پزشکان پوست و مو

لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در کاشان

شماره تماس + آدرس بهترین پزشکان و مراکز پیوند مو

همه مردم دوست دارند مو‌های زیبا، پرپشت و خوش‌حالت داشته باشند چرا که این مسئله نه تنها بر زیبایی بلکه بر جوان به نظر رسیدن چهره بیار تاثیر می‌گذارد. حتما تا به حال با افراد جوانی برخورد داشته‌اید که به دلیل کم‌پشت شدن موی سر و یا طاسی، بسیار مسن به نظر می‌رسند. خوشبختانه پیشرفت علم و تکنولوژی کمک می‌کند تا شما از طریق عمل زیبایی بتوانید نواقص ظاهری خود را رفع کنید. برای مثال کاشت مو یکی از عمل‌های رایج در دنیا و همچنین در ایران است که در حال حاضر در اغلب کلینیک‌های زیبایی انجام می‌شود. کاشت طبیعی مو در کاشان تحت نظر متخصصین حرفه‌ای، بهترین شرایط را برای هموطنان عزیز ساکن در این شهر فراهم نموده است تا به خیال آسوده و بدون نیاز به رفتن به تهران، بتوانند پیوند مو در کاشان را انجام دهند و از مو‌های جدید خود لذت ببرند.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

کاشت مو در کاشان
لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در کاشان – مارال سلامت ایرانیان

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در کاشان

با توجه به اینکه پیوند طبیعی مو در ایران با استقبال زیاد مواجه شده است، پزشکان زیادی به صورت تخصصی، فعالیت خود را در این زمینه آغاز نموده‌اند. به همین دلیل اغلب کلینیک‌های زیبایی، خدمات کاشت مو را نیز انجام دهند. اما به نظر شما آیا همه متخصصان از مهارت و دانش کافی برای این عمل زیبایی برخوردار هستند؟ ما تا به حال با مراجعه‌کنندگان زیادی برخورد داشته‌ایم که به دلیل اعتماد به کلینیک‌های نامعتبر و متخصصین تازه کار، با شکست ایمپلنت مو مواجه شده‌اند. برای اینکه بتوانید بهترین دکتر و کلینیک کاشت موی طبیعی در کاشان را پیدا کنید، لازم است چند فاکتور را مد نظر قرار دهید:

 1. به سراغ متخصصانی بروید که سابقه طولانی و درخشان در کاشت مو دارند.
 2. برای اینکه از کیفیت کاری متخصص مطمئن شوید، حتما از او بخواهید نمونه کار‌های خود را به شما نشان دهد.
 3. در جلسه مشاوره با متخصص، تمامی سوالاتی که در ذهن دارید را از او بپرسید.
 4. باید مطمئن شوید کلینیک مربوطه، دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت است.
 5. می‌توانید شخصا به کلینیک رفته و از مراجعه‌کنندگان در مورد عملکرد متخصصین سوال کنید.

بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو در کاشان

نکته بسیار مهم این است که کاشت موی طبیعی با روش ‌های نوین در کاشان، یکی از مهمترین اتفاقات بسیار خوب در راستای پیوند مو به حساب می‌آید. روش‌های جدید این عمل زیبایی، بهترین شرایط را برای مراجعه‌کنندگان فراهم می‌کنند تا بتوانند با کمترین عارضه جانبی، ایمپلنت مو را انجام دهند. به طور کلی روش‌های رایج کاشت مو در کاشان عبارتند از:

کاشت مو به روش FIT در کاشان

کاشت مو روش fit، به عنوان اولین متد پیوند طبیعی مو، همچنان نیز در کلینیک‌های زیبایی مورد توجه قرار گرفته و با استقبال زیادی مواجه می‌شود. در این روش متخصص به کمک پانچ‌های مخصوص و کوچک، فولیکول را از بانک مو استخراج نموده و بعد از ایجاد شیار‌های کوچک بر روی محل طاس سر، کاشت را انجام می‌دهد. این روش زخمی بر روی پوست ایجاد نکرده و کمک می‌کند بتوانید تراکم موی مناسب را به دست بیاورید.

کاشت مو به روش SUT در کاشان

کاشت مو به روش SUT در کاشان

روش اف آی تی، به دلیل قدرت بسیار بالا و مزیت‌هایی که دارد، منسوخ نشد اما متخصصان برای اجرای راحت‌تر کار، دستگاه‌هایی ابداع نمودند که امکان برداشت اتوماتیک فولیکول را فراهم می‌نمود. به این روش جدید، sut گفته می‌شود. این روش، سرعت عمل و ضریب اطمینان بسیار بالاتری دارد.

کاشت مو به روش FUT در کاشان

تنها روش کاشت طبیعی مو که به صورت جراحی انجام می‌شود، fut نام دارد. برای انجام کار، لازم است یک نوار باریک از پوست بانک مو برداشته شده و سپس فولیکول‌های روی آن در زیر میکروسکوپ، جدا شوند. کاشت موی طبیعی با روش fut در کاشان تحت نظر متخصصین حرفه‌ای انجام می‌شود که مهارت بالایی در بریدن پوست سر و بخیه زدن آن دارند تا اسکار در محل زخم تشکیل نشود. این رو پیوند مو، به زمان بیشتری نیاز داشته و از نظر هزینه‌ها، ارزان‌تر است.

کاشت مو ترکیبی در کاشان

در مواردی که طاسی سر شدید بوده و نیاز به گرافت بشتری باشد، متخصص از روش ترکیبی پیوند مو استفاده می‌کند. به این صورت که در مرحله اول، کاشت مو با روش fut را انجام می‌دهد سپس برای اینکه تراکم مو بیشتر شده و موی سر پرپشت شود، روش fit اجرا خواهد شد.

کاشت مو به روش میکروگرافت در کاشان

کاشت مو به روش میکروگرافت در کاشان

اگر به دنبال کاشت مو با یکی از جدیدترین و بهترین متد‌های پیوند مو هستید، ما به شما روش میکروگرافت را پیشنهاد می‌کنیم. در این روش، استخراج و کاشت فولیکول با دستگاه انجام شده و حتی برای افرادی که دچار ریزش موی سر به دلیل بیماری پوستی و یا سرطان شده‌اند، بسیار مناسب خواهد بود. با توجه به سرعت عمل بالا، ارائه بهترین نتیجه و دوره نقاهت بسیار کوتاه، کاشت طبیعی مو با روش میکروگرافت در کاشان نیز انجام می‌شود.

کاشت مو به روش DHI در کاشان

کافی است کمی در مورد روش‌های مختلف کاشت طبیعی مو تحقیق کنید تا متوجه شوید پیشرفت علم، چه خدمتی به بشر در این زمینه داشته است. برای مثال در سال‌های اخیر، ایمپلنت مو با روش DHI ابداع شده است که در واقع این روش، نوع ارتقا یافته روش میکروگرافت است. در زمان استخراج و کاشت فولیکول هر چه تماس فولیکول با دست و محیط کمتر باشد، خطر آلوده شدن و از دست رفتن آن، کمتر می‌شود. در پیوند مو با روش DHI  در کاشان، فولیکول برداشته شده در داخل قسمت قلم مانند دستگاه باقی مانده و سپس به صورت مستقیم و با فشار دادن پیستون دستگاه، در قسمت طاس سر پیوند می‌شود.

هزینه کاشت مو در کاشان

هزینه کاشت مو در کاشان

یکی از دغدغه‌های اغلب متقاضیان کاشت مو این است که بتوانند هزینه کاشت موی طبیعی در کاشان را تامین نمایند. به هر حال شما باید حتما قبل از اینکه تصمیم خود را برای ایمپلنت مو قطعی کنید، در مورد هزینه‌ها از متخصص سوال کنید. قیمت پیوند مو در کاشان از فردی به فرد دیگر متفاوت است چرا که چند عامل بر هزینه‌ها تاثیر می‌گذارد:

 1. شما تا چه اندازه دچار طاسی سر شده‌اید؟
 2. آیا بانک موی قوی برای پیوند مو دارید؟
 3. چه روشی برای ایمپلنت موی سر شما انتخاب شده است؟
 4. شما برای کاشت مو، به کدام متخصص مراجعه کرده‌اید؟ به هر حال دستمزد متخصصین باسابقه، بیشتر از متخصصین تازه کار است.
 5. هزینه‌های کلینیک مورد نظر نیز بسیار مهم است.
 6. فاصله خانه تا کلینیک نیز بر قیمت کاشت مو در کاشان تاثیر می‌گذارد چون باید برای رفت و آمد، هزینه کنید.
 7. هزینه خرید دارو و همچنین درمان عوارض احتمالی را فراموش نکنید.

در صورتی که توان پرداخت هزینه‌های کاشت مو را ندارید، بررسی کنید کدام کلینیک‌ها در کاشان، امکان کاشت مو اقساطی در کاشان را فراهم می‌کنند. البته باید مطمئن شوید تفاوتی بین پرداخت نقدی و اقساطی در کیفیت کار وجود نخواهد داشت.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *