درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

دوره ی نقاهت بعد از کاشت ابرو

دوره ی نقاهت بعد از کاشت ابرو

به دلیل تاثیر چشمگیر ابرو ها و حالت آن ها در تعیین زیبایی و جذابیت ظاهری افراد، عمل زیبایی کاشت ابرو از گذشت تا به امروز با استقبال قابل توجهی از سمت متقاضیان انجام eyebrow transplant مواجه شده است.

 

دوره ی نقاهت بعد از کاشت ابرو

 

کاشت ابرو طبیعی با ابزار ها و تکنیک های حساس اما بی خطر، جلوه ای طبیعی، پرپشت و خوش فرم از ابرو ها را به صورت شما هدیه خواهد داد.

بدیهی است که دریافت نتیجه ی ایده آل از فرایند پیوند ابرو، علاوه بر انتخاب یک پزشک متخصص و یک کلینیک معتبر تا حد زیادی به نحوه ی سپری کردن دوران نقاهت فرایند کاشت ابرو و میزان توجه به مراقبت ها و توصیه های لازم بستگی خواهد داشت.

 

دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو چه مدت طول می کشد؟

طبق نظر پزشکان، متخصصان و افرادی که تجربه ی عمل زیبایی کاشت ابرو را داشته اند، دوران نقاهت فرایند eyebrow transplant، دوره ای بدون درد و آسیب های جدی و طولانی می باشد.

در مورد زمان دستیابی به نتیجه ی مطلوب و ایده آل از عمل زیبایی کاشت ابرو، می توان گفت که شکل، ضخامت و حالت کلی ابروهای شما پس از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو در همان دقایق و ساعت های اولیه قابل مشاهده خواهند بود.

با وجود مشخص بودن ویژگی های ابروی جدید در همان دقایق ابتدایی پس از پروسه ی کاشت ابرو، با توجه به تغییراتی که در ابرو ها و حالتشان طی روند بهبودی در دوران نقاهت پس از عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی ایجاد می شود، برای دریافت نتیجه ی نهایی از فرایند eyebrow transplant باید 4 الی 6 ماه صبر کرد.

 

دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو چه قدر طول می کشد

 

در واقع این مدت زمان 4 الی 6 ماه برای افزایش کیفیت نتیجه ی به دست آمده از فرایند کاشت ابرو و افزایش ضخامت تار های ابرو و تکمیل ساختار آن، الزامی می باشد.

در برخی از افراد نیز با توجه به دلایل مختلفی مثل جنس و کیفیت تار های ابروی خود فرد، سرعت رشد موهای فرد و همچنین میزان دقت او در انجام نکات مراقبتی و دستورالعمل های لازم برای دریافت یک نتیجه ی ایده آل از عمل زیبایی پیوند ابرو، مدت زمان لازم برای طی شدن روند بهبود و ترمیم ابرو پس از کاشت ابرو، می تواند مدت زمان یک ساله نیز باشد.

 

دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو چگونه سپری خواهد شد؟

نتیجه ی به دست آمده از عمل زیبایی کاشت ابرو در همان دقایق ابتدایی، نمایی جزئی از نتیجه ی نهایی و کامل این فرایند پس از گذشت دوران نقاهت و بازیابی فرایند eyebrow transplant می باشد.

مشاهده مطلب
مراحل رشد ابرو بعد از کاشت ابرو و نتیجه نهایی آن

دوره ی نقاهت فرایند زیبایی پیوند ابرو، با اتفاقاتی همراه است که در نهایت منجر به دستیابی به جلوه ی پرپشت، طبیعی و خوش حالت از ابرو ها خواهد شد.

همواره عمل زیبایی کاشت ابرو را فرایندی کم خطر و کم آسیب همراه با دوران نقاهتی سبک می دانند، تنها عارضه هایی که ممکن است در دوران بازیابی پروسه ی پیوند ابرو مشاهده شود تورم ها و کبودیی هایی است که با رعایت نکات مراقبتی لازم، در چند روز ابتدایی پس از اتمام فرایند کاشت ابرو طبیعی دیگر اثری از آن ها باقی نخواهد ماند.

مهم ترین اتفاقی که در هفته های ابتدایی پس از عمل زیبایی eyebrow transplant رخ می دهد، ریزش تار های ابرو می باشد که باعث نگرانی بسیاری از افراد خواهد شد.

در مورد این اتفاق، باید بدانید که جای نگرانی نیست و ریزش تار های قدیمی ابرو بخشی از روند تکمیل و نتیجه دهی پروسه ی کاشت ابرو در دوران نقاهت می باشد.

پس از اتمام این ریزش، تار های جدید ابرو رشد کرده و جایگزین تار های پیشین خواهند شد، در این شرایط مراقبت از این تار های ابرو و حالت دادن به آن ها ضرورت دارد.

 

نکات مهم درباره ی دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو

یکی از مراحل مهم در دوران نقاهت عمل زیبایی کاشت ابرو، زمانی است که پس از ریزش تارهای ابروی قدیمی، تار های جدید شروع به ریزش می کنند.

در این مرحله، مراقبت و اصلاح مداوم آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توصیه می شوند طی روند رشد تارهای جدید ابرو پس از عمل زیبایی کاشت ابرو، هر چند هفته یک بار آن ها را اصلاح کنید، مرتب شانه کنید و با استفاده از ژل های ابرو به آن ها حالت دهید.

مجموع این کار ها باعث خوش فرم و پرپشت شدن و همچنین و رشد تار های ابرو در جهت درست خواهد شد.

توجه داشته باشید که توجه به توصیه های مراقبتی که توسط پزشک و یا مشاوران کلینیک بعد از اتمام فرایند eyebrow transplant به شما گفته می شود، تضمین کننده ی نتیجه ی صحیح و با کیفیت عمل زیبایی کاشت ابرو خواهد بود.

برای جلوگیری از ایجاد عفونت های پوستی در ناحیه ی ابرو پس از فرایند پیوند ابرو، تمامی دستور العمل را را رعایت کنید.

شستشوی ناحیه ی ابرو از روز دوم پس از کاشت ابرو، مصرف آنتی بیوتیک ها در صورت نیاز و استفاده از ژل های آنتی باکتریال از جمله اقداماتی است که می تواند از بروز عفونت های پوستی پس از کاشت ابرو طبیعی جلوگیری کند.

مشاهده مطلب
دکتر خوب برای کاشت ابرو طبیعی

نکته ی قابل توجه دیگری که نقش مهمی در بین مراقبت های پس از عمل زیبایی eyebrow transplant دارد، جلوگیری از تماس مستقیم و طولانی مدت پوست ناحیه ی ابرو با اشعه ی آفتاب می باشد.

تا پایان دوران نقاهت پروسه ی کاشت ابرو، از کرم های ضد آفتاب مناسب در ناحیه ای که پیوند ابرو انجام شده و از عینک های آفتابی استاندارد بهره ببرید.

 

اهمیت دوره ی نقاهت و ریکاوری در نتایج حاصل از کاشت ابرو

دوره ی نقاهت و ریکاوری فرایند کاشت ابرو طبیعی، نقش موثری در مسیر بهبودی و کیفیت نتیجه ی به دست آمده از پروسه ی پیوند ابرو خواهد داشت.

پس از اهمیت انتخاب درست در تصمیم گیری راجع به متخصص ماهر و کلینیک با کیفیت و معتبر، صحبت از اهمیت مراقبت های لازم در دوران بازیابی فرایند کاشت ابرو، حائز اهمیت خواهد بود.

عدم توجه به دستور العمل ها و توصیه های لازم در دوره ی ترمیم عمل زیبایی کاشت ابرو، نه تنها باعث ایجاد اختلال در مسیر به دست آمدن نتیجه ی با کیفیت و ایده آل از پروسه ی eyebrow transplant خواهد شد، بلکه آسیب های پوستی و عارضه هایی را نیز به دنبال خواهد داشت.

برای مثال عدم توجه به دستور العمل های شستشو و ضد عفونی کردن ناحیه ای که در آن پیوند ابرو انجام شده است، باعث ایجاد عفونت، بروز زخم، التهاب و عارضه های شدید تر خواهد شد.

همچنین مصرف مسکن های رقیق کننده ی خون، استعمال دخانیات و مشروبات الکلی و به طور کلی عدم توجه به استاندارد های موارد مصرفی، باعث ایجاد خونریزی و تشدید کبودی در ناحیه ی ابرو پس از کاشت ابرو طبیعی شده و باعث کند شدن روند بهبودی در دوران نقاهت عمل زیبایی کاشت ابرو خواهد شد.

احساس درد، پوسته پوسته شدن و التهاب پوستی از جمله عوارض دیگری است که به شرط عدم توجه به نکات مراقبتی و بهداشتی پس از فرایند کاشت ابرو طبیعی شاهد آن خواهید بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *