پزشکان جراحی زیبایی

لیست اطلاعات تماس بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین

شماره تلفن + آدرس بهترین دکتر جراحی پلک در قزوین

عمل بلفاروپلاستی در قزوین از جمله عمل‌های زیبایی و درمانی به حساب می‌آید که در سال‌های اخیر توسط کلینیک‌های زیبایی در این استان برای مردم عزیز اجرا می‌گردد. درست است که عمده مردم عمل پلک در قزوین را به عنوان یک جراحی زیبایی می‌شناسند اما متخصصان در این حیطه معتقد هستند که برداشتن هر گونه پوست اضافه و یا چربی در پلک‌های بالا و پایین قطعاً قدرت بینایی شما را بهبود می‌بخشد و از طرف دیگر فشار متحمل شده توسط چشم را کاهش می‌دهد. خوشبختانه روش‌های مختلفی برای بلفاروپلاستی ابداع شده است و نباید این ذهنیت را داشته باشید که حتماً از تیغ جراحی برای این منظور استفاده می‌شود. به بهترین متخصص عمل پلک در قزوین مراجعه کنید تا بعد از بررسی‌های لازم و همچنین معاینه وضعیت پلک‌ها تشخیص دهد که برای برداشتن عارضه موجود آیا نیاز به جراحی هست یا خیر.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

بلفاروپلاستی در قزوین
بهترین دکتر و کلینیک بلفاروپلاستی در قزوین

بهترین دکتر و کلینیک بلفاروپلاستی در قزوین

مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین جراح متخصص بلفاروپلاستی در قزوین عبارتند از:

 1. داشتن مجوز وزارت بهداشت برای راه‌اندازی کلینیک
 2. تسلط متخصص به روش‌های مختلف بلفاروپلاستی و مهارت در استفاده از تجهیزات پیشرفته
 3. داشتن گواهی تخصصی در حیطه جراحی پلک
 4. برگزاری جلسه مشاوره قبل از عمل بلفاروپلاستی در قزوین به منظور بررسی سلامت عمومی فرد مراجعه‌کننده و همچنین وضعیت پلک‌ها
 5. حمایت از مراجعه‌کنندگان بعد از اتمام جراحی در صورت بروز عارضه
 6. ارائه نمونه کار به افراد متقاضی برای اطمینان از عملکرد متخصص انتخابی خود
 7. رضایت مراجعین قبلی از عملکرد متخصص
 8. پاسخگویی به سوالات مراجعه‌کنندگان به صورت آنلاین یا تلفنی

بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین در قزوین

بلفاروپلاستی پلک پایین در قزوین

در صورتی که می‌خواهید بلفاروپلاستی پلک پایین در قزوین را انجام دهید در انتخاب متخصص‌ دقت بسیار زیادی داشته باشید. به جرات می‌توان گفت که در بین تمامی عمل‌های زیبایی، آن دسته از عمل‌ها که به ناحیه چشم اختصاص دارند حساسیت بیشتری داشته و نباید در انتخاب دکتر و کلینیک زیبایی بی‌گدار به آب زدن متاسفانه خطای کوچک و جزئی در ناحیه چشم ممکن است حتی برای همیشه قدرت بینایی را از شما سلب کند. خوشبختانه با روش‌های مختلف عمل بلفاروپلاستی می‌توان انواع عارضه‌های موجود در پلک پایین همانند پف زیر چشم و حتی تجمع چربی را با یک عمل سرپایی درمان نمود. لازم است بدانید که انجام جراحی پلک پایین نیاز به بستری شدن نداشته و بعد از چند ساعت شما می‌توانید به خانه برگردید. اما لازم است حتماً با خود یک همراه داشته باشید چرا که باید برای چند ساعت چشمان شما بسته باشد و تحت فشار زیادی قرار نگیرد. در چند ساعت اول، رانندگی کردن و راه رفتن کم سخت خواهد شد. مسأله بسیار مهم این است که اگر شما از عینک استفاده می‌کنید و یا اینکه در چشمان خود لنز دارید حتما باید در زمان جراحی این موضوع را به متخصص اطلاع دهید‌. اگر چه می‌توان این عمل زیبایی را برای عمده مردم انجام داد ولی کسانی که دچار بیماری‌های خودایمنی بوده و یا اینکه مجبور هستند از دارو‌های خاصی استفاده کنند باید تمامی شرایط خود را با پزشک در میان بگذارند. خوشبختانه جراحی پلک در قزوین عارضه خاصی به همراه ندارد. به همین دلیل است که اگر شما نقص در سیستم ایمنی بدن نداشته باشید، از نظر متخصص کاندید مناسبی برای عمل بلفاروپلاستی خواهید بود.

بلفاروپلاستی پلک بالا در قزوین

درشت بودن چشم‌ها ، زیبایی چهره را دو چندان می‌کند. برخی از افراد ذاتا چشم‌های کوچکی دارند اما گروه دیگر به افتادگی پلک و یا لایه لایه شدن پوست دچار شده و به همین دلیل چشمان آن‌ها کوچک به نظر می‌رسد. برخی از افراد برای درمان این مشکلات به سراغ مواد آرایشی می‌رود اما این کار تاثیر موقت داشته و از طرف دیگر هر گونه ماده آرایشی که در پوست ناحیه چشم استفاده شود قطعاً شادابی این لایه از پوست را تحت تاثیر قرار داده و چشمان شما دچار چروکیدگی خواهند شد. اگر شما بتوانید عمل بلفاروپلاستی پلک بالا را تحت نظر بهترین جراح پلک در قزوین انجام دهید باعث می‌شود که بعد از چند ساعت جراحی بتوانید این عارضه‌ها را به راحتی درمان کرده و برای همیشه از داشتن چشم‌های درشت و بدون هیچگونه مشکل لذت ببرید. در صورتی که متخصص در جلسه مشاوره صلاحیت شما را برای این نوع عمل زیبایی تایید کرد توصیه می‌کنیم حداقل دو هفته قبل از عمل پلک از مصرف دارو‌های رقیق‌کننده خون، مکمل‌های گیاهی، مشروبات الکلی و همچنین مصرف دخانیات خودداری نمایید. البته این موضوع به مدت دو هفته بعد از جراحی پلک نیز باید ادامه داشته باشد تا دوره نقاهت بدون هیچگونه عارضه سپری شده و بتوانید به نتیجه دلخواه از عمل بلفاروپلاستی برسید. بعد از انجام عمل بلفاروپلاستی پلک بالا و برداشتن پوست اضافه و چربی اضافه در این قسمت، متوجه خواهید شد که قدرت دید شما تا چه اندازه بهتر خواهد شد. جالب است بدانید که شاید بعد از عمل پلک بالا در قزوین نیازی به استفاده مجدد از عینک نباشد چرا که ضعف بینایی شما به دلیل فشار ناشی از افتادگی پلک بوده است و اکنون با درمان افتادگی پلک، بینایی شما نیز بهبود یافته است.

هزینه بلفاروپلاستی در قزوین

هزینه بلفاروپلاستی در قزوین

درمورد هزینه جراحی پلک در قزوین نمی‌توانیم تعرفه مشخصی را برای شما عزیزان ارائه کنیم چرا که برای مثال کلینیک‌های زیبایی براساس خدمات ارائه شده، کادر درمان، تجهیزات مورد استفاده و فاکتور‌های دیگر، مبلغ خاص خود را اعلام خواهند کرد. همچنین پزشکانی که سابقه دیرینه در زمینه عمل پلک در قزوین دارند به دلیل شهرتی که در بین مردم به دست آورده‌اند مبلغ بیشتری را از افراد متقاضی دریافت خواهند کرد. البته به طور کلی بخش عمده‌ای از قیمت عمل بلفاروپلاستی در قزوین به نوع عارضه‌های موجود در چشم و روش انتخابی برای عمل بستگی دارد. برخلاف سایر عمل‌های زیبایی که شرکت‌های بیمه هیچ حمایتی از مردم نخواهند داشت، در صورتی که متخصص تعیین کند انجام این عمل در راستای بهبود بینایی فرد ضرورت دارد شرکت بیمه بخشی از هزینه‌ها را به شما پرداخت خواهد کرد زیرا در این صورت عمل بلفاروپلاستی تنها جنبه زیبایی ندارد بلکه برای درمان عارضه، بسیار مهم تلقی شده است.

بلفاروپلاستی در شهرستان‌ های استان قزوین

در پایان مقاله لازم است چند نکته مراقبتی بعد از عمل بلفاروپلاستی در قزوین را به هموطنان عزیز ساکن در شهرستان‌های… استان قزوین که قصد دارد این جراحی را در شهر خود انجام دهند بیان کنیم:

 1. در صورتی که پلک بالا در تحت جراحی بوده باشد به هیچ عنوان نباید فشاری به بخیه‌ها وارد کنید. بنابراین در باز و بسته کردن چشم‌های خود احتیاط کنید.
 2. تا چند روز به محیط‌های آلوده نروید تا دچار عفونت در محل جراحی نشوید.
 3. حتماً دارو‌هایی که متخصص تجویز کرده است را به طور کامل مصرف کنید.
 4. در طول روز از میوه‌ها و سبزیجات کافی استفاده کنیم چرا که این مواد غذایی میزان آنتی‌اکسیدان پوست را بالا برده و به ترمیم سریع‌تر زخم‌ها کمک خواهند کرد.
 5. اگر از لنز استفاده می‌کردید بهتر است بعد از عمل پلک در قزوین چند روزی صبر کنید و زمانی که متخصص اجازه داد مجدد لنز را داخل چشمان خود قرار دهید.
 6. تا زمانی که زخم‌ها به طور کامل التیام نیافته و متخصص شما اجازه نداده است نباید از مواد آرایشی در در چشم‌ها استفاده کنید.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *