پزشکان جراحی زیبایی

اطلاعات تماس بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در شهرکرد

شماره تلفن + آدرس بهترین دکتر و کلینیک لیپوماتیک در چهارمحال و بختیاری

اگر به فکر راهکاری برای درمان چاقی موضعی و حذف چربی‌های تجمع یافته در بخش‌هایی از بدن خود هستید، در حال حاضر روش‌های متنوعی برای این منظور وجود دارد اما تحقیقات نشان داده است که در این میان، عمل لیپوماتیک به عنوان یکی از جراحی‌های ایمن و کم خطر شناخته شده است. عمل پیکرتراشی در شهرکرد توسط متخصصانی انجام می‌شود که سابقه دیرینه در این زمینه داشته و البته به فرد مراجعه‌کننده کمک می‌کنند که بهترین نتیجه را از این عمل زیبایی به دست بیاورد. اشتباهی که عمده مردم مرتکب می‌شوند این است جراحی لاغری را به عنوان روشی برای کاهش وزن می‌شناسند. در صورتی که این جراحی تنها به حذف بخشی از چربی‌های بدن کمک کرده و تاثیر چشمگیری بر کاهش وزن ندارد. در واقع عمل زیبایی لیپوماتیک در شهرکرد با هدف کاهش سایز و رسیدن به تناسب اندام صورت خواهد گرفت.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

لیپوماتیک در شهرکرد
بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در شهرکرد

بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در شهرکرد

مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین جراح و کلینیک عمل پیکرتراشی در شهرکرد عبارتند از:

  1. متخصص مربوطه باید گواهی تخصصی معتبر در زمینه انجام عمل زیبایی لیپوماتیک داشته و از طرف دیگر از شهرت کافی در این زمینه برخوردار باشد.
  2. جراح لیپوماتیک در شهرکرد اخلاق حرفه‌ای دارد. به این معنا که نه تنها با صبوری و حوصله با فرد متقاضی برخورد کرده بلکه اگر بداند این روش برای شما مناسب نیست قطعاً در جلسه مشاوره توضیحات لازم را بیان می‌کند چرا که یک متخصص بااخلاق تنها به مسائل مادی خود توجه نمی‌کند بلکه آنچه از نظر او اهمیت بیشتری دارد رضایتمندی و حفظ سلامت فرد متقاضی است.
  3. در مراکز معتبر جراحی لاغری حتماً از تکنیک‌ها و تجهیزات پیشرفته برای انجام این عمل زیبایی استفاده می‌کنند تا ضریب اطمینان کار و کیفیت خدمات مرکز افزایش پیدا کند.
  4. برخی از کلینیک‌ها امکان پرداخت هزینه به صورت اقساطی را برای مراجعه‌کنندگان خود فراهم می‌کند تا بدون نگرانی بتوانند برای عمل زیبایی پیکرتراشی اقدام نمایند.
  5. فراموش نکنید که شما باید عمل پیکرتراشی را در کلینیک‌هایی انجام دهید که دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند زیرا این مدرک تعیین‌کننده وضعیت بهداشتی و استاندارد بودن محیط کاری مرکز خواهد بود.
  6. یک متخصص متبحر حتما در جلسه مشاوره نمونه کار‌های خود را به شما نشان داده و از طرف دیگر مراحل کار را با جزئیات برای شما بیان می‌کند تا بهتر بتوانید تصمیم‌گیری کنید. از سوی دیگر با توجه به اینکه مراقبت‌های دوره نقاهت تاثیر چشمگیری بر نتیجه جراحی لیپوماتیک در شهرکرد دارد متخصص حتماً در مورد این موضوع نیز صحبت می‌کند.

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو‌ها در شهرکرد

افرادی که می‌خواهند عمل زیبایی لیپوماتیک شکم و پهلو‌ها در شهرکرد را انجام دهند باید همه جوانب را در نظر گرفته و سپس تصمیم خود را نهایی کنند. برای مثال به خانم‌هایی که قصد دارند باردار شوند پیشنهاد می‌کنیم انجام جراحی لاغری را به شش ماه بعد از فارغ شدن موکول نمایند زیرا در دوران بارداری مجدداً دچار افزایش وزن و تجمع چربی در ناحیه شکم شده و این مسأله باعث می‌شود نتیجه جراحی لیپوماتیک از دست برود.

عمل لیپوماتیک پا‌ها در شهرکرد

شاید این تصور وجود داشته باشد که عمل پیکرتراشی پا‌ها در شهرکرد از طریق حذف چربی‌های اضافه، تاثیر چشمگیری بر کاهش عارضه‌های همانند سایش مفاصل و زانو درد خواهد داشت اما فراموش نکنید که همه افراد کاندید مناسبی برای انجام این عمل زیبایی نیستندد باید حتماً نظر متخصص مربوطه را در این زمینه جویا شوید. حتی به شما پیشنهاد می‌کنیم که قبل از نهایی شدن تصمیم، نظر چند متخصص حرفه‌ای در این زمینه را بپرسید تا مشکلی برای شما بروز نکند.

عمل لیپوماتیک بازو در شهرکرد

عمل لیپوماتیک بازو برای افرادی انجام می‌گیرد که در بازی سنی ۲۰ تا ۵۰ سال قرار داشته و  شاخص توده بدنی آن‌ها به 30 نزدیک باشد. در واقع به طور کلی عمل پیکرتراشی تنها زمانی برای شما نتیجه‌بخش خواهد بود که عمده وزن خود را از طریق رژیم غذایی از دست داده و اکنون با مشکل تجمع چربی در قسمت‌هایی همانند بازو مواجه هستید. چون نمی‌توان این چربی‌های مقاوم را با رژیم و برنامه ورزشی حذف کرد، بنابراین جراحی لاغری بازو در شهرکرد برای شما گزینه مناسبی خواهد بود.

عمل لیپوماتیک غبغب در شهرکرد

عمده افراد چاق تصور می‌کنند که دلیل تشکیل غبغب در ناحیه گردن تجمع چربی ناشی از چاقی است. درست است که با افزایش وزن، چربی‌ها در قسمت‌هایی جمع می‌شوند که تحرک کمتری دارند و این مسأله در مورد تشکیل غبغب نیز صدق می‌کند، ولی لازم است آزمایشات و عکسبرداری‌ها انجام گیرد تا متخصص مطمئن شود دلیل ورم ناحیه گردن عارضه‌هایی همانند گواتر یا مشکلات لنفاوی نیست. در این صورت بهتر می‌تواند در مورد انجام یا عدم انجام پیکرتراشی غبغب در شهرکرد تصمیم‌گیری نماید. البته فراموش نکنید که اگر قرار به جراحی لاغری غبغب در شهرکرد باشد باید به مدت توصیه شده توسط متخصص گیم مخصوص در ناحیه گردن را استفاده نمایید در غیر این صورت می‌توانید انتظار نتیجه‌ایده آل را داشته باشید

هزینه عمل لیپوماتیک در شهرکرد

هزینه عمل لیپوماتیک در شهرکرد

برخی از افراد که به چاقی موضعی مبتلا هستند تنها با تصور اینکه هزینه عمل لیپوماتیک در شهرکرد زیاد بوده و از توان مالی آن‌ها خارج است از انجام این عمل زیبایی خودداری می‌کنند و هر روز فشار روانی زیادی را به دلیل چاقی خود متحمل می‌شوند. اما هیچ چیز در این دنیا ارزش از دست رفتن آرامش روحی انسان را ندارد. شما یک بار برای همیشه جهت انجام جراحی لاغری در شهرکرد هزینه کنید تا بتوانید نتیجه ‌ایده‌آل را به دست بیاورید. از این پس با رسیدن به اندام متناسب و دلخواه، به رضایتمندی از خود رسیده و این مسأله اعتماد به نفس شما را بالا خواهد برد. به هیچ عنوان به دنبال عمل لیپوماتیک ارزان در شهرکرد نباشید. از طرف دیگر نباید فریب هزینه‌های گزاف و زیاد مراکز لیپوماتیک در استان چهارمحال و بختیاری را بخورید. به طور کلی قیمت بسیار پایین و بسیار بالای این عمل زیبایی اصلاً منطقی نبوده و نمی‌تواند تضمین‌کننده کیفیت خدمات مرکز مورد نظر باشد. عاقلانه‌ترین کار این است که شما تمرکز خود را بر انتخاب بهترین متخصص و کلینیک جراحی لیپوماتیک در شهرکرد بگذارید و سپس از متخصص در مورد قیمت کار سوال بپرسید.

عمل لیپوماتیک در شهرستان ‌های استان چهار محال و بختیاری

اگر شما در یکی از شهرستان‌های… استان چهارمحال و بختیاری ساکن بوده و می‌خواهید عمل لیپوماتیک را حتما در شهر خود انجام دهید باید شرایط لازم جهت انجام این عمل زیبایی را داشته باشید:

  1. بهترین بازه سنی جهت انجام عمل لیپوماتیک بین ۲۰ تا ۵۰ سال است. این عمل برای افراد زیر ۱۸ سال انجام می‌شود چرا که در دوران بلوغ وضعیت وزن بدن به شدت نوسان داشته و تا زمانی که به ثبات نرسید نمی‌توانید این جراحی را انجام دهید.
  2. باید از سلامت عمومی برخوردار بوده و به بیماری‌های خاصی مبتلا نباشید.
  3. کسانی که دارو‌های رقیق‌کننده خون مصرف می‌کنند حتماً باید در این مورد با متخصص صحبت کنند چرا که لازم است دو هفته قبل از جراحی مصرف این دارو‌ها کنار گذاشته شود.
  4. افرادی که به اختلالات روحی مبتلا هستند لازم است این نکته را در جلسه مشاوره با جراح در میان بگذارند. بعد از اتمام کار باید به مدت چند هفته گن طبی مخصوص لیپوماتیک استفاده کنید که فشار زیادی بر شما می‌آورد. قطعاً باید آستانه تحمل بالایی داشته باشید و افرادی که دچار ناهنجاری‌های روحی هستند به احتمال زیاد نمی‌توانند این شرایط را تحمل کنند.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *