پزشکان پوست و مو
موضوعات داغ

اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در خرم آباد

شماره تلفن + آدرس بهترین پزشکان و مراکز پیوند ابرو در استان لرستان

در صورتی که می‌خواهید چهره خود را زیباتر کنید عمل‌های مختلفی برای این منظور وجود دارد. اما شما باید ابتدا مشخص کنید که قرار است کدام قسمت صورت دستکاری شده و البته باید بهترین روش را برای حفظ سلامتی بدن انتخاب نمایید. برای مثال فرض کنیم که شما دچار ریزش ابرو شده‌اید و یا اینکه به صورت ارثی ابرو‌های باریک دارید. اکنون می‌خواهید براساس مد روز ابرو‌های خود را پهن و پرپشت نمایید. روش‌های مختلفی برای این منظور وجود دارد که شامل رنگ کردن، تاتو کردن و همچنین کاشت ابرو می‌شود. به نظر شما کدام یک از این روش‌ها می‌تواند شما را در عین حفظ سلامتی موی ابرو و همچنین سلامتی پوست، به زیبایی مدنظر و  دائمی برساند؟ قطعاً کاشت طبیعی ابرو به عنوان بهترین گزینه‌ها شناخته شده است چرا که فولیکول‌های مو از بانک پشت سر و یا پشت گوش به پوست ابرو انتقال یافته و همانند مو‌های فعلی ابرو رشد خواهند کرد. با توجه به اینکه ماندگاری این روش بالا بوده و نتیجه بسیار طبیعی به همراه خواهد داشت، به همین دلیل در سال‌های اخیر ایمپلنت طبیعی ابرو در خرم‌آباد با استقبال زیادی به ویژه در بین بانوان مواجه شده است.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

کاشت ابرو خرم آباد
اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در لرستان

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در لرستان (خرم آباد)

برخی از افراد تصور می‌کنند زمانی که در مورد بهترین متخصص کاشت ابرو در خرم آباد صحبت می‌کنیم منظور ما تنها بحث عملکرد و ظرافت عمل متخصص است. اما یک پزشک حرفه‌ای قطعاً در زمینه مشاوره، اطلاع‌رسانی و حمایت از مراجعه‌کنندگان نیز به خوبی عمل می‌کند. با توجه به آنچه که گفته شد، بهتر است اولین مرحله کاشت ابروی طبیعی در خرم آباد را به انتخاب متخصص و کلینیک پیوند ابرو اختصاص دهیم. برای به دست آوردن نتیجه ‌ایده‌آل و ماندگار لازم است بهترین دکتر و مرکز کاشت ابرو در خرم آباد را انتخاب کنید تا نگرانی از بابت کیفیت کار نداشته باشید.

جدیدترین و بهترین روش کاشت ابرو در لرستان (خرم آباد)

در گذشته محدودیت زیادی برای افراد جهت کاشت ابرو وجود داشت و در واقع عمده مردم کاندید مناسبی برای این عمل زیبای نبودند. اما خوشبختانه به لطف ابداع روش‌های مختلف، این محدودیت‌ها برداشته شده و شما می‌توانید بهترین روش کاشت ابروی طبیعی را برای انجام این عمل زیبایی انتخاب نمایید. در ادامه مقاله به بررسی روش‌هایی خواهیم پرداخت که توسط کلینیک ‌های کاشت ابرو در خرم‌آباد برای انجام این عمل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاشت ابرو به روش fit در خرم آباد

اصول کلی روش‌های کاشت ابرو با هم یکسان است. به این معنا که همه این روش‌ها شامل مرحله برداشت و کاشت فولیکول در ابرو می‌شوند. اما اینکه این دو مرحله چگونه و تا چه مدت زمانی انجام گیرد، منجر به تفاوت متد‌های پیوند ابرو خواهد شد. برای مثال در روش اف آی تی، متخصص به سراغ پانچ‌های کوچک دستی می‌رود و استخراج فولیکول را به صورت تکی از پشت سر یا پشت گوش آغاز خواهد کرد.

کاشت ابرو به روش sut در خرم آباد

کاشت ابرو به روش sut در خرم آباد

روش sut  دقیقاً مشابه با روش fit  است با این تفاوت که استخراج فولیکول با دستگاه‌های اتوماتیک انجام می‌گیرد. به همین دلیل است که در سال‌های اخیر بین این دو روش، متخصصان روش اس یو تی را اولویت اول کار قرار می‌دهند چون مدت زمان کار پایین آمده و دقت آن افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه هم مراجعه‌کننده به نتیجه دلخواه خود خواهد رسید و هم متخصص کمترین خطا را مرتکب می‌شود که این مسئله درباره رزومه کاری او بسیار موثر خواهد بود.

کاشت ابرو به روش fut در لرستان (خرم آباد)

روش fut  بر مبنای جراحی انجام می‌گیرد و به همین دلیل اغلب مردم نسبت به این روش جبهه می‌گیرند چرا که ذهنیت خوبی نسبت به جراحی ندارند. البته لازم است بدانید که اگر بهترین متخصص پیوند ابرو در خرم آباد را پیدا کنید که ظرافت بسیار بالایی در برداشتن لایه باریک از پوست بانک مو داشته باشد و از سوی دیگر در بخیه زدن جای آن به دقت عمل کند، قطعاً جراحی با موفقیت انجام گرفته و بهترین نتیجه را از کاشت فولیکول به دست خواهید آورد.

کاشت ابرو به روش ترکیبی در خرم آباد

زمانی که متخصص، کاشت مو با روش اف یو تی را برای شما انجام می‌دهد، شاید بعد از بررسی‌های اولیه مشخص گردد که هنوز هم فضای خالی وجود داشته و می‌توان فولیکول‌ها را به این قسمت‌ها انتقال داد تا ابرو پرپشت و خوش‌حالت گردد. در نتیجه برای ترمیم ابرو، به سراغ روش اف آی تی می‌رود. بنابراین می‌توان ادعا کرد که ترکیب این دو روش باعث شده است ابرو‌های بسیار خوش‌حالت و پرپشتی داشته باشید.

کاشت ابرو به روش میکروگرافت در خرم آباد

در ابتدای مقاله ذکر کردیم که وجود روش‌های متنوع ایمپلنت ابرو در خرم ‌آباد باعث شده است که تقریبا همه مردم بتوانند از خدمات این عمل زیبایی استفاده کنند. در صورتی که ضعیف‌ترین بانک مو را دارید اصلاً نباید خود را از کاشت ابرو محروم کنید چرا که متخصص می‌تواند با همین محدودیت بانک مو، از طریق روش میکروگرافت بهترین نتیجه را برای شما حاصل کند.

کاشت ابرو به روش DHI در خرم آباد

مهمترین عامل که بر ماندگاری نتیجه کاشت ابرو تاثیر می‌گذارد، دقت و عملکرد متخصص در حین استخراج و کاشت فولیکول است. پیشرفت تکنولوژی همواره به سمتی بوده است که با ابداع دستگاه‌هایی، به کاشت ابرو کمک نموده و از طرفی میزان دخالت انسان در اجرای کار کاهش یابد. در نتیجه هم اکنون می‌توانید با تکنیک DHI و بدون اینکه نگران از دست رفتن فولیکول‌های خود باشید، اقدام به کاشت ابروی طبیعی در خرم‌ آباد کنید. این روش به سرعت بسیار بالایی انجام گرفته و‌ فولیکول‌های استخراجی را تا زمان کاشت، در داخل دستگاه نگه می‌دارد در نتیجه خطر آلودگی وجود ندارد. به عبارت دیگر ضریب اطمینان این روش نسبت به سایر روش‌ها بسیار بالاتر است.

هزینه کاشت ابرو در خرم آباد (لرستان)

هزینه کاشت ابرو در خرم آباد

زمانی که تصمیم خود را برای کاشت ابروی طبیعی در خرم ‌آباد نهایی کردید ابتدا متخصص برای شما یک جلسه مشاوره برگزار می‌کند. البته لازم به ذکر است که چنین خدماتی توسط بهترین کلینیک پیوند ابرو در خرم‌آباد ارائه خواهد شد چرا که برای فعالان در این مرکز بسیار مهم است مراجعه‌کنندگان آگاهی لازم و کافی در این زمینه داشته باشند.  در جلسه مشاوره نکاتی پیرامون آمادگی‌های لازم قبل از عمل برای شما توضیح داده می‌شود که حتماً باید به آن‌ها توجه کنید. همچنین توصیه‌های مراقبتی بعد از پیوند ابرو در خرم ‌آباد نیز توسط متخصص و کادر درمانی با جزئیات ذکر خواهد شد. در این لحظه شما می‌توانید تمامی سوالات خود را از مشاور یا از متخصص پرسیده و ذهنیت درستی نسبت به انجام این عمل داشته باشید. یکی از سوالات رایج در مورد ایمپلنت ابرو، بحث قیمت کاشت ابروی طبیعی در خرم آباد است. البته اغلب مراجعه‌کنندگان در همان سوالات ابتدایی به سراغ مبلغ کار می‌روند اما به شما توصیه می‌کنیم ابتدا باید سوالاتی پیرامون چگونگی انجام کار و همچنین نحوه مراقبت از موی پیوندی که بر عملکرد نهایی تاثیر می‌گذارد را مطرح کنید و سپس به سراغ هزینه ایمپلنت ابرو در خرم‌ بروید. قیمت نهایی کار برای هر کدام از مراجعه‌کنندگان بسته به مدل ابروی انتخابی و تراکم موی مورد نیاز متفاوت خواهد بود. البته اگر به سراغ یک متخصص معروف با رزومه درخشان بروید قطعاً باید هزینه بیشتری را به عنوان دستمزد پرداخت نمایید. در نهایت این نکته را متذکر می‌شویم که برای کاشت ابرو نمی‌توانید از شرکت‌های بیمه درخواست کمک کنید اما برای اینکه از نظر مالی تحت فشار نباشید می‌توانید از کلینیک‌های معتبر درخواست کاشت اقساطی ابرو در خرم ‌آباد را داشته باشید.

کاشت ابرو در شهرستان‌ های استان لرستان

با وجود کلینیک‌های معتبر در زمینه پیوند طبیعی ابرو در استان لرستان، ساکنین شهرستان‌های. . . . استان لرستان به بهترین خدمات در این زمینه دسترسی داشته و می‌توانند در شهر خود این عمل زیبایی را انجام دهند. نکته لازم به ذکر این است که برای به دست آوردن این نتیجه بسیار خوب، شما به اندازه یک متخصص مسئولیت داشته و باید به نکات مراقبتی قبل و بعد از پیوند ابروی طبیعی توجه کنید.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *