درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

درمان ریزش ابرو با کاشت ابرو طبیعی

درمان ریزش ابرو با کاشت ابرو طبیعی

شاید شما نیز در طول زندگی خود شاهد ریزش ابروهای خود شده باشید و راه های زیادی را همانند استفاده از داروهای شیمیایی، مواد گیاهی و خوراکی مانند سیر و مالیدن بر ابروها امتحان کرده باشید؛ اما آیا عمل زیبایی کاشت ابرو نیز موثر خواهد بود؟

درمان ریزش ابرو با کاشت ابرو

امروزه عمل های زیبایی متفاوتی مانند عمل زیبایی eyebrow transplant بین جوامع محبوب شده و در حال فراگیر شدن می باشند اما آیا تاثیر مثبتی داشته و با انجام آنها مشکلات مردم برطرف خواهند شد؟

در اینجا سعی شده است تا شما آشنایی بیشتری با عمل زیبایی پیوند ابرو پیدا کرده و به تعدادی از سوال های پیش آمده درباره عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی پاسخ داده شود.

آیا میتوان ریزش ابرو را با استفاده از کاشت ابرو درمان کرد؟

یکی از روش های موجود برای از بین بردن کم پشتی و ریزش ابروها در حال حاضر، عمل زیبایی کاشت ابرو می باشد. عمل زیبایی eyebrow transplant با پیوند ابرو در محل های مشخص شده موجب تقویت و رشد فولیکول های ابروها خواهد شد.

در واقع زمانی شما شاهد ریزش ابروهای خود خواهید بود که فولیکول های ابروهای شما به دلایل مختلفی مانند استفاده زیاد و مکرر از مداد و ریمل ابرو، رنگ کردن ابروها و غیره ضعیف شده و کم کم نابوده شده و از بین خواهند رفت.

آیا میتوان ریزش ابرو را با استفاده از کاشت ابرو درمان کرد؟

در عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی پزشک متخصص به روش FUE از موهای ناحیه پاهای شما به علت تناسب داشتن ضخامت و طول موها با ابروها نسبت به موهای سر برای eyebrow transplant استفاده خواهد کرد.

البته عده از پزشکان پیوند ابرو نیز از موهای ناحیه پشت سر برای eyebrow transplant استفاده خواهند کرد.

در روش FUE کاشت ابرو، پزشک فولیکول های سالم ناحیه اهدا کننده را توسط سوزن های مخصوص جدا کرده و در محل هایی که از قبل مشخص شده اند، قرار خواهد داد.

در نتیجه عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی روشی کارآمد و موثر برای ابروهای ریخته شده خواهد بود. البته لازم به ذکر است که کیفیت مراقبت و نگهداری شما از ابروهای خود پس از عمل زیبایی eyebrow transplant در نتیجه ی آن موثر خواهد بود.

همچنین ماهر و حاذق بودن پزشک متخصص کاشت ابرو نیز در جوابگویی عمل زیبایی کاشت مو تاثیر زیادی خواهد داشت. بهتر

است در انتخاب پزشک کاشت ابروی طبیعی خود بیشتر دقت فرمایید.

تاثیرات و نتایج حاصل درمان ریزش ابرو با استفاده از کاشت ابرو

بسیاری از افراد نگران مشاهده نتایج و تاثیرات ناشی از عمل زیبایی eyebrow transplant خود بوده و درباره زمان رویش مجدد ابروهای طبیعی خود سوال می پرسند.

مشاهده مطلب
شستشوی بعد از کاشت ابرو

در ابتدا باید گفت که برای مشاهده نتایج و تاثیرات عمل زیبایی کاشت ابرو ابتدا باید دوران نقاهت خوبی را به خوبی بگذرانید.

دوران نقاهت یکی از عوامل مهم در موفقیت انواع عمل های زیبایی مانند عمل زیبایی eyebrow transplant خواهد بود. از آنجایی که در عمل زیبایی پیوند ابرو از حداقل تکنیک های تهاجمی استفاده خواهد شد، شما با گذراندن حداقل 48 ساعت میتوانید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.

البته انجام فعالیت های روزانه به معنی انجام فعالیت های سنگین و ورزشی نخواهد بود.

تقریبا 4 الی 6 ماه پس از عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی شما شاهد رشد چشمگیری از ابروهای پیوند زده شده خواهید بود؛ اما به این نکته نیز توجه کنید که ابرو های شما پس از گذشت حدودا 3 الی 5 هفته از پیوند ابرو دچار ریزش خواهند شد.

ریزش ابروها پس از عمل زیبایی کاشت ابرو روندی طبیعی بوده ابروهای ریخته شده پس از گذشت دو ماه دوباره شروع به رشد خواهند کرد در نتیجه جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

به طور کلی و پس از ریزش و رشد مجدد موهای پیوند زده شده نتایج نهایی حاصل از عمل زیبایی eyebrow transplant را پس از گذشت حدودا 10 ماه میتوان مشاهده کرد.

یعنی پس از گذشت 10 ماه شاهد تاثیرات عمل زیبایی پیوند مو خود خواهید بود.

آیا موهای ابرو بعد از کاشت ابرو دچار ریزش می شوند؟

عمل زیبایی کاشت ابرو نیز همانند سایر عمل های زیبایی شامل دوران قبل عمل eyebrow transplant، دوران نقاهت و پس از عمل زیبایی پیوند ابرو بوده و نیازمند مراقبت ها و مراحل درمان مختص به خود خواهد بود.

در عمل زیبایی کاشت ابرو همانند عمل زیبایی کاشت مو، از روش FUE استفاده خواهد شد که روشی موثر برای کاشت فولیکول های ابرو خواهد بود.

قابل ذکر است که در عمل زیبایی کاشت مو نیز پس از گذشت مدتی موهای کاشته شده خواهند ریخت پس ریزش ابروها روندی طبیعی در کاشت ابرو طبیعی ی طبیعی خواهد بود.

اما یکی از مراحل درمان عمل زیبایی کاشت ابرو، ریزش ابروهای کاشته شده پس از عمل زیبایی پیوند مو خواهد بود.

این ریزش ابروها دائمی نبوده و پس از آن فولیکول ها دوباره به رشد مجدد خود ادامه خواهند داد پس نگران نبوده و به ابروهای خود زمان لازم را داده تا مراحل درمان به خوبی طی شود.

بسیاری از افراد از روند درمان عمل زیبایی eyebrow transplant مطلع نبوده و عدم مهارت پزشک را عامل ریزش ابروها پس از عمل زیبایی کاشت ابرو خواهند دانست در حالی که این ریزش ابروها باید انجام شده و به مهارت و یا عدم مهارت پزشک متخصص مربوط نخواهد شد.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو زنده و روش های آن

البته پزشک متخصص کاردان و ماهر در نتیجه عمل زیبایی کاشت ابرو موثر خواهد بود و نقش آن غیر قابل انکار می باشد.

مزایای استفاده از کاشت ابرو برای درمان ریزش ابرو

همانطور که میدانید و گفته شد عمل زیبایی کاشت ابرو یکی از عمل های زیبایی محبوب بین جوامع خواهد بود؛ اما این محبوبیت بی دلیل نبوده و قطعا مزایای بیشتری نسبت به سایر روش های زیباسازی ابروها خواهد داشت.

از مزایای مختلف عمل زیبایی eyebrow transplant میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

1- دائمی بودن نتیجه عمل زیبایی پیوند ابرو

در عمل زیبایی کاشت ابرو همانطور که از نامش پیدا می باشد، فولیکول های ابرو در محل های مناسب کاشته شده و رشد خواهند کرد.

دلیل ریزش ابروها نابودی و از بین رفتن فولیکول های ابرو خواهند بود در نتیجه زمانی که ابروها پیوند زده خواهند شد، فولیکول های جدید کاشته شده و به جای فولیکول های از بین رفته شروع به رشد خواهند کرد. پس عمل زیبایی کاشت ابرو روشی دائمی برای زیباسازی ابروها خواهد بود.

2- عدم داشتن مشکلات روش های دیگر

از دیگر روش های زیباسازی عمل زیبایی کاشت ابرو میتوان به هاشور و تاتو اشاره کرد؛ اما این روش ها مشکلات مخصوص به خود را خواهند داشت. تاتو و هاشور پس از گذشت مدتی رنگشان از بین رفته و کمرنگ خواهند شد. همچنین عده ای از لحاظ بهداشتی تاتو و هاشور را ناسالم دانسته و آنها را مناسب نخواهند دانست.

3- پنهان کردن زخم ها توسط عمل زیبایی eyebrow transplant

بسیاری از افراد از بدو تولد دارای علائم مادرزادی در ابروهای خود می باشند و یا بر اثر اتفاقی دچار شکستگی ابرو شده و در آن ناحیه ابروها رشد نخواهند کرد. در این زمان عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی به کمک جوامع آمده و این مشکلات را حل خواهد کرد.

4- برداشتن ابروها

در هنگام عمل زیبایی پیوند ابرو، پزشک متخصص در نقاطی خاص فولیکول های ابرو را خواهد کاشت اما شما پس از گذشت دوره نقاهت و کامل درمان خواهید توانست شکل ظاهری ابروهای خود را تغییر داده و به فرم دلخواه خود در آورید. کاری که در صورت داشتن تاتو و هاشور نخواهید توانست انجام داد.

5- تغییر رنگ ابروها

شما با اجازه پزشک خود قادر خواهید بود رنگ ابروهای خود را تغییر داده و از رنگ های شیمیایی استفاده نمایید. البته حتما باید فولیکول ها آمادگی مواجهه با مواد شیمیایی را داشته باشند.

امید است با اطلاعات در اختیار گذاشته شده به شما در زمینه عمل زیبایی eyebrow transplant کمکی شده باشد.

مشاهده مطلب
ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *