پزشکان جراحی زیبایی
موضوعات داغ

اطلاعات تماس بهترین جراح و مرکز لیپوماتیک در رشت

شماره تلفن + آدرس بهترین جراحان پلاستیک در گیلان

متاسفانه در عصر حاضر شاهد افزایش وزن و چاقی در اغلب مردم کشور و حتی جهان هستیم و آمار مبتلایان به اضافه وزن در حال افزایش است. علت این اتفاق تغییر سبک زندگی است به گونه‌ای که تحرک انسان کم شده و میل او به استفاده از فست‌فود‌ها افزایش پیدا کرده است. قطعاً داشتن وزن مناسب نه تنها به سلامتی شما کمک می‌کند بلکه از طریق حفظ تناسب اندام، باعث زیباتر شدن شما و افزایش اعتماد به نفس خواهد شد. در صورتی که چاقی دارید، از همین حالا دست به کار شوید. ابتدا به یک متخصص تغذیه حرفه‌ای مراجعه کنید تا با تنظیم رژیم غذایی مناسب و برنامه ورزشی اصولی به شما کمک کند تا وزن خود را کم کرده و به ثبات وزن برسید. اکنون به اندام خود نگاه کنید. اگر هنوز در برخی از قسمت‌ها دارای چربی‌های اضافی هستید به راحتی می‌توانید از طریق جراحی لاغری از شهر این چربی‌ها نیز خلاص شوید. عمل لیپوماتیک در رشت این امکان را برای شما فراهم نموده است که بعد از ثبات وزن بتوانید به ثبات سایز نیز برسید. البته فراموش نکنید که میزان ماندگاری نتیجه پیکرتراشی در رشت به سبک زندگی شما بعد از اتمام کار بستگی دارد.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

لیپوماتیک در رشت
اطلاعات تماس بهترین جراح و مرکز لیپوماتیک در رشت – مارال سلامت ایرانیان

بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در رشت

جراحی پیکر تراشی در رشت توسط متخصصان زیادی انجام می‌گیرد اما اگر شما به فکر رسیدن به نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک به بهترین شکل ممکن هستید قطعاً لازم است بهترین متخصص و مرکز لیپوماتیک در رشت را برای این کار انتخاب نمایید. برای مثال اگر پزشک شما حرفه‌ای نباشد ممکن است در تخلیه چربی اندام‌ها به خوبی عمل نکرده و در نتیجه نه تنها بدن شما یکدست و یکنواخت نباشد بلکه تقارن اندام را نیز از دست بدهید. همچنین اگر که شما به یک پزشک زبردست و ماهر مراجعه کنید می‌توانید از چربی‌های به دست آمده برای تزریق چربی به پوست خود استفاده کنید. بنابراین این مسئله بسیار مهم است که شما کدام یک از جراحان و مراکز زیبایی را برای انجام این عمل انتخاب می‌کنید چرا که تصمیم نهایی با شما بوده و قطعاً نتیجه کار به انتخاب شما بستگی دارد.

نکته‌ای که لازم می‌دانیم در همین قسمت متذکر شویم این است که شما زمانی باید برای عمل زیبایی لیپوماتیک در رشت اقدام کنید که مطمئن باشید بعد از اتمام کار، سبک زندگی خود را تغییر داده و یک رژیم غذایی سالم با برنامه ورزشی اصولی را انتخاب خواهید کرد. این مسئله در ماندگاری نتیجه جراحی لاغری در رشت بسیار تاثیر دارد. به شما هشدار می‌دهیم که اگر قرار است بعد از اتمام کار مجددا عادات نادرست در غذا خوردن و زندگی کردن را دنبال کنید بهتر است هزینه و وقت خود را برای این عمل هدر ندهید چرا که یک رژیم غذایی نادرست مملو از چربی، در کوتاه مدت شما را به حالت اولیه باز خواهد گرداند.

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو‌ها در رشت

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو‌ها در رشت

تقریباً عمده افرادی که چاق هستند از چاقی و بزرگ بودن شکم و پهلو‌ها گلایه می‌کنند. حقیقت این است که شکم و پهلو‌ها خیلی سریع‌تر چاق شده و دیرتر به حالت عادی برمی گردند. بنابراین بعد از یک رژیم غذایی برای اینکه فرم بدن در این قسمت بسیار‌ ایده‌آل شود می‌توانید جراحی لاغری شکم و پهلو‌ها در رشت را انجام داده و به تناسب اندام دلخواه خود برسید.

عمل لیپوماتیک پا‌ها در رشت

شاید شما از جمله افرادی هستید که تجمع چربی در جریان چاقی عمدتاً در ناحیه پا‌ها رخ داده است و در نتیجه از طریق رژیم غذایی و برنامه ورزشی نتوانستید پاهای خود را لاغر کرده و به حالت متناسب برسانید. اصلاً جای نگرانی نیست چرا که عمل پیکر تراشی پا‌ها در رشت کار را برای شما آسان نموده است تا بتوانید چربی‌های این قسمت را به راحتی تخلیه کنید.

عمل لیپوماتیک بازو در رشت

حتما این سوال برای شما پیش آمده است که مکانیسم عمل لیپوماتیک در حذف چربی‌های اضافی به چگونه است؟ برای مثال فرض کنید که شما می‌خواهید جراحی لاغری بازو در رشت را انجام دهید. ابتدا پزشک سوراخی در بازوی شما در قسمت بافت چربی ایجاد می‌کند. لوله کانولای دستگاه وارد این قسمت شده و از طریق حرکات ارتعاشی و ارسال امواج فراصوتی باعث خرد شدن چربی خواهد شد. در چنین شرایطی به راحتی می‌توان چربی‌های ریز شده را از طریق مکش خارج نمود.

عمل لیپوماتیک غبغب در رشت

تخلیه چربی از طریق عمل لیپوماتیک به کمک روش فیزیکی انجام می‌گیرد. همانگونه که متوجه شدید ارتعاش لوله و ساطع نمودن امواج کمک می‌کند که بافت چربی به صورت یکدست و یکنواخت به ذرات ریز تبدیل شود. اما برای اینکه لوله وارد بدن گردد لازم است در بافت چربی سوراخ‌های اعمال کنیم. تعداد این سوراخ‌ها به میزان چربی موجود و همچنین اندام هدف بستگی دارد. عمل لیپوماتیک غبغب در رشت از حساسیت بیشتری برخوردار است چرا که در ناحیه بسیار مهمی اجرا می‌گردد و یک خطای پزشک می‌تواند عواقبی را به دنبال داشته باشد.

هزینه عمل لیپوماتیک در رشت

هزینه عمل لیپوماتیک در رشت

در میان عمل‌های مختلفی که برای رسیدن به تناسب اندام وجود دارد، جراحی لیپوماتیک یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها شناخته شده است که کمترین عوارض را به همراه داشته و کمک می‌کند که شما بعد از تخلیه چربی، بدن یکدست و یکنواخت داشته باشید. بنابراین با توجه به مزیت‌هایی که این روش دارد، هر اندازه شما برای عمل لیپوماتیک در رشت هزینه کنید قطعا نتیجه خوبی نیز به دست خواهید آورد و جبران هزینه‌ها خواهد شد. البته این بدان معنا نیست که شما صرفاً به کلینیک‌هایی مراجعه نمایید که هزینه و مبلغ بالایی از شما دریافت می‌کنند. در واقع شما نباید قیمت عمل لیپوماتیک در رشت را اولویت خود قرار دهید بلکه لازم است ابتدا بهترین دکتر و کلینیک پیکرتراشی در رشت را پیدا کنید و سپس در جلسه مشاوره پیرامون هزینه‌ها از متخصص خود سوال نمایید. عوامل موثر بر هزینه جراحی لاغری در رشت عبارتند است:

  1. میزان چربی موجود در بافت و در نتیجه مدت زمان نیاز به کار
  2. دستمزد متخصص برای اجرای عمل
  3. اندام مورد نظر برای انجام جراحی لاغری
  4. هزینه‌های پایه کلینیک مانن د خدمات ارائه شده، کادر درمان و..
  5. هزینه‌های جانبی همانند خرید دارو، رفت و آمد به مرکز و. . .

عمل لیپوماتیک در شهرستان‌ های استان گیلان

شاید شما از جمله هموطنان ساکن در شهرستان‌های… استان گیلان باشید که مدت‌هاست آرزو دارید در استان خود بتوانید جراحی لاغری را انجام دهید. خوشبختانه تعداد مراکز زیبایی عمل لیپوماتیک در رشت افزایش پیدا کرده است و شما براساس محل جغرافیایی زندگی خود و البته تحقیقاتی که انجام می‌دهید می‌توانید یک کلینیک معتبر را پیدا کرده و برای انجام جراحی اقدام نمایید. البته نکته مهم این است که همه افراد کاندید مناسبی برای جراحی لاغری در رشت نیستند. به همین دلیل است که متخصص برای شما جلسه مشاوره برگزار کرده و از شما تست‌هایی مبنی بر بررسی سلامت عمومی خواهد گرفت. جراح زیبایی بعد از بررسی نتیجه تست‌ها و همچنین چک کردن وضعیت بدنی شما اعلام می‌کند که آیا شما صلاحیت انجام عمل لیپوماتیک را دارید یا خیر. در صورتی که مشخص شد این عمل برای شما ممنوعیتی ندارد، باید نکاتی را قبل از عمل رعایت کنید تا آمادگی لازم برای جراحی را نیز به دست بیاورید. این آمادگی بسیار مهم است چرا که نه تنها بر نتیجه کار تاثیر گذاشته بلکه تعیین‌کننده شدت عوارض بعد از عمل لیپوماتیک خواهد بود.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *