درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو روی اسکار

کاشت ابرو روی اسکار

پیشرفت روز افزون علم پزشکی و ابزار های آن، موجب ظهور روش های زیبایی درمانی نظیر عمل زیبایی کاشت ابرو شده است که در مدت زمان کوتاهی به محبوبیت خاصی در میان عمل های زیبایی دست یافته است.

 

 

کاشت ابرو روی اسکار

پروسه ی eyebrow transplant از مهم ترین خدماتی است که دنیای جراحی های زیبایی برای ارتقا سطح زیبایی و تناسب صورت به افراد هدیه کرده است و افراد پس از بیماری ها و جراحات مختلف می توانند برای بازیابی خسارات وارده از فرایند زیبایی کاشت ابرو بهره ببرند.

 

آیا می توان از کاشت ابرو در ناحیه ی اسکار استفاده کرد؟

دلایل مختلفی ممکن است باعث ایجاد زخم و در نتیجه اسکار در ناحیه ی ابرو شود و با توجه به اینکه در نواحی که بافت طبیعی پوست تغییر کرده و اسکار ایجاد می شود، رویش مو دیگر وجود نخواهد داشت.

یکی از سوالاتی که از جانب افراد با ابروهایی که حاوی اسکار می باشند مطرح می شوند، این است که آیا می توان از عمل زیبایی کاشت ابرو در ناحیه ی اسکار استفاده کرد؟

بررسی های انجام شده پیرامون شرایط و اساس پروسه ی کاشت ابرو طبیعی، امکان انجام eyebrow transplant در ناحیه ای که حاوی اسکار می باشد را رد نمی کند.

 

آیا می توان از کاشت ابرو در ناحیه اسکار استفاده کرد

 

در واقع در پروسه ی کاشت ابرو فولیکول های مو در پوست قرار داد می شوند و وضعیت ابتدایی پوست از نظر حجم موهای اولیه، تاثیر چشمگیری در روند فرایند کاشت مو و کیفیت نتیجه ی به دست آمده نخواهد داشت.

با توجه به موارد گفته شده، یکی از امکانات درمانی فرایند پیوند ابرو در این شرایط محقق می شود.

علاوه بر تاثیراتی که از جنبه ی زیبایی و ظاهری برای پروسه ی کاشت ابرو در نظر گرفته می شود، درمان کچلی ابرو که بر اثر اسکار های سطح پوست ایجاد شده است، یکی از ایده آل ترین کاربرد های فرایند eyebrow transplant می باشد.

 

محدودیت های کاشت ابرو در ناحیه ی اسکار

برای بررسی محدودیت های فرایند کاشت ابرو در ناحیه ی اسکار، ابتدا باید به ویژگی های بافت پوست که حاوی اسکار می باشد پرداخته شود.

بافت پوست در ناحیه ی اسکار، فولیکول های مو و غدد عرق خود را از دست می دهد و دیگر به طور طبیعی و بدون بهره گیری از ابزارهایی چون روش های پیوند ابرو، امکان رویش مجدد مو در این مناطق وجود نخواهد داشت.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟

با توجه به از بین رفتن نقش کاربردی بافت در ناحیه ی اسکار، تغذیه رسانی توسط عروق به بافت این ناحیه نیز تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. این موضوع می تواند روند بهبود فرایند کاشت ابرو را تحت تاثیر قرار دهد.

پس از قرار گرفتن تار های جدید طی فرایند eyebrow transplant، بافت پوست باید تغذیه رسانی به این تار ها از طریق عروق را انجام دهد تا در دوران نقاهت عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی این پروسه ی ترمیم و بازسازی به سرعت طی شود.

با توجه به عدم عملکرد کامل در زمینه ی تغذیه رسانی در بافت های حاوی اسکار، این رشد و تقویت پس از اتمام پروسه ی کاشت ابرو با سرعت کمتری انجام شده و مدت زمان لازم برای تکمیل فرایند بهبودی و ترمیم عمل زیبایی کمی پیوند ابرو طولانی تر خواهد بود.

به جز این تاخیر در تکمیل روند بهبودی پس از اتمام پروسه ی eyebrow transplant، افرادی که دارای اسکار بر روی سطح ابروی خود می باشند، نه تنها محدودیت دیگری برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو نخواهند داشت، بلکه پیوند ابرو یه عنوان یک راه حل ایده آل برای بازیابی حجم از دست رفته ی ابرو به آن ها پیشنهاد خواهد شد.

 

نحوه ی کاشت ابرو در ناحیه ی اسکار

عمل زیبایی کاشت ابرو، فرایندی نسبتا ساده اما با تکنیک های حساس می باشد که برای دستیابی به یک نتیجه ی با کیفیت، مهارت و تخصص خاصی در انجام این تکنیک های eyebrow transplant الزامی می باشد.

شروع فرایند کاشت ابرو طبیعی با یک بی حسی موضعی همراه خواهد بود.

پ از استخراج فولیکول های مو از ناحیه ی دهنده که عمدتا ناحیه ی پرپشت قسمت های پشت گوش می باشد، فولیکول های مو برای استفاده در روند عمل زیبایی پیوند ابرو آماده می شوند.

در مرحله ی بعدی فرایند کاشت ابرو، با استفاده از سوزن های بسیار ریز منافذی در ناحیه ی ابروی فرد ایجاد می شود و این فولیکول های استخراج شده درون این منافذ قرار خواهند گرفت.

قرار گیری این فولیکول ها درون منافذ ایجاد شده را می توان مهم ترین مرحله ی عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی دانست.

این مرحله به این دلیل مهم است که قرار eyebrow transplant باید در جهت درست و در حالت های درست طوری قرار گیرد که بر اثر رشد تار های ابرو، حجم رشد کرده در جهت یکسان و خوش حالت باشد.

تکنیک های عمل زیبایی کاشت ابرو بدون درد و خونریزی انجام خواهد شد و به شرط کیفیت ابزار ها و مهارت و تبحر پزشک، جای زخم در ناحیه ی ابرو پس از اتمام فرایند پیوند ابرو وجود نخواهد داشت.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو طبیعی یا میکروبلیدینگ ؟

 

نتایج حاصل از کاشت ابرو در ناحیه ی اسکار

ریزش ابرو به دلایل مختلف ممکن است اتفاق بیفتد و جراحات مختلف و ایجاد اسکار، از شدید ترین حالات از دست دادن بخشی از حجم ابرو ها می باشد.

مهم ترین خدمتی که عمل زیبایی کاشت ابرو کرده است، کمک به افرادی است که به دلایل مختلف بخش قابل توجهی از ابروی خود را از دست داده اند و روش های تقویت ابروی مرسوم و معمولی برای آن ها پاسخگو نخواهد بود.

با ممکن شدن فرایند پیوند ابرو، حالت و حجم دلخواه از ابرو ها برای همه ی افراد با شرایط مختلف قابل دستیابی شده است.

این افراد می توانند با مراجعه به یک پزشک متبحر، فرم ایده آل خود و انتظارات خود یک ابروی دلخواه را به پزشک ارائه دهند و پس از تایید طرح اولیه ی تجربه ی عمل زیبایی کاشت ابرو را برای به دست آوردن ابروهایی پرپشت با جلوه ای طبیعی انتخاب کنند.

در نهایت با توجه نقش انکار ناپذیر ابرو در تمامی قوانین زیبایی شناختی و معیار های جذابیت صورت، می توان گفت تناسب چهره، زیبایی و شاداب به نظر رسیدن آن، هدیه ای است که عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی به راحتی به شما خواهد بخشید.

 

کاشت ابرو ترمیمی برای پوشاندن زخم و اسکار

اولین و مهم ترین هدفی که اکثر افراد برای دستیابی به آن عمل زیبایی کاشت ابرو را انتخاب می کنند، ابروهایی پرپشت و خوش حالت با ظاهری طبیعی می باشد.

بر اثر تکنیک های فرایند کاشت ابرو، کم پشت بودن و یا خالی بودن ابرو ها برطرف می شود و حتی تار های جدید ابرو که در نتیجه ی پروسه ی eyebrow transplant روییده می شوند، ضخیم تر و با کیفیت تر از گذشته خواهند بود.

اما نکته قابل توجه دیگری که در مورد افراد با اسکار های سطح پوست در ناحیه ی ابرو مطرح می شود، تاثیرات ترمیمی عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی در ناحیه ی اسکار می باشد.

علاوه بر اینکه می توان با پر کردن مناطق خالی از تار های ابرو در نواحی اسکار ابرو، ظاهر کم پشت و نا متناسب ابرو ها را ترمیم کرد و به نوعی این اسکار را با سدی از تار های پرپشت ابرو پوشاند، به کمک تکنیک های عمل زیبایی کاشت ابرو می توان به ترمیم بافت تغییر یافته نیز کمک کرد.

بر اثر ایجاد تغییراتی در بافت ابرو و ایجاد تحرک و ورود یک بافت زنده در ناحیه ی اسکار با پیوند ابرو، بافت تغییر یافته ی ابرو برای تغییر و ترمیم تحریک شده و مکانیسم های بهبود آن فعال می شود.

مشاهده مطلب
شرایط کاشت ابرو چیست ؟

از این طریق، با انتخاب فرایند کاشت ابرو علاوه بر دستیابی به فرم و حجم دلخواه ابرو ها، می توان از اثرات ترمیمی آن بر روی اسکار ابرو نیز بهره برد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *