پزشکان جراحی زیبایی

اطلاعات تماس بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در تبریز

شماره تلفن + آدرس بهترین دکتر پیکر تراشی در تبریز

عمل زیبایی پیکر تراشی به عنوان یکی از محبوب‌ترین عمل‌ها در ایران شناخته شده است. در حال حاضر افراد زیادی علاقه‌مند به پیکرتراشی هستند چرا که با این عمل جراحی می‌توانند به فرم ‌ایده‌آل بدن خود دست پیدا کند. مزیت دیگر جراحی لاغری این است که چربی‌ها در هنگام استخراج آسیب ندیده و در نتیجه شما می‌توانید از متخصص بخواهید برای افزایش حجم پوست صورت یا حجم سایر اندام‌های بدن همانند سینه، از این چربی‌ها استفاده کند. با این تفاسیر شما می‌توانید عمل پیکرتراشی در تبریز را تحت نظر بهترین متخصص و در شرایط استاندارد انجام دهید و در کنار رسیدن به تناسب اندام، عمل جوان‌سازی پوست را نیز انجام دهید.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

لیپوماتیک تبریز

بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در تبریز

به هیچ عنوان هزینه دریافتی توسط پزشک را معیار اولیه برای انتخاب بهترین جراح لاغری در تبریز قرار ندهید. همان اندازه که قیمت بسیار پایین مشکوک خواهد بود در صورتی که کلینیک مربوطه از شما مبلغ گزاف دریافت کند باز هم باید به این موضوع شک کنید. به همین دلیل است که نمی‌توانیم براساس این معیار اقدام به انتخاب بهترین متخصص و کلینیک عمل لیپوماتیک در تبریز کنیم. عاقلانه‌ترین کار این است که شما ابتدا به مرکز مربوطه مراجعه نموده و پس از اطمینان از این که دارای مجوز وزارت بهداشت است، محیط داخلی آن و عملکرد کادر درمان را مورد بررسی قرار دهید. همچنین در صورتی که از مراجعان قبلی کسی در داخل کلینیک وجود دارد از او در مورد عملکرد متخصص خود سوال کنید تا در صورت رضایت او، بهتر بتوانید یک جراح لاغری حرفه‌ای را پیدا کرده و با خیال آسوده این عمل زیبایی را انجام دهید.

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو‌ها در تبریز

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو‌ها در تبریز

زمانی که شروع به افزایش وزن می‌کنید اگر که بدن خود را در آیینه تحت نظر قرار دهید متوجه خواهید شد برخی از قسمت‌ها همانند شکم زودتر چاق می‌شوند. به همین دلیل است که بدن حالت گلابی یا سیبی شکل به خود می‌گیرد. به طور کلی شکم و پهلو‌ها بیشترین میزان چربی را در خود نگه خواهند داشت. مشکل اصلی زمان آغاز می‌شود که شما قصد دارید رژیم غذایی و برنامه‌های ورزشی برای کاهش وزن را شروع کنید ولی چربی‌های شکم و پهلو به دلیل این که مدت‌ها است بدون حرکت باقی مانده‌اند، نسبت به ورزش و رژیم غذایی مقاوم شده‌اند. در چنین شرایطی نباید ‌امید خود را از دست بدهیم. بلکه ابتدا لازم است ابتدا وزن خود را کاهش دهید تا به مقدار توصیه شده توسط متخصص برسید. بعد از این، تنها یک جلسه پیکرتراشی شکم و پهلو‌ها در تبریز کافی است تا از این پس در کنار وزن ‌ایده‌آل، اندام ‌ایده‌آل خود را نیز داشته باشید.

عمل لیپوماتیک پا‌ها در تبریز

تصوری که در بین مردم وجود دارد این است که با ورزش کردن یا رژیم غذایی می‌توانند چربی تمامی قسمت‌های بدن را به صورت یکنواخت حذف کنند. اگر چه رژیم غذایی و نوع ورزش‌های انجام شده می‌تواند شما را به این هدف نزدیک نمایند اما نباید فراموش کرد که حذف چربی، به میزان تحرک بدن در نواحی مختلف بستگی دارد. بار‌ها با افرادی برخورد داشته‌ایم که تنها پا‌های چاق و بزرگی دارند که این مسئله بر لباس پوشیدن آنها تاثیر منفی می‌گذارد. به عنوان یک راهکار بسیار موثر، ما به شما پیکرتراشی پا‌ها در تبریز را پیشنهاد می‌کنیم.

عمل لیپوماتیک بازو در تبریز

هر کدام از قسمت‌های بدن که دچار چاقی مفرط باشند قطعاً زیبایی کل بدن را تحت تاثیر قرار می‌دهند. برای نمونه شاید شما از جمله افرادی هستید که تنها بازو‌های چاق و مملو از چربی دارید. اگر فکر می‌کنید که با رژیم غذایی می‌توانید چربی‌ها را حذف کنید باید این نکته را به شما گوشزد کنیم که قطعاً رژیم غذایی به دلیل تاثیر بر متابولیسم بدن، بر روی سایر قسمت‌های بدن نیز تاثیر خواهد گذاشت. در حالی که شما از کل اندام راضی بوده و تنها به دنبال حذف چربی بازوها هستید. در چنین شرایطی اگر عمل لیپوماتیک بازو‌ها در تبریز را انجام دهید بدون اینکه به تناسب اندام آسیبی وارد شود بازو‌های خود را لاغر خواهید کرد.

عمل لیپوماتیک غبغب در تبریز

غبغب در زیر گردن به دلایل مختلفی تشکیل می‌شود که عمده‌ترین دلیل، تجمع چربی است. تجمع چربی در قسمت‌هایی رخ می‌دهد که کمترین تحرک بر روی آن‌ها وجود داشته باشد. بنابراین طبیعی است که افراد چاق غبغب بزرگ و مملو از چربی داشته باشند. در کنار زیبایی، باید به فکر خطرات غبغب  بر سلامت ناحیه گردن نیز باشید. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت به یک جراح لیپوماتیک در تبریز مراجعه نمایید تا اگر کاندید مناسبی برای پیکرتراشی غبغب هستید اقدامات لازم انجام گیرد.

هزینه عمل لیپوماتیک در تبریز

هزینه عمل لیپوماتیک در تبریز

بخش عمده‌ای از هزینه پیکرتراشی در تبریز به میزان تخلیه چربی از بدن بستگی دارد. برای مثال هزینه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو در تبریز ‌گران‌تر از سایر قسمت‌های بدن خواهد بود چرا که سطح کار وسیع‌تر بوده و متخصص باید مدت زمان بیشتری را به امر تخلیه چربی اختصاص دهد. البته عامل دیگری که بر هزینه جراحی لاغری در تبریز تاثیر می‌گذارد، نوع اندام هدف است. قطعاً هر اندازه تخلیه چربی به ظرافت بیشتری نیاز داشته باشد لازم است دقت کار بالاتر رفته و حتی از دستگاه‌های ویژه‌ برای این منظور استفاده شود. به همین دلیل است که مبلغ دریافتی افزایش پیدا خواهد کرد. چند عامل دیگر که هزینه نهایی را تعیین می‌کنند شامل تعداد اندام هدف برای جراحی لاغری، سابقه کاری متخصص و شهرت او در این زمینه، هزینه‌های پایه کلینیک و مبالغ جانبی همانند خرید دارو، رفت آمد به مرکز و یا درمان عوارض احتمالی.

اشتباهی که برخی از افراد مرتکب می‌شوند این است که به دنبال عمل لیپوماتیک ارزان در تبریز هستند. هر عمل زیبایی که با قیمت بسیار پایین انجام شود مشکوک خواهد بود. در واقع شما باید این نکته را به خاطر بسپارید که کلینیک‌های بی‌کیفیت و غیرمعتبر به دنبال جذب مشتری بوده و برای اینکه بتوانند درآمد داشته باشند جراحی لاغری ارزان را انجام می‌دهند که در نهایت عواقب اعتماد به چنین مراکزی، ‌گریبان شما را خواهد گرفت.

عمل لیپوماتیک در شهرستان‌ های آذربایجان شرقی

برای این که نتیجه جراحی لاغری ماندگار شود لازم است بعد از اتمام کار، به خوبی در دوران نقاهت از خود مراقبت کرده و از این پس سبک زندگی سالمی داشته باشید. در واقع میزان توجه شما به نکات مراقبتی توصیه شده توسط متخصص و همچنین کنار گذاشتن عادات نادرست که در گذشته منجر به چاقی شما شده بودند، به اندازه انتخاب یک جراح لیپوماتیک در تبریز اهمیت دارد. به همین دلیل است که بهترین کلینیک عمل لیپوماتیک در تبریز قبل از اینکه شما تصمیم خود را برای این جراحی لاغری نهایی کنید جلسه مشاوره برای برگزار خواهد کرد تا تمامی نکات لازم را در اختیار شما قرار دهد. در این صورت با آگاهی کامل می‌توانید تصمیم درستی را اتخاذ نمایید. خوشبختانه در سال‌های اخیر در کشور کلینیک‌های زیبایی در اغلب استان‌ها چنین عملی را برای هموطنان عزیز در مناطق مختلف کشور انجام می‌دهند. بنابراین ساکنین شهرستان‌ های. . . . در استان آذربایجان شرقی هیچ محدودیت جغرافیایی برای انجام عمل پیکرتراشی نخواهند داشت. این عزیزان نیز می‌توانند به بهترین جراح لیپوماتیک در تبریز مراجعه نمایند و با رعایت کردن نکات مراقبتی قبل و بعد از پیکرتراشی نتیجه ‌ایده‌آل خود را به دست بیاورند.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *