پزشکان پوست و مو

لیست معتبر بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در بوشهر

این مسئله کاملا مسئله طبیعی است که با افزایش سن فولیکول‌ها ضعیف شده و قدرت خود را از دست بدهند. به همین دلیل است که در افراد مسن شاهد ریزش مو هستیم. اما متاسفانه ماجرا زمانی دردناک می‌شود که این اتفاق در اوج جوانی برای فرد رخ بدهد. در اغلب موارد می‌توان ریزش مو را با ترک عادات نادرست، استفاده از مکمل‌ها، بهبود رژیم غذایی و تغییر شوینده‌ها درمان نمود. اما اگر این مشکل به شدت پیشروی کرده باشد، متخصص به شما توصیه می‌کند بعد از درمان علت این عارضه، حتما کاشت مو را انجام دهید. در سال‌های اخیر شاهد اجرای این عمل زیبایی در اغلب استان‌های کشور هستیم و هموطنان عزیز ساکن در استان بوشهر می‌توانند کاشت مو در بوشهر را در بهترین مراکز و تحت نظر متخصصین حرفه‌ای انجام دهند.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

کاشت مو در بوشهر

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در بوشهر

عزیزان به این نکته توجه داشته باشید که متاسفانه در هر زمینه علمی و تخصصی افرادی وجود دارند که تنها به دنبال سود خود بوده و به کیفیت خدمات خود توجه نمی‌کنند. این موضوع می‌تواند در عمل‌های زیبایی خطراتی برای مراجعین به همراه داشته باشد. لذا شما باید برای کاشت موی طبیعی در بوشهر به اندازه کافی تحقیق کنید تا بتوانید بهترین دکتر و کلینیک ایمپلنت مو در بوشهر را پیدا کرده و آسوده خاطر خواهید باشید که نتیجه بسیار خوبی را از این عمل زیبایی دریافت خواهید کرد. هم اکنون در سراسر کشور، مراکز غیرمعتبر نیز این عمل زیبایی را انجام می‌دهند. لذا توصیه می‌کنیم به محض مراجعه به هر کلینیک، حتماً در مورد مجوز رسمی فعالیت این مرکز جویا شوید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم به سراغ متخصصین حرفه‌ای و با رزومه درخشان بروید که سالیان طولانی در این زمینه فعالیت می‌کنند. پزشک تازه کار دقت کافی نداشته و ممکن است خطا‌هایی را مرتکب شود که تماماً به ضرر فرد متقاضی تمام خواهد شد.

کاشت مو به روش ‌های نوین در بوشهر

بعد از انتخاب بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در بوشهر متخصص برای شما یک جلسه مشاوره برگزار خواهد کرد تا علاوه بر بررسی سلامت عمومی بدن و صلاحیت شما برای استفاده از این عمل زیبایی، توضیحات لازم پیرامون روش کار و نکات مراقبتی بعد از ایمپلنت مو را در اختیار شما قرار دهد. قطعاً متخصص روش ‌های جدید پیوند طبیعی مو در بوشهر را برای شما معرفی خواهد کرد تا از نظر خود شما در انتخاب روش نیز بهره‌مند شود. در ادامه این مقاله به بررسی متد‌ها خواهیم پرداخت.

کاشت مو به روش FIT در بوشهر

اولین و اصلی‌ترین روش ایمپلنت مو، روش FIT  نام دارد که در آن متخصص می‌تواند تراکم خوبی از مو را برای شما به ارمغان بیاورد. برای اجرای کار لازم است پانچ‌های کوچک در اختیار پزشک قرار گیرد تا برداشت فولیکول به صورت دستی انجام شود. در ادامه، مرحله آماده‌سازی فولیکول‌ها انجام می‌گیرد و در نهایت پیوند در محل مورد نظر صورت خواهد گرفت.

کاشت مو به روش SUT در بوشهر

کاشت مو به روش SUT در بوشهر

کاشت مو با روش SUT در بوشهر محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم دارد چرا که متخصص برای استخراج فولیکول از دستگاه اتوماتیک استفاده می‌کند در نتیجه کمترین عارضه به جا مانده و سرعت و دقت کار بالا می‌رود. این روش در گروه جدیدترین و بهترین روش‌های پیوند طبیعی مو شناخته شده است.

کاشت مو به روش FUT در بوشهر

در ادامه معرفی روش‌های پیوند مو، لازم است شما را با یک روش تهاجمی به نام کاشت مو با روش FUT  آشنا کنیم. همانگونه که متوجه شدید پزشک برای استخراج فولیکول به سراغ عمل جراحی خواهد رفت. لازم است نوار باریکی از پوست سر در محل بانک مو برداشته شده و سپس فولیکول‌ها در زیر میکروسکوپ از آن استخراج شوند. با توجه به اینکه این روش ایمپلنت مو نیاز به جراحی داشته و زمان‌بر است لازم است در انتخاب متخصص بیشتر دقت کنید.

کاشت مو به روش ترکیبی در بوشهر

متخصص در جلسه مشاوره قدرت بانک مو و شدت طاسی سر را بررسی کرده و ممکن است به این نتیجه برسد که بهترین روش پیوند موی طبیعی برای شما روش ترکیبی است. در واقع باید ابتدا کاشت مو با روش FUT انجام گیرد و بعد از آن برای افزایش تراکم روش اف آی تی اعمال گردد.

کاشت مو به روش میکروگرافت در بوشهر

کاشت مو به روش میکروگرافت در بوشهر

اگر به دنبال کاشت طبیعی مو با بهترین و جدیدترین متدها هستید ما به شما پیوند طبیعی مو با روش میکروگرافت در بوشهر را پیشنهاد می‌کنیم. در صورتی که این روش توسط متخصص حرفه‌ای انجام شود قطعاً نتیجه بسیار عالی را به دست خواهید آورد. سرعت اجرای کار روش میکروگرافت و دقت آن بسیار بالا است زیرا استخراج و کاشت فولیکول هر دو به کمک دستگاه انجام می‌شوند.

کاشت مو به روش DHI در بوشهر

با هدف افزایش سرعت کار و در نتیجه جلوگیری از آسیب دیدن فولیکول‌ها، متخصصان دستگاهی را ابداع کردند که باعث شد روش میکروگرافت با کیفیت بهتری انجام گیرد. با ابداع این دستگاه، روش جدید کاشت مو به نام روش DHI به جمع متد‌های پیوند طبیعی ‌مو معرفی گردید. متخصص فولیکول را از بانک مو برمی‌دارد. فولیکول در داخل دستگاه باقی مانده و بلافاصله با فشار دادن پیستون به محل پیوند منتقل خواهد شد.

هزینه کاشت مو در بوشهر

هزینه کاشت مو در بوشهر

برای انتخاب متخصص کاشت مو در بوشهر شما در اولین قدم باید به سراغ سابقه کاری او رفته و همچنین از نظرات مراجعین قبلی استفاده کنید. اگر از همان ابتدا هزینه پیوند مو در بوشهر را ملاک انتخاب خود قرار دهید، ممکن است این عمل را تحت نظر پزشکانی انجام دهید که عملکرد خوبی نداشته و بنابراین به نتیجه دلخواه خود نخواهید رسید. عاقلانه‌ترین کار این است که در جلسه مشاوره پیرامون قیمت ایمپلنت مو بوشهر صحبت شود که متخصص بعد از بررسی قدرت بانک مو، تعداد گرافت مورد نیاز و همچنین هزینه‌های پایه کلینیک و دستمزد خود، مبلغ را به صورت تقریبی برای شما بیان خواهد کرد. اگر متوجه شدید که از نظر مالی قادر به پرداخت تعرفه کاشت طبیعی مو در بوشهر نیستید از متخصص درخواست کنید که این عمل زیبایی را برای شما به صورت اقساطی انجام دهد. در حال حاضر برخی از کلینیک‌ها امکان کاشت موی اقساطی در بوشهر را فراهم نموده‌اند. البته شما نباید به هر متخصصی اعتماد کنید بلکه اول از همه باید کیفیت را اولویت کار قرار دهید.

کاشت مو در شهرستان های استان بوشهر

با توجه به اینکه تقاضای کاشت طبیعی مو در بوشهر در حال افزایش است، کلینیک‌های زیبایی که این عمل را انجام می‌دهند نیز رو به افزایش بوده و در چنین شرایطی هموطنان ساکن در شهرستان‌های بندر گناوه، برازجان، بندر کنگان، جم، بندر عسلویه و …   می‌توانند به مرکز مورد نظر خود مراجعه نموده و کاشت موی طبیعی را انجام دهند. برای اینکه نتیجه خوبی از این عمل به دست آورده و از عوارض احتمالی مصون باشید، حتما نکات مراقبتی قبل و بعد از پیوند مو را جدی گرفته و به توصیه‌های متخصص عمل کنید. در واقع بخش عمده‌ای از نتیجه کار به خود شما در دوره نقاهت بستگی دارد.حتی اگر سوالی در این زمینه دارید لازم است در جلسه مشاوره مطرح نمایید چرا که کوچکترین اشتباه می‌تواند آسیب‌های جبران‌ناپذیری به همراه داشته باشد.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *