درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق بوتاکس صورت مردان

تزریق بوتاکس صورت مردان

امروزه دیگرتنها زنان طرفدار عمل زیبایی تزریق بوتاکس نمی باشند. با گسترش بیش از پیش عمل زیبایی تزریق بوتاکس و شناخته شدن تاثیرات منحصر به فرد و مفید آن، طیف طرفداران عمل زیبایی botox injection دچار تنوع شده است و دیگر این پروسه مختص زنان شناخته نمی شود.

 

تزریق بوتاکس صورت مردان

 

مردان نیز مانند زنان طی گذر زمان دچار مشکلات پوستی شده و از آنجا که ظاهر مردان نیز تاثیر چشمگیری در روحیه و اعتماد به نفس آن ها دارد، مردان به دنبال راهی برای اصلاح و رفع نشانه های گذر زمان و سبک زندگی روی پوست خود، به عمل زیبایی تزریق بوتاکس روی آورده اند.

 

عمل زیبایی تزریق بوتاکس صورت چیست؟

 

عمل زیبایی تزریق بوتاکس صورت چیست؟

بوتاکس ماده ای است که از سم بوتولینوم ساخته شده است. با اینکه سم بوتولینوم بسیار کشنده است، اما مقادیر بسیار کم آن در عمل زیبایی تزریق بوتاکس برای اهداف پزشکی و زیبایی کاربرد های گسترده ای دارد.

از بوتاکس به عنوان سم جادویی یاد می شود. چرا که اتفاقی که بعد از botox injection رخ می دهد شبیه به یک معجزه و جادو می ماند.

تزریق بوتاکس نه تنها برای درمان مشکلات پزشکی چون درمان اختلال تعریق بیش از حد کاربرد دارد، بلکه در حیطه ی عمل های زیبایی نیز بسیار پرطرفدار است.

عمل زیبایی botox injection موجب از بین رفتن چین و چروک های عمیق صورت شده و از پدید آمدن خطوط جدیدی نیز جلوگیری خواهد کرد.

امروزه عمل زیبایی تزریق بوتاکس به عنوان یک مسیر بازگشت به گذشته شناخته شده است.

شما می توانید با تجربه ی این روش، در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین عوارض احتمالی، ظاهرتان را به چند سال گذشته ی خود بازگردانید.

 

آیا مردان نیز می توانند از تزریق بوتاکس استفاده کنند؟

گذر زمان تاثیر یکسانی را روی پوست زنان و مردان خواهد گذاشت و تنها بسته به تفاوت های زندگی فردی اشخاص، رد پای این گذیر زمان و نتایجی که بر جای می گذارد، ممکن است یا شدید تر و عمیق تر و یا جزئی تر و سطحی تر باشد.

مردان نیز مانند بانوان می توانند با انتخاب از عمل زیبایی تزریق بوتاکس برای کاهش عیوب و نواقص پوستی خود اقداماتی را انجام دهند.

در واقع برای انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس، تفاوتی بین مردان و زنان وجود ندارد و هر دوی این دو گروه می توانند به یک اندازه از نتایج مفید این روش بی نظیر بهره مند شوند.

مشاهده مطلب
تزریق بوتاکس و مراقبت های بعد از آن

همانطور که امروزه نیز مشاهده می شود عمل زیبایی تزریق بوتاکس بین مردان نیز طرفداران خاص خود را یافته است.

مردانی که بخاطر سبک زندگی اشتباه تغذیه ی ناسالم دنیای امروز و یا به علت عدم مراقبت صحیح از پوست خود دچار آسیب های بافت پوست شده و چین و چروک روی پوست صورت ایشان نمایان شده است.

آن ها نیز می توانند برای دستیابی به اهداف مختلفی چون افزایش سطح اعتماد به نفس افزایش کیفیت تعاملات و روابط خود و مواردی این چنینی، تجربه ی این نتیجه ی لذت بخش از عمل زیبایی تزریق بوتاکس را به خود هدیه دهند.

 

نتایج و تاثیرات تزریق بوتاکس صورت مردان

عمل جراحی تزریق بوتاکس به حل بسیاری از مشکلات پزشکی کمک شایانی می کند.

همچنین برای مردانی که متوجه فرایند پیری پوست خود شده اند و به دنبال رفع نشانه های می باشند، عمل زیبایی botox injection به عنوان شگفت انگیز ترین راه حل این مسئله پیشنهاد می شود.

حتی اگر شما مشتاق به انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس نمی باشید، موارد زیر را برای آشنایی بیشتر با جنبه های مثبت عمل زیبایی botox injection مطالعه کنید:

1- از عمل زیبایی تزریق بوتاکس، به عنوان یک فرآیند جوان کننده و از بین برنده ی چین و چروک پوست که همراه با جراحی های سنگین و عوارض جانبی خطرناک همراه نیست، نام برده می شود.

در مقایسه ای سریع بین عمل زیبایی تزریق بوتاکس با سایر روش هایی که به اهداف مشابه انجام می شوند، متوجه برتری های روش botox injection که شامل سرعت بالای پروسه، نقاهت کوتاه، عوارض جانبی بسیار محدود می باشد، خواهید شد.

2- عمل زیبایی تزریق بوتاکس شما را به طرز چشمگیری چند سال جوان تر خواهد کرد.

عمل زیبایی botox injection با رفع عیوب صورت، از بین بردن چین و چروک های پوست صورت و همچنین جلوگیری از ایجاد چین و چروک های جدید، تاثیر منحصر به فردی در به دست آمدن یک نتیجه ی بی عیب و طبیعی خواهد داشت.

3- تزریق بوتاکس تاثیر قابل توجه ای در افزایش اعتماد به نفس شما خواهد داشت.

عمل زیبایی botox injection با از بین بردن چین و چروک های صورت و اصلاح عیوب موجود باعث افزایش روحیه، اعتماد به نفس و عزت نفس شما خواهد شد.

همچنین این نکته در ارتقای سطح کیفیت زندگی و تعاملات فردی شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

عوارض جانبی و خطرات ناشی از تزریق بوتاکس مردان

چیزی که بیشتر مردان را از عمل زیبایی botox injection دور می کند و باعث می شود آنها از درمان خود سر باز زنند، ترس از عوارض جانبی بالقوه ی عمل زیبایی botox injection می باشد.

مشاهده مطلب
محدودیت های تزریق بوتاکس چیست

با این که امروزه تزریق بوتاکس با مواد کاملا با کیفیت و تایید شده در حال انجام است، اما کماکان نگرانی های نا به جایی راجع به کیفیت پایین بوتاکس و افزایش احتمال بروز عوارض جانبی به این دلیل، در بین مردان رایج می باشد.

عوارض جانبی عمل زیبایی تزریق بوتاکس از خفیف تا مزمن دسته بندی می شود.

عوارض خفیف شامل مواردی چون سردرد، درد در محل تزریق، قرمزی و تورم و همچنین افتادگی پلک فوقانی می باشد.

اما عمل زیبایی botox injection عوارض مزمن دیگری چون مشکل در تنفس و مشکل در بلع را نیز ممکن است به همراه داشته باشد که احتمال بروز این عوارض بسیار نادر می باشد.

البته در نظر داشته باشید که در صورت انتخاب یک پزشک متخصص و با تجربه و مشورت با وی، انتخاب یک کلینیک معتبر و با خدمات با کیفیت و همچنین رعایت نکات و مراقبت ها بعد از انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس، احتمال بروز عوارض جانبی ناشی از عمل زیبایی botox injection نزدیک به صفر خواهد شد.

 

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس صورت مردان

بعد از انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس، نکات و مراقبت هایی وجود دارد که رعایت آن ها، یکی از شروط به دست آوردن نتیجه ی ایده آل و مفید از عمل زیبایی botox injection می باشد و عدم رعایت آن ها تا حد زیادی از میزان موثر بودن پروسه تزریق بوتاکس خواهد کاست.

موارد زیر، از نکات و مراقبت های مهم بعد از اتمام عمل زیبایی تزریق بوتاکس می باشند:

1- یکی از مهم ترین نکته ی قابل توجه بعد از botox injection، آن است که از پزشک خود تمارین مناسب برای عضلات صورت خود را دریافت کنید.

تمارینی همچون نحوه و زمان اخم کردن، خم کردن ابرو، حرکت عضلات صورت و از این دست موارد، می توانند در افزایش کیفیت نتیجه ی عمل تزریق بوتاکس مفید واقع شوند.

2- در چهار ساعت اولیه بعد از انجام عمل زیبایی botox injection، دراز نکشید و با دستان خود ناحیه ی مورد نظر را مالش ندهید.

3- از انجام هر گونه اقدام زیبایی و بهداشتی روی پوست صورت خود، استفاده از سونا و یا حمام بخار تا دو روز بعد از انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس پرهیز کنید.

4- به مدت دو روز بعد از انجام عمل زیبایی botox injection، از انجام هرگونه ورزش سنگین و یا هر نوع فعالیت سنگین بدنی جدا پرهیز نمایید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
تفاوت های میان تزریق بوتاکس و فیلر

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق بوتاکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *