پزشکان پوست و مو
موضوعات داغ

اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در کرمانشاه

شماره تلفن + آدرس بهترین پزشکان و مراکز پیوند ابرو در استان کرمانشاه

متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد افزایش استقبال خانم‌ها از روش‌های همانند تاتو کردن ابرو برای پرپشت کردن و حالت دادن به آن هستیم. این روش کاملاً غلط است چرا که هر بار رنگ کردن و یا تاتو کردن ابرو به فولیکول‌های باقیمانده در پوست آسیب‌ رسانده و به همین دلیل است که خانم‌ها بعد از مدتی شاهد کاهش تراکم ابرو‌های خود بیشتر از قبل خواهند بود. از طرف دیگر اگر شما هزینه‌های انجام این کار را برآورد کنید متوجه خواهید شد که به ازای پرداخت یک هزینه زیاد، سلامتی و زیبایی ابرو‌های خود را از دست داده‌اید.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنها یک بار برای کاشت ابرو در کرمانشاه هزینه کنید و از این پس از داشتن ابرو‌های دائمی خود لذت ببرید‌. در واقع پیوند ابروی طبیعی در کرمانشاه کمک می‌کند که شما ابرو‌های طبیعی خود را داشته باشیم و از آن لذت ببرید. منتهی برای این که مجدداً دچار ریزش نشوید باید عادت‌های اشتباه مانند تاتو کردن ابرو، استفاده از مواد آرایشی تقلبی و به دفعات زیاد و سایر عادات نادرست مانند نداشتن تغذیه مناسب را کنار بگذارید. در واقع شما باید ابرو‌های پیوند شده را همانند ابرو‌های طبیعی دانسته و از آن‌ها به خوبی مراقبت نمایید.

کاشت ابرو کرمانشاه
اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در کرمانشاه – مارال سلامت ایرانیان

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در کرمانشاه

حساسیت کاشت ابرو نسبت به کاشت مو بیشتر است چرا که اگر به ابروی خود به دقت کنید جهت رشد مو‌ها دارای سه زاویه است که این زاویه‌ها به گونه‌ای تنظیم شدند تا نهایتاً ابرو‌های خوش‌حالتی داشته باشید. اکنون متخصص در زمان کاشت باید فولیکول‌ها را در زاویه‌های مناسب قرار دهد تا شما به مدل ابروی دلخواه خود برسید. در اینجاست که هنر و ظرافت عمل پزشک اهمیت پیدا کرده و متوجه می‌شوید که چه اندازه مراجعه به یک متخصص و کلینیک پیوند موی معتبر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

برای این که بهترین نتیجه از این عمل زیبایی به دست آمده و از طرف دیگر نتیجه زحمات و هزینه‌های خود را به بهترین شکل ممکن شاهد باشید باید ابتدا در انتخاب دکتر و کلینیک کاشت ابرو در کرمانشاه دقت کنید. توجه داشته باشید که مراکز متعبر دارای مجوز وزارت بهداشت بوده و پزشکان حرفه‌ای گواهی تخصصی در این زمینه دارند. همچنین زمانی که وارد یک مرکز کاشت مو و ابرو می‌شوید قطعاً باید نمونه کار‌های متخصصین را بر روی دیوار‌های مرکز مراجعه نمایید. البته یک مرکز معتبر و مطمئن از عکس واقعی مراجعین خود در این زمینه استفاده خواهد کرد.

بهترین روش های کاشت ابرو در کرمانشاه

حتما این سوال برای شما پیش آمده است که برای کاشت ابرو در کرمانشاه از چه روشی استفاده می‌شود؟ خوشبختانه در سال‌های اخیر روش‌های متنوعی برای این منظور ابداع شده و در نتیجه این امکان فراهم شده است که مردم بتوانند تحت هر شرایطی پیوند ابرو را انجام دهند. بنابراین انتخاب روش کار بسته به شرایط شما متفاوت خواهد بود و یک متخصص حرفه‌ای به خوبی می‌تواند بهترین روش پیوند ابروی طبیعی در کرمانشاه را برای شما انتخاب نموده و اقدامات اولیه را انجام دهد.

کاشت ابرو به روش fit در کرمانشاه

هر عمل زیبایی نیاز به آگاهی دارد. به این معنا که قبل از مراجعه به متخصص بهتر است تحقیقاتی در مورد چگونگی انجام عمل داشته باشید تا در جلسه مشاوره بهتر بتوانید ابهامات ذهنی خود را با متخصص در میان بگذارید. برای مثال شاید متخصص کاشت مو در کرمانشاه بخواهد روش اف آی تی را برای پیوند ابرو انتخاب نماید. همانگونه که می‌دانید برای اجرای این کار از پانچ‌های دستی استفاده خواهد شد. بنابراین مدت زمان استخراج فولیکول طولانی‌تر می‌شود. اگر این موضوع برای شما مهم است که ایمپلنت ابرو در کوتاه‌ترین زمان پیش برود می‌توانید از متخصص خود درخواست کنید حتی‌المقدور روش دیگر را برای شما انتخاب نماید.

کاشت ابرو به روش sut در کرمانشاه

کاشت ابرو به روش sut در کرمانشاه

در ادامه صحبت قبلی شما می‌توانید درخواست کنید که روش sut  برای شما اجرا شود. البته این نکته لازم به ذکر است که شما تنها باید روش مورد نظر خود را پیشنهاد دهید ولی اصرار به اجرای آن نداشته باشید چرا که شاید براساس دلیل ریزش ابرو، تراکم مورد نیاز و همچنین قوای بدنی شما متخصص صلاح بداند روش دیگری را برای شما انتخاب نماید تا بهترین نتیجه را به دست بیاورید.

کاشت ابرو به روش fut در کرمانشاه

یکی از شرایط کاندیدای مناسب کاشت ابرو طبیعی در کرمانشاه داشتن سیستم ایمنی قوی است چرا که این مسئله بر روند دوره نقاهت تاثیر می‌گذارد به خصوص اگر که کاشت ابرو با روش fut انجام می‌گیرد. این روش به صورت جراحی پیش خواهد رفت که لازم است از بانک مو یک نوار باریک از پوست برداشته شده و فولیکول‌ها از آن استخراج شوند. بنابراین چون زخم در بانک مو تشکیل می‌شود، باید قدرت سیستم ایمنی بدن بالا باشد تا سریع‌تر و بدون تشکیل اسکار التیام یابد.

کاشت ابرو به روش ترکیبی در کرمانشاه

اگر چه روش fut  نیاز به جراحی دارد ولی اگر تحت نظر یک متخصص حرفه‌ای اجرا شود اصلاً جای نگرانی برای اجرای کار نخواهد بود. ممکن است متخصص تصمیم بگیرد بعد از این روش و با هدف پرپشت کردن ابرو‌ها روش اف آی تی را نیز اجرا نماید. بسیاری از مراجعه‌کنندگان از این موضوع نگران می‌شوند چرا که هم دوره درمان طولانی شده هم جراحت بیشتری در بانک مو باقی خواهد ماند. اما فراموش نکنید که روش ترکیبی می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما داشته باشند منوط بر اینکه تحت نظر یک پزشک متبحر و در یک مرکز معتبر انجام گیرد.
کاشت ابرو به روش میکروگرافت در کرمانشاه

در میان جدیدترین روش ‌های کاشت ابرو در کرمانشاه لازم است به معرفی روش میکروگرافت بپردازیم. با ابداع این روش بسیاری از محدودیت‌ها در انجام این عمل زیبایی برداشته شد. برای مثال افراد با ضعیف‌ترین قدرت بانک مو و همچنین کسانی که در اثر ابتلا به بیماری و همچنین دارو درمانی ابروی خود را از دست داده‌اند می‌توانند مجدد ابرو‌های خوش‌حالت و پرپشتی داشته باشند چرا که روش میکروگرافت قابلیت بسیار بالایی در انجام عمل زیبایی پیوند ابرو دارد.

کاشت ابرو به روش DHI در کرمانشاه

و در نهایت لازم است بدانید که بهترین روش کاشت ابرو روش dhi نام دارد که با سرعت بسیار بالا و تقریباً به صورت کاملا اتوماتیک انجام می‌شود. از آنجایی که دخالت دست متخصص در اجرای کار بسیار کاهش پیدا می‌کند بنابراین کمترین خطا را در حین کار داشته و از سوی دیگر عارضه‌های جانبی بعد از ایمپلنت ابرو کاهش پیدا می‌کند.

کاشت ابرو کرمانشاه
اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در کرمانشاه – مارال سلامت ایرانیان

هزینه کاشت ابرو در کرمانشاه

یکی از دلایلی که خانم‌ها به جای کاشت ابرو به سراغ روش‌های دیگر همانند تاتو می‌روند این است که فکر می‌کنند این روش‌ها ارزان‌تر تمام می‌شود. اما اگر کمی برآورد هزینه کنید متوجه می‌شوید که حداقل در طول سال دو بار لازم است برای این روش رنگ کردن ابرو هزینه کنید.

اگر در طول چند سال این هزینه کاشت ابرو را جمع کنید متوجه خواهید شد که مبلغ آن بیشتر از یک بار پیوند ابرو بوده است. از طرف دیگر شما نه تنها هزینه خود را از دست داده‌اید بلکه به سلامتی موی ابروی باقیمانده نیز آسیب‌های جدی وارد شده است. با توجه به آنچه گفته شد بدون هیچ ذهنیت اشتباهی در مورد قیمت کاشت طبیعی ابرو در کرمانشاه به شما توصیه می‌کنیم در اولین قدم بهترین متخصص کاشت ابرو در کرمانشاه را پیدا کرده و سپس از پزشک خود در مورد هزینه‌ها جویا شوید. خوشبختانه در سال‌های اخیر کلینیک‌های معتبر امکان کاشت اقساطی ابرو در کرمانشاه را نیز فراهم نمودند. بنابراین اصلاً شما نباید نگران شرایط اقتصادی خود باشید. شما می‌توانید این عمل زیبایی را تحت نظر یک دکتر حرفه‌ای انجام داده و مبلغ کار را در چند قسط پرداخت نمایید.

کاشت ابرو در شهرستان‌ های استان کرمانشاه

با وجود کلینیک ‌های زیبایی کاشت ابرو در کرمانشاه هم اکنون هموطنانی که ساکن در شهرستان‌های جوانرود، سرپل ذهاب، اسلام آباد غرب، پاوه، گیلانغرب، روانسر، قصر شیرین و … در استان کرمانشاه هستند به راحتی می‌توانند این عمل زیبایی را در استان خود انجام دهند. نکته‌ای که در نهایت لازم می‌دانیم متذکر شویم این است که تفاوتی نمی‌کند شما پیوند ابرو را در کدام کلینیک انجام دهید به هر حال لازم است توصیه‌های گفته شده جهت آمادگی قبل از پیوند و همچنین جهت سپری نمودن دوره نقاهت را رعایت نمایید. متخصص در جلسه مشاوره حتماً توصیه‌های مراقبتی قبل از کاشت را به شما گوشزد خواهد کرد که این نکات کمک می‌کند شما بتوانید عمل را با موفقیت پشت سر بگذارید. بعد از اتمام کار مسئولیت شما آغاز می‌شو.د باید تمام نکاتی که پزشک دستور می‌دهد را با جزئیات رعایت کنید تا فولیکول‌ها آسیب نبیند و در نهایت به شما توصیه می‌کنیم برای اینکه ماندگاری کاشت ابرو در کرمانشاه طولانی شده و برای همیشه بتوانید از داشتن ابرو‌های خوش‌حالت خود لذت ببرید، عادات اشتباه خود را کنار گذاشته و به خوبی از ابرو‌های خود مراقبت نمایید.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *