درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

میزان کاهش سایز در لیپوماتیک

میزان کاهش سایز در لیپوماتیک

لیپوماتیک یک نوع عمل زیبایی است که طی آن چربی اضافی بدن برداشته می شود. گاهی اوقات، ممکن است شما به هدف پیکر تراشی عمل lipomatic را انجام دهید. در این موارد، مقداری از چربی اضافی بدن شما به بافت ها و اندام های دلخواه دیگر انتقال خواهند یافت.

 

میزان کاهش سایز در لیپوماتیک

 

لیپوماتیک سبب کاهش سایز می شود یا کاهش وزن

لیپوماتیک یا پیکر تراشی یک نوع عمل زیبایی محسوب می شود که وظیفه ی اصلی آن تغییر سایز و ظاهر است. در واقع، شما پس از انجام عمل lipomatic لزوما با کاهش وزن دائمی روبرو نخواهید بود.

لیپوماتیک بیشتر در اندام هایی از بدن صورت می گیرد که علیرغم ورزش و رعایت رژیم های غذایی، همچنان دارای حجم زیادی از چربی اضافی می باشند، به طور مثال:

 1. شکم
 2. باسن
 3. پهلو
 4. ران

از این عمل زیبایی بیشتر در جهت مقاصد زیباشناختی استفاده می شود، نه مقاصد درمانی. شاید شما نیز از چربی بیش از حد در برخی اندام های بدن خود رنج می برید. یا شاید چاقی زیبایی، جذابیت و اعتماد به نفس شما را تحت الشعاع قرار داده است.

در این شرایط، لیپوماتیک با این که یک گزینه عالی به شمار می رود، اما نمی تواند انتظارات نامعقول شما را برآورده کند. چرا که با lipomatic به طور دائمی از شر این چربی ها خلاص نخواهید شد.

 

لیپوماتیک سبب کاهش سایز می شود یا کاهش وزن

 

برای دستیابی به این هدف شما به جراحی های دیگری مانند بای پس معده نیاز دارید. اما این بدین معنا نیست که پیکر تراشی گزینه خوبی برای عمل زیبایی نباشد، کاملا بر عکس.

اگر علاوه بر خلاصی از شر چربی، رویای داشتن تناسب اندام و بدنی جذاب و خوش فرم را در سر دارید، بهترین گزینه پیش روی شما لیپوماتیک می باشد.

شاید تا کنون متوجه شده اید که از لیپوماتیک نمی توان به عنوان درمان قطعی چاقی استفاده کرد. شما زمانی می توانید از lipomatic به نتیجه دلخواه دست یابید که انتظارات منطقی و معقولی داشته باشید.

زمانی از lipomatic به یک نتیجه دلخواه خواهید رسید که پیش از عمل اضافه وزن نداشته باشید. بنابراین، کاملا واضح و مبرهن است که لیپوماتیک نمی تواند کمک زیادی به کاهش وزن شما کند.

 

آیا می توان با لیپوماتیک به تناسب اندام رسید؟

یکی از دستاورد های مهم عمل زیبایی لیپوماتیک رساندن افراد به تناسب اندام می باشد. اما شما چه زمانی می توانید با انجام پیکر تراشی به تناسب اندام دست یابید؟

مشاهده مطلب
شل شدن پوست و تورم بعد از لیپوماتیک

پیش از این که روز عمل جراحی خود را با پزشکتان تعیین کنید، از خود بپرسید آیا کاندید مناسبی برای لیپوماتیک هستید یا خیر.

شما برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک و دستیابی به نتیجه دلخواه باید سه شرط اساسی را داشته باشید:

 1. اضافه وزن نداشته نداشته باشید.
 2. تنها در برخی نقاط خاص از بدن دارای چربی اضافی باشید.
 3. ورزش و رژیم غذایی سالم تأثیری در نابودی این چربی ها نداشته باشند.

اگر مایلید یک بدن زیبا و خوش فرم داشته باشید، می توانید با lipomatic به این رویای خود جامه عمل پوشانید. چرا که در جریان عمل زیبایی لیپوماتیک، شما علاوه بر خلاصی از شر چربی مازاد در نواحی مختلف بدن خود، می توانید این چربی را به نواحی دیگر انتقال دهید.

لیپوماتیک این امکان را فراهم می کند تا چربی های به درد نخور بدن شما خودی نشان دهند. به طور مثال، اگر شکمی شل و افتاده و در عین حال، سینه های کوچکی دارید لیپوماتیک گزینه خوبی برای شماست.

در روش پیکر تراشی، جراح شما می تواند این چربی های به درد نخور را به سینه شما منتقل کند. در نتیجه، شما با یک تیر دو نشان زده اید. یعنی در آن واحد دو نقطه از بدن خود را در جریان lipomatic به شکل دلخواه در آورده اید.

 

لیپوماتیک تا چه میزانی باعث کاهش سایز می شود؟

عمل زیبایی لیپوماتیک تا حدود زیادی به کاهش سایز شما کمک می کند. البته شما نباید انتظار داشته باشید پس از ترک کلینیک یا بیمارستان محل جراحی خود بلافاصله با این تغییر سایز روبرو شوید.

شما ممکن است به عنوان یکی از کاندید های لیپوماتیک دارای دو نوع پوست باشید:

 1. پوست شل و افتاد
 2. پوست سفت و کشسانی

پوست ناحیه جراحی شما به هر یک از دو حالت فوق که باشد، شاهد کاهش سایز خواهید شد. اما با این تفاوت که اگر پوست سفت و کشسانی داشته باشید، ناحیه عمل شما زود تر بهبود می یابد. در نتیجه شما در این ناحیه دچار شلی پوست نخواهید شد.

اما چنانچه پوست شلی داشته باشید، ممکن است در ناحیه عمل این شلی همچنان باقی بماند. البته با روش های دیگری مانند لیفتینگ پوست به راحتی می توانید این مشکل را مرتفع سازید.

جدا از ظاهر ناحیه عمل، بازگشت سایز یکی از نگرانی های بسیاری از افراد به شمار می رود. اما این نگرانی در بیشتر مواقع بی مورد است. چرا که به طور قطع شما قصد ندارید با پرخوری، ورزش نکردن و غیره اندام ایده آلتان را یک شبه به باد بدهید.

مشاهده مطلب
درمان افتادگی پوست و جلوگیری از آن بعد از لیپوماتیک

در واقع، تغییر سایز پس از پیکر تراشی پروسه ای زمان بر است و نیاز به صبوری شما دارد. پس از انجام لیپوماتیک ممکن است نواحی جراحی شده شما دچار تورم شوند. البته این تورم به هیچ وجه غیر طبیعی و نگران کننده نیست.

اگر هر روز بدن خود را در آینه وارسی کنید، خواهید دید که ظرف مدت چند هفته بعد از پیکر تراشی، نتیجه دلخواه کم کم حاصل خواهد شد.

پس از عمل زیبایی lipomatic و با رعایت توصیه های پزشک معالجتان، بدن شما رفته رفته به قالب جدید خود عادت می کند. در نتیجه شما هر روز که می گذرد به سایز ایده آل خود نزدیک تر خواهید شد.

البته تحقق این رویا به همین سادگی ها هم نیست. یعنی شما نمی توانید بدون ادامه یک سبک زندگی سالم، چندان امیدی به این کاهش سایز داشته باشید.

 

میزان ماندگاری کاهش سایز با لیپوماتیک

شکی به دل راه ندهید که lipomatic می تواند تغییر چشمگیری در سایز و فرم کلی بدن شما ایجاد کند.

اما همان طور که می دانید، نه پیکر تراشی و نه هیچ عمل زیبایی دیگری بدون مراقبت های بعد از عمل به تأثیر دلخواه و ماندگار منتهی نخواهند شد. در واقع باید گفت، دستیابی به تناسب اندامی ماندگار دستخوش همکاری چند عامل است:

 1. شرایط فیزیکی مناسب بدن شما
 2. تجربه و تخصص کافی پزشک
 3. توجه شما به سبک زندگی

همان طور که می بینید دو عامل شماره 1 و 2 مربوط به پیش و حین عمل زیبایی لیپوماتیک می باشند. اما عامل سوم که به سبک زندگی شماست مربوط به بعد از پیکر تراشی است.

پیاده روی، انجام حرکات ورزشی، رژیم غذایی سبز، و به طور کلی جلوگیری از اضافه وزن ضامن ماندگاری تناسب اندام شما خواهند بود.

اگر می خواهید ظرف مدتی کوتاه پس از عمل زیبایی lipomatic از رفتن جلوی آینه فراری شوید، حتما موارد ذیل را رعایت کنید:

 1. چاق شوید.
 2. چاق بمانید.

پس اگر دلتان نمی خواهد زمان، هزینه، دشواری های عمل و رویای جذابیت خود را سوخت کنید، لطفا چاق نشوید.

پس از انجام لیپوماتیک و با یک سبک زندگی سالم قادر خواهید بود مدت زمان بیشتری تناسب اندام خود را حفظ کنید. پیکر تراشی این امکان را به شما می دهد که زیباترین و خاطره انگیز ترین عکس های سلفی عمرتان را بگیرید.

کافی است به این فکر کنید که موقع گرفتن عکس های سلفی دیگر لازم نیست نفس خود را حبس کنید. یا اینکه شکمتان را به داخل فشار دهید.

مشاهده مطلب
لیپوماتیک زنان و زوایای آن

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *