درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بهترین دکتر تزریق ژل 

بهترین دکتر تزریق ژل

این روز ها مراجعه به بهترین پزشکان متخصص تزریق ژل در کلینیک های معتبر می تواند یک فرصت مناسب برای کسانی باشد که متقاضی Filler injection هستند. تزریق فیلر که روشی مقرون به صرفه و کم خطر برای افزایش حجم و زیبایی است این روزها بسیار شایع شده است.

 

بهترین دکتر تزریق ژل

 

تزریق ژل توسط بهترین پزشک چه فوایدی دارد؟

با ظهور عمل های زیبایی غیر تهاجمی در سراسر دنیا، به نظر می رسد که تزریق ژل به صورت گسترده در همه جا در حال انجام است؛ بنابراین ممکن است انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص و مجرب کار دشواری باشد.

با توجه به این که Filler injection نیازمند دانش عمیق آناتومی صورت می باشد، انتخاب پزشک متخصصی که از امنیت بیمار در تمام مراحل تزریق ژل اطمینان حاصل کند امر مهمی به شمار می رود.

با انتخاب پزشک متخصصی که بهترین نتیجه طبیعی را برای شما به ارمغان خواهد آورد از ظاهر زیبا و طبیعی خود لذت خواهید برد.

 

تزریق ژل توسط بهترین پزشک چه فوایدی دارد

 

یکی از مهم ترین مواردی که با آن روبرو هستم مربوط به ایمنی در مورد تزریق ژل است که توسط افرادی که صلاحیت پزشکی ندارند و یا جراح پلاستیک نیست، انجام می شود. شامل دستیار پزشکان، پرستاران و سایر افرادی که که در مراکز زیبایی فعالیت می کنند.

تزریق ژل توسط کسی که صلاحیت پزشکی دارد ایمن تر است، زیرا سایر افراد فاقد مهارت، دانش و آموزش جراح پلاستیک هستند. زمانی که Filler injection توسط پزشک انجام شود در واقع می تواند نتایج زیبایی را ارائه دهد. بهترین راه برای اطمینان از این امر با دیدن عکس هایی از کار پزشک می باشد.

 

ویژگی های بهترین پزشک تزریق ژل

انتخاب یک پزشک متخصص پوست و مو و یا جراح پلاستیک که در ارزیابی زیبایی چهره و درمان های تزریقی ماهر می باشد می تواند یک کار دشوار باشد.

پزشکان متخصص با سابقه در عمل جراحی ترمیمی صورت، جراحی زیبایی آرایشی عمومی یا درماتولوژی زیبایی بهترین انتخاب ها برای عمل زیبایی تزریق فیلر هستند.

پزشکان در هر زمینه ای از پزشکی می توانند نحوه انجام تزریق ژل را با گذراندن چند دوره آموزشی یاد بگیرند، اما اغلب آن ها فاقد دانش عمیق و لازم در مورد ساختار صورت برای تهیه بهترین توصیه ها در مورد تعداد و نوع پرکننده ها برای بیماران مختلف هستند.

شما می توانید از دوستان خود که تحت عمل های زیبایی قرار گرفته اند و نتایج حاصل آن ها طبیعی می باشد در مورد پزشک معالج آن ها بپرسید. انجام این کار معمولاً مطمئن ترین روش برای یافتن پزشک خوب است.

مشاهده مطلب
تزریق ژل لب

پزشکان متخصص پوست و زیبایی که به مرور زمان بیماران خود را از طریق خدمات شخصی سازی شده، قابل اعتماد و کارهای خوب حفظ می کنند همان گزینه درستی هستند که شما به دنبال آن هستید.

پزشکان متخصص ارزیابی دقیق و برنامه ریزی تزریق ژل به گونه ای ارائه می دهند که ظاهری طبیعی که می خواهید به دست آورید، انتظارات واقع بینانه از درمان، توضیح روند درمان و خطرات مرتبط با آن را به دقت برای شما بازگو می کنند و اطمینان می دهند که قبل از قرار دادن سوزن روی پوست، از تصمیم خود مطمئن هستید.

لازم به ذکر است که برای گرفتن بهترین نتایج حاصل از یک پزشک متخصص با تجربه به دنبال بهترین و بالاترین قیمت ها نباشید بلکه مهارت پزشک در تزریق را حائز اهمیت قرار دهید.

هر کسی می تواند تزریق فیلر را برای شما انجام دهد اما تعداد بسیار کمی از پزشکان متخصص زیبایی می توانند این کار را طوری انجام دهند که نتایج زیبا و طبیعی برای شما داشته باشد و به مهارت پزشک برمیگردد.

 

آیا تزریق ژل توسط بهترین پزشک دائمی است؟

بسیاری از علائم مشهود پیری را می توان در کاهش حجم مشاهده کرد. با افزایش سن بافت های صورت، خطوط اطراف بینی و دهان ایجاد می شوند و گونه ها کمی توخالی به نظر می رسند. تزریق ژل می توانند برای رفع چین و چروک های پوستی، حجم دادن لب ها و گونه مورد استفاده قرار بگیرد.

ماندگاری پرکننده های پوستی به برند محصول، منطقه تزریق شده درمان و شرایط بیمار بستگی دارد. به طور کلی، هرچه محصول متراکم تر باشد و عمیق تر تزریق شود، دوام بیشتری خواهد داشت.

برای حفظ نتایج، جراح زیبایی شما به سادگی درمان را تکرار می کند، مقدار و روش های لازم را برای اطمینان از نتایج تنظیم می کند.

پزشکان آرایشی نسبت به هر روش دیگری به جز بوتاکس، درمان های بیشتری را با پرکننده های تزریقی صورت انجام می دهند و آنها را به محبوب ترین گزینه ها برای مشتریانی که می خواهند خطوط ریز را مرتب کنند، تبدیل می کنند.

به گفته برخی از بیماران تنها پس از چند جلسه Filler injection سال ها جوان تر به نظر می رسند. یکی از شایع ترین نگرانی ها در بین افرادی که متقاضی تزریق ژل هستند این است که آیا ماندگاری نتایج حاصل تزریق فیلر دائمی است.

پرکننده های اسید هیالورونیک ماندگارترین گزینه موقت هستند و بنابراین برای اغلب بیماران برای اولین بار توصیه می شوند. ماندگاری این ژل ها معمولاً از 6 تا 18 ماه است.

مشاهده مطلب
تزریق ژل های دائمی چیست؟

بعضی از پرکننده های تزریقی مانند VOLUMA دوام بیشتری دارند، اما معمولاً در مناطق خاصی مانند گونه ها تزریق می شوند.

به کسانی که برای بار اول تزریق ژل را انجام می دهند اغلب توصیه می شود با یک پرکننده تزریقی که فقط به طور موقت دوام دارد، مانند Juvdderm یا Restylane شروع کنند.

اگر نتایج آن چنان که انتظار می رود خوشایند نباشد، ژل تزریق شده به تدریج از طریق فرآیندهای از بین بردن طبیعی بدن از بین می روند.

اکثر پزشکان توصیه می کنند که مراجعین جدید برای تزریق جوانسازی صورت با تعداد معالجه به آرامی شروع کنند. پزشکان با تجربیات گسترده قادر به تنظیم مناسب در صورت نیاز بر روی تعداد تزریق های تجویز شده هستند.

 

عوارض جانبی تزریق ژل توسط بهترین پزشک

تزریق ژل که این روز ها رواج پیدا کرده است یک روش سرپایی است و توسط جراح پلاستیک انجام می شود اما این بدان معنی نیست که این عمل زیبایی بدون خطر می باشد.

تزریق فیلر نیز مانند تمام عمل های زیبایی دیگر با خطرات و عوارض جانبی خاصی همراه است. هرچند بسیار نادر هستند و برای کمتر کسی اتفاق خواهد افتاد اما برخی از عوارض جانبی تزریق ژل بسیار جدی هستند.

مهم است که قبل از انجام Filler injection کاملاً از خطرات احتمالی آن آگاه باشید. دانستن اینکه پزشک متخصص شما قادر به تشخیص و مدیریت نتیجه منفی در صورت بروز هرگونه مشکلی هست، امری مهم می باشد؛ بنابراین در انتخاب پزشک و کلینیک معتبر دقت لازم را داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که برای اطمینان از درمان ایمن و مشاهده نتایج طبیعی و زیبای تزریق ژل به پزشک متخصص و با دانش و مهارت مراجعه کنید.

بهترین پزشکان با دانش گسترده در مورد آناتومی صورت و مهارت و دقت تزریق ژل شما را انجام می دهند و هیچ عارضه خاصی برای شما به دنبال نخواهد داشت. اگرچه کبودی و درد پس از تزریق اجتناب ناپذیر می باشند اما به مرور زمان برطرف می شوند و جای نگرانی ندارد.

پزشک متخصصی که انتخاب می کنید از ایمنی محیط تزریق و پیشینه اثبات شده در زیبایی پزشکی اطمینان حاصل کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

مشاهده مطلب
نحوه درست خوابیدن پس از تزریق ژل
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *