بهترین قرص های مولتی ویتامین بانوان بالای 50 سال

مولتی ویتامین بانوان
1/5 - (1 امتیاز)

همزمان با افزایش سن، تغییرات فیزیولوژی و مورفولوژی در بدن انسان رخ می‌دهد که میزان این تغییرات در بین زنان و مردم با یکدیگر متفاوت است، چون شرایط بدنی خانم‌ها با آقایان تفاوت بسیار زیادی دارد. برای مثال زمانی که خانم‌ها وارد سن ۵۰ سالگی می‌شوند، به صورت فاحش و آشکار توده‌های عضلانی در بدن آن‌ها کاهش پیدا کرده و به همین دلیل بدن آن‌ها با سرعت بیشتری تحلیل می‌رود. همچنین بعد از 50 سالگی، احتمال ابتلا به بیماری‌هایی همانند بیماری قلبی و عروقی افزایش می‌یابد.

بنابراین با توجه به آنچه گفته شد، خانم‌ها باید بیشتر از آقایان به رژیم غذایی خود اهمیت دهند. استفاده از مولتی ویتأمین بانوان بالاتر از ۵۰ سال برای کنترل تغییرات هورمونی در بدن، جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های روحی همانند افسردگی، کاهش سرعت زوال مغز، بهبود قدرت شنوایی، بهبود عملکرد اندام‌های داخلی همانند قلب، مفاصل و عضلات، بهبود بینایی و همچنین جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های مزمن مانند سرطان، اهمیت زیادی دارد.

در این مطلب از پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان با ما همراه باشید تا بهترین قرص‌های مولتی ویتأمین بانوان بالای ۵۰ سال را برای شما عزیزان معرفی نماییم.

قرص مولتی ویت بانوان بالای 50 سال آپوویتال

این قرص به عنوان یک مولتی ویتأمین کامل شناخته شده و در نتیجه اگر بانوان بالای ۵۰ سال از آن استفاده کنند، دیگر نیازی به مولتی ویتأمین‌های دیگر نخواهند داشت. در تولید قرص مولتی ویت بانوان بالای 50 سال آپوویتال از ۲۷ ترکیب ضروری برای بدن با دوز مناسب استفاده شده است تا همه خانم‌ها بالای 50 سال بتوانند از آن استفاده کنند. مهمترین خواص قرص مولتی ویت بانوان بالای 50 سال آپوویتال عبارتند از:

 1. این مولتی ویتأمین می‌تواند میزان فعالیت و سطح انرژی بدن خانم‌ها را بالا ببرد. بنابراین قوای بدنی بانوان حفظ خواهد شد و سرعت تحلیل عضلات کاهش پیدا می‌کند.
 2. از طرف دیگر در قرص مولتی ویت بانوان بالای 50 سال آپوویتال ترکیبات آنتی‌اکسیدان استفاده شده است که این ترکیبات در حفظ سلامت پوست انسان در برابر رادیکال‌های آزاد و همچنین سلامت اندام‌های داخلی در برابر ابتلا به بیماری سرطان نقش مهمی ایفا می‌کنند.
 3. همچنین این مولتی ویتأمین تقویت‌کننده سیستم ایمنی بدن است. از آنجایی که خانم‌های بالای ۵۰ سال بیشتر در معرض ابتلا به بیماری‌ها قرار دارند، بنابراین مصرف مولتی ویتأمین برای آن‌ها بسیار الزامی و ضروری است.
 4. با توجه به اینکه در طراحی قرص مولتی ویت بانوان بالای 50 سال آپوویتال از کلسیم استفاده شده است بنابراین باعث تقویت استخوان‌های خانم‌ها می‌شود. همانگونه که می‌دانید خانم‌ها از ۵۰ سالگی به بعد به دلیل ورود به یائسگی، با سرعت بیشتری دچار پوکی استخوان می‌شوند به همین دلیل استفاده از مولتی ویتأمین برای آن‌ها ضرورت دارد.
 5. از تأثیرات این مولتی ویتأمین بر روی سلامت چشم نیز نباید غافل شد. در واقع قرص مولتی ویت بانوان بالای 50 سال آپوویتال حاوی ترکیباتی است که از ابتلا به بیماری آب مروارید جلوگیری کرده و باعث تقویت قوای بینایی شما می‌شود.
 6. کمک به حفظ سلامت قلب و عروق، سلامت پوست، مو، ناخن‌ها و همچنین کنترل میزان متابولیسم بدن، از دیگر فواید قرص مولتی ویت بانوان بالای 50 سال آپوویتال به حساب می‌آید.

قرص مولتی ویت بانوان بالای 50 سال آپوویتال

کپسول ومیناویت بالای 50 سال ویوا تیون

یکی دیگر از انواع مولتی ویتأمین‌های کامل و بسیار مفید برای خانم‌های بالای ۵۰ سال، کپسول ومیناویت بالای 50 سال ویوا تیون نام دارد. در طراحی این مولتی ویتأمین a  از ویتامین‌های A ، D3 ، E ، C و ویتامین‌های گروه B  و همچنین عناصر معدنی شامل آهن، منیزیم، زینک، سلنیوم و ترکیبات دیگر استفاده شده است. از مهمترین فواید مصرف کپسول ومیناویت بالای 50 سال ویوا تیون باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. از آنجایی که این مولتی ویتأمین می‌تواند سطح انرژی خانم‌ها را بالا ببرد، بنابراین میزان خستگی روزانه در آن‌ها کاهش پیدا می‌کند و حال روحی آن‌ها را شاداب‌تر خواهد کرد.
 2. این مولتی ویتأمین به دلیل داشتن انواع ویتأمین‌ها و عناصر معدنی، باعث تقویت سیستم ایمنی بدن بانوان می‌گردد.
 3. همچنین تقویت پوست، مو و ناخن از دیگر تأثیراتی است که توسط کپسول ومیناویت بالای 50 سال ویوا تیون شاهد خواهید بود.

لازم است این نکته را متذکر شویم که اگر به دلیل ابتلا به برخی از بیماری‌های خاص مجبور هستید دارو‌هایی را مصرف کنید، حتماً به متخصص این موضوع را اطلاع دهید چون ممکن است تداخل دارویی بین مولتی ویتأمین با دارو‌هایی که مصرف می‌کنید اتفاق افتاده و در نتیجه عوارض جدی را برای شما به همراه داشته باشد.

کپسول ومیناویت بالای 50 سال ویوا تیون

قرص مولتی ویتامین خانم های بالای 50 سال اس تی پی فارما

مهمترین ویتأمین‌های موجود در داخلی قرص مولتی ویتامین خانم های بالای 50 سال اس تی پی فارما شامل ویتأمین A، C، K، D و انواع ویتأمین‌های گروه B و مهمترین عناصر معدنی قرص مولتی ویتامین خانم های بالای 50 سال اس تی پی فارما شامل آهن، کلسیم، مس، منگنز، منیزیم، فسفات، روی و سلنیوم هستند. این مولتی ویتأمین از چند منظر می‌تواند به حفظ سلامت و شادابی خانم‌ها کمک کند:

 1. وجود انواع ریزمغذی‌های در کنار ویتأمین‌ها، می‌تواند سطح انرژی خانم‌ها را بالا ببرد. این مسئله هم خستگی بانوان را کمتر می‌کند و هم چون خانم‌ها بعد از یائسگی بیشتر دچار مشکلات روحی می‌گردند، بنابراین قرص مولتی ویتامین خانم های بالای 50 سال اس تی پی فارما به شاداب نگه داشتن بانوان بسیار کمک خواهد کرد.
 2. حفظ سلامت استخوان‌ها به دلیل وجود کلسیم، منیزیم و ویتأمین D در داخل این مولتی ویتأمین، از دیگر مزایای استفاده از قرص مولتی ویتامین خانم های بالای 50 سال اس تی پی فارما به حساب می‌آید.
 3. همچنین با توجه به اینکه با افزایش سن، قوای سیستم ایمنی بدن کاهش می‌یابد، خانم‌ها باید از مولتی ویتأمین‌های مناسب استفاده کنند تا قدرت سیستم بدنی آن‌ها افزایش یابد.
 4. همچنین با مصرف قرص مولتی ویتامین خانم های بالای 50 سال اس تی پی فارما شما پوست شاداب‌تری خواهید داشت چون این قرص به سلامت مو و ناخن‌های شما کمک می‌کند.

قرص مولتی ویتامین خانم های بالای 50 سال اس تی پی فارما

قرص A-Z مولتی ویتامین بالای 50 سال بانوان یورو ویتال

قرص A-Z مولتی ویتامین بالای 50 سال بانوان یورو ویتال یکی از بهترین مولتی ویتأمین‌ها برای بانوان مسن شناخته شده است. وجود ویتأمین C در داخلی این مولتی ویتأمین نه تنها به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن‌ها کمک می‌کند بلکه قدرت سیستم ایمنی بدن را افزایش می‌دهد. از طرف دیگر ویتأمین D در کنار تأثیر بر روی سلامت قلب و عروق، باعث افزایش تقویت استخوان‌ها و کاهش سرعت پوسیدگی استخوان‌ها می‌شود.

قرص A-Z مولتی ویتامین بالای 50 سال بانوان یورو ویتال

ویتأمین‌های موجود در مولتی ویتأمین‌ها خاصیت آنتی‌اکسیدانی داشته و به حفظ سلامت پوست، مو، ناخن و کاهش سرعت چروک شدن پوست شما کمک می‌کنند. همچنن ترکیبات آنتی‌اکسیدان، قوای سیستم ایمنی بدن را افزایش می‌دهند. در قرص A-Z مولتی ویتامین بالای 50 سال بانوان یورو ویتال از عناصری همانند آهن، زینک، اسید فولیک، منیزیم و کلسیم نیز استفاده شده است. برای تعیین میزان مصرف این قرص باید تحت نظر یک متخصص عمل کنید.

مقاله قبلی
9 تا از بهترین قرص های رویال ژلی اصل آمریکا
مقاله بعدی
قرص دیلی فرش ویت اسکای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید