درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

نتیجه نهایی لیپوماتیک و تاثیرات آن

نتیجه نهایی لیپوماتیک و تاثیرات آن

لیپوماتیک یک عمل زیبایی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. امروزه به دلیل بی تحرکی افراد از چاقی موضعی رنج می برند که بهترین روش برای خلاصی از شر چاقی استفاده از روش عمل زیبایی lipomatic می باشد.

 

نتیجه نهایی لیپوماتیک چیست

 

لیپوماتیک با ایجاد لرزش در موضع و خارج کردن چربی ها از یک سوراخ کوچک بدون خونریزی و بیهوشی می باشد. همچنین بعد از اتمام عمل فرد باید بلافاصله از گن های مخصوص استفاده کند تا روند بهبودی سریعتر طی شود.

 

تاثیرات لیپوماتیک بر زیبایی و تناسب اندام

امروزه با توجه به اینکه افراد فعالیت روزمره کمتری دارند بیشتر در معرض این می باشند که تناسب اندامشان برهم خورد و به علت اینکه بیشتر افراد زمان داشتن فعالیت های بدنی را ندارند به انجام عمل زیبایی و پیکرتراشی روی می آورند.

عمل لیپوماتیک lipomatic در واقع به افراد این اجازه را می دهند تا در عین حالی که کار و پیشه خود را انجام میدهند تناسب اندام مناسبی داشته باشند.

با انجام عمل لیپوماتیک lipomatic اندام فرد تراشیده تر می شود و از شر هر گونه چربی خلاص می شود و به معنای واقعی کلمه پیکرتراشی رخ می دهد از این رو با داشتن تناسب اندامی مناسب زیبایی فرد نیز بیشتر می شود و می تواند لباس های مناسبی را به تن کند که باعث بهتر شدن ظاهر فرد می شود.

 

تاثیرات لیپوماتیک بر زیبایی و تناسب اندام

 

عمل زیبایی لیپوماتیک به علت اینکه نتیجه دهی بهتر را نسبت به بقیه عمل ها دارد امروزه در جامعه رواج پیدا کرده و با انجام این عمل زیبایی lipomatic افراد به تناسب اندام و زیبایی مورد نظر خود می رسند.

لیپوماتیک پیکرتراشی مناسبی که در عمل دارد باعث می شود تا افراد اعتماد به نفس بالاتری داشته باشند و اندامشان آن طور که مد نظرشان است به منظر ظهور می رسد. لیپوماتیک عمل زیبایی رایجی است که باعث می شود تا افراد از زیبایی و تناسب اندام خود رضایت کامل را بدست آورند و در جهت بهبود آن گام بردارند.

 

تاثیر استفاده از گن بر نتیجه نهایی لیپوماتیک

همانطور که می دانید بعد از انجام عمل زیبایی lipomatic احتمالاً نیاز به پوشیدن یک لباس فشرده سازی دارید. هر زمان که برای پیکرتراشی تحت عمل جراحی قرار می گیرید مهم است که از دستورالعمل های خاص جراح زیبایی خود پیروی کنید تا مطمئن شوید روند بهبودی شما به درستی طی می شود.

مشاهده مطلب
خوابیدن بعد از لیپوماتیک و اهمیت آن

یکی از مواردی که ممکن است شما واقعاً از آن آگاه نباشید نیاز به پوشیدن گن فشرده سازی پس از لیپوماتیک  است و احتمالاً بلافاصله پس از انجام لیپوماتیک مورد نیاز خواهد بود.

پوشیدن گن فشرده سازی پس از لیپوماتیک بسیار مهم است زیرا به روند بهبودی کمک می کند. گن فشرده سازی به نحوی محل هایی را که مورد جراحی قرار گرفته است و یا دچار التهاب و تورم شده است را سفت نگه می دارد و باعث جریان خون مناسب می شود.

این گن ها را می توان در اشکال مختلفی یافت:

 1. از جمله جوراب شلواری
 2. جوراب
 3. گن کامل بدن
 4. آستین
 5. تاپ
 6. و موارد دیگر.

تمامی این گن ها به گونه ای طراحی شده اند که محل های مناسب بعد از لیپوماتیک و یا عمل های زیبایی را به طور کامل پوشش می دهد.

انواع مختلفی از لباس های فشرده سازی نیز می توانند با لوله های زهکشی سفارشی ساخته شوند. بهتر است بدانید که بیشتر مواقع لباسهای فشرده سازی پس از لیپوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد تا به فشار بیشتر مایعات در بدن کمک کند و به بدن شما فرم دلخواهتان را بدهد و از شل شدن پوست جلوگیری می کند.

 

اگرچه استفاده از پوشاک فشرده سازی و گن پس از لیپوماتیک بسیار مهم است، اما از این پوشاک می تواند برای سایر موارد نیز استفاده کرد.

گن های فشرده سازی بخشی جدایی ناپذیر از روند بهبود هستند، امابه نوبه ی خود می توانند به دیابت، مشکلات گردش خون و سایر موارد پزشکی نیز کمک کنند.

هر یک از انواع مختلفی از لباس های فشرده سازی با فشار متفاوتی همراه هستند و فقط پزشک لیپوماتیک ویا متخصص شما قادر خواهد بود نوع گن را برای شما انتخاب کند.

بعد از عمل زیبایی lipomatic  بدن شما نیاز به استراحت دارد. مهمترین کاری که بدن شما می تواند برای به دست آوردن بهترین بهبودی انجام دهد، استراحت بعد از پیکرتراشی است. بعد از عمل زیبایی  lipomatic گن های فشرده سازی باید فوراً و برای چند هفته پوشیده شوند.

پس از انجام اولین معاینه توسط متخصص، گن تا 3 هفته بعد از پیکرتراشی کاملا تنگ انتخاب می شود سپس از گن های شل استفاده می شود.

 

تاثیرات تغذیه سالم بر نتیجه نهایی لیپوماتیک

داشتن تغذیه مناسب بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک lipomatic از نکاتی است که باعث می شود تا تاثیرات این پیکرتراشی برای مدت بیشتری ماندگار باشد. بعد از عمل لیپوماتیک باید از هرگونه تغذیه نامناسب پرهیز کنید در واقع باید تلاش کنید تا رژیم غذایی خود را به نحوی تنظیم کنید که تغییرات وزنی زیادی نداشته باشید.

مشاهده مطلب
عمل لیپوماتیک در تهران

برای داشتن تغذیه بهتر بعد از این عمل زیبایی باید رژیم خود را به گونه ای تنظیم کنید که جذب کلسترول خوب بیشتر شده و جذب کلسترول بد و تری گلیسیرید کاهش یابد. برای ماندگار نگه داشتن پیکرتراشی ناشی از عمل لیپوماتیک lipomatic باید از برخی مواد غذایی مخصوصی استفاده کرد تا رژیم غذایی مناسبی داشت، برخی از این موارد به شرح زیر می باشد:

 1. یکی از مهمترین نکات بعد از عمل لیپوماتیک خوردن آب زیاد است که تاثیر زیادی در نگهداری پوست بعد از عمل زیبایی را دارد.
 2. مصرف کربوهیدرات به میزان کافی بعد از لیپوماتیک باعث جوان سازی اندام و عضلات از داخل بدن می شود.
 3. مصرف فیبر بعد از عمل lipomatic باعث می شود تا هضم بدن بهتر شده و اسهال ناشی از داروهای مصرفی بهبود یابد.
 4. با مصرف پروتئین و ویتامین کافی بعد از پیکرتراشی باعث می شود تا بدن ساختار بافت های خود را بهبود بخشد و اندام های توان قبلی خود را بدست بیاورند.
 5. تاثیرات مصرف چربی های سالم و میوه و سبزیجات نیز از عواملی است تا نتیجه گیری بهتری را از این عمل داشته باشیم.

 

آیا نتایج نهایی لیپوماتیک دائمی است؟

بدن انسان فقط مقدار معینی سلولهای چربی دارد و با افزایش وزن یا کاهش وزن چربی ها بزرگتر یا کوچکتر می شوند. وقتی رسوبات چربی از طریق لیپوماتیک برداشته می شوند، سلول های چربی برای همیشه از بین می روند. کانتور بدن بهبود یافته  و در حالت ایده آل، متناسب با بقیه بدن می شود.

با این وجود، همیشه برخی از سلولهای چربی باقیمانده در این منطقه و همچنین در سایر مناطق بدن وجود خواهد داشت؛ بنابراین، اگر فرد بعد از لیپوماتیک متعاقباً وزن پیدا کند، سلولهای چربی باقیمانده نیز بزرگتر می شوند.

قبل از انجام عمل زیبایی lipomatic بهتر است به اندام خود یک نگاه کلی داشته باشید. بعد از انجام پیکرتراشی اندام شما کاملا به یک اندام ایده آل تبدیل می شود ولی تا زمانی که التهاب کم نشود، نتایج لیپوماتیک مشخص نخواهد بود. بهتر است بدانید که لیپوماتیک نمی تواند سلولیت پوست را از بین ببرد.

در برخی موارد،  ممکن است چندین ماه طول بکشد تا تورم های بعد از پیکرتراشی  از بین برود بیشتر تورم ها پس از حدود 4 هفته پس از لیپوماتیک برطرف می شوند و ناحیه ای که چربی از آن خارج شده است باید حجیم تر ظاهر شود.

افرادی که وزن خود را  بعد از انجام  پیکرتراشی حفظ می کنند معمولاً می توانند انتظار نتایج دائمی داشته باشند. افرادی هستند که بعد از لیپوماتیک رژیم غذایی خود را رعایت نمی کنند و بعد از بهبودی کامل سعی در ثابت نگه داشتن اندام خود ندارند نمی توانند انتظار نتیجه دائمی داشته باشند.

مشاهده مطلب
برگشت چاقی بعد از لیپوماتیک

كسانی كه پس از انجام عمل زیبایی lipomatic وزن كشی می كنند، ممكن است دریابند كه توزیع چربی آنها تغییر کرده است  و اندامی که در آن عمل زیبایی lipomatic صورت گرفته است کاملا جمع شده و زیبا شده است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *