درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

همان طور که می دانید عمل زیبایی کاشت ابرو هم همانند سایر عمل های زیبایی مستلزم هزینه هایی می باشد بنابراین از اولین سوالاتی که در ذهن بیمار جهت انجام عمل زیبایی eyebrow transplant ایجاد می ‌شود هزینه‌ های احتمالی به دست آمده از عمل زیبایی پیوند ابرو طبیعی خواهد بود. این بیمار علاوه بر هزینه ‌های احتمالی عمل زیبایی پیوند ابرو به دنبال کیفیت نیز خواهد بود.

 

هزینه کاشت ابرو

 

آیا کلینیک انجام کاشت ابرو بر روی هزینه های پیوند ابرو تاثیر دارد؟

بیمار مورد نظر همیشه سعی خواهد کرد تا بهترین کلینیک کاشت ابرو را انتخاب کند. چرا که تعداد زیادی کلینیک eyebrow transplant در اقسا نقاط کشور وجود دارد اما هر کلینیکی خوب و قابل اطمینان نیست.

بنابر این، این بیمار برای اینکه بتواند یک عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی خوب و مناسب را داشته باشد باید بهترین کلینیک eyebrow transplant را انتخاب کند.

با این وجود سوالی که پیش می آید این است که آیا کلینیکی که قرار است یک عمل زیبایی کاشت موی مناسب را انجام دهد در هزینه ‌های ناشی به دست آمد از عمل زیبایی کاشت ابرو تاثیر گذار خواهد بود؟

 

آیا کلینیک کاشت ابرو بر روی هزینه های پیوند ابرو تاثیر دارد

 

در جواب این سوال باید این طور خاطر نشان کرد که هر کلینیکی از مجموعه کارکنان، پرسنل، تجهیزات eyebrow transplant و پزشک متخصص پیوند ابرو تشکیل شده است.

بنابر این کلینیکی که از کیفیت خوب این اجزا برخوردار باشد مستلزم هزینه های بیشتری نسبت به کلینیک کاشت ابرو طبیعی خواهد بود که از کیفیت کمتری برخوردار است.

پس با نتیجه گیری از این سخن می توان دریافت که کلینیک انجام پیوند ابرو در هزینه‌ های احتمالی عمل زیبایی eyebrow transplant تاثیر گذار خواهد بود.

 

عوامل و معیار های تاثیر گذار بر هزینه های کاشت ابرو

همان طور که می دانید برای انجام هر روند زیبایی عوامل بسیار متعددی در هزینه های به دست آمده از آن دخیل خواهند بود.

پس با احتساب این موضوع در عمل زیبایی پیوند ابرو نیز قاعده همین بوده و هزینه های احتمالی حاصل از عمل زیبایی eyebrow transplant تنها به خود روند زیبا سازی کاشت ابرو ختم نخواهد شد.

از جمله عوامل دخالت کننده و موثر که در هزینه های حاصل از روند زیبایی کاشت ابرو طبیعی نقش دارند می توان به کلینیک پزشکی انجام eyebrow transplant، محل کلینیک پزشکی و پزشک متخصص اشاره کرد.

اما برای اینکه بتوانید درک بهتری از تاثیرات این عوامل در هزینه ‌های ناشی به دست آمده از عمل زیبایی پیوند ابرو داشته باشی قرار بر این شد تا تاثیرات هر یک از این عوامل به صورت کلی و جامع در زیر بازگو شود.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو با موی بدن به چه صورت می باشد ؟

از جمله این عوامل دخیل در هزینه های به دست آمده از روش زیبایی کاشت ابرو عبارت اند از:

1- کلینیک انجام عمل زیبایی کاشت ابرو : همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در هزینه های ناشی از عمل زیبایی eyebrow transplant کلینیک پزشکی انجام پیوند ابرو طبیعی می باشد.

یک کلینیک خوب، معتبر و مرغوب نسبت به یک کلینیک بی کیفیت و نامعتبر نتایج بهتر و خدمات بیشتر را برای بیمار ارائه خواهد داد و بیمارانی که در این کلینیک از روند زیبایی کاشت ابرو بهره می برند احساس رضایت بیشتری خواهند داشت؛ بنابراین بدیهی است که این کلینیک نسبت به کلینیک نا معتبر شایسته دریافت هزینه ‌های جزئی بیشتری خواهد بود.

2- تعداد فولیکول های برداشت شده جهت کاشت ابرو طبیعی و تراکم ابروی کاشته شده : از جمله مهم ترین عوامل و معیار هایی که در هزینه های ناشی از انجام eyebrow transplant تاثیر گذار خواهد بود تراکم ابروی کاشته شده و تعداد فولیکول های برداشته شده جهت انجام پیوند ابرو خواهد بود.

بدیهی است که ابروی کاشته شده با تراکم بالا هزینه های زیادی نسبت به ابروی کاشته شده با تراکم کم را از بیمار پس از کاشت ابرو طلب خواهد کرد.

3- کارکنان کلینیک و پرسنل و کادر پزشکی: علاوه بر پزشک متخصص در انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی در کنار پزشک متخصص کادر پزشکی نیز در انجام هرچه بهتر عمل زیبایی پیوند ابرو کمک خواهند کرد.

بنابراین هرچه کادر فنی و کارکنان با کیفیت تری در انجام عمل زیبایی کاشت ابرو در کنار پزشک متخصص وجود داشته باشد هزینه نسبتا بیشتری برای بیمار در بر خواهد داشت.

4- روش های مختلف انجام عمل زیبایی کاشت ابرو.

5- محل کلینیک انجام پیوند ابرو.

6- تجربه و مهارت پزشک متخصص: یک پزشک متخصص با تجربه نسبت به یک پزشک متخصص بی تجربه هزینه ‌های بیشتری جهت کسب تجربه متحمل شده است و برای این کار زحمت فراوانی کشیده است.

به همین جهت خدمات بهتری جهت انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی برای بیمار ارائه خواهد کرد. این خدمات بهتر لازم به پرداخت هزینه جزئی بیشتری نیز خواهد بود.

 

تاثیر گذاری روش های مختلف کاشت ابرو بر روی هزینه

امروزه با پیشرفت چشمگیر علم روشهای مختلفی برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به کار گرفته می شود که هر یک از این روش ها با روش های دیگر در این زمینه تفاوت جزئی خواهند داشت. هر یک از این روش ها ویژگی‌ های خاص و منحصر به فردی را دارا می باشند دارای مزایا و معایب خاص خود هستند.

مشاهده مطلب
دکتر خوب برای کاشت ابرو طبیعی

به همین جهت داشتن این مزایا و معایب و همچنین ویژگی های خاص هر یک از روش های مختلف انجام eyebrow transplant در هزینه‌ های احتمالی روند زیبایی کاشت ابرو تاثیر گذار خواهد بود.

زمان انجام دادن یک روش انجام کاشت ابرو، تجهیزات مورد استفاده قرار گرفته در هر یک از روش انجام eyebrow transplant و تکنیک های به کار گرفته شده در انجام هر یک از این روش ها از زمره عوامل تاثیر گذار در هزینه های احتمالی خواهند بود.

به عنوان مثال در انجام روش پیوند ابرو FUT به دلیل این که فولیکول های مورد استفاده در کاشت ابرو یکجا برداشته می ‌شوند سرعت انجام این روش به شدت بالا خواهد بود اما در انجام پیوند ابرو به روش FUE به دلیل اینکه فولیکول های مو به صورت تکی و با دقت برداشته می شوند انجام این روش زمان بر تر خواهد بود نیاز به جلسات بیشتری خواهد داشت.

به همین جهت بدیهی است که انجام کاشت ابرو به روش FUE کمی هزینه بر تر از انجام eyebrow transplant به روش FUT خواهد بود؛ اما ناگفته نماند به جهت همین دقت بالا و برداشت تکی فولیکول‌ های مو انجام پیوند ابرو به روش FUE هیچ جای زخمی بر روی بانک مو که احتمال زیاد پشت سر می باشد باقی نخواهد ماند و همچنین بیمار در حین انجام این روش پیوند ابرو هیچ گونه درد و خونریزی احساس نخواهد کرد.

 

هزینه کاشت ابرو چه قدر است؟

با توجه به نکته های ذکر شده در بالا نتیجه می شود که هزینه های احتمالی ناشی از عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی تنها به خود عمل زیبایی پیوند ابرو وابسته نبوده و به سایر عوامل دیگری نیز بستگی خواهد داشت به همین خاطر نمی توان یک عدد کمی برای هزینه های ناشی از عمل زیبایی eyebrow transplant در نظر گرفت.

چرا که هر یک از این عوامل متعدد در هزینه های ناشی از عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی ممکن است ساعت کم و زیاد شدن هزینه های ناشی از پیوند ابرو شوند؛ اما نکته ای که در اینجا بسیار حائز اهمیت است این است که بیمار نباید پرداخت هزینه را مهم ترین ملاک جهت انجام eyebrow transplant در نظر بگیرد.

چرا که مهم ترین ملاک جهت انجام پیوند ابرو کیفیت انجام کاشت ابرو طبیعی و نتایج به دست آمده از آن می باشد؛ و بیمار با انجام یک عمل زیبایی کاشت ابرو می تواند تا آخر عمر خود از نتایج آن بهره لازم را ببرد؛ بنابراین نباید کیفیت را فدای هزینه جزئی کرد.

مشاهده مطلب
عوارض کاشت ابرو در خانم ها و مراقبت های آن

چرا که ممکن است برای بیمار یک عمر پشیمانی به همراه داشته باشد. همچنین این سخن به این معنی نیست که یک کلینیک انجام کاشت ابرو طبیعی با درخواست هزینه‌ های بیشتر خدمات بهتری را ارائه می دهد؛ بنابراین نباید این گونه تصور کرد که هزینه های بیشتر معنی نتایج بهتر حاصل از انجام کاشت ابرو خواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *