درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بعد از کاشت ابرو چه باید کرد ؟

بعد از کاشت ابرو چه باید کرد ؟

امروزه عمل زیبایی کاشت ابرو به عنوان یکی از روش های تضمینی به دست آوردن فرم ابروهای طبیعی و پرپشت برای مدت زمان طولانی معرفی شده است.

عمل زیبایی eyebrow transplant به افرادی که به دلایل مختلفی چون بیماری های متعددی که باعث ریزش تار های ابرو خواهند شد، به هم خوردن تعادل هورمون بدن، حساسیت ها و جراحات حجم زیادی از ابروی خود را در اثر ریزش از دست داده اند، پیشنهاد می شود.

 

بعد از کاشت ابرو چه باید کرد ؟

 

به شرط رعایت نکات و اقدامات توصیه شده پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، نتایج مطلوب این فرایند با سایر روش های احیای ابرو ها قابل مقایسه نمی باشد و کیفیت و زیبایی این روش، برتری قابل توجهی خواهد داشت.

 

ریکاوری بعد از کاشت ابرو

 

ریکاوری بعد از کاشت ابرو

با شروع دوران نقاهت عمل زیبایی کاشت ابرو که غالبا سریعا رخ می دهد، شما متوجه زخم ها و کبودی هایی در ناحیه ی ابرو خواهید شد که این زخم ها نیاز به مراقبت داشته و همچنین کبودی ها نیز به سرعت رفع خواهند شد.

در واقع، مهم ترین نکته در دوران نقاهت عمل زیبایی کاشت ابرو، صبر کردن و انجام اقدامات لازم در جهت مراقبت از ابرو می باشد.

در صورت توجه دقیق به این اقدامات شما شاهد رشد سالم و رضایت بخش تارهای ابرو خواهید بود و نتیجه ی مورد نظر خود را حداکثر پس از گذشت 4 الی 6 ماه دریافت خواهید کرد.

پس از اتمام فرایند eyebrow transplant و همچنین در طول دوران بهبودی، شما احساس درد های سنگین و عجیب را نخواهید داشت.

بلافاصله پس از اتمام عمل زیبایی کاشت ابرو، شما تغییراتی هر چند جزئی، در شکل و ضخامت تار های ابرو مشاهده می کنید که این تغییرات به شما کمک می کند تا متوجه شوید نتیجه ی نهایی تقریبا چگونه خواهد بود.

همچنین ممکن است پس از عمل کاشت ابرو متوجه ریزش برخی از تار های جدید ابرو شوید که این اتفاق نگران کننده نیست، چرا که نشان دهنده ی روند طبیعی رشد ابرو های جدید و حصول نتیجه ی مورد نظر می باشد.

 

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

اگر شما تصمیم به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو دارید، دستورالعمل ها و مراقبت های لازم بعد از اتمام این عمل زیبایی، باید پیش از شروع فرایند eyebrow transplant برایتان توضیح داده شده و تمامی نکات به طور کامل روشن شود.

مشاهده مطلب
جدیدترین روش کاشت ابرو

نقاطی از پوست ابرو که تار های تازه ی ابرو از طریق آن نقاط وارد پوست شده اند، بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو دچار التهاب و تورم شده و توجه به روش های مراقبت از آن ناحیه اهمیت ویژه ای دارد.

اقداماتی که پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو حائز اهمیت می باشد، به شرح زیر است:

  • مناطقی از پوست ابرو که برای ورود تار های ابرو دچار جراحت شده اند، مستعد ورود آلودگی و ایجاد عفونت می باشند.

پس مراقبت از این نواحی پوست و تمیز نگه داشتن آن یکی از مهم ترین اقدامات بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو می باشد.

توصیه می شود که تا یک هفته بعد از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant، حداقل روزی دو بار ناحیه ی ابرو را با آب شستشو دهید.

  • پس از هر بار شستشوی صورت و ابرو، از پماد های آنتی باکتریال استفاده کنید. این کار به نرم شدن پوست و تسریع بهبود زخم ها کمک خواهد کرد.
  • حداقل تا دو هفته پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، از عینک هایی آفتابی که ناحیه ی ابرویتان را نیز پوشش می دهد استفاده کنید تا از برخورد مستقیم ابرو با تابش آفتاب جلوگیری شود.
  • سه الی چهار ماه پس از عمل زیبایی کاشت ابرو، تار های جدید ابرو شروع به رشد خواهند کرد. اصول صحیح فرم دادن به ابرو را بیاموزید و در این دوران برای رشد بهتر ابروها آن نکات را به کار گیرید.

 

فرم دهی ابرو بعد از کاشت ابرو

یکی از مراقبت های لازم پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، فرم دادن به تار های ابرویی است که پس از گذشت سه ماه نشانه های رویش آن ها دیده خواهد شد.

اگر شما عمل زیبایی eyebrow transplant را انجام داده اید، یکی از مهم ترین نکاتی که باید بدانید این است که شما احتمالا باید شیوه ی مراقبت از ابروها و فرم دادن به آن ها را تغییر دهید.

اگر بخواهید به این فرایند از دید تازه ای نگاه کنید، متوجه خواهید شد که شما تار های ابروی قدیمی خود را به طور کامل از دست نخواهید داد و پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، شاهد رویش همزمان تار های ابروی قدیمی خودتان و تار های جدید ابرو خواهید بود.

سرعت رشد این دو دسته از تار های ابرو متفاوت خواهد بود و شما در صورت عدم مرتب سازی و اصلاح فرم ابروهایتان پس از عمل زیبایی کاشت ابرو، شاهد ظاهری شلخته و به هم ریخته از ابروهایتان خواهید بود.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو زنده و روش های آن

در واقع در نظر داشته باشید که صرف انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، فرم و شکل ایده ال را به ابروهایتان هدیه نخواهد داد بلکه صرفا با رشد منظم و یک دست تار های ابرو، شما را در دستیابی به فرم مطلوب خود یاری خواهد کرد و شما همچنان نیازمند اصلاحاتی برای به دست آمدن ابروهای متناسب خواهید بود.

می توانید از ژل ها و کرم هایی برای حالت دادن و صاف نگه داشتن تار های ابرو استفاده کنید و آن ها را مرتب کوتاه کنید یا به هر قالبی که می پسندید مداوم به فرم مرتبی اصلاح کنید.

 

نتایج و تاثیرات بعد از کاشت ابرو

با اینکه عمل زیبایی کاشت ابرو عمل نسبتا ساده ای می باشد، اما دقت و مهارت پزشک در صحت روند فرایند eyebrow transplant و به دست آوردن نتیجه ی ایده آل نقش مهمی خواهد داشت.

پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، روند بهبود به سرعت آغاز خواهد شد و شما شاهد کبودی های جزئی و احتمالا کمی پوست پوست شدن ناحیه ی اطراف ابرو خواهید بود.

اگرچه روند بهبود پس از کاشت ابرو سریع می باشد، اما هنوز رشد تار های جدید ابرو تا 4 ماه طول خواهد کشید.

مهمترین دستاورد انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، بازگرداندن زیبایی طبیعی ابروهایتان می باشد.

هیچ یک از روش های ترمیم و طراحی ابرو که امروزه میان بانوان و حتی آقایان رایج می باشد، به اندازه ی عمل زیبایی کاشت ابرو نتیجه ی طبیعی ای نخواهند داشت.

نکته قابل توجه این است که این نتیجه ی طبیعی ایده آل، ماندگاری قابل توجهی نیز خواهد داشت.

از طرفی، ابرو ها در حالت طبیعی مدام نیاز به اصلاح و شانه کردن دارند و اگر کمی بلند تر از حد عادی شوند، جهتشان به هم می ریزد و جلوه ی بدی به صورت خواهند داد.

اما تکنیک هایی که در طی عمل زیبایی کاشت ابرو لحاظ می شوند، موجب می شوند تار های ابرو پس از رشد در یک جهت خاص و منظم قرار گیرند و دیگر خبری از به هم ریختگی ابرو و به هم خوردن جهت تار های ابرو نخواهد بود.

همچنین قرار دادن فاصله های کم و منظم بین تارهایی ابرو، موجب پدید آمدن ظاهری کامل و یکدست از ابرو پس از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant خواهد شد.

با توجه به تاثیرات انکار ناپذیر ابرو در میزان زیبایی و جذابیت صورت، عمل زیبایی کاشت ابرو می تواند تا حد زیادی در جهت افزایش اعتماد به نفس از دست رفته ی شما موثر باشد.

مشاهده مطلب
ماندگاری کاشت ابرو

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *