت ابرو

کاشت ابرو به روش ترکیبی در کرمان

یکی از جدیدترین روش‌های کاشت ابرو روش ترکیبی نام دارد که متشکل از دو روش fut  و اف آی تی است. همانگونه که می‌دانید این دو روش یک محدودیت بزرگ در استخراج فولیکول دارند. به عبارت دیگر اگر ریزش ابرو بسیار شدید بوده و یا اینکه به دنبال مدل پهن هستید شاید نتوان با یکی از این دو روش به نتیجه دلخواه رسید اما اگر ترکیب این دو در ابرو اجرا شود قطعاً نتیجه بسیار خوبی به دست می‌آید.

کاشت ابرو به روش میکروگرافت در کرمان

یکی از بهترین و به روز‌ترین روش‌های کاشت ابرو، روش میکروگراف نام دارد. با ابداع این متد اغلب مردم توانایی انجام پیوند طبیعی ابرو را دارند به دلیل اینکه محدودیت‌ها برداشته شده و حتی افرادی که در اثر بیماری مثل سرطان و بیماری‌های پوستی ابرو‌های خود را از دست دادند باز هم می‌توانند به کمک میکروگرافت از داشتن ابرو‌های پرپشت و طبیعی لذت ببرند. مهمترین ویژگی این روش دقت بسیار بالا در استخراج فولیکول از یک بانک موی بسیار ضعیف است.

کاشت ابرو به روش DHI در کرمان

در نهایت لازم است شما را با تکنیک DHI  آشنا کنیم که تحت عنوان یک روش مجزا شناخته شده است در حالی که این تکنیک مکمل روش میکروگرافت خواهد بود. یکی از سخت‌ترین مراحل کاشت مو و ابرو این است که بعد از استخراج فولیکول، آن را سریعاً به محل پیوند منتقل کنند تا دچار آلودگی نشده و پیوند با شکست مواجه نگردد. در روش DHI  فولیکول استخراج شده داخل دستگاه باقی می‌ماند بنابراین هیچگونه خطری برای عفونی شدن و میکروبی شدن فولیکول وجود نخواهد داشت.

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در کرمان

برخی از مردم اصرار دارند که کاشت طبیعی ابرو با جدیدترین و بهترین متدها انجام شود بدون اینکه به این مسئله توجه داشته باشند که برای انجام این عمل در درجه اول باید به سراغ انتخاب بهترین دکتر و کیلینیک پیوند ابرو در کرمان برود چرا که طرز عملکرد متخصص تعیین می‌کند که کاشت ابرو با چه کیفیتی انجام گرفته و بعد از آن، مدل رشد چگونه باشد. ما تا به حال با افراد زیادی برخورد داشته‌ایم که بعد از اتمام پیوند ابرو و سپری شدن مرحله استراحت فولیکول، از رشد مو‌های جدید راضی نیستند چرا که به دلیل عدم تنظیم زاویه کاشت فولیکول‌ها، موی ابرو‌ها حالت شلخته و پراکنده پیدا کرده است. به جرأت می‌توان گفت که کاشت ابرو نسبت به کاشت مو به حساسیت بسیار بیشتری نیاز دارد چرا که متخصص علاوه بر تنظیم عمق کاشت، باید سه زاویه ابرو را نیز در زمان پیوند ابرو مورد توجه قرار دهد. به همین دلیل است که به شما توصیه می‌کنیم بهترین متخصص و مرکز پیوند ابرو در کرمان را پیدا کنید تا بعد از گذران دوره انتظار، به خوبی بتوانید نتیجه کاشت ابرو را شاهد باشید. پیدا کردن بهترین متخصص کاشت طبیعی ابرو در کرمان چندان سخت نیست. کافی است یک مرکز معتبر پیدا کرده و سپس از مراجعین قبلی در این مورد سوال کنید. شما با دیدن نمونه کار‌های پزشک از نزدیک به راحتی می‌توانید در مورد عملکرد او قضاوت کنید.

هزینه کاشت ابرو در کرمان

هزینه کاشت ابرو در کرمان

به طور کلی لازم است بدانید که شرکت‌های بیمه در زمینه عمل‌های زیبایی هیچ خدماتی برای مشتریان خود در نظر نگرفته و در نتیجه اگر می‌خواهید کاشت طبیعی ابرو را انجام دهید لازم است در مورد قیمت‌ها، بیشتر اطلاعات داشته باشید. خوشبختانه کلینیک‌های معتبر که به دنبال جلب رضایت مراجعین خود هستند غالباً امکان کاشت اقساطی ابرو در کرمان را فراهم می‌کنند. بنابراین شما با پیدا کردن یک مرکز معتبر نه تنها مطمئن خواهید بود که این عمل با بهترین کیفیت انجام می‌شود بلکه از نظر هزینه‌ها نیز هیچگونه نگرانی نخواهید داشت.

البته فراموش نکنید که قیمت پیوند طبیعی ابرو در کرمان در بین افراد مختلف کاملا متفاوت است و شما باید در این مورد با متخصص خود در جلسه مشاوره کاشت ابرو صحبت داشته باشید.

کاشت ابرو در شهرستان ‌های استان کرمان

هوطنان ساکن در شهرستان‌های. . . . استان کرمان اگر بتوانند بهترین کلینیک پیوند طبیعی ابرو در کرمان را پیدا کند هیچگونه نگرانی از بابت کیفیت و عملکرد کاری متخصص نخواهند داشت. در واقع مطمئن خواهند بود که این عمل زیبایی به بهترین شکل پیش می‌رود و بعد از سپری نمودن دوره نقاهت و مرحله استراحت فولیکول، مو‌های جدید در زاویه مناسب رشد کرده و در سه ماهه دوم بعد از ایمپلنت ابرو می‌توانند نتیجه دلخواه خود را به دست بیاورند. فراموش نکنید به همان اندازه که عملکرد متخصص در کاشت ابرو اهمیت دارد رعایت توصیه‌های پزشک برای آمادگی قبل از کار و همچنین مراقبت از خود در دوران نقاهت نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. جهت اطلاع از هزینه کاشت ابرو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *