پزشکان پوست و مو

لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در زنجان

شماره تلفن + آدرس بهترین پزشکان و مراکز پیوند مو در زنجان

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا برخی از افراد در اوج جوانی دچار ریزش مو می‌شوند؟ مسئله کم‌پشت شدن موی سر با افزایش سن، اتفاقی کاملا طبیعی است چون با بالا رفتن سن، فولیکول‌ها ضعیف شده و دوام خود را از دست می‌دهند. به همین دلیل است که در پیری، ریزش مو شدت می‌گیرد. اما اگر این عارضه در جوانی برای شما رخ داده است، باید به رژیم غذایی خود، سبک زندگی، نحوه مراقبت از مو و شامپو‌های مورد استفاده دقت نموده و حتما آزمایش خون انجام دهید تا سطح هورمون‌ها بررسی گردد. به هر حال اگر موی سر شما کم‌پشت شده است، برای بازگرداندن تراکم موی از دست رفته، ایمپلنت مو را به شما پیشنهاد می‌کنیم. خوشبختانه در حال حاضر خدمات کاشت طبیعی مو در اغلب شهر‌های ایران برای هموطنان عزیز ارائه می‌شود. لذا شما می‌توانید برای کاشت مو در زنجان، به بهترین کلینیک مراجعه نموده و این عمل زیبایی را تحت نظر بهترین دکتر کاشت موی طبیعی در زنجان انجام دهید. قطعا اگر همه چیز به خوبی پیش رفته و به مراقبت‌های بعد از کاشت اهمیت دهید، از پیوند مو در زنجان پشیمان نخواهید شد.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

کاشت مو در زنجان
لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در زنجان – مارال سلامت ایرانیان

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در زنجان

اگر بعد از تحقیق و مطالعه کافی به این نتیجه رسیدید که حتما می‌خواهید کاشت مو در زنجان را انجام دهید، برای انتخاب بهترین دکتر و کلینیک پیوند مو در زنجان، چند فاکتور را در نظر بگیرید تا دچار انتخاب غلط نشوید:
– در ابتدا مطمئن شوید که کلینیک معتبر است و برای این منظور باید به سراغ مجوز رسمی وزارت بهداشت بروید.

 1. همچنین پزشک باید مدرک تخصصی در زمینه کاشت مو داشته باشد.
 2. اگر روش خاصی برای کاشت مو در نظر دارید، اطمینان پیدا کنید که متخصص در انجام این روش، تبحر بالایی دارد.
 3. حتما از پزشک بخواهید عکس‌هایی از مراجعه‌کنندگان قبلی خود ارائه کند تا کیفیت عملکرد او را بررسی نمایید.
 4. همچنین لازم است از مراجعه‌کنندگان قبلی نیز نظرسنجی کرده و سپس در انتخاب متخصص، تصمیم نهایی را اتخاذ کنید.

جدیدترین روش کاشت مو در زنجان

شاید شما از جمله افرادی هستید که می‌خواهید پیوند طبیعی مو با روش‌ های نوین در زنجان انجام شود. همزمان که علم در حال پیشرفت است، روش‌های کاشت مو نیز پیشرفت نموده و این امکان را فراهم می‌کنند تا حتی افراد در بدترین شرایط ممکن بتوانند کاشت موی طبیعی را انجام دهند. در این قسمت از مقاله به بررسی روش ‌های ایمپلنت مو در زنجان خواهیم پرداخت:

کاشت مو به روش fit در زنجان

یکی از روش‌های پیوند مو که قدمت طولانی داشته و تاثیرگذاری بسیار خوبی دارد، ایمپلنت مو به روش اف آی تی نام دارد. برای اجرای کار، لازم است فولیکول‌ها از بانک مو با استفاده از پانچ‌ها کوچک و به صورت دستی جدا شوند. با توجه به اینکه این متد می‌تواند بدون زخم، بهترین تراکم مو را حاصل کند، همچنان توسط متخصصان اجرا می‌گردد.

کاشت مو به روش sut در زنجان

پیوند مو به روش fit نتیجه بسیار خوبی دارد اما بزرگترین عیب آن، استخراج فولیکول به صورت دستی است که باعث می‌شود مدت زمان این عمل زیبایی بالا رفته و از طرفی امکان آسیب به فولیکول نیز وجود داشته باشد. به همین دلیل متخصصان، دستگاه‌هایی را ابداع نمودند تا برداشت فولیکول، به صورت اتوماتیک انجام شود و اسم روش جدید را کاشت طبیعی مو به روش sut گذاشتند.

کاشت مو به روش fut در زنجان

در صورتی که هزینه پیوند مو در زنجان برای شما نیز اهمیت دارد و حتما می‌خواهید مبلغ کمی را پرداخت نمایید، ما به شما کاشت مو به روش fut را پیشنهاد می‌کنیم. در این روش لازم است نوار باریکی از پوست پشت سر برداشته شده و سپس فولیکول‌های آن جدا شوند. علت ارزان بودن قیمت روش اف یو تی، عدم استفاده از تجهیزات است. البته بهترین کار این است که اجازه دهید متخصص روش اجرای کار را برای شما انتخاب نماید.

کاشت مو ترکیبی در زنجان

یکی از روش ‌های پیوند مو در زنجان، کاشت مو با روش ترکیبی است که متخصص ترکیب دو روش fut و fit را برای افزایش تراکم موی سر شما استفاده خواهد کرد. در مواردی که طاسی سر شدید شده باشد و کار در یک جلسه تمام نشود، قطعا روش ترکیبی بسیار مناسب خواهد بود. بعد از کاشت با روش  fut، روش fit اجرا می‌گردد تا از طریق پیوند مو در لابلای مو‌های کاشته شده، تراکم نهایی مو بیشتر شود.

کاشت مو به روش میکروگرافت در زنجان

کاشت مو به روش میکروگرافت در زنجان

همانگونه که گفته شد کاشت مو با روش ‌های جدید در زنجان نیز انجام می‌گیرد که از جمله می‌توان به روش میکروگرافت اشاره نمود. وجود دستگاه‌های مختلف برای برداشت و کاشت فولیکول کمک می‌کند تا از یک سو سرعت کار بالا رفته و از سویی دیگر به دلیل کاهش دخالت دست، آلودگی فولیکول کمتر خواهد شد. در پیوند مو با روش میکرو گرافت، پس از برداشت فولیکول با هولدر اتوماتیک، کاشت با دستگاه میکرو ایمپلنتر انجام خواهد شد.

کاشت مو به روش DHI در زنجان

پیوند طبیعی مو با روش DHI به طور کامل با دستگاه انجام می‌شود. به این صورت که فولیکول با دستگاه استخراج شده و سپس در داخل خود دستگاه باقی می‌ماند. بلافاصله متخصص به سراغ محل پیوند رفته و پیستون دستگاه را فشار می‌دهد تا فولیکول در داخل پوست، پیوند شود. به همین دلیل است که پیوند مو با روش DHI در زنجان نیز مورد استقبال قرار گرفته است چون سرعت کار و دقت، بسیار بالا خواهد رفت.

کاشت مو به روش میکروگرافت در زنجان

هزینه کاشت مو در زنجان

تفاوتی نمی‌کند که شما قصد دارید چه عمل زیبایی را انجام دهید. به هر حال لازم است بدانید که هزینه هر عمل بسته به شرایط فرد و فاکتور‌هایی دیگر، متفاوت خواهد بود. برای مثال ما نمی‌توانیم در مورد هزینه کاشت طبیعی مو در زنجان با قاطعیت صحبت نموده و نرخ ثابتی را گزارش کنیم. آیا می‌دانید چه فاکتور‌هایی بر قیمت پیوند مو در زنجان تاثیر می‌گذارد:

 1. شدت طاسی سر و تعداد گرافت مورد نیاز
 2. متخصص انجام کاشت مو
 3. روش مورد استفاده برای پیوند
 4. کلینیک انتخابی برای ایمپلنت مو
 5. خدمات ارائه شده توسط مرکز
 6. هزینه‌های جانبی همانند خرید دارو، رفت و آمد به کلینیک و. . .
 7. درمان عوارض احتمالی
 8. تکرار مجدد کاشت مو برای افزایش تراکم مو
 9. نوع بانک موی مورد استفاده

البته در صورتی که نمی‌توانید هزینه‌ های کاشت موی طبیعی در زنجان را به صورت نقدی پرداخت کنید، می‌توانید به سراغ کلینیک‌هایی بروید که کاشت اقساطی مو در زنجان را فراهم نموده و بهترین کیفیت کار را ارائه می‌کنند.

کاشت مو در شهرستان‌ های زنجان

وجود کلینیک‌های زیبایی متعدد با خدمات کاشت مو در زنجان این امکان را فراهم می‌کند تا هموطنان ساکن در شهرستان‌هایی همانند ابهر بتوانند در بهترین شرایط، پیوند مو را انجام داده و از داشتن مو‌هایی زیبا و پرپشت لذت ببرند. در حال حاضر، تمامی روش‌های نوین ایمپلنت مو در اغلب کلینیک‌های زیبایی شهر‌های بزرگ اجرا می‌گردد و نیازی نیست که برای کاشت، حتما به تهران مراجعه کنید چون در هر صورت باید به این مسئله توجه داشت که رفت و آمد از شهرستان به تهران سخت و زمان‌بر بوده و بعد از پیوند مو لازم است در زمان‌های مشخص، به متخصص مراجعه کنید. بنابراین عاقلانه‌ترین کار این است که به دنبال پیدا کردن بهترین دکتر و کلینیک پیوند مو در زنجان باشید تا در استان خود بتوانید این عمل زیبایی را بدون دردسر انجام دهید.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. اطلاعات این سایت خیلی جامع و خوبهسنش
  ممنون از اطلاع رسانی شما عزیزان
  من فعلا هیچ کاری انجام ندادم و دوست دارم بهترین کار با قیمت مناسب بدست بیارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *