پزشکان جراحی زیبایی

اطلاعات تماس بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در خرم آباد

شماره تلفن + آدرس بهترین دکتر و مرکز لاغری در استان لرستان

در صورتی که بعد از کاهش وزن‌ ایده‌آل همچنان نتوانسته‌اید به تناسب اندام دلخواه خود برسید باید بگوییم که این مسئله کاملاً طبیعی است چرا که اگر در طول مدت چاقی تحرک لازم را نداشتید چربی‌ها به خصوص در ناحیه شکم و پهلو تجمع یافته و نسبت به رژیم و برنامه ورزشی مقاوم شده‌اند. البته خوشبختانه پیشرفت علم، روش‌های مختلفی را برای حذف این چربی‌ها به صورت موضعی ابداع نموده است که بهترین روش، عمل لیپوماتیک نام دارد. جالب است بدانید که متخصص عمل لیپوماتیک در خرم ‌آباد در ابتدا ترجیح می‌دهد که این روش را برای شما اجرا کند زیرا شما می‌توانید بعد از جراحی لاغری در خرم آباد از پزشک خود بخواهید چربی‌ها را فریز کند تا برای جوان‌سازی پوست و یا حجم دادن به قسمت‌هایی همانند گونه مورد استفاده قرار گیرند.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

لیپوماتیک در خرم آباد
اطلاعات تماس بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در لرستان

بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در خرم آباد

اگر چه عمل لیپوماتیک به کمک دستگاه‌هایی که در سال‌های اخیر و به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی ابداع شده است کمترین عارضه را به دنبال خواهد داشت اما نباید فراموش کرد که نتیجه نهایی پیکرتراشی به عملکرد متخصص بستگی دارد. در واقع برای اینکه بتوانید به تناسب اندام ‌ایده‌آل خود برسید باید بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک‌ در خرم آباد را پیدا کنید. آنچه که در این میان اهمیت دارد، نحوه تخلیه چربی است برای اینکه بعد از اتمام کار، به بدن هموار یکنواخت و متقارن دست پیدا کنید. شما عملکرد ضعیف و بی‌کیفیت یک متخصص جراحی لاغری را زمانی متوجه خواهید شد که برای مثال این عمل در ناحیه پا انجام گرفته و به دلیل این که تخلیه چربی به صورت یکنواخت انجام نشده است، اندازه پا‌ها با هم تفاوت دارد. در واقع می‌توان عمل لیپوماتیک را یک هنر معرفی نمود. متخصص علاوه بر اینکه باید دانش کافی در انجام این روش داشته و برای استفاده از دستگاه‌ها و ابزار‌ها تسلط لازم را داشته باشد، لازم است در عمل ظرافت زیاد به خرج دهد تا در نهایت بعد از اتمام کار فرد مراجعه‌کننده بدون کمترین عوارض، به فرم‌ ایده‌آل بدن خود برسد. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم در جلسه مشاوره حتماً از متخصص بخواهید نمونه کار‌های خود را به شما نشان دهد تا قبل از عمل بتوانید ذهنیت درستی از بدن خود بعد از جراحی داشته باشید‌. همچنین فراموش نکنید که مراجعه به کلینیک‌های غیرمعتبر، عوارضی همانند عفونت در بدن را به همراه خواهد داشت چرا که استریل نبودن محیط و تجهیزات مورد استفاده، شرایط را برای عفونت در زخم‌ها فراهم خواهد کرد. در نتیجه نه تنها نمی‌توانید به نتیجه دلخواه خود از عمل لیپوماتیک برسید بلکه دچار عوارضی همانند عفونت داخلی خواهید شد.

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو‌ها در خرم آباد

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو‌ها در خرم آباد

آنچه که باعث برتری جراحی لاغری شکم و پهلو‌ها در خرم‌آباد نسبت به سایر جراحی‌های لاغری برای رسیدن به تناسب اندام شده است این است که شما نه تنها با کمترین عارضه می‌توانید چربی‌های این قسمت را حذف کنید بلکه به یک بانک غنی از چربی برای جوانسازی پوست دسترسی پیدا خواهید کرد. همانگونه که می‌دانید چربی‌های مورد استفاده برای انتقال چربی به پوست باید مقاومت بالایی در برابر رژیم و برنامه ورزشی داشته باشند و چربی‌های این ناحیه، گزینه بسیار مناسبی است.

عمل لیپوماتیک پا‌ها در خرم آباد

اگر چه تجمع چربی در پا‌ها در جریان چاقی به ندرت رخ می‌دهد چرا که ما روزانه به مدت زمان زیادی راه می‌رویم و همین مسئله از مقاوم شدن چربی‌های پا جلوگیری خواهد کرد اما به هر حال باید این واقعیت را پذیرفت که در برخی موارد افراد به دلیل تحرک بسیار کم و چاقی مفرط، با این مشکل نیز روبرو می‌شوند که خوشبختانه عمل پیکرتراشی پا‌ها در خرم‌ آباد به حذف چربی‌ها در این قسمت کمک خواهد کرد.

عمل لیپوماتیک بازو در خرم آباد

در مورد تجمع چربی در هر کدام از اندام‌های بدن نباید تنها به مسئله تناسب اندام و زیبایی توجه کنیم بلکه قطعاً وجود مقدار زیادی چربی در بدن خطرات سلامتی را برای انسان به دنبال خواهد داشت. برای مثال اگر در بازو‌های شما چربی زیادی وجود داشته باشد به مرور زمان دچار عرق سوز شدن و آسیب غدد عرق در زیر بغل خواهید شد. به همین دلیل است که توصیه می‌شود عمل لیپوماتیک بازو در خرم آباد در اولین فرصت انجام گیرد.

عمل لیپوماتیک غبغب در خرم آباد

تجمع مقدار زیادی چربی در ناحیه گردن جدای از این که چهره شما را مسن‌تر و چاق‌تر نشان خواهد داد، از جمله عواملی است که به شدت بر سلامت مهره‌های گردن و قدرت موجود در این قسمت تاثیر می‌گذارد. اگر می‌خواهید عمل لیپوماتیک غبغب  در خرم آباد را انجام دهید با توجه به اینکه این ناحیه بسیار حساس است حتماً باید بهترین متخصص پیکرتراشی در خرم آباد را برای این منظور پیدا کنید که در زمینه جراحی لاغری غبغب سابقه دیرینه و درخشان داشته باشد.

هزینه عمل لیپوماتیک در خرم آباد

هزینه عمل لیپوماتیک در خرم آباد

بخش عمده‌ای از هزینه عمل پیکرتراشی در خرم آباد، به سطح عمل و میزان نیاز به تخلیه چربی بستگی دارد. به طور کلی هر چه میزان چربی تجمع یافته در اندام هدف بیشتر باشد و از سوی دیگر تعداد اندام‌ها برای این جراحی افزایش یابد، قطعاً هزینه نهایی کار بیشتر خواهد شد. البته نکته لازم به ذکر این است که شما نمی‌توانید عمل لیپوماتیک را به عنوان یک راهکار برای کاهش وزن خود در نظر گرفته و بخواهید حجم زیادی از چربی را از این طریق حذف کنید. در واقع کسانی که چاقی و اضافه وزن مفرط دارند حتماً باید ابتدا با یک متخصص تغذیه صحبت کنند تا از طریق یک برنامه غذایی و ورزشی سالم، وزن خود را کاهش دهند. جراحی لاغری تنها برای افرادی مناسب خواهد بود که به ثبات وزن رسیده و تنها کمی چربی در نواحی و قسمت‌هایی از بدن همانند شکم، پهلو، ران، بازو و یا حتی غبغب دارند. به غیر از میزان تجمع چربی، رزومه کاری متخصص و هزینه‌های دریافتی توسط کلینیک نیز بخشی از قیمت جراحی لاغری در خرم آباد را تعیین خواهند کرد. در جلسه مشاوره که کلینیک قبل از جراحی برای شما برگزار می‌کند قطعاً پیرامون این موضوع صحبت خواهد شد تا با ذهنیت درست تصمیم خود را نهایی کنید.

عمل لیپوماتیک در شهرستان ‌های استان لرستان

تا قبل از اینکه کلینیک‌های زیبایی در استان‌های مختلف کشور اقدام به اجرای عمل لیپوماتیک تحت نظر متخصصین توانمند کنند مردم کشور ما مجبور بودند برای انجام این جراحی لاغری به تهران بروند اما اکنون هموطنان ساکن در شهرستان‌های. . . استان لرستان محدودیت جغرافیایی از این نظر نخواهند داشت چرا که خوشبختانه در این استان مراکز جراحی لاغری باکیفیت و خدمات بسیار عالی وجود دارد. البته فراموش نکنید که در تمام دنیا مراکز غیرمعتبر نیز مشغول به فعالیت هستند و این شما هستید که از طریق بررسی مجوز بهداشت و شرایط کاری کلینیک مورد نظر می‌توانید بهترین مرکز عمل لیپوماتیک در خرم آباد را برای این جراحی خود انتخاب نمایید. در پایان لازم است این نکته را بیان کنیم که برای ماندگاری عمل لیپوماتیک باید بعد از اتمام کار و سپری نمودن دوره نقاهت، سبک زندگی خود را تغییر دهید به گونه‌ای که برنامه ورزشی منظم داشته و در رژیم غذایی خود نیز تجدید نظر کنید. از این پس باید مصرف غذا‌های چرب و فست‌فود‌ها را به حداقل مقدار ممکن رسانده و همچنین از پرخوری جلوگیری نمایید. در غیر این صورت در مدت زمان کوتاهی شاهد چاقی مجدد خواهید بود

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *