درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

خوابیدن بعد از لیپوماتیک و اهمیت آن

خوابیدن بعد از لیپوماتیک و اهمیت آن

روند زیبا سازی لیپوماتیک همان روش اصلاح شده لیپوساکشن می باشد که دارای تغییرات بسیار زیاد و مثبتی می باشد از جمله تغییراتی به سان سرعت بسیار زیاد، درد کمتر و بازدهی بیشتر. وظیفه اصلی عمل زیبایی lipomatic خارج سازی چربی های اضافی در نواحی مختلف بدن می باشد.

 

خوابیدن بعد از لیپوماتیک

 

اما یک مزیت بسیار مهمی که روش لیپوماتیک را از سایر روش های زیبایی در زمینه خود متمایز ساخته به کارگیری دوباره این چربی های اضافی می باشد این چربی های اضافی می توانند در عمل زیبایی تزریق چربی نیز موثر واقع شوند.

 

اهمیت خوابیدن صحیح بعد از لیپوماتیک

همان طور که کاملاً بدیهی است پس از انجام عمل زیبایی lipomatic بیمار به دلیل اینکه مدت زمان تقریباً زیادی حدود چندین ساعت را در اتاق عمل سپری کرده است به شدت احساس ضعف و خستگی خواهد کرد. به همین دلیل جهت کسب نیروی بیشتر و بهبود وضعیت خود پس از لیپوماتیک نیاز به استراحت کافی و منظم خواهد داشت.

به همین جهت بیمار باید بلافاصله پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک به استراحت بپردازد. در این بین برخی از بیماران ممکن است این گونه تصور کنند که اکنون می توانند پس از انجام عمل زیبایی lipomatic با خیال آسوده و راحت شبی آرام را سپری کرده و همانند سایر روز های عادی خود به استراحت و خوابیدن مشغول شوند.

 

اهمیت خوابیدن صحیح بعد از لیپوماتیک

 

اما این بیماران باید بدانند که پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک پزشک متخصص دستورالعمل هایی را جهت پیشگیری از بروز عوارض ناشی از lipomatic و بهبود هرچه سریع تر وضعیت بیمار در اختیار او قرار خواهد داد و این نکات و دستورالعمل ها تنها شامل تغذیه مناسب و پرهیز از انجام بخش فعالیت ها نخواهد شد.

از جمله مهم ترین نکاتی که بیمار باید پس از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی توجه لازم داشته باشد نحوه صحیح خوابیدن پس از انجام لیپوماتیک خواهد بود.

چرا که اگر بیمار طرز صحیح خوابیدن پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک را به خوبی رعایت نکند ممکن است برخی عوارض ناشی از این طرز خوابیدن ناصحیح بیمار پس از عمل زیبایی پیکرتراشی در ناحیه تحت درمان دیده شود.

بنابراین نحوه صحیح خوابیدن پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک دارای اهمیت بسیار فراوانی می باشد و بیمار باید به این کار بها و ارزشی جداگانه اختصاص بدهد و در انجام هر چه بهتر آن تلاش لازم داشته باشد.

مشاهده مطلب
بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

 

طرز صحیح خوابیدن بعد از لیپوماتیک

بسیاری از بیمارانی که عمل زیبایی lipomatic را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و از اهمیت نحوه صحیح خوابیدن پس از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی با خبر هستند شاید نحوه صحیح انجام این کار را به خوبی بلد نباشند و نمی دانند که چطور پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک بخوابند که هیچ گونه عارضه ای به همراه نداشته باشد.

بنابراین ممکن است این بیماران از پزشک متخصص پیکرتراشی خود در مورد نحوه صحیح خوابیدن پس از عمل زیبایی lipomatic سوالاتی داشته باشند تا بتوانند با استفاده از نکات ذکر شده توسط پزشک متخصص لیپوماتیک یک خواب سالم و راحت پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک داشته باشند.

از جمله نکات مهم در مورد نحوه صحیح خوابیدن پس از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی می ‌توان اشاره داشت به:

1- آزاد گذاشتن ناحیه تحت درمان در حین خوابیدن پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک : بیمار باید توسط داشته باشد که در حین خوابیدن پس از انجام عمل زیبایی lipomatic ناحیه تحت درمان باید کاملاً آزاد باشد.

2- خوابیدن به نحوی که هیچ گونه ضربه و فشاری به ناحیه تحت درمان وارد نشود: پس از انجام عمل زیبا سازی لیپوماتیک ناحیه تحت درمان به شدت احساس می شود. بنابر این بهتر است در هنگام خوابیدن بیمار به صورتی بخوابد که هیچ گونه فشاری به این ناحیه وارد نشود.

چرا که در صورت وارد شدن هر گونه فشار به ناحیه تحت درمان پس از انجام لیپوماتیک ممکن است در اطراف ناحیه تورم و کبودی دیده شود و بیمار درد زیادی را احساس کند.

3- استفاده از بالش اضافی در زیر پا ها: برای اینکه خون در ناحیه تحت درمان به خوبی جریان داشته باشد و بافت های موجود در این ناحیه بتوانند از مواد مغذی موجود در خون استفاده کنند بهتر است در هنگام خوابیدن پس از لیپوماتیک یک بالش اضافی در زیر پا های بیمار قرار داده شود.

 

زمان استراحت کافی بعد از لیپوماتیک

علاوه بر طرز صحیح خوابیدن پس از انجام عمل زیبایی lipomatic مدت زمانی که بیمار به استراحت می پردازد نیز بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

بنابراین بهتر است که بیمار بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک از استراحت کافی برخوردار باشد تا پس از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی هر چه سریع تر به وضعیت خود بهبود بخشیده و به انجام فعالیت‌ های روزانه خود بازگردد.

اما برداشت بیماران از این سخن نباید تنها خوابیدن کافی باشد؛ زیرا استراحت کردن تنها به معنی خوابیدن نیست بلکه به این معنی خواهد بود که بیمار در مدت زمان استراحت خود بعد از لیپوماتیک هیچ گونه فعالیت جدی را انجام ندهد. چرا که انجام هرگونه فعالیت های سنگین باعث بروز برخی عوارض ناشی و خطرات جدی خواهند شد.

مشاهده مطلب
آیا عفونت در لیپوماتیک ممکن است

بنابر این بیمار جهت جلوگیری از این عوارض و خطرات جدی بهتر است به توصیه ها و نکات پزشک متخصص لیپوماتیک خود توجه کافی داشته باشد.

به همین جهت پزشک متخصص لیپوماتیک از بیمار خود در خواست می کند تا به مدت حداقل 48 ساعت از انجام هر گونه فعالیت‌ سرباز زند و استراحت مطلق داشته باشد و به غیر از کار های ضروری هیچ نوع فعالیتی نداشته باشد.

اما این مدت زمان استراحت تنها به ۴۸ ساعت اولیه پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک ختم نخواهد شد و بیمار به نوعی موظف خواهد بود توصیف پزشک متخصص lipomatic خود حداقل به مدت یک هفته تا حد امکان از انجام فعالیت های عادی روزانه خود اجتناب کند.

پس از اینکه بیمار توصیه های پزشک متخصص پیکرتراشی خود در خصوص مدت زمان استراحت خود به خوبی عمل کرد. می‌ تواند پس از گذشت این مدت به انجام فعالیت‌ های روزانه خود مشغول شود و از نتایج به دست آمده از عمل زیبایی لیپوماتیک بدون داشتن هیچ گونه دردسری لذت ببرد.

 

خطرات و عوارض رعایت نکردن طرز صحیح خوابیدن بعد از لیپوماتیک

همان طور که از مطالب بالا دانسته شد با توجه به نحوه صحیح خوابیدن پس از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی بسیار مهم و ضروری می‌ باشد و بیمار باید تمام تلاش خود را در نحوه انجام این عمل به صورت صحیح به کار برد. چرا که اگر این کار را به صورت صحیح انجام دهد.

ممکن است پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک برخی از عوارض و خطرات ناشی از انجام ندادن نحوه صحیح خوابیدن در ناحیه تحت درمان مشاهده شود که برای بیمار ناخوشایند بوده و ممکن است دردسر ساز باشد.

از جمله عوارض و خطراتی که از طرز نادرست خوابیدن پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک ماشین می شود و بیمار را گریبان گیر می کند عبارتند از:

1- درد بسیار زیاد : اگر در حین خوابیدن پس از انجام عمل زیبایی lipomatic ناحیه تحت درمان لیپوماتیک ضربه و فشار وارد شود به دلیل حساس بودن این ناحیه بیمار درد زیادی را متحمل خواهد شد.

2- کبودی و تورم : پس از انجام روش زیبا سازی لیپوماتیک مواد زائد اضافی در ناحیه تحت درمان همچون خونابه و مواد بی حس کننده دیده می‌ شوند و بهتر است که این مواد اضافی هر چه سریع تر از بدن خارج شوند.

بنابراین اگر بیمار به صورتی بخوابد که مانع خارج شدن این مواد زائد اضافی از بدن شود باعث ایجاد کبودی و تورم در ناحیه تحت درمان لیپوماتیک خواهد شد.

  1. عفونت
  2. خونریزی
  3. التهاب
مشاهده مطلب
مراقبت های بعد از لیپوماتیک

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *