بهترین دکتر و کلینیک بلفاروپلاستی در تهران و ایران

بهترین دکتر و کلینیک بلفاروپلاستی
امتیاز به این محتوا

ابداع روش های بسیار زیاد عمل های زیبایی این امکان را فراهم نموده است که انسان بتواند هر گونه نقص در ظاهر خود را به بهترین شکل ممکن درمان نماید.

عمل بلفاروپلاستی یک جراحی زیبایی مخصوص چشم است که به رفع افتادگی پلک، پف چشم و حذف غدد چربی اضافی در پلک ها کمک می کند. اما برای اینکه از نتیجه بسیار عالی این عمل بهره مند شوید، در اولین قدم باید بهترین دکتر و کلینیک بلفاروپلاستی را پیدا کرده و سپس با خیال آسوده، عمل را پیش ببرید.

کافی است کمی در اینترنت تحقیق کنید تا با نام و نشانی متخصصان زیادی آشنا شوید که جراحی پلک را انجام می دهند اما چگونه می توان بهترین پزشک و کلینیک جراحی پلک را در میان آن ها پیدا کرد؟ ما در این مقاله سعی داریم نکاتی را بیان کنیم که به انتخاب شما کمک خواهند کرد.

بهترین دکتر و کلینیک بلفاروپلاستی

مشاهده این مطلب : بلفاروپلاستی پلک پایین

راهنمای انتخاب بهترین دکتر و کلینیک بلفاروپلاستی

زمانی که قرار است عمل زیبایی برای بخشی از چهره را انجام دهید، باید به این مسئله دقت کنید که این جراحی منجر به آسیب به سایر قسمت های صورت نشود. در واقع نباید جزئی از چهره را قربانی جزئی دیگر کرد چون نهایتا آن زیبایی دلخواه را به دست نخواهید آورد. همین موضوع کافی است تا با دقت بیشتری به سراغ بهترین دکتر و کلینیک جراحی پلک بروید:

متخصص باید گواهی معتبر داشته باشد

اولین فاکتور برای انتخاب بهترین دکتر بلفاروپلاستی این است که پزشک مربوطه، گواهی معتبر داشته باشد. این گواهی که توسط وزارت بهداشت ارائه می شود، نشان می دهد دکتر، دوره های تخصصی جراحی پلک را سپری کرده و از دانش و مهارت اولیه لازم برخوردار است.

سابقه کاری پزشک را بررسی کنید

در مرحله بعدی تحقیق کنید که متخصص مربوطه چند سال است عمل زیبایی بلفاروپلاستی را انجام می دهد. ما همیشه حتی برای یک سردرد ساده، ترجیح می دهیم به سراغ پزشک ماهر برویم پس عاقلانه نیست که زیبایی چهره خود را به دست فرد کم تجربه و تازه کار بسپاریم. درست است که خطای پزشکی همیشه وجود دارد اما قطعا اشتباه یک پزشک با سابقه و زبردست، بسیار کمتر خواهد بود.

آیا متخصص، جلسه مشاوره برای مراجعه کننده در نظر می گیرد؟

اینکه پزشک وضعیت چشم ها و سلامت عمومی شما را کنترل کند، وظیفه همه متخصصان است اما آیا دکتر برای شما جلسه اختصاصی جهت افزایش آگاهی نسبت به عمل بلفاروپلاستی و اظهار نظر شما برگزار می کند؟ این مسئله خیلی مهم است چرا که پزشک باید نمونه کارهای خود را به شما نشان دهد تا متوجه شوید بعد از جراحی پلک، چشم ها تا چه اندازه تغییر می کنند و آیا از این مدل ها راضی هستید یا خیر.

از رضایت مراجعه کنندگان جویا شوید.

یکی از روش های بسیار عالی برای پیدا کردن بهترین دکتر جراحی پلک این است که به کلینیک های زیبایی معتبر رفته و از مراجعه کنندگان سوال کنید. قطعا رضایت آن ها از عملکرد متخصص و خدمات پس از عمل، معیار خوبی برای انتخاب خواهد بود.

بهترین پزشک جراحی پلاک

آیا پزشک به روش جراحی تسلط دارد؟

همانگونه که در مقالات دیگر ذکر شد، برای جراحی بلفاروپلاستی باید برش هایی در پلک ها داده شود که برای این منظور از چاقوی جراحی، لیزر و  استفاده می شود. بررسی کنید که آیا پزشک مهارت لازم برای استفاده از روش مربوطه را دارد یا اینکه به تازگی این متد را شروع کرده است. فراموش نکنید که جراحی های چشم بسیار حساس هستند و کوچکترین خط می تواند منجر به آسیب بینایی گردد.

کلینیک باید مجوز رسمی وزارت بهداشت را داشته باشد.

در حال حاضر در کشور ما تعداد زیادی کلینیک وجود دارد که جراحی پلک را نیز انجام می دهند. اما لازم است بدانید برخی از این مراکز، مجوز رسمی وزارت بهداشت ندارند به این معنا که به صورت غیر قانونی فعالیت می کنند. در این مراکز، تمام کادر درمانی تنها به فکر درآمد بوده و هیچ تعهدی نسبت به مراجعه کنندگان ندارند. ما در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان بارها با مراجعه کنندگانی برخورد داشته ایم که قبلا در دام مراکز غیر قانونی گرفتار شده و اکنون به متخصصان ما مراجعه کرده اند تا عارضه های بعد از عمل را درمان نمایند.

کلینیک از چه امکاناتی استفاده می کند؟

همزمان با پیشرفت علم و تکنولوژی، تجهیزات مورد استفاده برای عمل های زیبایی نیز ارتقا پیدا می کنند در نتیجه این پیشرفت کمک می کند که خطای پزشکی در حین کار کاهش پیدا کرده و جراحی ها با سرعت و دقت بیشتری پیش بروند. بررسی کنید که در کلینیک مورد نظر، از چه تجهیزاتی استفاده می شود. مراکز معتبر، بهترین امکانات را در اختیار متخصصین حرفه ای خود قرار می دهند تا رضایت مراجعه کنندگان را جلب کنند. این رضایت، نشان از اعتبار کلینیک خواهد بود.

با پزشکان فعال در کلینیک آشنا شوید.

قطعا یک مرکز مجهز و باسابقه، اعتبار خود را با پزشکان تازه کار و کم تجربه زیر سوال نمی برد. از سویی دیگر متخصصانی که سالیان طولانی است با سابقه کاری درخشان، عمل زیبایی بلفاروپلاستی را انجام می دهند، حاضر نیستند در کلینیک هایی کار کنند که به این سابقه و رزومه کاری، لطمه بزند. به عبارت دیگر شما از طریق پیدا کردن متخصصین با سابقه می توانید کلینیک مجهز و بسیار خوب را نیز پیدا کنید.

مشاهده این مطلب : بلفاروپلاستی پلک بالا

دکتر خوب برای بلفاروپلاستی

آیا کلینیک از مراجعه کنندگان حمایت می کند؟

به هر حال ممکن است برخی از مراجعه کنندگان دچار عارضه های بعد از جراحی بلفاروپلاستی شوند و نیاز باشد تحت درمان قرار گیرند. بررسی کنید در چنین مواردی آیا کلینیک مربوطه از افراد حمایت می کند تا سلامت خود را به دست بیاورند یا خیر. از دیگر خدمات حمایتی کلینیک، قرارداد با شرکت های بیمه است تا افراد بدون نگرانی از هزینه ها، بتوانند جراحی پک را انجام دهند.

با کادر درمان مرکز آشنا شوید

در کلینیک های معتبر، کادر درمان حرفه ای مشغول به کار هستند که بهترین خدمات را برای مراجعه کنندگان ارائه نموده و از سویی دیگر دستیاران ماهری برای متخصصان در حین جراحی هستند.

کلینیک چه مبلغی را به عنوان هزینه بلفاروپلاستی در نظر می گیرد؟

در انتخاب بهترین دکتر و کلینیک جراحی پلک به هیچ عنوان نباید قیمت کار را به عنوان  فاکتور اصلی قرار دهید چون مراکزی که کمترین هزینه را دریافت می کنند، قطعا خدمات خوبی را ارائه نخواهند کرد. از سویی دیگر زیادی هزینه ها نیز نمی تواند دلیل محکمی برای کیفیت خدمات و عملکرد خوب متخصصان باشد.

لازم است بدانید هزینه عمل پلک به عواملی شامل عارضه های پلک و میزان نیاز به عمل، هزینه های پایه کلینیک و دستمزد متخصص و همچنین درمان عوارض احتمالی بعد از جراحی پلک بستگی دارد. بعد از اینکه بهترین دکتر و کلینیک بلفاروپلاستی را انتخاب کردید، در جلسه مشاوره از متخصص پیرامون هزینه ها سوال کنید.

مطالب بیشتر: کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی

مقاله قبلی
هزینه عمل بلفاروپلاستی در سال 1402 چقدر است؟
مقاله بعدی
عوارض بلفاروپلاستی تا چه حد جدی می باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید