پزشکان پوست و مو

لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در شهر کرد

ایمپلنت طبیعی ابرو یکی از موضوعاتی است که در سال‌های اخیر به لطف آموزش و اطلاع‌رسانی‌ها توسط متخصصین، در بین مردم به ویژه در خانم‌ها رایج شده و اکنون اغلب بانوان عزیز می‌دانند که کاشت ابرو در شهرکرد روش تضمینی و ماندگار برای داشتن ابرو‌های پرپشت است در حالی که استفاده از روش‌های همانند تاتو کردن نه تنها طول عمر کوتاهی داشته بلکه سلامت فولیکول‌ها را نیز به خطر می‌اندازد. تصوری که بین مردم وجود دارد این است که پیوند طبیعی ابرو در شهرکرد تنها برای افرادی مناسب است که دچار ریزش ابرو شده و یا ذاتا ابرو‌های باریک دارند. لازم است بدانید که شما می‌توانید تراکم موی ابروی خود را تحت هر شرایطی با بهترین روش‌ها در این زمینه افزایش دهید بدون اینکه مدل فعلی ابرو دستکاری شود.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در شهر کرد

کاشت ابرو به روش ‌های نوین در شهرکرد

با وجود روش‌های مختلفی که جهت پیوند ابروی طبیعی در شهرکرد وجود دارد به جرأت می‌توان گفت در حال حاضر می‌توان این عمل زیبایی را برای همه مردم انجام داد. به این معنا که حتی اگر در اثر شیمی درمانی و بیماری‌های پوستی ابرو‌های خود را از دست داده‌اید اصلا جای نگرانی نیست زیرا متخصصین می‌توانند شرایطی را برای شما فراهم کنند تا کاشت ابرو انجام شده و از نتیجه آن لذت ببرید.

کاشت ابرو به روش fit در شهرکرد

اینکه متخصص برای شما روش fit در شهرکرد را انتخاب کند یا نه به شرایط بانک‌ مو، وضعیت پوست در محل بانک و همچنین تراکم مورد نیاز در محل ابرو‌ها بستگی دارد. برای مثال در مواردی که ابروی فرد مراجعه‌کننده بسیار باریک بوده و نیاز به تراکم موی زیادی باشد، متخصص لازم است تعداد زیادی فولیکول را از بانک مو به پوست ابرو منتقل کند. در چنین شرایطی شاید نتوان با روش اف آی تی نتیجه ‌ایده‌آل را به دست آورد زیرا برای این روش محدودیت برداشت فولیکول وجود دارد.

کاشت ابرو به روش sut در شهرکرد

کاشت ابرو به روش sut در شهرکرد

برتری روش sut  نسبت به روش اف آی تی در این است که برای استخراج فولیکول از پانچ‌های اتوماتیک استفاده می‌شود در نتیجه میزان آسیب به فولیکول کاهش یافته و احتمال موفقیت افزایش پیدا می‌کند. در مواردی که قدرت بانک موی فرد ضعیف باشد، ضریب اطمینان کار اهمیت بیشتری پیدا می‌کند زیرا مرگ یک فولیکول می‌تواند بر نتیجه نهایی کاشت ابرو تاثیر چشم‌گیری بگذارد.

کاشت ابرو به روش fut در شهرکرد

اگر از جمله افرادی هستید که خاطره خوشی از عمل‌های جراحی نداشته و یا اینکه به اصطلاح بد زخم هستید حتما در جلسه مشاوره با متخصص این موضوع را مطرح نمایید. شاید پزشک مربوطه تصمیم داشته باشد کاشت ابرو را با روش fut  انجام دهد در حالی که این اطلاعات کمک می‌کند تا در تصمیم خود تجدید نظر نماید. در نهایت مسأله بسیار مهم برای استفاده از روش fut ، قدرت ترمیم پوست و همچنین قدرت سیستم ایمنی بدن است.

کاشت ابرو به روش ترکیبی در شهرکرد

تصور مردم در این است که با روش ترکیبی می‌توان تنها در یک جلسه افزایش چشمگیری در تراکم موی ابرو ایجاد کرد در حالی که این باور کاملاً غلط است. در واقع روش ترکیبی مجموعه‌ای از دو روش fut  و fit  است که به ترتیب برای کاشت و افزایش تراکم ابرو استفاده می‌شوند. متخصص در اولین مرحله، اقدام به پیوند ابرو با روش fut  خواهد نمود سپس برای پر کردن فضا‌های خالی روش fit  را انتخاب می‌کند. قطعاً وجود این دو روش کنار هم نتیجه بهتری را نسبت به کاربرد هر کدام از آن‌ها به صورت انفرادی خواهد داشت.

مطالب بیشتر: جدیدترین روش کاشت ابرو

کاشت ابرو به روش میکروگرافت در شهرکرد

کاشت ابرو با روش میکروگرافت در شهرکرد برای افرادی بسیار مناسب و البته مقرون به صرفه است که بانک موی ضعیف داشته و یا اینکه موی ابروی خود را در اثر ابتلا به بیماری از دست داده‌اند. در واقع یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های روش میکروگرافت، امکان استفاده از آن برای مراجعین دارای بانک موی بسیار ضعیف است.

کاشت ابرو به روش DHI در شهرکرد

در زمان کاشت ابرو هر اندازه تماس فولیکول با محیط و دست متخصص کمتر باشد شانس زنده ماندن آن بیشتر می‌شود. به همین دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی روش DHI را برای افزایش موفقیت در پیوند مو ابداع نموده است که در این روش فولیکول از زمان برداشت تا پیوند در ابرو داخل قسمت قلم مانند دستگاه محفوظ باقی خواهد ماند.

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در شهرکرد

برای آن دسته از افرادی که به دنبال بهترین متخصص و مرکز پیوند ابرو در شهرکرد هستند و می‌خواهند نتیجه ‌ایده‌آل را از این عمل زیبایی به دست بیاورند چند فاکتور مهم انتخابی را ذکر خواهیم کرد:

 1. مراجعه به کلینیک‌های دارای مجوز وزارت بهداشت
 2. بررسی دکوراسیون داخلی کلینیک و همچنین وضعیت بهداشتی آن
 3. بررسی کیفیت خدمات مرکز انتخابی و همچنین تخصص کادر درمان
 4. نظرسنجی از مراجعین قبلی و دیدن نمونه کار‌های متخصص
 5. انتخاب پزشک معالج با گواهی تخصصی در زمینه پیوند طبیعی مو

برای بیان اهمیت انتخاب بهترین پزشک و کلینیک پیوند ابروی طبیعی در شهرکرد این نکته را متذکر شویم که تقریباً ۹۰ درصد نتیجه نهایی کار به عملکرد متخصص بستگی دارد زیرا یک پزشک حرفه‌ای با دقت فولیکول را از بانک‌ها استخراج نموده و در عمق و زاویه مناسب پیوند می‌کند تا در نهایت سلامت فولیکول‌ها حذف شده و حالت ابرو به مدل دلخواه شما نزدیک باشد.

هزینه کاشت ابرو در شهرکرد

هزینه کاشت ابرو در شهرکرد

میزان هزینه پیوند ابروی طبیعی در شهرکرد تحت کنترل چند عامل قرار دارد:

 1. اولین و مهمترین عامل، دلیل ریزش ابرو و همچنین تعداد فولیکول مورد نیاز برای کاشت است. قطعا هر چه گرافت بیشتری برای پیوند نیاز باشد هزینه کار افزایش پیدا خواهد کرد.
 2. متخصص کدام یک از روش ‌های ایمپلنت ابرو در شهرکرد را برای شما انتخاب می‌کند. روش‌هایی که مبتنی بر تجهیزات مدرن هستند هزینه‌بر بوده و لازم است که پزشک معالج در این مورد با فرد متقاضی صحبت کند.
 3. سابقه علمی متخصص و همچنین خدمات ارائه شده توسط کلینیک نیز بخش دیگری از هزینه‌ها را به خود اختصاص می‌دهند.
 4. در صورتی که مراقبت‌های لازم در دوره نقاهت را از خود به عمل نیاورده و دچار عارضه‌های شدید شوید، بحث درمان عوارض را باید در محاسبه قیمت پیوند طبیعی ابرو در شهرکرد لحاظ کنید. از طرف دیگر اگر نتیجه کار از دست برود مجدداً مجبور هستید برای انجام این عمل زیبایی هزینه کنید.

کاشت ابرو در شهرستان ‌های استان چهار محال و بختیاری

برای ساکنین شهرستان‌های… استان چهارمحال و بختیاری  که می‌خواهند کاشت ابروی طبیعی را انجام دهند چند نکته مراقبتی بعد از کاشت ابرو را توصیه می‌کنیم:

 1. تا مدتی که متخصص به شما تذکر می‌دهد در زمان خواب سر بالاتر از بدن باشد.
 2. از خاراندن ابرو جداً خودداری کنید. این کار فشار زیادی به فولیکول‌های تازه پیوند شده وارد می‌کند.
 3. حداقل تا ۴۸ ساعت استحمام نکرده و بعد از آن به هیچ عنوان در زیر فشار مستقیم آب دوش قرار نگیرید.
 4. برای شستن سر و صورت خود باید تا مدتی از شامپوی تجویز شده توسط متخصص استفاده نمایید.
 5. لازم است که تا مدتی استفاده از سشوار را کنار بگذارید زیرا باد گرم قطعاً به ابرو‌های پیوند شده برخورد می‌کند.
 6. به تغذیه خود بیشتر اهمیت دهید. در دوره نقاهت باید مصرف میوه‌ها و سبزیجات را بالا برده و همچنین میزان نوشیدن آب را افزایش دهید تا از طرفی التیام زخم با سرعت بیشتری پیش برود و همچنین خونرسانی به فولیکول‌ها افزایش یابد. این مسأله باعث تقویت فولیکول‌ها و افزایش بنیه آن‌ها خواهد شد.
 7. در صورتی که می‌خواهید ابروهای خود را رنگ کنید حداقل یک ماه دست نگه داشته و سپس در این مورد با متخصص مشورت نمایید.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *