درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

شرایط کاشت ابرو چیست ؟

شرایط کاشت ابرو چیست ؟

بسیاری از بیماران به کاشت ابرو به عنوان روشی برای تقویت مجدد رشد موهای ابروی خود که پس از سال ها تغییر کرده و دچار ریزش شده است، علاقه مند هستند.

 

شرایط کاشت ابرو چیست ؟

 

اگر چه Eyebrow transplant در اصل برای بازگرداندن رشد ابرو در بیمارانی که موهای خود را به دلیل مشکلات ژنتیکی از دست داده اند استفاده می شود اما اکنون علاوه بر استفاده پزشکی استفاده زیبایی هم پیدا کرده.

 

مشخص کردن هدف برای عمل زیبایی کاشت ابرو

 

مشخص کردن هدف برای عمل زیبایی کاشت ابرو

برای مشاوره اولیه قبل از کاشت ابرو خود، عکسی تهیه کنید تا به پزشک خود دقیقاً نشان دهید که دوست دارید ابروهای جدید شما چگونه به نظر برسد. سعی کنید در عکس خود تقارن و شکل طبیعی ابروها را حتما در نظر بگیرید.

سپس پزشک شما به طور معمول از یک نشانگر جراحی برای کشیدن ابروها استفاده می کند تا ایده بهتری از آنچه در نهایت به نظر می رسد را برای شما فراهم کند. برخی از پزشکان حتی ممکن است نرم افزاری داشته باشند که به شما در پیش بینی نتیجه کاشت ابرو کمک کند.

در زمان انجام کاشت ابرو، پزشک شما بیهوشی موضعی را انجام می دهد تا شما فقط احساس حداقل درد کنید. در طی این روش، آنها از فولیکول های موی شما (که معمولاً از ناحیه ای دیگر گرفته شده است – مانند قسمت پشت سر) گرفته می شود تا بتوانند پیوندهای فولیکولی فرد را برداشت کنند که سپس به صورت دقیق، یک به یک، روی ناحیه ابرو انجام می شود.

 

بهترین کاندید برای انجام کاشت ابرو

به طور کلی بهترین کاندید برای کاشت ابرو فردی است که ابرو نداشته باشد یا بخشی از ابروی او ریخته باشد البته لازم به ذکر است که افراد برای داشتن ابرو کارهای مختلفی از جمله تاتو، اکستنشن و یا طراحی های موقت انجام می دهند که البته باید گفت در عمل زیبایی Eyebrow transplant، فاصله ها مانند ابروهای طبیعی نیست و ممکن است با فاصله بیشتری کاشته شود که بهتر است برای زیبایی آن قبل از کاشت ابرو از تاتو استفاده کرد تا ابروها پرتر به نظر برسد و بعد روی آن را کاشت انجام داد.

یکی از بزرگترین مسائل و سوالاتی که پیش از عمل زیبایی کاشت ابرو مطرح می شود این است که آیا یک شخص می تواند کاندید مناسبی برای عمل زیبایی Eyebrow transplant باشد یا خیر!

جواب این سوال در حالت کلی مثبت است و می توان گفت که هر شخصی به راحتی می تواند با رعایت برخی نکات و دستورالعمل های موجود نسبت به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو اقدام نماید.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو در زنان به روش FUE یا FUG کدام بهتر است ؟

در وقاع دقت داشته باشید که انجام عمل زیبایی کاشت ابرو یک هنر محسوب می شود، همین جمله کافی است تا از اهمیت بالای تخصص پزشک خود مطلع شوید.

افرادی با شرایط عمومی زیر می توانند به عنوان بهترین کاندید برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو در نظر گرفته شوند. افرادی با شرایط:

  1. چشم انداز مثبت و واقع بینانه پیش از عمل زیبایی کاشت ابرو
  2. سلامت عمومی بدنی و جسمی بدون هیچ بیماری خاص
  3. عدم مصرف داروهای ضد انعقاد خون و خاص
  4. عدم مصرف داروهای مکمل گیاهی
  5. عدم مصرف دخانیات و سیگار کشیدن

 

آمادگی های قبل از کاشت ابرو

یکی از دیگر عناوین مهم قبل از هر عمل زیبایی و درمانی آمادگی های مورد نیاز برای این عمل است. این موضوع تا حدودی در مورد عمل زیبایی کاشت ابرو نیز صادق است زیرا مانند هر عمل زیبایی دیگری شما باید بدانید که در آینده چه چیزی را پیش رو دارید.

مهم ترین موضوعی که در رابطه با آمادگی های قبل از عمل زیبایی کاشت ابرو وجود دارد این است که بدانید چه اهدافی را دنبال خواهید کرد، دانستن اطلاعات کافی برای عمل زیبایی Eyebrow transplant باعث خواهد شد تا تمامی عوارض و مشکلات به حداقل برسد و بتوانید با آمادگی کافی به پیشواز عمل زیبایی کاشت ابرو بروید.

مهمترین گام در این مرحله این است که شما باید با پزشک خود مشورت کنید و در طی یک جلسه ی مشاوره ای تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

سوالاتی که قبل از عمل زیبایی Eyebrow transplant مطرح می شود معمولا در حوزه های تخصصی نبوده و بیشتر برای آگاهی در مورد عمل زیبایی کاشت ابرو و نتایج آن است.

بیمار و پزشک در طی این جلسه ارزیابی های پزشکی، معاینات و آزمایش ها و مدارک علمی پزشک متخصص را مورد بررسی قرار خواهند داد تا به دنبال آن بهترین نتایج ممکن رخ دهد.

حال در حالت کلی باید گفت کاشت ابرو احتیاج به آمادگی قبلی خاصی ندارد فقط بیش از همه باید به انتخاب متخصص ماهر و با تجربه تاکید کرد چرا که Eyebrow transplant بسیار به تجربه متخصص بر می گردد تا بتواند ابرو ها را مانند یک طراح با شکل مناسب و به صورت یک دست و متراکم کاشت بزند.

 

مراقبت های قبل و بعد از کاشت ابرو

از آنجا که عمل زیبایی کاشت ابرو روشی غیر تهاجمی است – به طور کلی فقط به بیهوشی موضعی احتیاج دارد – شما قادر خواهید بود خودتان به خانه برگردید و طی یک یا دو روز به فعالیتهای عادی خود باز گردید.

مشاهده مطلب
درمان ریزش ابرو با کاشت ابرو طبیعی

پزشکان هشدار می دهند که برخی از کبودی ها طبیعی است و در مورد لمس ابروها حداقل 24 ساعت پس از کاشت ابرو احتیاط می کنند. علاوه بر این، به شما گفته می شود که ابروهای خود را خیس نکنید و ممکن است از شما خواسته شود که استفاده از آرایش را برای چند روز محدود کنید.

اگر چه در مقایسه با روش های کاشت موی عمیق تر، بهبودی بسیار سریع است، اما تقریباً چهار ماه برای رشد موهای ابرو زمان لازم است که رشد حداکثری آن در زمان تقریباً یک سال به اوج خود می رسد.

دلیل این است که رشته های مو که در ابروهای جدید شما قرار دارند، به منظور ترغیب رشد جدید از طریق فولیکول های مو پیوند شده، از بین می روند.

کل روش کاشت ابرو – از مشاوره اولیه تا بهبودی کامل – حدود یک سال طول می کشد. عمل زیبایی Eyebrow transplant به طور معمول طی سه تا چهار ساعت انجام می شود.

بعد از کاشت ابرو، بیماران باید یک روند بهبودی نسبتاً ساده را تجربه کنند.

ممکن است شما مقداری کبودی سطحی و یا پوسته پوسته شدن را روی پوست اطراف ابروهای خود تجربه کنید و اکثر بیماران فقط سه روز پس از عمل احساس می کنند که کاملاً به حالت طبیعی برگشته اند.

اگر چه متخصصان تصدیق می کنند که بیش از 15 درصد موهای جدید در جهت اشتباه رشد نخواهند کرد و هر چند ماه یکبار به راحتی می توان آنها را تمیز و پاک کرد. برای جلوگیری از بروز این مشکل ممکن است برخی پزشکان از موهای ریز از پا یا بدن استفاده کنند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *