پزشکان پوست و مو
موضوعات داغ

اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در اهواز

لیست شماره تلفن بهترین پزشک و مراکز کاشت ابرو در خوزستان

در سال‌های اخیر کلینیک‌های زیبایی در استان خوزستان انواع عمل‌های زیبایی را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تحت نظر متخصصان حرفه‌ای انجام می‌دهند. برای مثال کاشت ابرو در اهواز یکی از عمل‌های زیبایی پرطرفدار به ویژه در بین خانم‌ها است که در سال‌های اخیر در ایران به دنبال پیوند طبیعی مو در حال انجام است. این مسأله بسیار مهم است که مدل ابرو بعد از پیوند، با اجزای صورت تطابق داشته و از طرف دیگر با فرم کلیه چهره شما همخوانی داشته باشد. بهترین متخصص کاشت ابروی حرفه ایی در اهواز قبل از اینکه برای انجام این عمل زیبایی اقدام کند قطعاً از طریق برنامه‌های کامپیوتری، بهترین مدل ابرو را برای شما طراحی خواهد کرد تا قبل از اجرای کار بداند کدام مدل کاشت ابرو می‌تواند برای شما مناسب باشد.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

کاشت ابرو در اهواز
اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در اهواز

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در اهواز (خوزستان)

برای این که بتوانید بهترین نتیجه را از کاشت ابرو در اهواز به دست بیاورید لازم است چند نکته زیر را در نظر داشته باشید:

  1. اولین و مهمترین نکته، انتخاب بهترین دکتر و مطب پیوند ابروی طبیعی در اهواز است. در واقع شما با یک انتخاب درست می‌توانیم ۸۰% از راه موفقیت را طی کنید زیرا نحوه عملکرد متخصص و محیطی که ایمپلنت ابرو را در آن انجام می‌دهید نقش چشمگیری در موفقیت و ماندگاری نتیجه پیوند طبیعی ابرو خواهد داشت. ما نباید تنها به گفته‌های دیگران اکتفا نموده و یا اینکه هزینه دریافتی توسط مرکز را به عنوان معیاری برای انتخاب خود قرار دهیم. عاقلانه‌ترین کار این است که ابتدا کلینیک‌های معتبر دارای مجوز وزارت بهداشت را انتخاب نماییم. سپس با مراجعه حضوری و بررسی وضعیت داخلی و تخصص کادر درمان، از کیفیت کلینیک انتخابی خود مطمئن شویم. با انتخاب یک مرکز معتبر می‌توانیم به بهترین متخصص ایمپلنت ابرو در اهواز دسترسی داشته باشیم اما با این حال لازم است در جلسه مشاوره کاشت ابرو رزومه کاری پزشک مورد نظر خود را بررسی کرده و نمونه کار‌های آن را از نزدیک مشاهده کنیم.
  2. همچنین این مسأله بسیار مهم است که شما قبل از کاشت ابرو آمادگی لازم برای این عمل زیبایی را داشته باشید. بنابراین به تمام توصیه‌های ذکر شده توسط متخصص توجه کرده و در انجام آن‌ها کوتاهی نکنید.
  3. نکته بسیار مهم، نحوه مراقبت از خود در دوران نقاهت بعد از پیوند طبیعی ابرو است. از زمانی که فرآیند کاشت به اتمام می‌رسد مسئولیت شما برای مراقبت از فولیکول‌های پیوندی آغاز خواهد شد. تا مدتی بعد از کاشت ابرو لازم است تمامی توصیه‌های پزشکی را برای جلوگیری از آسیب به فولیکول رعایت نمایید.
  4. اما مسأله مراقبت از ابرو‌های پیوندی تنها به دوره نقاهت اختصاص پیدا نمی‌کند. شما از این پس باید عادات نادرست خود را کنار بگذارید. برای مثال خانم‌هایی که عادت دارند ابرو‌های خود را مدام رنگ کرده و از مواد آرایشی غیر استاندارد استفاده کنند باید منتظر ریزش مو و ابرو‌ها در بازه زمانی کوتاه مدت باشند.

جدیدترین روش کاشت ابرو در اهواز

اینکه چه روش برای پیوند طبیعی ابرو در اهواز برای شما انتخاب شود به فاکتور‌های مختلفی بستگی دارد. برای مثال متخصص دلیل ریزش ابرو و یا باریک بودن ابروی شما را جویا شده و سپس قدرت ایمنی بدن را کنترل می‌کند. در نهایت مدل ابروی مناسب را برای شما در نظر می‌گیرد. براساس این فاکتورها، بهترین روش کاشت ابرو در اهواز برای شما انتخاب می‌شود تا به مدل ابروی دلخواه خود برسید. در ادامه این مقاله به طور اختصار به معرفی جدیدترین روش ‌های پیوند ابروی طبیعی در اهواز خواهیم پرداخت.

کاشت ابرو به روش fit در اهواز

برای مثال شاید متخصص در نظر بگیرد که روش اف آی تی برای شما گزینه مناسب‌تری است. البته انتخاب روش به تراکم موی مورد نیاز بستگی دارد. قطعاً در روش fit  نمی‌توان انتظار ابروی بسیار پرپشت را داشت. به همین دلیل این روش پیوند ابرو برای کسانی مناسب است که از مدل ابروی خود راضی هستند ولی بنا به دلایلی دچار ریزش ابرو شده و حجم مو‌ها در ابرو کاهش یافته استد با این روش می‌توان تراکم مو در ابرو را به اندازه دلخواه افزایش داد.

کاشت ابرو به روش sut در اهواز

کاشت ابرو به روش sut در اهواز

پیشرفت علم و تکنولوژی این امکان را فراهم کرده است که روش‌های کاشت ابرو با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته انجام شود تا دقت بالا رفته و کمترین آسیب به فولیکول‌ها وارد گردد. در روش sut  استخراج فولیکول با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک انجام می‌گیرد. بنابراین خطر آلودگی و یا آسیب دیدن فولیکول‌ها بسیار کاهش خواهد یافت. در چنین شرایطی حتی اگر بانک موی شما ضعیف باشد باز هم می‌توانید کاشت ابرو را انجام دهید.

کاشت ابرو به روش fut در اهواز

برای اینکه کاندید مناسبی جهت کاشت ابروی طبیعی به روش fut در اهواز باشید، نه تنها باید بانک موی قوی داشته باشید بلکه لازم است قدرت ترمیمی بدن شما بالا باشد زیرا زخم در محل بانک موجب ایجاد شده و باید در دوران نقاهت با سرعت بالایی التیام یابد تا دچار عفونت نشوید. قطعاً برای شما مهم است بعد از اتمام کار دچار اسکار در محل زخم نشوید. برای این منظور نه تنها انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت ابرو در اهواز اهمیت دارد بلکه شما باید در دوره نقاهت به خوبی از زخم مراقبت کنید تا دچار تشکیل اسکار نشوید.

کاشت ابرو به روش ترکیبی در اهواز

یکی از راهکار‌های بسیار مناسب برای رسیدن به ابروی پرپشت با تراکم بالا این است که متخصص روش ترکیبی را برای شما انتخاب نماید. در واقع در این روش یکبار عمل کاشت و یکبار عمل ترمیم ابرو انجام می‌گیرد تا نهایتاً به ابروی پرپشت و خوش‌حالت برسید. معمولاً روش ترکیبی برای افرادی انتخاب خواهد شد که ابرو‌های بسیار باریک داشته و اکنون می‌خواهند به یک ابروی پرپشت و با تراکم بالا برسند.

کاشت ابرو به روش میکروگرافت در اهواز

در صورتی که به دلیل ابتلا به بیماری‌هایی همانند سرطان و یا سایر بیماری‌های پوستی دچار ریزش ابرو شده‌اید، با کمک روش میکروگرافت هیچ محدودیتی جهت انجام کاشت ابرو برای شما وجود نخواهد داشت. با این روش حتی افرادی که ضعیف‌ترین بانک مو را دارند می‌توانند از داشتن ابرو‌های طبیعی لذت ببرند.

کاشت ابرو به روش DHI در اهواز

به عنوان یکی از جدیدترین و بهترین روش‌های کاشت ابرو که البته مکمل روش میکروگرافت نیز می‌شود، باید به روش DHI اشاره نمود. این روش کاملا اتوماتیک است که از مرحله استخراج فولیکول تا کاشت، به کمک دستگاه‌های مدرن انجام می‌گیرد لذا میزان دخالت دستگاه‌های پیشرفته و سرعت و دقت کار افزایش پیدا می‌کند.

هزینه کاشت ابرو در اهواز

هزینه کاشت ابرو در اهواز

یکی از مهمترین عواملی که بر هزینه کاشت ابروی طبیعی در اهواز تاثیر می‌گذارد، تراکم مورد نیاز برای کاشت ابرو است. هر چه تعداد فولیکول پیوندی افزایش یابد هزینه پیوند نیز بیشتر خواهد شد. البته تکنیک انتخابی، میزان شهرت و رزومه کاری متخصص و همچنین اعتبار کلینیک مورد نظر نیز در این زمینه تاثیرگذار خواهد بود. اگر مسأله قیمت پیوند ابرو در اهواز برای شما یک موضوع نگران‌کننده شده است لازم است بدانید که برخی از کلینیک‌های معتبر امکان کاشت اقساطی ابرو در اهواز را برای شما عزیزان فراهم کرده‌اند. بنابراین نیازی به صبر کردن برای تامین مبلغ کار نخواهد بود.

کاشت ابرو در شهرستان‌ های استان اهواز

هموطنان ساکن در شهرستان‌های… استان خوزستان در سال‌های اخیر محدودیت جغرافیایی برای کاشت ابرو نداشته و می‌توانند بهترین کلینیک‌ های پیوند ابرو در اهواز را برای انجام این عمل زیبایی انتخاب نمایند. خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی، متد‌های مختلف عمل‌های زیبایی در استان‌های کشور تحت نظر پزشکان حرفه‌ای در حال اجرا می‌باشد. برخی از افراد همچنان تصور می‌کنند که بهترین نتیجه کاشت ابرو را تنها می‌توان در استان تهران به دست آورد. در صورتی که متخصصان غیر حرفه‌ای و تازه کار در تمام دنیا حضور داشته و شما باید با تحقیقات کافی بهترین متخصصان برای این عمل زیبایی را پیدا کنید.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *