پزشکان پوست و مو

اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در اراک

لیست معتبر شماره تلفن و آدرس پزشکان و مراکز پیوند ابرو در اراک

بخشی از زیبایی چهره به مدل و همچنین تراکم مو در ابرو بستگی دارد. در سال‌های اخیر داشتن ابرو‌های باریک نه تنها معیاری برای زیبایی نبوده بلکه به عنوان فاکتوری برای افزایش سن شناخته شده است. به همین دلیل است که اغلب خانم‌ها تمایل دارند ابرو‌های خود را پهن کنند. در این میان روش‌های مختلفی وجود دارد که متاسفانه به دلیل عدم آگاهی و نبود آموزش‌های لازم، عمده خانم‌ها به سراغ روش‌های موقت مانند رنگ یا تاتو ‌می‌روند. در صورتی که کاشت طبیعی ابرو در اراک گزینه‌ای بسیار مناسب است که کمک می‌کند شما از داشتن ابرو‌های پهن‌تر و خوش‌حالت برای همیشه لذت ببرید.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در اراک

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در اراک

ند دلیل بسیار مهم برای انتخاب بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در اراک وجود دارد که عبارتند از:

  1. با انتخاب یک پزشک مجرب مطمئن خواهید بود که قدرت بانک مو حفظ شده و می‌توانید حتی با ضعیف‌ترین بانک مو نیز کاشت ابرو را انجام دهید.
  2. برخی از افراد از شلخته بودن موی ابرو بعد از کاشت گلایه می‌کنند. این مشکل به دلیل عدم تنظیم زاویه و عمق کاشت فولیکول اتفاق می‌افتد. در چنین مواردی متوجه می‌شوید که چقدر ظرافت عمل پزشک مورد نظر اهمیت دارد. بنابراین اگر بتوانید یک کلینیک معتبر را پیدا کنید و از نظر مراجعه‌کنندگان قبل جویا شوید، بهتر می‌توانید برای انتخاب پزشک و همچنین کلینیک، تصمیم نهایی خود را اتخاذ نمایید.
  3. همچنین یک پزشک متبحر به گونه‌ای فرآیند برداشت و استخراج فولیکول را انجام می‌دهد که آسیب بافتی اتفاق نیفتاده و بتوانید بدون هیچگونه مشکلی این عمل زیبایی را پشت سر بگذارید.

بهترین روش های پیوند ابرو در اراک

از زمانی که پیوند طبیعی مو به عنوان یک عمل زیبایی به دنیا معرفی شد، روش‌های مختلفی برای انجام آن ابداع گردید. از طرف دیگر متخصصان از همین روش‌ها برای پیوند ابروی طبیعی استفاده کردند. وجود روش‌های مختلف برای انجام این تکنیک زیبایی این امکان را فراهم می‌کند که افراد تحت هر شرایطی بتوانند ایمپلنت ابرو را انجام دهند.

کاشت ابرو به روش fit در اراک

در عمده کلینیک‌های زیبایی که در کشور ما وجود دارد متخصصان از روش اف آی تی برای کاشت ابرو استفاده می‌کنند. در این روش برداشت فولیکول از طریق پانچ دستی انجام گرفته و سپس بعد از آماده‌سازی، فولیکول‌ها به پوست ابرو منتقل می‌شوند. مرحله کاشت بسیار اهمیت دارد زیرا متخصص از یک سو باید عمق کاشت فولیکول را تنظیم نموده و از طرف دیگر زاویه ابرو را تنظیم تا در نهایت مو‌های رشد کرده در ناحیه ابرو حالت شلخته و پراکنده نداشته باشند.

کاشت ابرو به روش sut در اراک

کاشت ابرو به روش sut در اراک

با توجه به مزیت‌هایی که روش fit دارد متخصصان به دنبال پیشرفت تکنولوژی، روش اس یو تی را برای برداشت فولیکول به صورت اتوماتیک ابداع کردند. به این معنا که در روش sut  به جای استفاده از پانچ‌های دستی از هولدرهای اتوماتیک استفاده می‌گردد. در نتیجه میزان دخالت دست کاهش پیدا کرده و دقت کار افزایش می‌یابد.

کاشت ابرو به روش fut در اراک

از دیگر روش‌های که در کلینیک‌های کاشت ابرو در ایران همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌توان به روش fut  اشاره کرد. روش fut  با جراحی انجام می‌شود به این معنا که حتماً باید یک لایه نازک از پوست از محل بانک مو برداشته شود. بنابراین مسأله بسیار مهم است که قدرت ریکاوری بدن شما بالا باشد.

کاشت ابرو به روش ترکیبی در اراک

به ترکیب دو روش اف آی تی و اف یو تی برای کاشت و افزایش تراکم مو در ابرو، روش ترکیبی گفته می‌شود. کسانی که ه ابرو‌های باریک داشته و می‌خواهند ابروی پهن و پرپشت داشته باشند بهتر است سراغ این روش بروند که در ابتدا کاشت با روش‌های اف یو تی انجام می‌گیرد و سپس فضا‌های خالی به روش اف آی تی پر می‌شوند.

کاشت ابرو به روش میکروگرافت در اراک

ارتقاء روش‌های کاشت ابرو به سمتی بوده است که میزان دخالت دست کاهش یافته و متخصصان از دستگاه برای برداشت و کاشت فولیکول استفاده کنند. برای مثال می‌توان به روش میکروگرافت اشاره کرد که حتی کمک می‌کند شما با ضعیف‌ترین بانک مو بتوانید از پیوند طبیعی ابرو استفاده کرده و ابرو‌های پرپشت و البته خوش‌حالت داشته باشید. همچنین این روش برای افراد مبتلا به سرطان گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. بنابراین اگر ابرو‌های خود را در اثر این بیماری از دست داده‌اید با انتخاب بهترین متخصص کاشت ابرو در اراک می‌توانید مجدداً زیبایی ظاهر خود را به دست بیاورید.

کاشت ابرو به روش DHI در اراک

به عنوان جدیدترین و البته پیشرفته‌ترین روش کاشت ابرو می‌توان به روش dhi اشاره کرد. برخی از متخصصان معتقد هستند که این تکنیک یک روش مجزا نبوده و در واقع تکامل یافته روش میکروگرافت است. مهمترین مزیتی که DHI  دارد، ذخیره فولیکول در دستگاه در زمان برداشت است. در نتیجه فولیکول با دست تماس ندارد و خطر آلودگی بسیار کاهش پیدا می‌کند. همچنین سرعت انجام روش DHI  بسیار بالاتر از روش‌های دیگر خواهد بود هر چند که هزینه این روش بیشتر است.

هزینه کاشت ابرو در اراک

هزینه کاشت ابرو در اراک

در نگاه اول هزینه کاشت ابرو در اراک نسبت به سایر روش‌ها بیشتر خواهد بود چرا که بالاخره این تکنیک زیبایی زمان‌بر بوده و نیاز به مراحل کاملاً تخصصی برای برداشت و کاشت فولیکول دارد. در این فرآیند از ادوات و تجهیزات پیشرفته استفاده می‌شود تا فولیکول به سلامتی به محل ابرو منتقل شود. همچنین پیوند طبیعی ابرو دارای دوره نقاهت خاصی است تا بعد از یک سال بتوانید به نتیجه‌ ایده‌آل خود برسید. بنابراین این مسأله طبیعی است که قیمت پیوند ابرو در اراک نسبت به روش‌های موقتی دیگر همانند تاتو بیشتر باشد. اما نباید مزیت‌های این تکنیک زیبایی را کنار بگذارید و فقط به بحث هزینه توجه کنید. با کاشت ابرو از داشتن موی طبیعی در ابرو‌های خود بهره‌مند خواهید شد بدون اینکه آسیبی به فولیکول‌های قبلی ابرو وارد گردد. اما در روش‌های موقتی متأسفانه رنگ‌های استفاده شده باعث ضعیف شدن فولیکول‌ها گشته و ریزش ابرو تشدید می‌شود. به طور کلی هزینه کاشت ابرو تحت کنترل عوامل مختلفی قرار دارد و مهمترین آن‌ها تراکم مورد نیاز برای پیوند ابرو است. البته امکان کاشت اقساطی ابرو در اراک در برخی از کلینیک‌ها فراهم شده است. بنابراین بهتر است عجولانه عمل نکرده و در جلسه مشاوره از متخصص در این زمینه سوال کنید.

کاشت ابرو در شهرستان ‌های استان مرکزی

از هموطنان ساکن در شهرستان‌های … استان مرکزی که می‌خواهند کاشت ابرو را در کلینیک‌های استان خود انجام دهند خواهش می‌کنیم قبل از اعتماد به هر مرکزی مطمئن شوند که کلینیک انتخابی دارای مجوز وزارت بهداشت بوده و متخصصان آن سابقه طولانی برای انجام کاشت ابرو دارند. از سوی دیگر حتی درمورد روش اجرای کار سوال کنید و در جلسه مشاوره‌ای که متخصص برای شما برگزار می‌کند تمامی سوالات خود را مطرح نمایید تا بهتر بتوانید تصمیم‌گیری کنید. همچنین لازم است بدانید که بعد از اتمام کار باید تا یکسال تمامی توصیه‌های ذکر شده توسط متخصصان براساس بازه‌های زمانی مشخص را جدی بگیرید تا بتوانید به نتیجه‌ایده‌آل برسید. نکته لازم به ذکر این است که شما در سه ماه اول دچار ریزش فولیکول خواهید شد. این موضوع نباید شما را نگران کند و گمان کنید که کاشت ابرو دچار شکست شده است. بلکه این مسأله طبیعی است و در واقع نشان‌دهنده موفقیت‌آمیز بودن روند کار خواهد بود. بعد از سه ماه فولیکول‌ها دوباره رشد کرده و تراکم ‌ایده‌آل ابرو را شاهد خواهید بود.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *