مزیت لیزر موهای زائد صورت مردان در مقایسه با تیغ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

مزیت لیزر موهای زائد صورت مردان در مقایسه با تیغ

مزیت لیزر موهای زائد صورت مردان در مقایسه با تیغ

رفع موهای زائد صورت برای برخی از مردان از مشکلات مهم آن ها به حساب می آید به این دلیل که شیو کردن و استفاده از تیغ روش های موقتی اند که بعد از یه مدت مجبور به استفاده مجدد از آن ها می شوند و این کاری هزینه بر و زمان بر است.

 

مزیت لیزر موهای زائد صورت مردان در مقایسه با تیغ

 

امروزه لیزر موهای زائد از روش های رایج شده برای رفع موهای زائد به صورت دائمی است. آیا laser hair removal در مقایسه با استفاده از تیغ برای صورت بهتر است؟

 

ایمنی لیزر موهای زائد صورت در مقایسه با تیغ

درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت به عنوان درمانی ایمن شناخته می شود. برای درک بهتر ایمن و بی خطر بودن درمان زیبایی لیزر موهای زاید صورت بهتر است اندکی درباره چگونگی انجام آن بدانید.

درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت در واقع با دستگاه مخصوص درمان زیبایی laser hair removal صورت انجام می شود. دستگاه مخصوص درمان زیبایی لیزر موهای زاید صورت پالس هایی تولید می کند که این پالس ها فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهد.

میزان نتیجه ای که این پالس ها بر روی موهای زائد بدن می گذارد بستگی به طول موجی پالس های تولیدی توسط دستگاه درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت دارد. پزشک متخصص زیبایی می تواند طول موج های پالس های تولیدی دستگاه درمان زیبایی laser hair removal صورت متناسب با نوع و رنگ پوست و مو های زائد فرد تنظیم کند.

 

ایمنی لیزر موهای زائد صورت در مقایسه با تیغ

 

بنابراین پزشک متخصص قبل از انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد بر روی پوست و موهای زائد ناحیه ای که قرار است بر آن درمان زیبایی لیزر موهای زاید، صورت گیرد، انجام می دهد.

صورت از نواحی مهم برای انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد است به این دلیل که پوست صورت نسبت به نواحی دیگر بدن حساس تر و نازک تر است.

بنابراین اگر پزشک مناسبی را برای انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت انتخاب نکنید ممکن است نتواند به درستی تنظیم دستگاه درمان زیبایی laser hair removal صورت مطابق با پوست صورت شما انجام دهد.

شما نه تنها نمی توانید نتیجه خوبی از انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت بگیرید بلکه حتی ممکن است دچار سوختگی هم در پوست صورتتان شوید.

بنابراین درمان زیبایی لیزر موهای زائد اگر توسط شخص مناسبی انجام شود روشی امن است اما در غیر این صورت ممکن است عوارض جانبی و خطرات احتمالی به دنبال داشته باشد. در پایین به عوارض جانبی و خطرات احتمالی درمان زیبایی لیزر موهای زاید اشاره شده است.

 1. ورم
 2. قرمزی
 3. پوسته پوسته شدن
 4. تورم
 5. عفونت
 6. تغییر در رنگ پوست
 7. سوختگی
 8. درد
مشاهده مطلب
سن مناسب لیزر موهای زائد

استفاده از تیغ برای صورت ممکن است روشی بی خطر به نظر برسد اما مانند درمان زیبایی لیزر موهای زائد خطراتی هم ممکن است به دنبال داشته باشد که در پایین به برخی از خطرات استفاده از تیغ برای رفع موهای زائد صورت اشاره شده است.

 1. بریدگی
 2. قرمزی
 3. لایه برداری
 4. عفونت
 5. خارش
 6. ایجاد زخم

معمولا بعد از استفاده از درمان زیبایی لیزر موهای زاید صورت بر خلاف استفاده از درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت، رویش مجدد موهای زائد با خارش همراه است.

 

تاثیرات و ماندگاری تاثیرات حاصل از لیزر موهای زائد صورت مردان در مقایسه با تیغ

همانطور که گفته شده است درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت بر روی فولیکول های موهای زائد صورت تاثیر می گذارد و فولیکول های موهای زائد صورت را غیر فعال می کند و به این ترتیب مانع رشد آن ها می شود.

اما در هنگامی که رویش مجدد موهای زائد صورت بعد از انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت اتفاق می افتد تعدادی از فولیکول ها رشد نمی کنند و بقیه فولیکول های موهای زائد صورت که رشد کرده اند موهای زائد نازک تر و ضعیف تری دارند.

در استفاده از تیغ برای رفع موهای زائد صورت در مقایسه با استفاده از درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت، مو از سطح قطع می شود. به این دلیل که موهای زائد صورت نزدیک به ریشه ضخیم تر هستند، در هنگام رویش مجدد موهای زائد، موهای زائد رشد کرده ضخیم تر از قبل هستند.

در استفاده از تیغ برای رفع موهای زائد صورت برخلاف درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت رویش مجدد موهای زائد سریع تر اتفاق می افتد. به این دلیل که موهای زائد دیگر نیاز به رشد از ریشه ندارد برای این که موهای زائد در استفاده از تیغ از سطح قطع می شوند.

بنابراین معمولا 3 بار در هفته ممکن است مجور شوید از تیغ برای رفع موهای زائد صورت خود استفاده کنید اما در انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت اینطور نیست. شما بعد از چند ماه از گذشت درمان زیبایی laser hair removal صورت ممکن است به جلسه ی دیگر درمان زیبایی لیزر موهای زاید صورت نیاز پیدا کنید.

البته ماندگاری نتایج حاصل از درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند نوع پوست و نوع موهای زائد شما و پزشک انتخابی شما که با تجربه در درمان زیبایی laser hair removal صورت تا بتواند به خوبی درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت شما را انجام دهد.

مشاهده مطلب
آیا لیزر موهای زائد برای نوجوانان ایمن و بی خطر است؟

 

صرفه اقتصادی لیزر موهای زائد صورت در مقایسه با تیغ

هزینه های مصرفی درمان زیبایی لیزر موهای زاید صورت در مقایسه از استفاده از تیغ برای رفع موهای زائد صورت ممکن است بالاتر بنظر برسد. البته هزینه های مصرفی درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت به عوامل مختلفی اعم از موارد گفته شده پایین بستگی دارد.

 1. کلینیک
 2. پزشک
 3. شهرت پزشک
 4. تجربه پزشک

اما باید در نظر بگیرید که شما برای رفع موهای زائد خود با استفاده از تیغ در مقایسه با درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت ممکن است حداقل سه بار در هفته به استفاده از تیغ نیاز پیدا کنید.

در این صورت به دلیل موقتی بودن نتیجه استفاده از تیغ هزینه های مصرفی شما در طول یک سال بیشتر از هزینه های مصرفی درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت در این زمان یک ساله می شود.

شما می توانید با انتخاب یک پزشک متخصص زیبایی و کلینیک مناسب که هزینه های آن ها در متناسب باشد هزینه های مصرفی تان را در درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت در مقایسه با استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد صورت در طول یک سال کاهش دهید.

اما باید به موارد دیگری هم در انتخاب پزشک و کلینیک مناسب برای درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت خودتان هم به غیر از هزینه های مصرفی دقت کنید.

باید دقت کنید که اگر کلینیک یا پزشکی را برای انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت انتخاب می کنید که هزینه کمتری دریافت می کند انجام درمان زیبایی laser hair removal صورت به درستی انجام می دهد یا خیر.

یکی دیگر از مسائل مهم در انتخاب کلینیک و پزشک مناسب این است که در هنگام درمان زیبایی لیزر موهای زائد صورت نکات بهداشتی را رعایت کنند. در صورتی که کلینیک و پزشک انتخابی شما نکات گفته شده را رعایت نکند نمی تواند برای انجام درمان زیبایی لیزر موهای زاید صورت مناسب باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیزر موهای زائد خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیزر موهای زائد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *