درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

فواید و مزایای تزریق چربی چیست

فواید و مزایای تزریق چربی 

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از پر بازده ترین عمل های زیبایی در زمینه خود به شمار می رود؛ زیرا نسبت به هزینه هایی که بیمار برای انجام عمل زیبایی fat injection پرداخت می کند نتایج و مزایای فراوانی را نیز کسب می کند.

 

فواید و مزایای تزریق چربی

 

به همین خاطر در قبال این مزایا و نتایج به دست آمده هزینه پرداخت شده جهت انجام انتقال چربی کاملاً منطقی و معقولانه به نظر می رسد. همچنین عمل زیبایی تزریق چربی در سراسر نقاط دنیا طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است و یکی از رایج ترین روش های زیبایی به شمار می آید.

 

تزریق چربی چه کاربردهایی دارد؟

عمل زیبایی fat injection کاربرد های بسیار فراوانی دارد و می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد با مشکلات مختلف قرار گیرد و برای آن ها سود مند باشد. از جمله کاربرد های عمل زیبایی تزریق چربی برای رفع مشکلات مختلف بیماران عبارتند از:

  • رفع چین و چروک های موجود در نواحی مختلف صورت و گردن با بهره گیری از عمل زیبایی تزریق چربی : ممکن است با گذشت سن و پیری زودرس برخی از بیماران متوجه بروز چین و چروک هایی در نواحی صورت و گردن خود شوند این موضوع آنها را بسیار نگران سازد باعث ناراحتی و ناخشنودی این بیماران شود.

 

تزریق چربی چه کاربرد هایی دارد

 

اما بد نیست این بیماران بدانند که عمل زیبایی تزریق چربی باعث کشیدگی پوست ناحیه تحت درمان شده و این امر نیز موجب صافی پوست در این نواحی خواهد شد. این امر کمک شایانی به رفع چین و چروک های موجود در این نواحی خواهد کرد.

  • حجم بخشی به نواحی لاغر و کم گوشت : آن دسته از بیمارانی که دارای نواحی لاغر و کم گوشتی همچون گونه های لاغر می باشند می توانند با استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی به این نواحی حجم قابل قبولی ببخشند.
  • متوازن و متقارن سازی صورت با استفاده از روند زیبا سازی تزریق چربی : ممکن است صورت برخی از بیماران بنا به دلایل مختلفی همچون شکستگی صورت، توازن و تقارن قبلی خود را از دست دهند بنابراین این بیماران می توانند با بهره گیری از عمل زیبایی fat injection در این نواحی باعث شوند تا بار دیگر این تقارن به صورتشان بازگردد.
  • رفع افتادگی پوست با بهره گیری از عمل زیبایی تزریق چربی : ممکن است بنا به دلایل مختلفی همچون افزایش سن بیماری های ارثی و ژنتیکی برخی از قسمت های صورت و گردن بیماران به سان گونه ها دچار افتادگی شود.
مشاهده مطلب
زمان خوابیدن ورم بعد از تزریق چربی

برای رفع این مشکل عمل زیبایی انتقال چربی می تواند یکی از بهترین گزینه های ممکن باشد. چرا که با fat injection در این نواحی پوست ناحیه افتاده کشیده می شود که این امر باعث رفع افتادگی پوست این نواحی خواهد شد.

 

مزیت های تزریق چربی به لحاظ تاثیرات و نتایج

عمل زیبایی انتقال چربی همواره به خاطر مزیت ها و نتایج به دست آمده از آن شناخته و مشهور شده است. این مزیت ها و نتایج به دست آمده می تواند برای عده زیادی از بیماران با مشکلات مختلف سود مند باشد.

همچنین گزارشات ثبت شده نشان می دهد که در سراسر نقاط مختلف دنیا از عمل زیبایی تزریق چربی برای رفع مشکلات مختلفی همچون چین و چروک و افتادگی پوست نواحی مختلف صورت و گردن، از دست دادن فرم صورت، لاغری نواحی مختلف صورت، خشکی و پیری پوست صورت و گردن انجام عمل زیبایی انتقال چربی روی آورده اند که با کمال تعجب روند زیبا سازی fat injection همه این مشکلات ذکر شده را به آسانی حل و فصل کرده است.

مزیت ها و نتایج مثبتی که عمل زیبایی تزریق چربی در اختیار بیمارانی که از آن جهت رفع مشکلات ذکر شده بهره مند گشته اند عبارتند از:

  1. جوان سازی پوست با استفاده از عمل زیبایی انتقال چربی.
  2. رفع افتادگی نواحی مختلف صورت و گردن همچون گونه ها با کشیدگی پوست پس از fat injection.
  3. داشتن صورت خوش فرم و ایده آل
  4. افزایش اعتماد به نفس بیمار پس از انجام تزریق چربی
  5. رفع خطوط این و چروک تا حد زیاد.
  6. مرطوب شدن و نرمی پوست

 

مزیت و فواید تزریق چربی به لحاظ ماندگاری

از fat injection همواره به عنوان یک فیلر طبیعی یاد شده است. چرا که در انجام عمل زیبایی تزریق چربی، از چربی های اضافی در نواحی مختلف بدن جهت این کار استفاده می شود.

به همین خاطر بدن پس از انجام عمل زیبایی انتقال چربی این چربی های تزریق شده را به صورت کامل قبول خواهد کرد. بنابر این یکی از مزایای تزریق چربی به لحاظ ماندگاری، سازگاری چربی های تزریق شده با بدن بیمار خواهد بود و این امر باعث خواهد شد تا بدن بیمار پس از fat injection، مدت بیشتری چربی های تزریق شده را نگه دارد و آن ها را پس نزند.

همچنین آمار های معتبر ثبت شده نشان می دهد که روش زیبایی تزریق چربی نسبت به سایر عمل های زیبایی که از فیلتر های مصنوعی استفاده می‌ کنند مدت زمان ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

مشاهده مطلب
تزریق چربی برای کدام ناحیه مناسب است

برای مثال ماندگاری نتایج مثبت ناشی از تزریق فیلر های مصنوعی در بهترین حالت بین ۶ ماه تا یک سال متغیر خواهد بود این در حالی است که کسانی که از عمل زیبایی fat injection استفاده کرده اند از نتایج به دست آمده از آن حداقل از 9 ماه تا 14 ماه به صورت کامل بهره برده اند.

به این جهت که در انجام عمل زیبایی تزریق چربی چربی های تزریق شده نوعی بافت زنده محسوب می شوند و پس از تزریق به نواحی مختلف تحت درمان در زیر پوست بیمار متصل می شوند و این امر باعث خواهد شد تا پس از گذشت حدود یک سال تقریباً ۳۰ درصد از چربی های تزریق شده به صورت دائم یا حداقل برای چندین سال در ناحیه تحت درمان تزریق چربی باقی بمانند.

اما این در حالی است که سایر فیلر های مصنوعی پس از تزریق با گذشت حدوداً یک سال به صورت کامل جذب بدن شده و از بین خواهند رفت؛ و هیچ آثاری از آن ها در ناحیه تحت درمان باقی نخواهد ماند؛ بنابراین بیمارانی که از این فیلر های مصنوعی بهره می برند باید پس از گذشت یک سال دوباره به استفاده از آنها روی بیاورند.

 

مزیت های تزریق چربی به بدن به لحاظ ایمنی

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از عمل های زیبایی در زمینه خود به شمار می رود که هیچ گونه عارضه جدی و خطری برای بیمار استفاده کننده از آن نخواهد داشت و این بیماران با خیال آسوده و راحت می توانند به انجام عمل زیبایی fat injection بپردازند نتایج و مزایای به دست آمده از آن کمال بهره را ببرند.

چرا که عمل زیبایی انتقال چربی از آخرین تکنولوژی های ساخت و تجهیزات به روز بهره می برد که این تکنولوژی ها هیچ گونه خطری نخواهند داشت. همچنین تجهیزات به کار رفته در روند زیبایی تزریق چربی از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و این امر باعث خواهد شد تا پزشک متخصص fat injection به آسانی بتواند روش زیبایی تزریق چربی را انجام دهد.

همچنین عمل زیبایی تزریق چربی به جهت اینکه یک عمل تخصصی به شمار می ‌رود به دانش و مهارت زیادی نیاز خواهد داشت؛ بنابراین پزشک متخصصی که عمل زیبایی fat injection را انجام می دهد دارای مهارت های لازم و کافی جهت انجام این روند خواهد بود.

همچنین به دلیل اینکه تخصص این پزشک متخصص تزریق چربی انجام عمل زیبایی fat injection به صورت متعدد و مرتب است انجام این کار به نوعی خبره محسوب می شود که به دنبال آن بیمار می تواند یک عمل زیبایی انتقال چربی امن و بی خطر داشته باشد.

مشاهده مطلب
مرحله دوم تزریق چربی چیست

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *