درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

دوره نقاهت تزریق چربی به صورت

دوره نقاهت تزریق چربی به صورت

امروزه ظاهر هر فرد تأثیر مستقیم و بزرگی بر روی اعتمادبه‌نفس و زندگی اجتماعی وی می‌گذارد. با بالا رفتن سن و پا گذاشتن در دوره میان‌سالی، با کاهش وزن و لاغر شدن صورت و یا حتی در بعضی موارد با مبتلا شدن به بعضی بیماری‌ها و صدها دلیل دیگر، صورت افراد در معرض چین‌وچروک‌هایی قرار می‌گیرد که زندگی را برای بسیاری از افراد به طرز ناخوشایندی تغییر می‌دهد.

 

دوره نقاهت تزریق چربی به صورت

 

فرقی نمی‌کند که شما فردی باشید که با کم کردن وزن صورتتان لاغر شده یا در اثر افزایش سن چین‌وچروک‌های ناخوشایند در قسمت های مختلف صورتتان شروع به خودنمایی کرده اند.

پزشکان و متخصصان ماهر برای شما راه‌حلی در نظر دارند که آینده‌ی اعتمادبه‌نفس و البته صورتتان را به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد داد، این راه‌حل تزریق چربی است.

 

نتایج و تأثیرات تزریق چربی به صورت

عمل زیبایی تزریق چربی به صورت، یکی از مؤثرترین روش‌ها در بین صدها راه و روش برای خلاص شدن از شر چین‌وچروک‌های صورت است. برای انجام این عمل مقداری از سلول‌های چربی از محل‌های تجمع چربی در بدن مانند ران‌ها با استفاده از نوعی سرنگ مخصوص استخراج می‌شوند. محتویات داخل سرنگ پردازش می‌شود تا مایعات اضافه از آن گرفته شود.

 

نتایج و تاثیرات تزریق چربی به صورت

 

در ادامه این سلول‌ها را به مناطقی از صورت که دارای چین‌وچروک و یا افتادگی است تزریق می‌کنند. به این صورت چربی از منطقه‌ای از بدن به منطقه‌ای دیگر انتقال می‌یابد و باعث کشیدگی پوست و از بین رفتن چین‌های آن می‌شود.

از تزریق چربی برای پر کردن جای گروهی از زخم‌ها و اسکار حاصل از آن‌ها در قسمت های مختلف بدن نیز استفاده می‌شود.

fat injection با پر کردن چین‌وچروک‌های دور چشم، چین‌های حاصل از لبخند بر روی گونه و یا چروک‌های حاصل از اخم پیشانی، جوانی و شادابی را به صورت بازمی‌گرداند و اغلب افراد از نتایج حاصل از این عمل زیبایی شگفت‌زده خواهند شد.

تزریق چربی آلرژی‌زا نیست و عمل سرپایی محسوب می‌شود که در حدود یک ساعت به طول می‌انجامد.

 

نتایج حاصل از تزریق چربی چقدر باقی خواهند ماند؟

واضح است در بسیاری از عمل‌های زیبایی نتایج حاصل از عمل در بیماران مختلف، متفاوت است. در عمل زیبایی تزریق چربی نیز نتایج می‌توانند به‌طور قابل‌توجهی در هر فرد با فرد دیگر تفاوت داشته باشد.

یکی از مهم‌ترین این تفاوت‌ها میزان باقی ماندن نتایج حاصل از این عمل زیبایی در هر بیمار است. بسیاری از فاکتورها درنتیجه‌ی حاصل از این عمل زیبایی می‌توانند تأثیرگذار باشند.

مشاهده مطلب
تزریق چربی در باسن

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در دوام نتیجه‌ی حاصل از fat injection، انجام شدن این عمل زیبایی توسط کادر پزشکی مجرب و توانا و با استفاده از امکانات و فنّاوری پیشرفته است.

اگر چربی‌ها در عمل زیبایی تزریق چربی به‌خوبی ادغام شوند و به‌طور منظم توسط پزشک مجرب کنترل و ترمیم شوند نتایج حاصل از عمل برای همیشه دوام خواهند داشت.

به‌طورمعمول پزشکان متخصص عمل زیبایی تزریق چربی، تخمین می‌زنند که در حدود 50_60 درصد از چربی‌های تزریق‌شده زنده بمانند، به همین دلیل مقدار چربی که تزریق می‌شود بیش‌تر از حدی ست که باقی می‌ماند. برای طولانی‌تر کردن اثر fat injection، بیماران در یک دوره‌ی شش‌ماهه،3 تا 4 جلسه‌ی درمانی را پشت سر می‌گذرانند.

 

دوران نقاهت ناشی از تزریق چربی به صورت

بعدازاین عمل زیبایی امکان ایجاد انواعی از کبودی‌ها معمولاً از 48 ساعت اولیه‌ی پس از عمل تا یک هفته وجود دارد.

پس از انجام عمل زیبایی تزریق چربی تا چند هفته چربی تزریق‌شده شروع ب جذب شدن کرده و از حجم آن کم می‌شود به همین دلیل است که در هنگام عمل پزشک متخصص مقدار بیشتری از حد موردنیاز چربی تزریق می‌کند.

همچنین بعد از عمل زیبایی تزریق چربی به صورت برای مدتی امکان دارد تورم‌هایی در صورت ایجاد شود که در بیشتر مواقع در طول سه هفته بهبود خواهند یافت.

البته بیشتر کبودی‌ها و تورم‌ها با استفاده از کمپرس سرد به‌سرعت بهبود می‌یابند ولی بسته به محل تشکیل این تورم‌ها و کبودی‌ها پس از عمل زیبایی fat injection سرعت بهبود آن‌ها متفاوت است.

 

مراقبت‌های دوران نقاهت تزریق چربی به صورت

با انجام مراقبت‌های مناسب، اجرای دستورات پزشک و کنترل منظم توسط کادر پزشکی متخصص و قابل‌اعتماد در تزریق چربی به صورت، نتایج حاصل از این عمل زیبایی می‌تواند شما و اطرافیانتان را شگفت‌زده کند.

مراقبت‌های بعد از fat injection را قبل از عمل، شروع کنید و نسخه‌ی تجویزشده توسط پزشک متخصصتان را قبل از عمل تهیه فرمایید تا بعد از عمل نگران آن نباشید.

آنتی‌بیوتیک‌ها و مسکن‌ها را فقط طبق دستور پزشک مصرف کنید. دو هفته قبل و تا دو هفته بعد از عمل زیبایی تزریق چربی از مصرف آسپیرین یا داروها و ترکیبات ضدالتهابی اجتناب کنید مگر درصورتی‌که از قبل با پزشک خود مشورت کرده باشید.

با شخصی هماهنگ کنید که شما را به محل جراحی برده و بعد از انجام شدن fat injection شما را به خانه بازگرداند.

توصیه می‌شود که پس از جراحی و حداقل در طول اولین شب پس از عمل زیبایی تزریق چربی تنها نباشید و از کسی بخواهید در کنارتان بماند.

مشاهده مطلب
سن مناسب برای تزریق چربی

اگر سیگاری هستید، دو هفته‌ی قبل از عمل و حداقل تا سه هفته پس از عمل نباید سیگار بکشید زیرا سیگار کشیدن و همچنین جویدن تنباکو گردش خون را مهار کرده و می‌تواند باعث به خطر افتادن سلامتی‌تان بعدازاین عمل زیبایی شود.

شب قبل از عمل زیبایی تزریق چربی موهای خود را با یک صابون یا شامپوی ضد باکتریایی مانند هیپی کلینز شست‌وشو دهید.

همچنین امکان دارد قبل از عمل پماد آنتی‌بیوتیک توسط پزشک تجویز شود که در این صورت می‌بایست مقدار کمی از پماد موردنظر را سه بار در هرروز، از سه روز قبل از عمل زیبایی fat injection به ناحیه‌ی کوچکی از پوست اعمال کنید.

برای به حداقل رساندن تورم و التهاب در صورت بهتر است از کمپرس‌های خنک و تمیز یا یخ پیچیده در پارچه‌های تمیز و خشک استفاده کنید.

تا چهار ساعت بعد از عمل زیبایی تزریق چربی و چهار تا شش بار در بیست و چهار ساعت اول بعد از عمل زیبایی از این کمپرس ها به‌آرامی بر روی صورت استفاده کنید. برای رفتن به محل انجام عمل از لباس های شل، راحت و زیپ یا دکمه‌دار استفاده کنید.

تا چهار هفته بعد از عمل تزریق چربی به صورتی بخوابید که سرتان نسبت به بقیه‌ی اعضای بدن بالاتر قرار گیرد. بعد از چهار روز از عمل پانسمان را بردارید و جای زخم‌ها را تمیز کنید.

تمیز کردن جای زخم‌ها به این صورت است که گوش پاک‌کن آغشته به هیدروژن پر اکسید را روی برش‌ها بکشید و سپس به‌آرامی مقداری پماد آنتی‌بیوتیک بر روی آن اعمال کنید و این عمل را 2 یا 3 بار در روز تکرار کنید.

بعد از یک هفته بعد از عمل زیبایی تزریق چربی به صورت، می‌توانید در صورت حساسیت نشان دادن جزئی پوست به پماد آنتی‌بیوتیک، از وازلین استفاده کنید. این روتین و روش تمیزکاری معمولاً حداکثر تا سه هفته بعد از عمل زیبایی fat injection لازم است.

در روز چهارم بعد از عمل می‌توانید حمام کردن را شروع کنید و پانسمان ها را در صورت لکه دار شدن در ماشین لباس شویی بشویید.

تا سه هفته پس از عمل زیبایی تزریق چربی از انجام دادن ورزش‌های سنگین و ورزش‌های کششی یا فشاری خودداری کنید. حداقل تا چهار هفته پس از fat injection از مالش دادن صورت و به‌طورکلی ایجاد هرگونه تنشی برای آن اجتناب کنید.

توجه داشته باشید که درباره‌ی هر یک از مراقبت‌ها بهتر است با پزشکی ماهر و توانا در این زمینه مشورت کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
گونه گذاری موقت در مردان با تزریق چربی در صورت

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *