پزشکان پوست و مو
موضوعات داغ

لیست معتبر بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در گرگان

شماره تلفن + آدرس بهترین پزشکان و مراکز پیوند مو در استان گلستان

با وجود پیشرفت علم و تکنولوژی و کمک‌هایی که در زمینه پزشکی به متخصصان شده است، در حال حاضر حتی بیماری‌های صعب‌العلاج را نیز می‌توان درمان نمود. بنابراین برای عارضه‌هایی مانند ریزش مو راه‌های بسیار مختلفی جهت درمان و افزایش تراکم مو وجود دارد که هر کدام از آن‌ها مزایا و معایب خاص خود را خواهند داشت. اما به طور کلی ارتقاء روش‌های کاشت طبیعی مو همیشه به سمتی بوده است که کار توسط متخصص راحت‌تر شده، ضریب خطا پایین آمده و بهترین نتیجه برای مراجعه‌کننده حاصل شود. در حال حاضر روش‌های مختلف پیوند طبیعی مو در اقصی نقاط کشور اجرا می‌شود. کاشت مو در گرگان یکی از مهمترین عمل‌های زیبایی در استان گلستان به حساب می‌آید که براساس تجهیزات مدرن در کلینیک‌های پیشرفته و توسط متخصصین حرفه‌ای انجام می‌شود.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

کاشت مو در گرگان
لیست معتبر بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در گرگان – مارال سلامت ایرانیان

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در گرگان

1- کلینیک تخصصی کاشت موی هیرکان

این مرکز تخصصی در گرگان فعالیت می‌کند و از بهترین‌هایی است که در زمینه پیوند مو خدمات نوین را ارائه می‌دهد. در این کلینیک با مشاوره‌های قبل از عمل‌های جراحی و پیوند مو به بیمار کمک می‌کند تا انتظارات خود را از درمان بیشتر بشناسد. بدین صورت می‌تواند نتیجه مطلوب و رضایتمندی را رقم بزند.  در این کلینیک از بهترین تجهیزات روز دنیا استفاده می‌شود.

خدمات کلینیک تخصصی کاشت مو هیرکان

در این کلینیک علاوه بر پیوند مو، خدمات دیگری نیز ارائه می‌شود که به صورت زیر هستند:

 1. لیزر موهای زائد
 2. ترمیم و پیوند مو
 3. زیبا سازی پوست
 4. لاغری
 5. بوتاکس
 آدرس:  گرگان عدالت 14 مجتمع کیوان طبقه سوم واحد 11 و 12
شماره تماس مرکز: 01732321085

2- مرکز پیوند موی رویش

اگر در گرگان به دنبال یک مرکز پیوند موی طبیعی هستید که رضایت بالای مراجعه‌کنندگان را به همراه داشته باشد، رویش همان چیزی است که به شما پیشنهاد می‌شود. مرکز پیوند موی رویش با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه پوست، مو، زیبایی و پیوند مو یکی از بهترین مراکز است که در گرگان فعالیت می‌کند. در این کلینیک بهترین پزشکان متخصص پوست، مو و جراحی گردهم آمده‌اند تا خدماتی نوین را ارائه دهند. این مرکز تخصصی در شیراز نیز شعبه دارد.

 خدمات کلینیک پیوند مو رویش

 1. پیوند مو با تراکم بالا
 2. کاشت ابرو با خط رویش طبیعی
آدرس مرکز: گرگان، بلوار ناهارخوران ،روبروی عدالت 97
شماره تماس :  09363175857 – 09173151404

3- مرکز تخصصی کاشت مو پیوند

پیوند مو کاری است که باید ماهرانه و زیر نظر یک پزشکی معتبر انجام گیرد. برای این منظور باید قبل از انتخاب مرکز پیوند مو، دقت کافی داشته باشید. یکی از مراکزی که بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می‌دهد، موسسه ترمیم مو پیوند در گرگان است. در این مرکز علاوه بر اینکه خدمات نوین و کاملاً استاندارد را دریافت می‌کنید، با این حال تعرفه مناسب نیز برای این خدمات گذاشته شده تا مراجعه‌کنندگان بتوانند بدون دغدغه از این خدمات استفاده کنند.

خدمات ارائه شده توسط کلینیک پیوند

 1. پیوند مو با روش‌های طبیعی fit
 2. پیوند مو با روش fut
 3. پیوند مو با روش ترکیبی
آدرس مرکز تخصصی پیوند: گرگان، خیابان ولیعصر، مجتمع مرجان، طبقه 2، واحد 201
شماره تماس:  01732523010 

4- مرکز تخصصی زیبایی آلما گرگان

استفاده از خدمات زیبایی این روزها برای اکثر افراد یک نیاز محسوب می‌شود؛ اما یک کلینیک خوب می‌تواند رضایت فرد را به مراتب بیشتر کند. مجموعه زیبایی آلما با روش‌های نوینی که در زمینه پوست، مو و زیبایی به کار می‌برد، چهره زیباتری را به مراجعه کنندگان خود ارائه می‌دهد. بهترین تجهیزات روز دنیا در این کلینیک تخصصی پوست و مو مورد استفاده قرار می‌گیرد. کادر درمانی نیز شامل بهترین پزشکان و تکنسین‌های گرگان هستند.

خدمات کلینیک تخصصی آلما

خدماتی که در کلینیک آلما ارائه می‌شود شامل موارد زیر هستند:

 1. پیوند موی طبیعی
 2. پاکسازی صورت به طور کامل
 3. جوانسازی و رفع چروک
 4. طب سوزنی
 5. لیزر موهای زائد
آدرس: گرگان، خیابان 5 آذر
شماره تماس:09116689003  

5- مرکز پیوند مو و زیبایی شفیق

اگر به دنبال یکی از با سابقه ترین کلینیک‌های پیوند مو در گرگان هستید. مرکز کاشت مو شفیق، اولین و بزرگترین کلینیک تخصصی در شرق استان گلستان است. در این کلینیک خدماتی بسیار رضایت بخش به مراجعه کنندگان ارائه می‌شود و یکی از بهترین کلینیک‌هایی است که روش‌های نوین روز دنیا را مورد بررسی قرار داده و از آن‌ها بهره می‌برد. همچنین از تجهیزات مدرن استفاده می‌کند تا بتواند با روش‌های جدید هماهنگ شود.

 خدمات کلینیک شفیق

 1. ایمپلنت مو
 2. الکترولیز
 3. لیزر موهای زائد
 آدرس: گنبد، خیابان طالقانی شرقی، کوچه اتحاد
شماره تماس : 01733541236

6- درمانگاه کاشت مو کاپری

پیوند مو کاپری از مراکزی است که بهترین تجهیزات را برای ارائه خدمات تهیه کرده است. این مرکز تحقیقات گسترده ای در مورد روش‌های جدید زیبایی و پیوند مو دارد. بدین صورت هیچگاه از بهترین روش‌های روز دنیا عقب نخواهد ماند.

پزشکان و کادر درمانی نیز به طور کامل از روش‌های نوین بهره می‌برند و به طور ماهرانه پیوند موی طبیعی را برای مراجعه‌کنندگان رقم می‌زنند. این مرکز با مدیریت علیرضا فغانی توانسته است رضایت بالای مراجعه‌کنندگان را تا کنون به همراه داشته باشد.

خدمات مرکز پیوند موی کاپری

خدمات این کلینیک در زمینه پیوند موی طبیعی به شرح زیر است:

 1. پیوند مو با روش fit
 2. کاشت مو با روش fut
 3. کاشت مو با روش ترکیبی
آدرس: خیابان ولیعصر، عدالت هفتم، مرکز جراحی کاپری، طبقه پنجم
شماره تماس: 01732268980

علیرغم اینکه پیوند طبیعی مو یک عمل زیبایی سرپایی و بسیار کوتاه مدت است اما به جرأت می‌توان گفت که یکی از عمل‌های بسیار حساس به حساب می‌آید که متخصص علاوه بر داشتن دانش علمی و عملی بالا، باید از نظر ذوق هنری نیز در سطح بالایی باشد. برخی از افراد نگران این هستند که موی آن‌ها بعد از کاشت همانند بعضی از دوستان یا آشنایان، طبیعی به نظر نرسد. در اینجاست که هنر متخصص، خود را نشان می‌دهد. اگر پزشک ظرافت عمل بالایی داشته باشد و در تنظیم زاویه کاشت فولیکول‌ها با دقت عمل نماید، قطعاً چنین مشکلی پیش نخواهد آمد. دلیل اینکه ما تاکید می‌کنیم برای پیوند موی طبیعی در استان گلستان در اولین قدم بهترین کلینیک و دکتر ایمپلنت مو در گرگان را پیدا کنید این است که کیفیت خدمات کلینیک، دانش متخصص در تعیین بهترین روش کاشت مو برای شما، عملکرد او در برداشت فولیکول و کاشت آن، تاثیر بسیار چشمگیری در نتیجه نهایی کار خواهد داشت. مثلاً بعضی از متخصصان فقط به دنبال اجرای روشی هستند که قیمت آن‌گران‌تر می‌شود چرا که می‌خواهند سود بیشتری به دست بیاورند. این در حالی است که پیوند مو برای شما با یک روش ارزان‌تر نیز قابل انجام بوده و حتی این روش ارزان، می‌توانست عملکرد بهتری نسبت به قبلی داشته باشد.

با توجه به آنچه که گفته شد تا زمانی که مطمئن نشده‌اید کلینیک مورد نظر دارای مجوز وزارت بهداشت بوده و متخصص گواهی معتبر در این زمینه دارد، همچنین تا زمانی که نمونه کار‌های پزشک را مشاهده نکرده‌اید، تصمیم خود را برای کاشت مو عملی نکنید.

روش های منتخب کاشت مو در گرگان

پیوند طبیعی مو یک عمل زیبایی مشارکتی به حساب می‌آید به این معنا که باید بین متخصص و فرد مراجعه‌کننده همکاری وجود داشته باشد. فرض کنیم که شما پیوند موی طبیعی با روش‌ های جدید در گرگان را تحت نظر متخصص حرفه‌ای انجام داده‌اید اما نه تنها به مراقبت‌های قبل از این عمل توجه نکرده بلکه دوره نقاهت نیز به خوبی سپری نشده است. قطعاً در چنین شرایطی نتیجه خوبی به دست نمی‌آورید. ما با ذکر این نکته، در ادامه مقاله به بررسی روش‌ های نوین کاشت مو در گرگان خواهیم پرداخت.

کاشت مو به روش FIT در گرگان

قدیمی‌ترین روش پیوند طبیعی مو، روش اف آی تی نام دارد که در سال ۱۹۹۰ به دنیا معرفی گردید و از همان زمان با توجه به مزیت‌های بسیار زیادی که داشت، توانست تراکم بسیار مطلوبی را برای مراجعه‌کنندگان به همراه داشته باشد. این روش هنوز هم در اغلب کلینیک‌های زیبایی در دنیا و همچنین مراکز کاشت مو در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد. افرادی که موی کم‌پشتی دارند می‌توانند در صورت صلاحیت از این روش استفاده نمایند تا از داشتن مو‌های پرپشت و خوش‌حالت لذت ببرند.

کاشت مو به روش SUT در گرگان

کاشت مو به روش SUT در گرگان

به عنوان یکی از جدیدترین روش‌های پیوند مو که در گرگان نیز اجرا می‌گردد، می‌توان به کاشت مو با روش sut اشاره نمود. مهمترین مزیت این روش در این است که آسیب‌رسانی به فولیکول به شدت پایین می‌آید. این مسئله بسیار مهم است که هر فولیکول استخراج شده، سالم مانده و بعد از کاشت، به خوبی رشد کند تا تراکم ‌ایده‌آل به دست آید.

کاشت مو به روش FUT در گرگان

کاشت مو به روش fut  تنها پیوند طبیعی است که به صورت جراحی انجام می‌گیرد. لذا در صورتی که شما از جراحی ترس دارید و یا سابقه یک تجربه تلخ در زمینه عمل جراحی داشته‌اید، بهتر است در جلسه مشاوره این موضوع را با متخصص مطرح نمایید. بعضی از افراد بد زخم هستند به این معنا که حتی زخم‌های پوستی آن‌ها عفونت می‌کند. بنابراین این دسته از افراد ممکن است دچار عفونت جراحی در بانک مو شوند.

کاشت مو به روش ترکیبی در گرگان

یکی از روش‌های درمان ریزش موی سر، انجام پیوند طبیعی مو است که به طرق مختلف انجام می‌گیرد. بعد از بررسی‌های لازم جهت تعیین علت ریزش و تعداد گرافت مورد نیاز، ممکن است متخصص تصمیم بگیرد روش ترکیبی را برای شما اجرا نماید. این روش در واقع ترکیبی از دو روش اف آی تی و fut است که کمک می‌کند شما بهترین تراکم مو را به دست بیاورید.

کاشت مو به روش میکروگرافت در گرگان

کاشت مو به روش میکروگرافت در گرگان

همانگونه که می‌دانید ریزش مو به دلایلی مختلف رخ می‌دهد و یکی از دلایلی آن، ابتلا به بیماری‌هایی همانند سرطان و آلوپسی است. در گذشته متخصصان معتقد بودند نمی‌توان برای درمان این عوامل ریزش مو، کاشت مو را انجام داد اما با کاشت مو به روش میکروگرافت در گرگان جایی برای نگرانی نبوده و می‌توان هر نوع ریزش مو را درمان نمود.

کاشت مو به روش DHI در گرگان

در صورتی که روش‌های پیوند مو را در این قسمت از مقاله به خوبی دنبال کرده باشید متوجه شده‌اید که در همه روش‌ها، بین ‌مرحله استخراج فولیکول تا کاشت یک بازه زمانی هر چند کوتاه از دست خواهد رفت و همین مسئله باعث طولانی شدن روش کاشت و افزایش احتمال از دست رفتن فولیکول خواهد شد. این مشکل در کاشت مو روش DHI برطرف شده است چرا که فولیکول بعد از برداشت، داخل دستگاه باقی مانده و سریعاً به محل پیوند منتقل می‌شود.

هزینه کاشت مو در گرگان

هزینه کاشت مو در گرگان

هدف از برگزاری جلسه مشاوره با متخصص این است که اطلاعات کامل در مورد روش پیوند مو در اختیار شما قرار گرفته و از طرفی شما نیز توضیحات کامل در مورد سلامتی خود در اختیار پزشک قرار دهید. به عبارت دیگر جلسه مشاوره نوعی تبادل اطلاعات به حساب می‌آید. مسئله‌ای که حتماً باید در این جلسه مطرح گردد هزینه پیوند طبیعی مو در گرگان است.

دلیل ریزش مو، شدت ریزش و در نتیجه تعداد گرافت مورد نیاز، مهم‌ترین تفاوت‌های بین مراجعه‌کنندگان به حساب می‌آید که نقش مهم در تعیین قیمت کاشت مو هر تار مو در گرگان دارند. بنابراین پزشک به صورت تقریبی در جلسه مشاوره، هزینه مخصوص شما را محاسبه خواهد کرد. اگر می‌دانید که پرداخت نقدی این هزینه برای شما سخت خواهد بود می‌توانید از متخصص درخواست کاشت اقساطی مو در گرگان را داشته باشید. اما به طور کلی فراموش نکنید که به هیچ عنوان نباید کیفیت کار را قربانی هزینه‌ها کنید. رفتن به سراغ متخصصانی که کمترین هزینه را دریافت می‌کنند قطعاً به معنی دریافت خدمات باکیفیت نخواهد بود.

کاشت مو در شهرستان ‌های استان گلستان

در عصر حاضر اغلب استان‌های کشور از خدمات پزشکی بسیار خوبی برخوردار بوده و مردم در این سال‌ها به راحتی می‌توانند مشکلات زیبایی خود را در استان خود درمان نمایند. هموطنان ساکن در شهرستان‌های گنبد کاووس، بندر ترکن، علی آباد کتول، آزادشهر، کردکوی، آق قلا، بندرگز و … بدانند که در استان خود کلینیک‌های زیبایی بسیار زیادی در زمینه پیوند طبیعی مو فعالیت می‌کنند. کافی با کمی تحقیق بهترین کلینیک را پیدا کرده و برای پیوند مو در شهر خود و بدون نیاز به جابجایی اقدام نمایند. قطعاً متخصصان بسیار خوبی در هر استان فعالیت می‌کند که اگر شما با آگاهی اقدام نمایید، می‌توانید این عمل زیبایی را تحت نظر آن‌ها پیش ببرید

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *