درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

درمان خطوط پنجه کلاغی با تزریق بوتاکس چیست

درمان خطوط پنجه کلاغی با تزریق بوتاکس 

روند زیبا سازی تزریق بوتاکس همواره یکی از رایج ترین روش های زیبایی برای رفع خطوط چین و چروک مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین Botox injection به دلیل اینکه یک روش کم تهاجمی به شمار می ‌رود بدون این که آثاری از خود بر جای بگذارد تاثیرات مثبتی برای بیماران به همراه خواهد داشت.

 

درمان خطوط پنجه کلاغی با تزریق بوتاکس

 

آیا خطوط پنجه کلاغی با تزریق بوتاکس درمان خواهد شد؟

شاید بسیاری از کسانی که در نواحی اطراف چشم های خود دارای خطوط پنجه کلاغی هستند از داشتن این خطوط احساس رنج و عذاب می کنند و می خواهند هرچه زود تر از این خطوط خلاص شوند.

با این که اکثر مردم می دانند که Botox injection می تواند برای رفع چین و چروک های پیشانی بسیار موثر واقع شود اما ممکن است از این موضوع غافل شوند که روند زیبایی تزریق بوتاکس می‌تواند برای خطوط اطراف چشم هم موثر باشد.

برای همین بیماران زیادی به یک پزشک متخصص تزریق مراجعه کرده و از او می پرسند که آیا روند تزریق بوتاکس می تواند برای خطوط پنجه کلاغی موثر واقع شود؟

 

آیا خطوط پنجه کلاغی با تزریق بوتاکس درمان خواهد شد

 

پزشکان متخصص Botox injection هم در جواب این سوال با آرامش و اطمینان خاطر می گویند که آری می توان از روند زیبایی تزریق بوتاکس در جهت رفع خطوط پنجه کلاغی چشم بهره مند شد؛ زیرا روند زیبایی تزریق بوتاکس یک روش زیبایی کم تهاجمی می ‌باشد و می ‌تواند در بسیاری از نواحی مختلف بدن همچون گونه ها، چانه، گردن و اطراف نواحی چشم ها به راحتی تزریق شود اینکه آثار زخمی از Botox injection بر جای باقی بماند.

 

نحوه تزریق بوتاکس به خطوط پنجه کلاغی

پس از اینکه بیماران مطلع گشتند که روند زیبا سازی تزریق بوتاکس می تواند برای خطوط پنجه کلاغی نواحی اطراف چشم مورد استفاده واقع شده و بیماران از نتایج فواید به دست آمده از آن بهره لازم را ببرند.

ممکن است برخی از این بیماران در نحوه انجام روند زیبا سازی Botox injection کنجکاو باشند و دوست دارند بدانند که این کار چگونه و به چه صورتی توسط پزشک متخصص تزریق بوتاکس انجام می شود؟

روند زیبایی تزریق بوتاکس یکی از روش های زیبایی به شمار می رود که نحوه انجام دادن آن بسیار ساده بوده و زیاد زمان ‌بر نخواهد بود؛ بنابراین از آن به عنوان یک روش زیبایی سرپایی یاد می شود.

مشاهده مطلب
آیا آرایش پس از تزریق بوتاکس مجاز می باشد؟

به این معنی که یک پزشک متخصص تزریق بوتاکس می تواند این روش زیبایی را در حدود چند ساعت انجام دهد بدون اینکه بیمار بی هوش باشد. روند زیبا سازی Botox injection به خطوط پنجه کلاغی از چند مرحله ساده تشکیل شده است این مراحل به صورت ترتیبی توسط پزشک متخصص تزریق بوتاکس انجام می گیرد.

بنابراین نحوه انجام روش تزریق بوتاکس خطوط پنجه کلاغی به صورت مرحله ای و ترتیبی قرار داده شده است تا بیمارانی که از این موضوع مطلع نیستند و آگاهی لازم را به دست آورند. مراحل انجام Botox injection به خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم شامل:

 1. قبل از انجام روش زیبا سازی تزریق بوتاکس پزشک متخصص شرایط بیمار را بررسی می کند تا مشکلی پیش نیاید.
 2. پس از بررسی شرایط بیمار پزشک متخصص Botox injection در نواحی اطراف چشم خطوط پنجه کلاغی نقاطی را جهت تزریق بوتاکس مشخص می کند تا بوتاکس به صورت یکنواخت در نواحی اطراف خطوط پنجه کلاغی تزریق شوند.
 3. پزشک متخصص تزریق بوتاکس از مواد ضد عفونی کننده و آنتی بیوتیک ها در جهت ضد عفونی کردن نواحی اطراف چشم استفاده می ‌کند تا از بروز هر گونه عفونت و التهاب بعد از Botox injection جلوگیری به عمل آورد.
 4. پزشک متخصص تزریق بوتاکس برای اینکه بیمار در حین انجام روش زیبایی Botox injection احساس دردی نداشته باشد و بتواند این روند زیبایی را بدون تحمل دردی به پایان برساند از بی حس کننده های موضعی جهت این کار استفاده می کند.
 5. در آخر ماده بوتاکس توسط سرنگ های مخصوص و ظریفی در نواحی مشخص شده اطراف خطوط پنجه کلاغی به صورت یکنواخت و با احتیاط کامل توسط پزشک متخصص تزریق بوتاکس، تزریق می شود.

 

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس خطوط پنجه کلاغی

پس از اینکه روند زیبا سازی تزریق بوتاکس به صورت موفقیت آمیز به پایان رسید بیمار مورد نظر نباید تصور کند که همه چیز پایان رسیده است و می تواند به انجام فعالیت های روزانه خود ادامه دهد. چرا که پس از انجام روش زیبایی Botox injection محدودیت هایی برای بیمار به مدت تعیین شده توسط پزشک متخصص وجود خواهد داشت.

این محدودیت ‌ها تنها برای این است که بیمار پس از انجام روند زیبایی تزریق بوتاکس نتایج حاصل از آن را به صورت کامل دریافت نماید و هیچ گونه عارضه ای این بیمار را تهدید نکند.

به همین جهت پزشک متخصص Botox injection لیستی از دستورالعمل‌ های لازم است جهت رعایت آنها در مدت زمان تعیین شده را در اختیار بیمار قرار می دهد؛ بنابراین بیمار موظف خواهد بود تا این دستورالعمل ها را به صورت مرتب و کامل اجرا نماید تا از روش زیبایی تزریق بوتاکس نهایت بهره را بدون دچار شدن به مشکلی ببرد.

مشاهده مطلب
تزریق بوتاکس زیر چشم

از جمله مراقبت های بعد از انجام روش زیبا سازی تزریق بوتاکس عبارتند از:

 1. بعد از انجام هر روند زیبایی تزریق بوتاکس حداقل به مدت ۲۴ ساعت از مشروبات الکلی استفاده نشود.
 2. به ناحیه اطراف چشم ها هیچ گونه فشاری وارد نشود.
 3. به مدت ۴۸ ساعت از قرارگیری در معرض مستقیم نور خورشید جلوگیری به عمل آید.
 4. در صورت قرار گیری در معرض نور خورشید از کرم های ضد آفتابی با SPF بالای ۳۰ استفاده شود.
 5. از قرارگیری در مکان ها و فضا های گرمی همچون استخر و سونا به مدت چند روز اجتناب شود.
 6. به مدت چند روز تا یک هفته از دوش آب گرم استفاده نشود.
 7. زیرا ممکن است به نواحی اطراف چشم که روند زیبایی تزریق بوتاکس در آن ها انجام شده است آسیب وارد شود.
 8. به مدت چند هفته از غذا های شور به سان فست فود ها استفاده نشود و یک رژیم غذایی کم نمک مورد استفاده قرار گیرد.
 9. در صورت بروز هر گونه کبودی و تورم از پماد های مخصوص جهت رفع این عارضه ها استفاده شود.
 10. دارو هایی که پزشک متخصص بوتاکس برای بیمار تجویز کرده است به صورت کامل و مرتب مصرف شود.

 

تزریق بوتاکس در ناحیه پنجه کلاغی تا چه مدت ماندگار است؟

یکی از دغدغه هایی که بیمارانی از داشتن خطوط و چین و چروک های نواحی اطراف چشم که معروف به پنجه کلاغی می باشند رنج می برند و می خواهند با استفاده از روش زیبایی تزریق بوتاکس این خطوط را از بین ببرند این است که مدت زمان ماندگاری نتایج Botox injection چقدر خواهد بود؟

چرا که این بیماران می خواهند یک روشی را امتحان کنند که دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشد و با استفاده یک باره از آن حداقل چند ماهی از شر چین و چروک های ناحیه اطراف چشم رهایی یابند.

با احتساب این سخن می ‌توان نتیجه گرفت که روش زیبایی تزریق بوتاکس می تواند یک گزینه مناسب برای این دسته از بیماران باشد. چرا که تنها با استفاده یک بار از روند زیبایی Botox injection نتایج آن تا ۶ ماه ماندگار خواهد بود. بیماران در طول این مدت از همه چین و چروک های موجود در نواحی اطراف چشم خیالشان کاملاً راحت خواهد بود.

همچنین پس از گذشت این مدت بیمار می تواند با استفاده دوباره از روند زیبایی تزریق بوتاکس این مدت زمان ماندگاری را افزایش دهد. به عبارتی ممکن است پس از انجام دوباره روند زیبایی Botox injection توسط بیمار مورد نظر مدت ماندگاری و دوام نتایج حاصل از روند زیبایی تزریق بوتاکس تا ۸ ماه هم ادامه یابد.

مشاهده مطلب
تزریق بوتاکس کف دست

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق بوتاکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *