پزشکان پوست و مو
موضوعات داغ

لیست معتبر بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در قزوین

شماره تلفن + آدرس پزشکان و مراکز پیوند مو در استان قزوین

هر عاملی که باعث شود چهره انسان مسن‌تر از حد واقعی به نظر برسد قطعاً برای ما خوشایند نخواهد بود. یکی از این عوامل، کم‌پشتی موی سر یا طاسی است. خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی، روش‌های درمانی مختلفی برای رفع این عارضه و داشتن مو‌های پرپشت و خوش‌حالت ابداع شده است که کاشت مو یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها است. به همین دلیل است که کاشت مو در قزوین در سال‌های اخیر به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. ما در این مقاله کلیه مطالب لازم در مورد پیوند طبیعی مو در استان قزوین را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

کاشت مو در قزوین
لیست معتبر بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در قزوین – مارال سلامت ایرانیان

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در قزوین

در میان روش‌هایی که برای درمان کم‌پشتی موی سر و یا طاسی سر وجود دارد، تنها روش ایمپلنت مو نتیجه ماندگار و دائمی خواهد داشت. البته لازم است بدانید که چند عامل بر ماندگاری نتیجه ایمپلنت مو تاثیر می‌گذارند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت:

  1. نحوه مراقبت از مو بعد از اتمام کاشت مو
  2. عملکرد متخصص در استخراج و کاشت فولیکول
  3. تغذیه مناسب برای مو‌ها جهت تقویت فولیکول‌های پیوندی

اگر کمی دقت کنید متوجه خواهید شد که عملکرد متخصص در حین کاشت مو و همچنین عملکرد خود شما بعد از اتمام کار، تضمین‌کننده ماندگاری پیوند طبیعی مو خواهند بود. به همین دلیل است که بار‌ها متذکر شده‌ایم شما باید بهترین دکتر و کلینیک کاشت موی طبیعی در قزوین را پیدا کنید تا بتوانید نتیجه خوبی از این عمل زیبایی به دست بیاورید. عدم مهارت متخصص در برداشت فولیکول، نداشتن دانش کافی برای تشخیص عمق و زاویه کاشت فولیکول، استریل نبودن محیط کار و همچنین استریل نبودن تجهیزات، مهمترین عواملی هستند که باعث شکست کار خواهند شد. توجه داشته باشید که یک بار شکست پیوند مو ممکن است شانس شما را برای همیشه از بین ببرد. بنابراین در انتخاب متخصص دقت کنید.

جدیدترین روش کاشت مو در قزوین

درست است که روش‌های مختلفی برای ایمپلنت مو وجود دارد اما این بدان معنا نیست که شما می‌توانید هر روشی را که دوست دارید برای این عمل زیبایی انتخاب نمایید. لازم است ابتدا متخصص وضعیت شما را بررسی کند تا براساس قابلیت هر کدام از این روش‌ها، بهترین متد برای شما انتخاب گردد. بهتر است که آگاهی مختصری نسبت به هر کدام از روش ‌های کاشت موی طبیعی در قزوین داشته باشید تا در زمان صحبت با متخصص بهتر بتوانید دلیل انتخاب هر روش را درک کنید.

کاشت مو به روش fit در قزوین

همانگونه که می‌دانید بهترین بانک مو برای پیوند طبیعی مو، در قسمت پشت سر است. اما پشت سر برخی از افراد پوست به شکل لایه لایه تبدیل شده است و همین مسئله باعث سختی در استخراج فولیکول خواهد شد. در چنین مواردی روش اف آی تی گزینه بسیار مناسبی خواهد بود زیرا کمک می‌کند تا پزشک بتواند به صورت پراکنده و بدون اینکه که بخشی از بانک مو به طور کامل کچل شود، فولیکول‌های مورد نیاز را برداشت نمایند.

کاشت مو به روش sut در قزوین

کاشت مو به روش sut در قزوین

یکی از نکات بسیار جالب درمورد کاشت مو با روش sut در این است که متخصص بعد از اتمام کار، از دستگاه لیزر کمک می‌گیرد تا پوست سر را تحریک نماید و در نتیجه رشد مو‌ها بهتر و سریع‌تر گردد. با چنین کاری، نتیجه کاشت مطمئن‌تر خواهد بود و فولیکول‌های پیوندی به خوبی در پوست سر تثبیت می‌شوند. به همین دلیل‌ است که این روش پیوند مو به عنوان روش ایمن و مطمئن شناخته شده است.

کاشت مو به روش fut در قزوین

مراقبت‌های بعد از پیوند مو در روش fut  اهمیت بسیار بیشتری پیدا می‌کند چون همانگونه که می‌دانید در اجرای کار لازم است عمل جراحی برای برداشتن نوار باریکی از پوست مو در محل بانک مو انجام گیرد. بنابراین عدم رعایت حتی یک نکته ساده می‌تواند منجر به خطر عفونت در بانک مو و در نتیجه آسیب به فولیکول‌های موجود در آن قسمت شود. لذا تمام دارو‌های توصیه شده توسط متخصص را مصرف نموده و تا زمان بهبود زخم‌ها در بانک مو و محل پیوند، به هیچ عنوان به محیط‌های آلوده نروید.

کاشت مو به روش ترکیبی در قزوین

یکی از سوالاتی که مراجعه‌کنندگان از متخصص در مورد کاشت موی طبیعی با روش ترکیبی می‌پرسند این است که آیا ترکیب دو روش fut  و اف آی تی منجر به تشدید عوارض می‌گردد؟ در پاسخ باید بگوییم که عوارض پیوند طبیعی ‌مو به عملکرد متخصص و نحوه مراقبت شما از مو بعد از پیوند بستگی دارد. بنابراین به متخصص حرفه‌ای مراجعه کرده و در دوره نقاهت به خوبی به تمام نکات توجه کنید.

کاشت مو به روش میکروگرافت در قزوین

کاشت مو به روش میکروگرافت در قزوین

تصوری که در ذهن اغلب مردم وجود دارد این است که فکر می‌کنند بهترین روش‌های پیوند مو همانند روش میکروگرافت، برای همه افراد مناسب است. درست است که این روش بسیاری از محدودیت‌ها را برداشته و حتی بعد از شیمی درمانی و پرتو درمانی می‌توانید از آن برای کاشت مو استفاده کنید اما باید در جلسه مشاوره، صلاحیت شما برای این عمل زیبایی تایید گردد.

کاشت مو به روش DHI در قزوین

تا این قسمت از مقاله متوجه شدید که متخصص بعد از استخراج فولیکول باید به سراغ محل پیوند رفته و  شیار‌ها یا سوراخ‌هایی را در آن قسمت ایجاد کند. سپس فولیکول‌های برداشت شده را در آن قسمت قرار می‌دهد‌. مهمترین تفاوت این روش با سایر روش‌های قبلی در همین مرحله است. در روش dhi به محض برداشت فولیکول متخصص به سراغ محل پیوند رفته و با فشار دادن پیستون، فولیکول را در پوست سر قرار می‌دهد. در نتیجه زمان برای آماده‌سازی محل پیوند و ایجاد شیار در آن هدر نخواهد بود.

هزینه کاشت مو در قزوین

هزینه کاشت مو در قزوین

همه مراجعه‌کنندگان دوست دارند کاشت موی طبیعی را با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب انجام دهند. به خصوص اینکه شرکت بیمه حمایتی از مراجعه‌کنندگان برای پرداخت هزینه‌ها نکرده و همین مسئله باعث شده است که قیمت کاشت مو در قزوین برای مراجعه اهمیت بیشتری داشته باشد. ما به شما توصیه می‌کنیم ابتدا پزشک خود را انتخاب کرده و در جلسه مشاوره در مورد قیمت ایمپلنت مو در قزوین سوال کنید چرا که ممکن است هزینه کار برای شما کمتر از دوستان یا آشنایانی ‌باشد که شما می‌شناختید. سپس اگر هزینه‌ها برای شما زیاد بود، در مورد کاشت مو اقساطی در قزوین از او سوال نمایید. خوشبختانه اغلب کلینیک‌های معتبر، چنین خدماتی را برای مراجعین خود فراهم می‌کنند.

کاشت مو در شهرستان ‌های استان قزوین

به جرات می‌توان گفت که مهمترین دستاورد تاسیس کلینیک‌های کاشت مو در سراسر کشور این بوده است که مردم در هر کدام از شهر‌ها و استان‌ها می‌توانند این عمل را در نزدیکترین کلینیک به محل زندگی خود انجام دهند. ساکنین شهر‌های تاکستان، الوند، آبیک، محمدیه، بیدستان، آبگرم و … نیز قادر خواهند بود برای درمان مشکل کم‌پشتی یا طاسی سر خود به کلینیک های معتبر کاشت مو در قزوین مراجعه کرده و تحت نظر متخصص حرفه‌ای این عمل زیبایی را به اتمام برسانند. البته نکته لازم به ذکر این است که باید ابتدا جلسه مشاوره برای شما برگزاری است تا مشخص شود آیا کاندید مناسبی برای این عمل زیبایی هستید یا خیر. بعد از تایید پزشک، اقدامات لازم جهت کاشت صورت خواهد گرفت. همچنین در صورتی که مشخص شود شما می‌توانید پیوند مو در قزوین را انجام دهید قطعاً پزشک به شما یک کاتالوگ ارائه می‌کند که در آن کلیه نکات مراقبتی قبل و بعد از کاشت مو ذکر شده و باید به آن‌ها عمل کنید

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *