درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بهترین کلینیک کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو

حتما تا کنون تبلیغات زیادی را درباره ی محصولاتی که مصرف آنها تضمین کننده ی رشد چند برابری موهای شما می باشد مشاهده کرده اید؛ اما تنها روشی که به عنوان محرک قطعی رشد مو و رسیدن به حجم ایده آل مو تایید شده است، عمل زیبایی کاشت مو می باشد.

 

بهترین کلینیک کاشت مو

 

امروزه افراد به دلایل مختلفی چون دلایل ژنتیکی، عدم تعادل هورمون ها، دلایل تغذیه ای و بیماری های مختلف ممکن است حجم زیادی از موهای خود را از دست بدهند. در این شرایط عمل زیبایی کاشت مو به عنوان یک روش تضمینی برای بازگشت به دوران سلامت مو با ظاهری طبیعی، معرفی میشود.

 

زیبایی خیره کننده چهره با عمل زیبایی کاشت مو

عمل زیبایی کاشت مو طبق یک اساس ثابت که آن هم دریافت فولیکول مو از منطقه ی پر تراکم و پیوند آن به منطقه ی کم مو می باشد انجام می شود.

اولین مرحله طی انجام عمل زیبایی کاشت مو، ترسیم برنامه ی این پروسه می باشد. پزشک در ابتدا با توجه به فرم سر، الگوی ریزش و نیاز و توقع شما، خط رویش و محدوده ی hair transplant را تعیین می کند و طبق این مرز ها عمل می کند.

 

زیبایی خیره کننده چهره با عمل زیبایی کاشت مو

 

سپس در مرحله ی بعد از فرایند کاشت مو، با استفاده از بی حسی، فولیکول ها از ناحیه ی دهنده استخراج شده و با آماده سازی منطقه ای از سر که گیرنده ی این تار های مو می باشند، به آن مناطق وارد می شود.

طی این فرایند فولیکول مو به عنوان یک بافت خارجی پس زده نخواهد شد و بدن به آن واکنش التهابی نشان نخواهد داد و به اصطلاح این پیوند، یک پیوند امن است.

پس از گذشت زمان نقاهت عمل زیبایی کاشت مو، تار موهای جدید مانند تار موهای طبیعی رشد طبیعی را شروع می کنند و نتیجه ی این فرایند، بازگشت به حالت پر حجم مو می باشد.

عمل زیبایی hair transplant، صرفا راه حلی برای موهای کم پشت می باشد و درمان ریزش مو تلقی نمی شود و برای ماندگاری طولانی مدت نتیجه ی حاصل از عمل زیبایی کاشت مو لازم است درمان های دیگری نیز لحاظ شود.

 

بهترین کلینیک کاشت مو چه جایی است؟

صد ها کلینیک برای تامین نیاز کاشت مو و ترمیم آن که روزانه تعداد طرفداران آن در حال افزایش است، تاسیس شده و با ویژگی هاتی مختلف در حال ارائه خدمات می باشند.

مشاهده مطلب
جدیدترین روش کاشت مو

یکی از مهم ترین اقدامات قبل از انجام عمل زیبایی hair transplant، انتخاب پزشک ماهر و انتخاب کلینیکی معتبر با خدمات مناسب می باشد.

برای انتخاب بهترین کلینیک برای کاشت مو، شما در ابتدا باید به جراحان آن کلینیک، میزان تخصص و تجربه ی آنها و میزان رضایت مراجعه کنندگان قبلی آن ها توجه کنید.

همچنین شما باید نیاز خود را بشناسید که برای رفع آن نیز مناسب ترین مرجع و راه حل را انتخاب کنید. باید بدانید دقیقا چه خواسته ای از انجام عمل زیبایی کاشت مو خواهید داشت.

باید به نحوه ی برخورد کلینیک و پزشک آن با مراجعه کنندگان توجه کنید.

نکات مهمی در انجام عمل زیبایی کاشت مو، مانند سن، پیشینه ی بیماری های مختلف، داروهای روزانه، الگوی ریزش مو شما، تعداد عمل های پیشین و مواردی از این دست وجود دارد که توجه پزشک به آن ها نشان دهنده ی صلاحیت و تجربه ی کافی وی در صحت انجام پروسه ی hair transplant می باشد.

انتخاب کلینیک مناسب برای کاشت مو تصمیم بسیار مهمی است. تصمیمی که بخش بزرگی از اعتماد به نفس و روحیه ی شما را در آینده ی نزدیک شکل خواهد داد. پس در روند تصمیم گیری برای انتخاب کلینیک برگزیده، تحقیق و مشورت کافی داشته باشید.

 

معیار های انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو

با اینکه تصمیم گیری راجع به انتخاب کلینیک ایده آل برای انجام عمل زیبایی کاشت مو انتخاب سختی است و نیازمند مشورت و تحقیق های فراوان می باشد، اما ویژگی ها و نکاتی وجود دارند که در پروسه ی انتخاب کلینیک مناسب به هیچ عنوان قابل چشم پوشی نخواهند بود.

چند مورد از این ویژگی ها که به شما برای تصمیم گیری راجع به کلینیک مناسب برای hair transplant کمک خواهند کرد، به شرح زیر است:

  1. کلینیکی تخصصی کاشت مو را انتخاب کنید که تجربیات و پیشینه ی خوبی از آن ثبت شده است. راجع به آن کلینیک با بیماران کلینیک گفتگو کنید و راجع به عوامل و خدمات کلینیک با جزئیات پرس و جو کنید.
  2. شما باید با کلینیک hair transplant مورد نظر ارتباط کاملی برقرار کنید. نیاز های خود را شرح دهید و خدمات ارائه شده توسط آن ها را بسنجید
  3. باید بتوانید با کلینیکی که برای انجام خدمات کاشت موی خود انتخاب کرده اید، قرارداد کتبی داشته باشید و تمامی تعهدات آن ها را به طور مکتوب و نوشته شده برای خود داشته باشید.
  4. یک کلینیک مناسب باید بتواند برای انجام عمل زیبایی کاشت مو به شما تضمین بدهد. نتایج خوب قبلی هرچند که یک معیار مهم می باشند، اما تضمینی برای مورد شما نخواهند بود.
مشاهده مطلب
بهترین قرص بعد از کاشت مو

پس باید راجع به تمامی موارد و نکات احتمالی یک تضمین مطمئن مانند مراقبت های بعد از عمل زیبایی hair transplant و یا جلسات معاینه تکرار شونده، داشته باشید.

هزینه های عمل زیبایی کاشت مو در بهترین کلینیک

یکی از مهمترین پارامتر هایی که همواره قبل از اقدام به انجام کاری بررسی می شود، هزینه ی آن فرایند می باشد.

اما عمل زیبایی کاشت مو هزینه ی یکسانی برای افراد مختلف نخواهد داشت. موارد زیادی هستند که بر هزینه ی کل فرایند عمل زیبایی hair transplant تاثیرگذار می باشند.

بخشی از این موارد به شرح زیر است:

  1. شهر و مکان زندگی شما بر مقدار هزینه ی عمل زیبایی کاشت مو تاثیرگذار است. این فرایند در شهر ها و مناطق مختلف بسته به موقعیت های مختلف با هزینه های متفاوتی انجام می شود.
  2. روشی که برای انجام عمل زیبایی کاشت مو انتخاب می کنید نیز در مقدار هزینه ی نهایی تاثیرگذار است. عمل زیبایی hair transplant با دو روش انجام می شود که این دو روش از لحاظ هزینه نیز با هم متفاوت اند.
  3. الگوی کچلی سر و مقدار مویی که برای عمل کاشت مو مورد نیاز است. هرچقدر بخش بیشتری از سر شما نیازمند عمل زیبایی hair transplant باشد، هزینه ی عمل زیبایی به مراتب افزایش خواهد یافت
  4. پزشکان مختلف دستمزد های متفاوتی دریافت می کنند. در نظر داشته باشید که با توجه به حساسیت عمل زیبایی کاشت مو، تنها نکته ی مهم برای انتخاب پزشک مناسب، دستمزد کمتر نباشد بلکه به مهارت، توانایی و تجربه وی توجه کنید.

علاوه بر هزینه ی فرایند کاشت مو، مراقبت های بعد از انجام عمل زیبایی hair transplant هزینه هایی را در بر خواهد داشت. از این هزینه ها می توان به خرید مسکن ها، درمان عوارض احتمالی و هزینه ی ویزیت پزشک اشاره کرد.

در نظر داشته باشید که هزینه های عمل زیبایی کاشت مو از طرف موسسات بیمه مورد حمایت قرار نخواهد گرفت چرا که به عقیده ی آنها، فرایند hair transplant یک اقدام زیبایی می باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *