درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بهترین دکتر کاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو

امروزه که انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی بسیار پر طرفدار شده و کاربران زیادی را برای خود جذب کرده و افراد زیادی قصد انجام پیوند ابرو دارند، انتخاب کلینیک و همچنین پزشک خوب جهت انجام عمل زیبایی کاشت ابرو بسیار مهم و با اهمیت تر از گذشته می باشد.

 

بهترین دکتر برای کاشت ابرو

 

پزشکان و کلینیک های زیادی در دنیا عمل زیبایی eyebrow transplant را انجام می دهند، اما انتخاب دکتر مناسب برای انجام کاشت ابرو طبیعی کمی دشوار تر از گذشته شده است.

اکثر افرادی که قصد انجام کاشت ابرو را دارند می دانند که داشتن یک پزشک خوب در نتیجه بدست آمده از eyebrow transplant تاثیر زیادی خواهد داشت.

 

نکات و ویژگی های دکتر خوب برای کاشت ابرو

برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو باید فرد به دنبال پزشکی باشد که علاوه بر داشتن ویژگی های ذکر شده در زیر، از دانش و مهارت در زمینه eyebrow transplant بهره مند باشد زیرا انجام eyebrow transplant طبیعی نیازمند دانش و مهارت و تبحر در زمینه عمل های زیبایی می باشد و به دلیل سر و کار داشتن با ناحیه نزدیک به چشم که عضو مهم بدن می باشد، اهمیت این موضوع چند برابر می شود.

1- توانایی تشخیص و پیش بینی

پزشک متخصص در زمینه کاشت ابرو طبیعی باید از ویژگی تشخیص خوبی بهره مند باشد و بتواند به خوبی میزان و تعداد گرافت ها برای پیوند مو با تراکم بالا را به درستی تشخیص دهد.

همچنین باید قدرت تشخیص محل دقیق بانک موو جهت برداشت مو و فولیکول های سر را به درستی تشخیص دهد زیرا کیفیت بانک مو در eyebrow transplant طبیعی بسیار مهم است.

2- تبحر و دقت بالا در کاشت ابرو

از دیگر توانایی ها و ویژگی هایی که پزشک متخصص کاشت ابرو طبیعی باید داشته باشد، تبحر و دقت کافی در حین انجام پیوند ابرو می eyebrow transplant به دلیل نزدیک بودن به چشم که به نوعی یکی از مهم ترین عضو های بدن می باشد باید با دقت فراوان انجام شود.

 

نکات و ویژگی های دکتر خوب برای کاشت ابرو

 

همچنین برداشت و کاشت فولیکول ها به دلیل حساسیت و آسیب پذیری که فولیکول ها دارند باید با ظرافت و دقت زیادی انجام شود زیرا در صورت آسیب دیدگی فولیکول ها دیگر امکان رویش و جوانه زدن موها از بین می رود.

3- ارائه مشاوره و راهنمایی در زمینه کاشت ابرو طبیعی

یکی دیگر از ویژگی های مهم پزشک متخصص ارائه مشاوره خوب قبل از انجام کاشت ابرو می باشد.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو به روش نیوگرافت

برخی از افرادی که قصد انجام پیوند ابرو را دارند ممکن است نتایج و انتظارات غیر منطقی و رویایی را داشته باشند، برای این دسته افراد لازم است تا پزشک نتایج معقولانه و منطقی را توضیح دهد و آن ها را قانع کند

پزشک باید قبل از انجام eyebrow transplant، بیمار را با تمامی جوانب و مشکلات کاشت ابرو در حین و پس از آن آشنا سازد تا بیمار و تصمیم نهایی خود را درباره eyebrow transplant انجام دهد.

 

نحوه انجام کاشت ابرو توسط بهترین دکتر

برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی راه ها و روش های زیادی وجود دارد؛ اما به طور عمده دو روش در دنیا بیشتر از سایر روش ها استفاده می شود و نتایج بهتری نیز نسبت به سایر روش ها دارد.

  1. کاشت ابرو به روش FUT

eyebrow transplant به روش FUT یکی از ابتدایی ترین و روش های کاشت ابرو در دنیا می باشد و به دلیل داشتن نتایج قابل قبول تاکنون برای بسیاری از بیماران استفاده می شود.

در eyebrow transplant با این روش، پزشک پس از تشخیص ناحیه مناسب بانک مو، نوار باریکی از پوست سر را با استفاده از تیغ جراحی برداشت می کند و سپس آن ناحیه را بخیه می زند.

سپس برای تکمیل فرایند کاشت ابرو طبیعی، نوار برداشت شده را به قسمت های کوچکی تبدیل می کند و آن ها را آماده کاشت می کنند.

سپس در ناحیه ابرو سوراخ ها و حفره های ریزی به وجود می آورد و پس از آن قسمت های کوچک نوار را که به اصطلاح گرافت می گیند را در سوراخ ها جایگذاری می کند.

  1. کاشت ابرو به روش FUE

کاشت ابرو eyebrow transplant با این روش امروزه یکی پر کاربرد ترین روش کاشت ابرو طبیعی محسوب می شود و نسبت به سایر روش ها نیز نتایج مطلوب و همچنین راحت تر می باشد.

در این روش پیوند ابرو، پزشک در ابتدا پس از تشخیص بانک موی مناسب جهت برداشت فولیکول ها، با استفاده از پانچ مخصوص فولیکول های خارج پوست سر را با دقت و ظرافت برداشت می کند

سپس در ناحیه ابرو سوراخ ها و حفره هایی را به وجود می آورد تا آماده پیوند مو شود. سپس با توجه به جهت و زاویه مناسب فولیکول ها را در حفره ها جاگذاری می کند.

مزیت عمده ای که این روش نسبت به روش بالا دارد این است که در این روش نیازی به استفاده از تیغ و همچنین بخیه زدن نیست و به سادگی انجام می شود.

مشاهده مطلب
آیا کاشت ابرو ضرر دارد؟

 

تاثیرات و نتایج حاصل از کاشت ابرو توسط دکتر خوب

بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی، ناحیه ابرو با تراکم بالایی فولیکول و مو کاشته می شود و پس از مدتی کوتاه معمولا دو هفته، تمامی موهای کاشته شده توسط پزشک متخصص میریزند و از بین می روند؛ اما این یک اتفاق طبیعی است و پس از ریزش موها، دوباره موهای جدیدی در آن ناحیه شروع به جوانه زدن و رویش می کنند.

معمولا نتایج قطعی و نهایی حاصل از کاشت ابرو پس از گذشت 6 الی 9 ماه پس از پیوند ابرو به طور کامل نمایان می شود.

در اکثر بیماران، تقریبا بعد از مدت ذکر شده 60 درصد موهای کاشته شده جوانه زده و رشد می کنند و برای مدت های طولانی پس از eyebrow transplant طبیعی بدون تغییر باقی می مانند.

موهای کاشته شده توسط پزشک متخصص کاملا طبیعی و زیبا به نظر می رند و هیچ تفاوتی با سایر موهای طبیعی نخواهند داشت و تشخیص این که شخص پیوند ابرو انجام داده تقریبا غیر ممکن است.

یکی از ویژگی هایی که پس از کاشت ابرو توسط پزشک خوب و متبحر دیده می شود این است که جهت و زاویه رویش موهای کاشته شده با سایر موهای طبیعی تفاوتی ندارد و همگی یک جهت خواهند بود که این عامل در زیبایی و ظاهر ابرو های تاثیر زیادی دارد.

 

هزینه های کاشت ابرو توسط بهترین پزشک

برای افراد زیادی هزینه کاشت ابرو طبیعی مهم است و یک عامل تعیین کننده در انجام دادن و یا ندادن پیوند ابرو می باشد.

هزینه های ناشی از eyebrow transplant به عوامل و معیار های متعددی بستگی دارد و صرفا نمی توان مبلغی را به عنوان کاشت ابرو در نظر گرفت. البته چیزی که پس از انجام عمل بدست می آورید بسیار با ارزش تر از مبلغ آن خواهد بود.

یکی از معیار های تاثیر گذار در eyebrow transplant تعداد گرافت هایی است که در پیوند ابرو استفاده می شود. هرچه تعداد گرافت بالایی استفاده شود در نتیجه هزینه آن نیز بالا می رود.

از دیگر معیار های تاثیر گذار بر هزینه های ناشی از کاشت ابرو، نوع روش و متد استفاده شده توسط پزشک برای پیوند ابرو می باشد.

روش های متعددی وجود دارد و هر یک درجه سختی و ترفند متفاوتی دارد و به همین علت هزینه ناشی از کاشت ابرو با روش های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
علت ورم چشم بعد از کاشت ابرو چیست

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *