پزشکان پوست و مو

لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در اردبیل

معرفی اسامی پزشکان و مراکز پیوند مو طبیعی در شهر اردبیل

تفاوتی نمی‌کند که شما به چه دلیل دچار ریزش مو شده‌اید. برخی از افراد به صورت ارثی، موی کم‌پشت دارند اما برخی دیگر از این موضوع گلایه می‌کنند که قبلا مو‌های پرپشت و خوش‌حالتی داشته اما اخیرا شاهد از دست رفتن این زیبایی هستند. در ابتدا لازم است با یک متخصص حرفه‌ای صحبت کنید تا علت مشکل را پیدا کرده و با درمان، از پیشروی ریزش مو جلوگیری کند. سپس برای بازیابی مو‌های از دست رفته، می‌توانید پیوند طبیعی مو را انجام دهید. قبلا مردم برای پیوند مو باید به تهران می‌رفتند اما اکنون این عمل زیبایی در اغلب شهر‌های بزرگ ایران انجام شده و شما عزیزان می‌توانید از خدمات پیوند طبیعی مو در اردبیل نیز بهره‌مند شوید. تنها کافی است کمی تحقیق کنید تا متخصص ماهر و با سابقه درخشان در زمینه کاشت مو طبیعی در اردبیل را پیدا کنید. از این پس با خیال آسوده می‌توانید زیبایی و سلامت خود را به دست متخصص سپرده و نهایتا به نتیجه دلخواه خود برسید.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

کاشت مو در اردبیل

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در اردبیل

اگر می‌خواهید کاشت طبیعی مو در اردبیل انجام شود، به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا کمی در اینترنت تحقیق کنید تا لیستی از کلینیک‌های زیبایی و متخصصین در این زمینه را به دست بیاورید. اکنون سوال ما از شما این است که آیا همه مراکز و متخصصین صلاحیت کاشت مو را دارند؟ شما چگونه می‌توانید بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو طبیعی در اردبیل را پیدا کرده و سلامتی خود را به افراد معتمد بسپارید؟ کافی است چند فاکتور زیر را در ذهن خود سپرده و در زمان انتخاب کلینیک و متخصص، به آن‌ها توجه کنید:

  1. کلینیک باید مجوز وزارت بهداشت داشته باشد.
  2. مجوز کلینیک باید بر روی دیوار در محل دید عموم نصب شده باشد.
  3. عکس نمونه‌های مختلف کاشت مو در کلینیک مربوطه باید بر روی دیوار‌ها دیده شود و البته مطمئن شوید این عکس‌ها، واقعا مربوط به مراجعه‌کنندگان هستند.
  4. از عملکرد کلینیک، کادر درمان، تجهیزات مورد استفاده و میزان حمایت مرکز از مراجعه‌کننده مطمئن شوید.
  5. پزشک باید دارای گواهی تخصصی در پیوند مو باشد.
  6. متخصص به سلامت و آگاهی شما اهمیت داده و جلسه مشاوره برای شما برگزار کند.
  7. همچنین در جلسه مشاوره کاشت مو، نمونه کار‌های خود را به شما نشان دهد تا بهتر تبوانید تصمیم‌گیری کنید.

 

مشاهده این مطلب : کاشت مو به روش ترکیبی

 

تقریبا برای همه مراجعه‌کنندگان مهم است که پیوند مو به روش‌های نوین در اردبیل تحت نظر متخصصان توانمند انجام شود. انتخاب پزشک و کلینیک، کاملا برعهده خود شما بوده و باید قبل از هر چیز، تحقیقات لازم را انجام دهید. در ابتدا باید مطمئن شوید که روش‌های کاشت طبیعی مو در کدام یک از کلینیک‌ها انجام شده و سپس مراحل بعدی را طی کنید. در این قسمت، به معرفی روش‌های جدید پیوند مو خواهیم پرداخت اما قبل از هر چیز لازم است بیان کنیم که برای اجرای همه روش‌ها، اصلاح موی سر و اعمال بی‌حسی موضعی در بانک مو و محل پیوند، ضروری است:

کاشت مو به روش fit در اردبیل

به عنوان یک روش قدیمی ولی رایج در کاشت مو، شما را با کاشت مو طبیعی fit آشنا می‌کنیم. متخصص ابتدا با پانچ‌های کوچک، فولیکول‌ها را برداشت نموده و سپس بعد از آماده‌سازی و جدا کردن بافت‌های اضافی چسبیده به آن، فولیکول را داخل محلول خاص در دمای پایین قرار می‌دهد چون استخراج فولیکول‌ها در روش اف یو تی طولانی است لذا باید تا زمان شروع کاشت، داخل محلول نگهداری شوند.

کاشت مو به روش sut در اردبیل

کاشت مو به روش sut در اردبیل

همانگونه که گفته شد، روش‌ های جدید کاشت مو در اردبیل نیز اجرا می‌گردد. پیوند طبیعی مو با روش sut در اردبیل، به عنوان یکی از متد‌های رایج شناخته شده که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. در کاشت مو با روش اس یو تی متخصص از یک دستگاه مخصوص برای برداشت فولیکول استفاده کرده و سپس با اعمال شکاف در پوست محل طاس سر ، کاشت را انجام می‌دهد. جالب است بدانید که این روش شبیه ایمپلنت مو اف یو تی است با این تفاوت که استخراج گرافت، به صورت اتوماتیک صورت می‌گیرد.

کاشت مو به روش fut در اردبیل

عمل کاشت طبیعی مو با روش fut در اردبیل توسط متخصصانی انجام می‌شود که دقت و ظرافت عمل بسیار بالایی داشته و به دلیل اینکه این کار به جراحی نیاز دارد، به شما اطمینان خاطر داده می‌شود جای زخم باقی نماند. در این روش ابتدا یک نوار باریک از پوست بانک مو برداشته شده و سپس گرافت‌ها در زیر میکروسکوپ از هم جدا می‌شوند. نهایتا بعد از سوراخ کردن پوست محل طاس سر، کاشت صورت می‌گیرد.

کاشت مو به روش میکروگرافت در اردبیل

کاشت مو به روش میکروگرافت در اردبیل

حتما تا به حال شنیده‌اید که روش میکروگرافت به عنوان یکی از بهترین و جدیدترین روش‌های کاشت مو شناخته شده است. در اغلب کلینیک‌های پیوند مو در اردبیل تجهیزات لازم برای این روش نیز وجود دارد. لذا شما با خیال آسوده از کیفیت کار، می‌توانید پیوند مو با روش میکروگرافت در اردبیل را تجربه کنید. براساس اینکه شدت طاسی در شما چه اندازه باشد، از تکنیک های‌تریکوفیتیک اسکارلت و هولدر‌های اتوماتیک برای استخراج فولیکول استفاده نموده و سپس فولیکول با دستگاه میکروایمپلنتر در پوست پیوند می‌شود.

کاشت مو به روش DHI در اردبیل

کاشت مو مستقیم یا پیوند مو با روش DHI در اردبیل، در واقع تکنیکی است که کاملا با دستگاه صورت گرفته و فولیکول با دست هیچ تماسی ندارد لذا خطر عفونت فولیکول برطرف خواهد شد و استخراج فولیکول با دستگاه میکروپانچ انجام می‌شود. سپس فولیکول در قسمت قلمی مانند دستگاه باقی مانده و در زمان کاشت، با فشار دادن پیستون، خارج می‌شود.

هزینه کاشت مو در اردبیل

هزینه کاشت مو در اردبیل

اگر تصمیم دارید کاشت مو را انجام دهید و در میان دوستان و آشنایان خود کسی را سراغ دارید که این کار را انجام داده است، بهتر است تنها در مورد کیفیت کار از او سوال پرسیده و برای آگاهی از قیمت کاشت طبیعی مو در اردبیل در جلسه مشاوره از متخصص سوال کنید. اما چرا ما این توصیه را به شما عزیزان داریم؟ چون عوامل مختلفی همانند تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت، روش انتخابی برای پیوند فولیکول، دستمزد متخصص، هزینه کلینیک، خرید دارو، درمان عوارض احتمالی و. . بر قیمت پیوند مو طبیعی در اردبیل تاثیر می‌گذارد. برای مثال متخصصان باسابقه که رزومه قوی در این زمینه دارند، هزینه بیشتری را از مراجعه‌کنندگان دریافت می‌کنند. لذا شما باید در اولین قدم، بهترین کلینیک و دکتر کاشت موی طبیعی در اردبیل را پیدا کرده و سپس در جلسه مشاوره از متخصص بخواهید به صورت تقریبی در مورد هزینه با شما صحبت کند. لازم به ذکر است که چون کاشت مو یک عمل زیبایی است، تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد مگر اینکه شما به دلیل ابتلا به نوعی بیماری، دچار طاسی شده و اکنون می‌خواهید کاشت مو را برای رفع این مشکل انجام دهید.

کاشت مو در شهرستان‌های اردبیل

پیشرفت علم و تکنولوژی کمک کرده است تا در حال حاضر متخصصان در زمینه کاشت مو بتوانند از تجهیزات کاملا مدرن و به روز برای این عمل زیبایی استفاده کرده و فرد متقاضی در کوتاه‌ترین زمان، بتواند بهترین نتیجه را دریافت نماید. ارائه خدمات کاشت مو در اردبیل در کلینیک‌های مجهز، این امکان را برای همه عزیزان ساکن در شهرستان‌های پارس آباد، مشکین شهر، خلخال و بیله سوار فراهم نموده است که بتوانند بدون نیاز به طی کردن مسافت طولانی، پیوند مو را انجام دهند.در اغلب این مراکز، روش‌های جدید کاشت طبیعی مو نیز توسط متخصصان مجرب اجرا می‌گردد و شما می‌توانید با صلاح دید پزشک، روش دلخواه خود را برای کاشت انتخاب کنید.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *