پزشکان پوست و مو
موضوعات داغ

لیست معتبر بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در بیرجند

شماره تلفن + آدرس پزشکان و مراکز پیوند مو در خراسان جنوبی

اگر چه کاشت موی طبیعی به عنوان یکی از بهترین عمل‌های زیبایی برای درمان کم‌پشتی موی سر و یا طاسی سر شناخته شده است اما شما باید کاندید مناسبی برای اجرای این عمل باشید. به همین دلیل است که متخصصان قبل از شروع به کار، جلسه مشاوره برای شما برگزار می‌کند. به منظور پیوند طبیعی مو در بیرجند ابتدا پزشک برای شما جلسه مشاوره‌ای تعیین می‌کند تا علاوه بر بررسی صلاحیت شما، توصیه‌هایی را جهت آمادگی قبل از کاشت برای شما ارائه نمایند. همچنین در این جلسه پزشک به شما نکات مراقبتی  بعد از ایمپلنت مو را نیز متذکر خواهد شد.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

کاشت مو در بیرجند
لیست معتبر بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در بیرجند – مارال سلامت ایرانیان

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در بیرجند

کیفیت خدمات کلینیک و عملکرد متخصص، عمده نتیجه نهایی کاشت مو در بیرجند را تعیین خواهد کرد. به نظر شما آیا عملکرد یک پزشک تازه کار با یک متخصص حرفه‌ای یکسان است؟ برخی از افراد به دلیل اینکه باید برای مراجعه به یک متخصص با رزومه طولانی و درخشان هزینه بیشتری پرداخت کنند، ترجیح می‌دهند به سراغ یک دکتر تازه کار بروند. اما فراموش نکنید که احتمال خطا توسط چنین پزشکی بسیار بیشتر خواهد بود. بنابراین عاقلانه‌ترین کار این است که شما بحث هزینه‌ها را به جلسه مشاوره موکول کرده و در ابتدا به فکر یافتن بهترین دکتر و کلینیک کاشت موی طبیعی در بیرجند باشید. هر اندازه که برای انتخاب بهترین دکتر و کلینیک پیوند مو در استان خراسان جنوبی وقت بگذارید ضرر نخواهید کرد چرا که انتخاب شما نتیجه نهایی کار را مشخص می‌کند.

کاشت مو به روش ‌های نوین در بیرجند

شاید شما در میان دوستان و آشنایان کسی را سراغ دارید که به تازگی کاشت طبیعی مو در بیرجند را انجام داده و از نتیجه کار راضی بوده است. همین اتفاق باعث می‌شود شما نیز مصمم شوید دقیقاً همان روش دوست خود را برای ایمپلنت مو انتخاب نمایید. توصیه ما این است که اجازه دهید متخصص براساس شرایط شما، روش مناسبی را انتخاب کند چرا که دلیل ریزش مو، شدت طاسی سر و تعداد گرافت مورد نیاز در بین افراد با هم تفاوت داشته و مهمترین عوامل موثر بر انتخاب روش کاشت به حساب می‌آیند. در این قسمت از مقاله شما را با روش‌ های نوین ایمپلنت مو در استان خراسان جنوبی آشنا خواهیم کرد.

کاشت مو به روش fit در بیرجند

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌هایی که بین روش‌های مختلف پیوند مو وجود دارد، تعداد فولیکول یا گرافتی است که در هر کدام از این روش‌ها می‌توان به محل طاس سر انتقال داد. در روش اف آی تی متخصص می‌تواند در هر جلسه بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ تار مو را به محل مورد نظر پیوند کند. در نتیجه هر چقدر که طاسی سر شدیدتر بوده و تراکم بیشتری نیاز باشد، تعداد جلسات کار بیشتر خواهد شد. لذا در انتخاب روش کار اجازه دهید متخصص تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

کاشت مو به روش sut در بیرجند

کاشت مو به روش sut در بیرجند

قطعا برای همه ما مهم است که کاشت مو را با کمترین عارضه انجام دهی. روش‌های جدید پیوند مو، ایمن‌تر از روش‌های قدیمی بوده و کمترین عارضه‌ها را خواهند داشت. برای مثال متخصصان گزارش نموده‌اند که پیوند مو با روش sut کمترین عارضه را داشته و اگر اتفاقی هم برای شما رخ بدهد، قطعا ناشی از خطای متخصص و عدم مراقبت از خود بعد از پیوند مو خواهد بود.

کاشت مو به روش fut در بیرجند

زمانی که پزشک خود را برای پیوند طبیعی مو با روش fut  انتخاب کردید جلسه مشاوره برای شما برگزار می‌شود تا پیرامون آمادگی‌های قبل از کاشت مو، توضیحاتی برای شما ارائه گردد. با توجه به اینکه این روش به صورت جراحی اجرا می‌شود، آمادگی شما و رعایت نکات توصیه شده توسط متخصص اهمیت بسیار بیشتری دارد تا در حین کار دچار خونریزی نشده و بعد از پیوند مو نیز این زخم به خوبی و بدون تشکیل اسکار بهبود پیدا کند.  همچنین برای اجرای این روش باید سیستم ایمنی بدن شما به اندازه‌ای قوی باشد که بتواند این زخم را به خوبی ترمیم نموده و دچار عفونت نشوید.

کاشت مو به روش ترکیبی در بیرجند

در صورتی که هر کدام از روش‌های اف آی تی و fut به صورت جداگانه اجرا گردند، قطعا تراکم مو نسبت به زمانی که این دو روش به صورت ترکیبی اجرا شوند، کمتر خواهد بود. به همین دلیل است که گاهاً پزشکان تصمیم می‌گیرند ابتدا روش اف یو تی را اجرا کرده و سپس برای افزایش تراکم موی سر به‌ سراغ روش اف آی تی بروند.  قبل از اینکه متخصص روش پیوند مو را برای شما انتخاب کند از او بخواهید مزیت‌ها و معایب هر روش را برای شما بیان نماید. مهم‌ترین مزیت کاشت مو به صورت ترکیبی این است که امکان برداشت بین ۳ هزار تا ۹ هزار فولیکول در یک جلسه وجود خواهد داشت. در نتیجه می‌توان کم‌پشتی شدید موی سر را تنها در یک جلسه درمان کرد.

کاشت مو به روش میکروگرافت در بیرجند

کاشت طبیعی مو با روش میکروگرافت در بیرجند با استقبال زیادی مواجه شده است چرا که سرعت عمل بالایی داشته و به دلیل اینکه استخراج و کاشت با دستگاه انجام می‌شود، لذا کمترین خطا را خواهد داشت. اما نکته لازم به ذکر این است حتی جدیدترین روش‌های پیوند مو نیز به مراقبت‌های بعد از کاشت نیاز دارند تا دوره نقاهت به خوبی سپری شده و نتیجه ایده‌آل را به دست بیاورید.

کاشت مو به روش DHI در بیرجند

با توجه به اینکه برخی از افراد نگران احساس درد در حین پیوند طبیعی مو به روش DHI هستند لازم می‌دانیم این نکته را متذکر شویم که قطعاً پزشک قبل از شروع به کار و بعد از تراشیدن محل بانک مو و محل پیوند و انجام استریلاسیون، حتماً بی‌حسی موضعی را برای شما اعمال خواهد کرد. در نتیجه آسوده خاطر باشید که در حین کار هیچ دردی احساس نخواهد شد. البته قطعاً بعد از پایان کار و با از بین رفتن اثر ماده بی‌حسی کمی درد خواهید داشت که با مصرف مسکن برطرف خواهد شد.

هزینه کاشت مو در بیرجند

هزینه کاشت مو در بیرجند

اگر چه پزشک در جلسه مشاوره پیرامون هزینه عمل کاشت طبیعی مو در بیرجند با شما به طور مفصل صحبت خواهد کرد اما لازم می‌دانیم جهت پیش آگاهی شما از این موضوع چند نکته را بیان کنیم:

  1. هزینه عمل زیبایی پیوند مو براساس شرایط هر فرد کاملاً متفاوت خواهد بود.
  2. پیوند مو یک عمل زیبایی به حساب می‌آید و طبق قوانین کشوری، شرکت‌های بیمه از مشتریان خود برای عمل‌های زیبایی حمایتی نمی‌کنند.
  3. در شرایط اقتصادی فعلی کشور که تامین امور زندگی برای اغلب مردم سخت شده است کاشت مو یک عمل زیبایی‌گران قیمت به حساب می‌آید. اما جایی برای نگرانی نیست. برخی از کلینیک‌های معتبر امکان کاشت مو اقساطی در بیرجند را برای مردم فراهم کرده‌اند تا بدون نگرانی از این موضوع بتوانند به انجام این عمل پرداخته و از زیبایی خود لذت ببرند.

کاشت مو در شهرستان‌ های استان خراسان جنوبی

تفاوتی نمی‌کند شما در کدام یک از شهر‌های استان خراسان جنوبی زندگی می‌کنید. تمامی هموطنان ساکن در شهرستان‌های طبس، فردوس، قائن و … می‌توانند در صورتی که کاندید مناسبی برای پیوند طبیعی مو باشند به کلینیک‌های معتبر مراجعه نموده و اقدام به ایمپلنت موی طبیعی در بیرجند نمایند. مسئله‌ای که بسیار مهم است این است که شما بعد از کاشت مو باید عادات نادرست همانند سیگار کشیدن، استفاده از شوینده‌های نامناسب، استفاده از محصولات شیمیایی برای حالت دادن به مو، استفاده بیش از اندازه از سشوار و اتو مو و مواردی از این قبیل را کنار بگذارید در غیر این صورت مجددا دچار ریزش مو خواهید شد. به عبارت دیگر نتیجه ماندگاری کاشت طبیعی مو در بیرجند به نحوه مراقبت شما از مو‌های پیوندی بستگی دارد.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *