درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران

بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران

تزریق ژل پر کننده یکی از راه های متداول برای رفع چین و چروک صورت حاصل از افزایش سن است البته از Filler injection پر کننده برای موارد دیگری هم استفاده می شود. تزریق فیلر پرکننده در صورتی که به درستی انجام نشود ممکن است خطرات جزئی ای را به همراه داشته باشد.

 

بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران

 

برای جلوگیری از خطرات ناشی از تزریق ژل پر کننده باید به دنبال بهترین کلینیک تهران برای انجام تزریق فیلر پر کننده باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را بدون ایجاد هیچ عوارضی بعد از انجام Filler injection پر کننده داشته باشید.

 

معیار های انتخاب کلینیک تزریق ژل

همانطور که می دانید تزریق ژل جای بافت از بین رفته در زیر پوست را که بر اثر بالا رفتن سن تحلیل رفته است، می گیرد و آن قسمت را پر می کند به همین دلیل این ژل ها را به عنوان ژل های پرکننده می شناسند.

برای اینکه بدن شخص تحت درمان به تزریق پرکننده واکنش منفی نشان ندهد برای Filler injection های پر کننده در ژل های پر کننده از مواد طبیعی مانند هیالورونیک اسید استفاده می کنند.

 

معیار های انتخاب کلینیک تزریق ژل

 

برای اینکه بدن شما هم بعد از تزریق ژل پر کننده نسبت به ژل پر کننده تزریق شده حساسیت و واکنش منفی نشان ندهد باید قبل از انجام تزریق فیلر پر کننده از طبیعی بودن نوع ژل و اصالت ژلی که کلینیک مورد نظر برای Filler injection استفاده می کند اطمینان یابید.

در صورتی که تزریق ژل پر کننده به درستی و به دقت در مکان مورد نظر تزریق نشود ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید به همین دلیل قبل از انجام تزریق فیلر های پر کننده حتما درباره تیم پزشکی کلینیک مورد نظر تحقیق کنید.

تیم پزشکی تزریق ژل پر کننده باید متخصص و با تجربه باشد تا در انجام Filler injection پر کننده شما خطای جبران ناپذیری صورت نگیرد.

قبل از انجام تزریق ژل پر کننده حتما به بهداشت محیط کلینیک هم دقت کنید و مطمئن شوید که رعایت بهداشت به بهترین نحو صورت می گیرد در غیر این صورت کلینیک مورد نظر شما نمی تواند کلینیک مناسبی برای انجام تزریق فیلر پر کننده باشد.

در صورت انجام تزریق ژل در کلینیکی که بهداشت را رعایت نمی کند ممکن است با خطر عفونت مواجه شوید که عواقب جبران ناپذیری و پرهزینه ای به دنبال دارد.

مشاهده مطلب
تزریق ژل برای شقیقه ها

 

چگونه یک کلینیک مناسب برای تزریق ژل انتخاب کرد؟

قبل از هر چیزی باید دقت کنید که کلینیکی که برای تزریق ژل پر کننده انتخاب می کنید یک کلینیک مستقل باشد و وابسته به جایی مانند آرایشگاه ها نباشد.

سپس بعد از انتخاب کردن کلینیک های مستقل به دنبال کلینیک تزریق ژل پر کننده ای باشید که از پزشکان متخصص زیبایی و با تجربه برای انجام Filler injection های پر کننده استفاده می کند.

حتما قبل از انجام تزریق ژل پر کننده برای مشاوره به پزشک متخصص مراجعه کنید و از او عکس های قبل و بعد افرادی که تحت درمان تزریق فیلر پر کننده قرار گرفته اند را بخواهید.

بعد از مشاهده عکس های افرادی که تحت درمان تزریق ژل پر کننده قرار گرفته اند می توانید شماره تماس برخی از آن ها را جهت اطمینان از نتیجه خوب Filler injection پر کننده ی انجام شده بگیرید و با آن در این باره تماس بگیرید.

برای این که در صورت رخ دادن خطا در تزریق ژل پر کننده از آن محافظت کنید حتما قبل از انجام تزریق فیلر بررسی کنید که پزشک متخصص زیبایی دارای پوشش بیمه ای مناسب باشد.

 

ویژگی ها و نتایج تزریق ژل در بهترین کلینیک

همان طور که گفته شد تزریق پرکننده به عنوان پرکننده زیر پوست برای موارد مختلفی استفاده می شود که برخی از موارد استفاده Filler injection پر کننده در پایین پرداخته شده است.

 1. رفع خطوط ریز اطراف چشم و بینی
 2. رفع خط لبخند در کنار دهان
 3. رفع چین و چروک ایجاد شده در صورت به دلیل بالا رفتن سن مانند چین و چروک ایجاد شده بر گونه
 4. رفع کم آبی ایجاد شده پوست صورت بر اثر افزایش سن
 5. ایجاد گونه بر روی صورت
 6. بزرگ کردن لب

و موارد دیگر که با تزریق ژل های پر کننده و پر کردن آن ناحیه این موارد تا حدودی از بین رفته و کاهش می یابد که مقدار آن بسته به نوع ژل پر کننده مصرفی در تزریق فیلر پر کننده دارد.

نتیجه حاصل از تزریق پرکننده به صورت موقتی است به این دلیل که بدن با توجه به طبیعی و خارجی بودن ژل پر کننده در جهت از بین بردن آن تلاش می کند و تا جایی این کار را ادامه می دهد که ژل تزریق شده به طور کامل از بین برود.

به این دلیل که ماندگاری هر یک از ژل های پرکننده با هم متفاوت است نمی توان به طور دقیق گفت که تا چه زمانی نتایج حاصل از تزریق ژل پر کننده ماندگار است.

مشاهده مطلب
تزریق ژل برای صورت های لاغر

اما با توجه به بررسی های انجام شده بر افرادی که تحت درمان تزریق پرکننده قرار گرفته اند مشخص شده است که هر کدام از ژل های پر کننده مصرفی در Filler injection معمولا بیشتر از 6 ماه ماندگاری دارند.

 

هزینه تزریق ژل در بهترین کلینیک

به دلیل متنوع بودن ژل های پرکننده موجود و قیمت های متفاوت آن ها نمی توان قیمت دقیق را برای انجام تزریق ژل پر کننده در نظر گرفت.

علاوه بر متنوع بودن ژل ها عوامل دیگری هم در هزینه های مصرفی تزریق ژل پر کننده وجود دارد که باعث متغیر بودن آن می شود. به برخی از این عوامل موثر در هزینه های مصرفی Filler injection پر کننده در پایین برای شما پرداخته شده است.

 

 1. مقدار سی سی ژل پر کننده تزریق شده که معمولا مقدار حجم ژل تزریقی را بر اساس سن و نتیجه دلخواه شما اندازه میی گیرند و تزریق می کنند.
 2. تعداد تزریق فیلر پر کننده انجام شده
 3. تزریق در کدام منطقه از صورت هم انجام شود هم در هزینه های مصرفی موثر است برای مثال Filler injection در زیر چشم که باید با دقت بیشتری انجام شود هزینه مصرفی بیشتری را به دنبال دارد.
 4. هزینه ی کلینیک انتخابی شما
 5. هزینه بیهوشی موضعی انجام شده قبل از انجام تزریق فیلر پر کننده
 6. هزینه تیم پزشکی متخصص Filler injection
 7. قرار گرفتن تحت پوشش بیمه

در رابطه با تحت پوشش بیمه قرار گرفتن تزریق ژل پر کننده باید متذکر شد که معمولا تزریق فیلر پر کننده به این دلیل که کاربرد زیبایی و آرایشی دارد تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد جز در موارد استثناء.

یکی از موارد استثنا که باعث می شود تزریق ژل پرکننده تحت پوشش بیمه قرار بگیرد Filler injection پر کننده برای رفع جای باقی مانده از زخم است.

ممکن است با توجه به هزینه های مصرفی بخواهید کلینیکی را انتخاب کنید که هزینه کمتری در برابر انجام تزریق ژل های پرکننده دریافت کند.

اما باید هنگام انتخاب این نوع از کلینیک ها به این مورد هم توجه داشته باشید که ممکن است به همان نسبت هزینه دریافتی به شما خدمات تزریق ژل پر کننده ارائه دهد و دقتی در هنگام تزریق فیلر های پر کننده برای شما نداشته باشد.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
تزریق ژل ضد چروک و مزایای آن

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *