پزشکان جراحی زیبایی
موضوعات داغ

اطلاعات تماس بهترین جراح و مرکز لیپوماتیک در اصفهان

شماره تلفن + آدرس بهترین دکتر متخصص و مرکز جراحی لیپوماتیک در اصفهان

داشتن تناسب اندام تاثیر بسیار زیادی بر شرایط روحی شما می‌گذارد. فرض کنیم شما تنها کسی هستید که در جمع دوستان صمیمی خود دارای اضافه وزن و چاقی هستید. قطعاً چنین شرایطی باعث می‌شود که از نظر روحی اعتماد به نفس خود را برای حضور در جمع دوستانه از دست بدهید. از طرف دیگر هر بار که می‌خواهید لباس بخرید، دچار محدودیت شده و در نتیجه همین موضوع شما را آزار خواهد داد. در ابتدا کسانی که چاقی مفرط دارند باید به سراغ رژیم غذایی و برنامه ورزشی بروند تا عمده چربی‌های اضافه بدن حذف شود. اما متاسفانه برخی از چربی‌ها همانند ناحیه شکم، پهلو، بازو و ران به دلیل اینکه فرد تحرک زیادی نداشته است مقاوم شده و اکنون با ورزش کردن نیز از بین می‌رود. زمانی که به ثبات وزن رسیدید برای حذف چربی‌های مقاوم، عمل لیپوماتیک به کمک شما خواهد آمد. جراحی لاغری در اصفهان یکی از مهم‌ترین عمل‌های زیبایی است که در مراکز معتبر انجام می‌گیرد. در صورتی که با رژیم غذایی و برنامه ورزشی منظم هنوز نتوانسته‌اید در برخی از قسمت‌های بدن به فرم ‌ایده‌آل برسید، به شما پیشنهاد می‌کنیم عمل لیپوماتیک در اصفهان را انجام دهید.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

لیپوماتیک در اصفهان
بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در اصفهان – مارال سلامت ایرانیان

بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در اصفهان

عمل پیکرتراشی به عنوان یکی از عمل‌های زیبایی بسیار ایمن و سرپایی شناخته شده است که شما بعد از اتمام کار می‌توانید به خانه برگردید. اما فراموش نکنید که علی‌رغم سریع بودن این روش، نیاز به مهارت بالایی در اجرای کار خواهد بود. عملکرد بسیار عالی متخصص لیپوماتیک در اصفهان از چند منظر اهمیت دارد:

  1. ابتدا باید بگوییم که هدف شما از انجام جراحی لاغری در اصفهان، رسیدن به تناسب اندام است. بنابراین اگر دکتر ظرافت عمل بسیار خوبی نداشته باشد تقارن در اندام‌ها ایجاد نشده و در نتیجه تناسب اندام ‌ایده‌آل به دست نمی‌آیند.
  2. همچنین پزشک باید بداند که در هر کدام از قسمت‌های هدف چه مقدار چربی باید تخلیه گردد. این مسئله برای جلوگیری از سوختگی بافت‌ها بسیار اهمیت دارند.
  3. متاسفانه ما تا به حال با افرادی برخورد داشته‌ایم که به دلیل اعتماد کردن به مراکز و متخصصان غیرحرفه‌ای دچار مشکلاتی همانند عفونت و یا سوختگی بافت‌ها شده‌اند.
  4. در صورتی که تجهیزات استریل نبوده و پزشک عمل لیپوماتیک نتواند لوله کانولا را به خوبی مدیریت کند احتمال آسیب به بافت‌ها و عفونت خواهد بود.

با توجه به آنچه که گفته شد لازم است شما در انتخاب متخصص و مرکز جراحی لیپوماتیک در اصفهان به اندازه کافی تحقیق نموده و سپس با آگاهی و اطمینان کامل نسبت به انجام این عمل اقدام نمایید.

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو‌ها در اصفهان

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو‌ها در اصفهان

با توجه به اینکه شکم و پهلو‌ها آخرین قسمتی از بدن هستند که در جریان رژیم و برنامه ورزشی کوچک شده و به تناسب اندام می‌رسند، لذا از طریق جراحی لاغری می‌توان چربی‌های موضعی این قسمت‌ها را برطرف نمود. برای این منظور متخصص لوله کانولا را وارد بافت چربی کرده و حرکات ارتعاشی لوله باعث خورد شدن بافت چرب می‌شود. در نتیجه از طریق نیروی مکش می‌توان این چربی‌ها را از بدن خارج نمود.

عمل لیپوماتیک پا‌ها در اصفهان

وقتی که شما رژیم غذایی مناسبی نداشته و از طرفی ورزش نکنید قطعاً به تدریج چربی‌ها در اندام‌های بدن تجمع یافته و تناسب اندام خود را از دست می‌دهید. بخشی از تجمع چربی‌ها در پا‌ها رخ خواهد داد. داشتن پا‌های چاق نه تنها شما را در زمان راه رفتن اذیت می‌کند بلکه باعث می‌شود در انتخاب شلوار نیز دچار مشکل و محدودیت شوید. از طرف دیگر چاقی پا باعث فشار زیاد به زانو‌ها شده و شما را به مرور زمان دچار زانو درد شدید خواهد کرد. کافی است که عمل پیکرتراشی پا‌ها در اصفهان را انجام دهید و از همه این مشکلات در‌ امان بمانید.

عمل لیپوماتیک بازو در اصفهان

فرض کنیم که شما بازو‌های بسیار چاقی دارید. این موضوع باعث می‌شود که نه تنها در زمان لباس پوشیدن دچار مشکل شوید بلکه بزرگ بودن بازو‌ها در کنار سایر قسمت‌های بدن که بسیار خوش فرم و‌ ایده‌آل هستند، اصلاً زیبا نخواهد بود. برای این که بتوانید بازو‌های خود را به فرم مناسب شکل دهید می‌توانید طبق روش گفته شده برای لیپوماتیک شکم، اقدامات لازم جهت جراحی لیپوماتیک بازو در اصفهان را انجام دهید.

عمل لیپوماتیک غبغب در اصفهان

شاید شما تا به حال با کسانی برخورد داشته‌اید که زیر گلوی آن‌ها بسیار بزرگ بوده و اصطلاحاً غبغب دارند. یکی از دلایل تشکیل غبغب، چاقی مفرط است که بخشی از چربی‌های اضافه در قسمت زیر گلو تجمع پیدا خواهند کرد. اگر شما بتوانید بهترین متخصص و کلینیک لیپوماتیک در اصفهان را پیدا کنید قطعاً این امکان برای شما فراهم خواهد شد که چربی‌های اضافی غبغب را بدون هیچگونه عارضه و خطری تخلیه کنید.

هزینه عمل لیپوماتیک در اصفهان

هزینه عمل لیپوماتیک در اصفهان

زمانی که می‌خواهید یک عمل زیبایی را انجام دهید باید در مورد تمامی جوانب آن به اندازه کافی تحقیق کرده باشید. برای مثال علاوه بر این که لازم است در مورد چگونگی انجام جراحی تحقیق کنید باید در مورد هزینه‌ها نیز اطلاعات کافی داشته باشید. جهت انجام عمل پیکرتراشی در اصفهان، متخصص برای شما یک جلسه مشاوره برگزار می‌کند تا صلاحیت شما را جهت انجام این عمل بررسی نماید. برای اینکه متوجه شود آیا شما کاندید مناسبی جهت پیکرتراشی هستید یا خیر تست‌هایی از شما خواهد گرفت. در ادامه، در صورتی که مشخص شد اجرای این عمل برای شما ممنوعیتی ندارد پیرامون هزینه‌های کار با شما نیز صحبت خواهد کرد. به طور کلی قیمت جراحی لاغری در اصفهان برای هر فرد کاملاً متفاوت خواهد بود چرا که چندین عامل بر هزینه لیپوماتیک در اصفهان تاثیر می‌گذرد:

  • میزان چربی انباشته شده در اندام هدف چقدر است؟ قطعاً هر اندازه چربی‌ها بیشتر باشد، نیاز به کار بیشتری خواهد بود. در نتیجه قیمت جراحی افزایش می‌یابد.
  • حساسیت عمل تا چه اندازه است؟ برای مثال عمل لیپوماتیک غبغب به حساسیت و دقت بسیار بالاتری نیاز دارد به همین دلیل جراح لیپوماتیک در اصفهان از شما مبلغ بیشتری دریافت خواهد کرد.
  • همچنین این مسئله بسیار مهم است که شما پیکرتراشی در اصفهان را تحت نظر کدام دکتر انجام می‌دهید. در صورتی که به سراغ یک متخصص باتجربه، حرفه‌ای و با سابقه درخشان مراجعه کنید هزینه‌ها بیشتر خواهد شد. البته این مسئله را نیز به خاطر داشته باشید که تحت نظر چنین فردی دقت و ایمنی کار بیشتر می‌شود.
  • از دیگر عوامل موثر بر هزینه‌ های جراحی لاغری در اصفهان می‌توان به هزینه‌های پایه کلینیک، خرید دارو‌ها، درمان عوارض احتمالی، هزینه کادر درمان و مواردی از این قبیل اشاره نمود.

عمل لیپوماتیک در شهرستان‌های اصفهان

وجود تعداد زیادی از مراکز زیبایی در اصفهان که عمل لیپوماتیک را انجام می‌دهند این امکان را فراهم نموده است که هموطنان ساکن در شهرستان‌های. . . . بتوانند در استان خود به راحتی پیکرتراشی را انجام داده و به اندام دلخواه خود برسند. البته نکته لازم به ذکر این است که شما برای اینکه بتوانید به ماندگاری نتیجه عمل پیکرتراشی در اصفهان کمک کنید لازم است بعد از اتمام کار حتما سبک زندگی سالمی داشته باشید. به این معنا که باید رژیم غذایی سالم انتخاب نموده و حتماً برنامه ورزشی منظم داشته باشید. در غیر این صورت مجدداً شاهد تجمع چربی‌ها در بدن خود و از دست رفتن تمامی زحمات خواهد بود. همچنین لازم است در دوران نقاهت نکات مراقبتی توصیه شده توسط پزشک را رعایت نمایید تا از عوارض ناشی از عمل لیپوماتیک در ‌امان باشید.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *