درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو با موی بدن به چه صورت می باشد ؟

کاشت ابرو با موی بدن

اگر ابروهای نازکی دارید پیشنهاد می شود به جای استفاده از روش های موقتی موجود مانند ابرو کشیدن با مداد ابرو که هم باعث ریزش بیشتر ابروی شما می شود و هم غیر طبیعی به نظر می رسند به فکر روش دائمی و طبیعی باشید.

کاشت ابرو روشی دائمی برای حل این مشکل است اما بهتر است قبل از انجام کاشت ابرو درباره این که کاشت ابرو چیست و آیا برای انجام آن از موی بدن استفاده می شود، اطلاعات کسب کنید.

 

کاشت ابرو با موی بدن

 

ابتدا لازم است بدانید که چه کسانی برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو مناسب هستند. عمل زیبایی eyebrow transplant برای افرادی مناسب است که ریزش ابرو و نازک شدن ابروی ناشی از عوامل گفته شده زیر را دارند.

 1. تیروئید
 2. شیمی درمانی
 3. عوامل ارثی
 4. سوختگی الکتریکی
 5. آلوپسیا جهانی
 6. دوره درمان برخی از بیماریهای سیستمیک

عمل زیبایی کاشت ابرو می تواند به ریزش مو که به هر دلیلی به وجود آمده به طور دائمی رفع کند. عمل زیبایی eyebrow transplant را هم مردان و هم زنان در صورتی که یکی از عوامل گفته شده را داشته باشند می توانند انجام دهند.

پس از عمل زیبایی کاشت ابرو با دارا بودن ابروهایی کامل ظاهری جوان تر و روحیه شاد تر خواهید داشت. همینطور هم با ابرو هایی کامل ویژگی های صورتتان هم بهبود پیدا می کند و از ظاهری زیبا تر برخوردار می شوید.

 

کاشت ابرو با موی بدن چگونه انجام می شود؟

 

کاشت ابرو با موی بدن چگونه انجام می شود؟

با عمل زیبایی eyebrow transplant می توانید مدل ابروی دلخواهتان را داشته باشید. می توانید قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو درباره مدل ابروهای دلخواهتان با پزشک متخصص eyebrow transplant مشورت کنید.

پزشک متخصص کاشت ابرو متناسب با مدل دلخواهتان ابرو هایتان را بازسازی می کند. با بررسی هایی که روی افرادی که عمل زیبایی eyebrow transplant تجربه کرده اند انجام شده مشخص شده است که معمولا مدل ابروی دلخواه زنان یکسان است.

مدل ابروی دلخواه زنان برای عمل زیبایی کاشت ابرو معمولا با دم باریک و طبیعی همراه است اما مردان به مدل ابروی پر و متراکم علاقه بیشتری دارند.

پزشک متخصص کاشت ابرو قبل از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant برای این که بیمار از مدل دلخواه خود مطمئن شود مدل های متناسب با صورتشان را نشان می دهند.

عمل زیبایی eyebrow transplant باید توسط پزشک متخصص کاشت ابرو انجام شود تا به خوبی بتواند عمل زیبایی eyebrow transplant با توجه به جهت گیری های مختلف ابرو انجام دهد.

مشاهده مطلب
درمان ریزش ابرو با کاشت ابرو طبیعی

پزشک متخصص کاشت ابرو برای انجام عمل زیبایی eyebrow transplant از موهای بدن شما مانند موهای گردن و پا استفاده می کند تا نتیجه طبیعی تری از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant داشته باشید.

پزشک متخصص کاشت ابرو برای انجام عمل زیبایی eyebrow transplant ابتدا تعدادی از فولیکول های مو را با توجه به مقداری که ابرو ی شما لازم دارد تا به مدل دلخواه شما برسد استخراج می کند. سپس پزشک متخصص eyebrow transplant فولیکول های استخراج شده را در ناحیه مورد نظر پیوند می زند.

 

روش های کاشت ابرو

عمل زیبایی eyebrow transplant توسط پزشک متخصص کاشت ابرو با روش FUE مانند اکثر عمل های زیبایی کاشت مو انجام می شود.

در این روش همان طور که گفته شد پزشک متخصص کاشت ابرو از قسمتی از بدن مقدار مورد نیازی از فولیکول های مو را خارج می کند و سپس در ناحیه مورد نظر توسط سوزن های ریزی، سوراخ هایی ایجاد می کنند.

و در انتها پزشک متخصص کاشت ابرو فولیکول های موی استخراج شده را تمیز می کند و در قسمت سوراخ شده پیوند می زند.

با توجه به این که انجام عمل زیبایی eyebrow transplant مانند انجام عمل زیبایی کاشت مو خطرات احتمالی و عوارض جانبی به دنبال دارد، انتخاب شما در پزشک متخصص کاشت ابرو برای انجام عمل زیبایی eyebrow transplant شما تاثیر زیادی در رخ ندادن خطرات و عوارض دارد.

برای این که از عوارض این روش از عمل زیبایی کاشت ابرو دور بمانید ابتدا لازم است آن های را بشناسید و برای جلوگیری از هر یک از آن ها با پزشک متخصص eyebrow transplant خود مشورت کنید. این عوارض عبارتند از:

 1. عفونت
 2. خونریزی
 3. درد
 4. خارش
 5. سوزش
 6. ادم
 7. ایجاد کیست

علاوه بر عوارض گفته شده اگر پزشک مناسبی را برای انجام عمل زیبایی eyebrow transplant انتخاب نکرده باشید ممکن است نتواند به خوبی عمل زیبایی کاشت ابرو شما را انجام دهد و موهای ابرو شما در جهت نامناسبی رشد کند در نتیجه ابروی طبیعی در انتها نخواهید داشت.

 

برای کاشت ابرو از موی چه نقاطی استفاده می شود؟

با توجه به این که موهای سر بسیار ضخیم تر از موهایی است که در ابرو وجود دارد، موهای سر نمی توانند گزینه خوبی برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به باشند به این دلیل که نتیجه خیلی طبیعی به دنبال نخواهد داشت.

موهای انگشتان از نظر ضخامت گزینه خوبی برای عمل زیبایی کاشت ابرو به این دلیل که مانند موهای ابر ضخامت کمی دارند ولی رشد آن ها بسیار سریع است برای همین اکثر پزشکان متخصص از نواحی دیگر بدن برای استخراج فولیکول های مو استفاده می کنند.

مشاهده مطلب
چگونگی اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو

نواحی که پزشکان متخصص کاشت مو برای استفاده عمل زیبایی کاشت ابرو استفاده می کنند معمولا موهای پا و مو های گردن است. به دلیل که هم مو های پا و هم موهای گرد رشد کمی دارند و ضخامتشان هم به موهای ابرو نزدیک است.

در انجام عمل زیبایی eyebrow transplant با موی گردن و یا پا، ابرو ها دیر از موقعی که عمل زیبایی کاشت ابرو با موهای سر انجام شود نیاز به کوتاهی دارند.

معمولا بیشتر از 2 یا 3 روز یکبار لازم به کوتاهی ابرو ها بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو با موهای پا و گردن است ولی اگر عمل زیبایی eyebrow transplant شما با مو های سر انجام بگیرد، ابرو هایتان در زمان کمتری احتیاج به کوتاهی با قیچی پیدا می کند.

 

آیا از موهای بدن برای کاشت ابرو استفاده خواهد شد؟

با توجه به این که یکی از هدف های عمل زیبایی eyebrow transplant طبیعی بودن ابرو پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو است، اگر عمل زیبایی eyebrow transplant با موهایی به غیر از موهای بدن انجام شود ممکن است غیر طبیعی و مصنوعی به نظر برسد.

به همین دلیل پزشکان متخصص کاشت مو برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو از موهای بدن از نقاطی از بدن که گفته شده مانند گردن استفاده می کنند.

معمولا بعد از 10 ماه از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant می توانید نتیجه دلخواهتان را از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو مشاهده کنید و از نتیجه دلخواهتان لذت ببرید.

با توجه به این که از موهای بدن شما برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو استفاده می شود و موهای بدن هم در هر شرایطی به رشد خود ادامه می دهند، نتیجه عمل eyebrow transplant دائمی خواهد بود و فقط تا یک زمان مشخصی ادامه نخواهد داشت.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *