درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

هزینه‌ لیزر موهای زائد چقدر می باشد ؟

هزینه‌ لیزر موهای زائد

رشد مو در برخی نواحی بدن ممکن است برای بعضی از مردم ناخوشایند و باعث خجالتی و ناراحتی آن ها شود. به همین ممکن است به دنبال راهی برای رهایی از آن ها باشند.

روش های متفاوتی برای رفع این مشکل وجود دارد مانند اپیلاسیون، شیو کردن و غیره؛ اما لیزر موهای زائد می تواند بهترین راه حل برای رفع دائمی موهای زائد با هزینه مصرفی کمتر باشد.

 

هزینه‌ لیزر موهای زائد

 

با توجه به روش های موجود برای رفع مشکل مو های زائد بدن باید به این نکته توجه کرد که روش های دیگر برخلاف لیزر موهای زائد بدن که روشی دائمی است، موقتی اند و باید بعد از مدتی به طور دائم تکرار شوند. به همین دلیل انرژی و هزینه بیشتری را نسبت به لیزر مصرف می کند.

لیزر موهای زائد بدن می تواند به رفع موهای زائد بدن در نواحی مختلف بدن مانند صورت، پا، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و نواحی دیگر کمک کند.

یکی از برتری های دیگر laser hair removal بدن نسبت به روش های دیگر مانند اپیلاسیون این است که لیزر موهای زائد بدن بدون درد انجام می شود اما انجام روش های دیگر ممکن است با درد همراه باشد.

 

لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود؟

 

لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود؟

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد بدن را دارید باید 6 هفته قبل از انجام laser hair removal بدن از شیو کردن، انجام اپیلاسیون و الکترولیز پرهیز کنید.

به این دلیل که لیزر موهای زائد بدن ریشه های مو را هدف قرار می دهد و که با انجام هر یک از روش های گفته شده به طور موقت ریشه های مو از بین می رود.

انجام laser hair removal بدن روشی بدون درد و بدون التهاب است که با کمک دستگاه های مخصوص laser hair removal بدن انجام می شود. البته در صورتی که پزشک مناسبی را انتخاب نکرده باشید، لیزر موهای زائد بدن شما ممکن است با التهاب همراه باشد.

قبل از انجام لیزر موهای زائد بدن، پزشک متخصص در طی یک جلسه مشاوره نوع پوست و نوع و ضخامت مو های زائد شما را ارزیابی می کند و در صورتی که نیاز باشد به طور آزمایشی لیزر را روی قسمتی از بازوی شما انجام می دهد.

پزشک متخصص قبل از انجام لیزر موهای زائد بدن دستگاه لیزر را متناسب با رنگ و ضخامت مو های زائد بدن و رنگ پوست بدن تنظیم می کند تا انجام laser hair removal بدن نتیجه بهتری داشته باشد.

مشاهده مطلب
آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست ؟

laser hair removal بدن با پالس های تولید شده توسط دستگاه لیزر موهای زائد بدن انجام می شود. سرعت تولید هر پالس دستگاه laser hair removal بدن در حدود کمتر از یک ثانیه است.

برای این که نتیجه بهتری از laser hair removal بدن داشته باشید، توصیه می شود 6 هفته قبل از انجام لیزر موهای زائد بدن در معرض آفتاب قرار نگیرید.

 

هزینه های ناشی از لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد بدن به عوامل مختلفی بستگی دارد. به همین دلیل به راحتی نمی توان عدد دقیقی را برای آن تخمین زد. عوامل مختلفی که laser hair removal بدن به آن وابسته است برایتان ذکر شده است.

  • تعداد نواحی که لیزر انجام می شود.
  • اندازه نواحی
  • تعداد جلسه ای که لیزر انجام می شود.
  • تحت پوشش بیمه قرار گرفتن laser hair removal بدن
  • معروفیت و با تجربه بودن پزشک متخصص

با توجه به موارد گفته شده بهتر است قبل از در اولویت قرار دادن هزینه مصرفی، متخصص بودن پزشک و نوع دستگاه آن را برای لیزر موهای زائد بدن در اولویت قرار دهید.

به این دلیل که ممکن است کلینیکی هزینه کمی را برای انجام laser hair removal بدن دریافت کند اما دستگاه کیفیت پایینی را دارا باشد و پزشک آن کلینیک متخصص نباشد و با انجام لیزر موهای زائد بدن باعث بروز عوارض احتمالی laser hair removal بدن شود.

 

آیا لیزر موهای زائد تحت پوشش بیمه خدمات درمانی است؟

laser hair removal بدن نوعی درمان زیبایی به حساب می آید به همین دلیل به ندرت در شرایط خاصی تحت پوشش بیمه قرار می گیرد. به برخی از موارد استثناء که باعث می شود لیزر موهای زائد بدن تحت پوشش بیمه قرار بگیرد در پایین پرداخته شده است.

  1. اگر دچار مشکل پزشکی شده اید که باعث رشد ناراحت کننده و درشت مو می شود.
  2. در صورتی که رشد مو باعث عفونت باکتریایی شود.
  3. دارای فولیکولیت باشید.
  4. دارای سندرم تخمدان پلی کیستیک باشید.
  5. دارویی طبق تجویز پزشک متخصص مصرف کنید که یکی از عوارض آن رشد مو های زائد است.

در صورتی که هر یک از موارد بالا را دارا باشید پزشک متخصص می تواند درمان laser hair removal بدن ضروری اعلام کند و لیزر موهای زائد بدن تحت پوشش بیمه قرار بگیرد.

با این حال اگر هیچ یک از موارد بالا را ندارید و می خواهید تحت پوشش بیمه برای انجام لیزر موهای زائد بدن قرار بگیرید، می توانید از پزشک خود درخواست کنید که نامه در رابطه با شما برای بیمه بنویسد.

مشاهده مطلب
لیزر موهای زائد زیر بغل

پزشک متخصص در نامه باید وضعیت شما را به گونه ای ارائه بدهد که لیزر موهای زائد بدن شما می تواند بر کیفیت زندگی شما و از لحاظ روانی می تواند بر شما تاثیر بگذارد و یا بیمه را ترغیب کند تا حداقل نوعی کمک یا پوشش جزئی برای انجام لیزر شما در نظر بگیرد.

معمولا برخی شرکت های بیمه دارای کارت های پزشکی هستند که فرد تحت پوشش بیمه را مجبور می کنند که با پرداخت هزینه بیمه بیشتر، تخفیف قابل توجهی در درمان های مختلف حتی لیزر موهای زائد داشته باشند.

 

 دوران نقاهت لیزر موهای زائد

با توجه به بررسی انجام گرفته بر نتایج افرادی که لیزر موهای زائد بدن انجام داده اند مشخص شده است که بیماران 3 تا 7 جلسه بعد از انجام laser hair removal بدن ریزش مو دائمی دارند که البته این ریزش مو بعد از انجام لیزر امری عادی است.

البته پزشک در جلسه مشاوره قبل از انجام لیزر موهای زائد بدن علاوه بر این که بررسی های لازم را برای شناخت نوع پوست بدن و موهای زائد بدن انجام می دهد، درباره ریزش مو نکات مراقبتی کورد نیاز آن توضیح می دهد.

همچنین برای این که نتیجه بهتری از انجام لیزر موهای زائد بدن داشته باشید علاوه بر 6 هفته قبل از درمان، 6 هفته بعد از انجام laser hair removal بدن هم نباید در معرض آفتاب قرار بگیرید تا دچار عوارض احتمالی بعد از انجام لیزر نشوید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه‌ لیزر موهای زائد   مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیزر موهای زائد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *