درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو به روش SUT و هزینه آن

کاشت مو به روش SUT و هزینه آن

کاشت مو برای تمامی افراد در سراسر جهان انجام می گیرد. کاشت مو یک عمل زیبایی است که افراد کم مو یا طاس از آن استقبال می کنند. امروزه پیوند مو علاوه بر روش های FIT و FUT به روش SUT نیز انجام می شود.

 

کاشت مو به روش SUT و هزینه آن

 

این روش کاملا متفاوت از هر دو روش قدیمی می باشد و در واقع کاملا بدون دخالت دست متخصص صورت می گیرد. پیوند مو در این روش کاملا بدون درد، خونریزی، بدون التهاب، بدون هیچگونه بخیه و پانسمان صورت می گیرد.

 

کاشت مو به روش SUT چگونه انجام می شود؟

کاشت مو به عنوان یک عمل زیبایی امروزه در سراسر دنیا بسیار شناخته شده است.

بیشتر افراد جوانی متقاضی این عمل زیبایی می باشند که از ریزش مو و طاسی وکم پشتی موهای خود رنج می برند و در واقع این عمل معضل باعث شده است که این افراد با اعتماد به نفس پایین وارد جامعه شوند و این برای یک جوان بسیار آزار دهنده است.

همچنین برخی از افراد مسن نیز با کهولت سن دچار این معضل می شوند و چون به قیافه و ظاهر خود اهمیت می دهند به مراکز زیبایی کاشت مو برای پیوند مو مراجعه می کنند تا با این کار روحیه ی جوانی خود را دوباره بدست بیاورند.

 

کاشت مو به روش SUT چگونه انجام می شود

 

بهتر است بدانید عمل زیبایی hair transplant قبلا به روش های FIT و FUT انجام می شد که این روش ها تا حدودی قدیمی شده است اما همچنان در برخی نقاط ایران هنوز هم از این روش ها استفاده می شود؛ اما امروزه با پیشرفت علم وتکنولوژی نوع جدیدی از عمل زیبایی hair transplant کشف شده است که به این روش، کاشت مو به روش SUT می گویند.

در این روش برای انجام پیوند مو از ابتدا تا انتهای پیوند مو از دستگاه های کاملا خودکار و پیشرفته انجام می شود و متخصصان عمل زیبایی hair transplant روند این کار را مرحله به مرحله بررسی می کنند.

در این روش کاشت مو گرافت مو از ناحیه اهداکننده برداشته می شود سپس موها منجمد می شوند این روش باعث می شود تا فولیکول ها حفظ شوند و سپس در ناحیه ی مورد نظر عمل پیوند مو انجام می گیرد.

همچنین بهتر است عمل زیبایی کاشت مو توسط مراکز معتبر و متخصصان معتبر کاشت مو انجام بگیرد تا هیچ گونه پشیمانی برای شما به بار نیاید چون روند کاشت مو باید چندین و چند بار توسط متخصص چک شود تا خط رویش موهای شما به طور یکدست و طبیعی باشد.

مشاهده مطلب
بهترین قرص بعد از کاشت مو

همچنین این را در نظر داشته باشید که برای کاشت مو به روش SUT فقط 1 بار هزینه پرداخت می کنید پس بهتر است حین انتخاب مراکز دقت کنید.

 

مزیت های کاشت مو به روش SUT نسبت به روش های سنتی

برخی از افراد به دلیل اینکه شناختی کافی از کاشت مو به روش SUT ندارند به همان روش های قدیمی بسنده می کنند و برای یک کاشت مو ی ساده 2 تا 3 هفته دوران نقاهت طی می کنند و در آخر با خط رویشی ضعیف و یا کم پشت مواجه می شوند که تا حدودی معلوم است که فرد کاشت مو انجام داده است.

در این بخش بهتر است با مزیت های عمل زیبایی hair transplant به روش SUT آشنا شوید و به تفاوت های این روش کاشت مو با سایز روش های کاشت مو پی ببرید. فهمیدن این تفاوت ها نظر شما را در رابطه با عمل زیبایی hair transplant کاملا تغییر می دهد.

مزیت های عمل زیبایی hair transplant به روش SUT نسبت به سایر روش ها:

1- کاشت مو به روش SUT از طریق دستگاه های کاملا خودکار انجام می گیرد در حالی که روش های دیگر کاشت مو یا از طریق دست و یا از طریق میکروسکوپ های دستی انجام می شدند.

2- پیوند مو به روش SUT بدون هیچگونه درد و خونریزی و یا پانسمان می باشد و فرد بعد از پایان عمل زیبایی کاشت مو بدون گذراندن دوره ی نقاهت به فعالیت های خود ادامه می دهد. در حالیکه سایر روش ها کم کم 2 هفته فرد باید دوران نقاهت بعد از کاشت مو را بگذراند.

3- پیوند مو به روش SUT بالاترین تراکم خط رشد مو را داراست و همچنین موها کاملا طبیعی و یکدست رشد می کنند ولی در سایر روش ها خط رشد مو از تراکم پایینی برخوردار است.

4- پیوند مو به روش SUT بیشترین تعداد کاشت مو در 1 جلسه می باشد ولی سایر روش ها ار 500 تا 1000 تار مو کاشت می کنند.

5- درد روش کاشت مو به روش SUT پرتی و از بین رفتن فولیکول ها کاملا صفر است.

6- انجام کاشت مو به روش SUT در یک جلسه به پایان می رسد و موهای کاشت شده در این روش بعد از پایان جلسه به صورت موی 1 سانتی مشاهده می شود.

 

عوارض احتمالی و خطرات ناشی از کاشت مو به روش SUT

ممکن است به گوشتان خورده باشد که اکثر عمل های زیبایی به نوبه ی خود نوعی خطر ویا نوعی عوارض را به دنبال دارند و می دانید که کاشت مو با نام عمل زیبایی hair transplant شناخته شده است پس در واقع نوعی عمل زیبایی می باشد و شما در این فکر هستید، اگر عمل زیبایی hair transplant نام دارد آیا بعد از کاشت مو ویا در حین پیوند مو ممکن است خطراتی شما را تهدید کند؟

مشاهده مطلب
روش های کاشت مو

پاسخ این سوال را بهتر است با توجه به انتخاب شما پاسخ دهیم. اگر روش های انتخابی شما روش های

کاشت مو به روش های FIT و FUT می باشد بهتر است بدانید که پاسخ سوال مثبت است و بعد از پیوند مو عوارض و خطراتی برای شما وجود دارد که بیشتر این خطرات به دلیل ایجاد زخم بر روی پوست سر شماست و عدم مراقبت از آن می تواند باعث عفونت و التهاب شود و همچنین در این روش ها ممکن است موی شما ریزش پیدا کند.

حال اگر روش انتخابی شما برای کاشت مو روش SUT است بهتر است بدانید پاسخ شما منفی است.

این روش از بهترین و موفق ترین روش های کاشت مو می باشد که به دلیل عدم دخالت دست در تمامی مراحل پیوند مو و نداشتن هیچ گونه زخم، درد و التهاب برای فرد هیچ خطری ندارد و در واقع فرد به نوعی خط فرق کاملا طبیعی و خز رویش پرتراکم دارد.

عمل زیبایی hair transplant به روش SUT به گونه ای است که نیاز به ترمیم دوباره ندارد.

 

هزینه کاشت مو به روش SUT

هزینه ی کاشت مو برای برخی از افرادی که می خواهند عمل زیبایی hair transplant انجام دهند یک ملام می باشد و ممکن است در انتخاب آنها تاثیر بگذارد.

افراد قبل از هرچیزی به دنبال یک روش خوب ولی با هزینه ی متعال می باشند زیرا به این فکر می کنند که ممکن است مو بعد از مدتی به ترمیم نیاز داشته باشد پس هزینه باید به گونه ای باشد که بتوانیم پرداخت کنیم.

قابل ذکر است که هزینه ی عمل زیبایی hair transplant بسته به ویژگی هایی کاملا متفاوت است:

  1.     روش انتخابی
  2.     تعداد تارمو ی مورد نیاز
  3.     میزان کم پشتی یا طاسی سر
  4.     دستمزد پزشک متخصص کاشت مو

تمامی این شرایط در متغییر بودن هزینه های کاشت مو می تواند تاثیرگذار باشد و قابل ذکر است که این هزینه ها بهتر است یک جلسه قبل از انجام پیوند مو، با پزشک متخصص خود طی کنید چرا که پزشک متخصص با سنجیدن شرایط کلی شما می تواند قیمت احتمالی را به شما عرضه کند.

اما بهتر است بدانید کاشت مو به روش SUT به گونه ای است که با پرداخت یک بار هزینه می توانید موهایی پرپشت، طبیعی و دائمی داشته باشید و تمامی این زیبایی ها بدون تحمل درد و گذراندن دوران نقاهت صورت می گیرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
بهترین کلینیک کاشت مو

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *