پزشکان پوست و مو

لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در اسلامشهر و شهرری

شماره تلفن + آدرس بهترین پزشکان و مراکز پیوند ابرو در جنوب تهران

از زمانی که کاشت طبیعی ابرو در تهران آغاز شد کلینیک‌های زیبایی متعدد در مناطق مختلف این استان فعالیت خود را در این زمینه نیز آغاز کردند و هم اکنون شما می‌توانید پیوند طبیعی ابرو در جنوب تهران را در یکی از کلینیک‌های معتبر و تحت نظر متخصص حرفه‌ای انجام داده و ابرو‌های خود را پرپشت و خوش‌حالت نمایید. هنوز هم عمده خانم‌ها تمایل دارند که برای پر کردن ابروی خود از روش‌هایی همانند تاتو استفاده کنند اما ما به شما توصیه می‌کنیم که به سراغ یک روش‌ ایمن مانند پیوند ابروی بروید چرا که در این روش فولیکول مو از قسمت بانک مو به پوست ابرو پیوند شده و همانند موی طبیعی ابرو رشد می‌کند. اما روش‌هایی همانند رنگ کردن یا تاتو کردن نه تنها تاثیرات مضر بر روی پوست داشته بلکه همان تراکم باقیمانده از موی ابرو را نیز کاهش خواهد داد.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

کاشت ابرو اسلامشهر
لیست بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در اسلامشهر و شهرری

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در جنوب تهران

همانگونه که ذکر شود مهمترین شرط ماندگاری نتیجه کاشت ابرو، به عملکرد متخصص بستگی دارد. همین موضوع کافی است برای اینکه شما در پیدا کردن بهترین دکتر و مرکز کاشت ابرو در جنوب تهران عجله نکرده و صبورانه به اندازه کافی در این زمینه تحقیق نمایید. متاسفانه این واقعیت را باید بیان کنیم که در حال حاضر پزشکان غیر متعهد در این زمینه فعالیت می‌کنند زیرا آن‌ها تنها به هزینه کار توجه داشته و می‌خواهند از طریق انجام این عمل زیبایی که محبوبیت زیادی در بین مردم به دست آورده است، بهترین درآمد را داشته باشند. بنابراین شما مسئول حفظ سلامتی و زیبایی خود هستید و این مسئولیت را باید از طریق یک انتخاب درست ادا کنید. قبل از اینکه به هر کلینیک اعتماد کنید از وجود مجوز وزارت بهداشت در مرکز مطمئن شده و همچنین به بررسی گواهی تخصصی متخصصین فعال در این مرکز بپردازید. نکته لازم به ذکر این است که حتما باید در جلسه مشاوره از متخصص بخواهید که نمونه کار‌های خود را به شما نشان دهد و همچنین مدل ابروی دلخواه شما را بر روی صورت از طریق فتوشاپ پیاده کند تا بهتر بتوانید تصمیم‌گیری نمایید.

پزشکان حرفه‌ای و ماهر در کلینیک‌های معتبر کار می‌کنند و بنابراین اگر شما بتوانید یک مرکز مطمئن برای کاشت ابرو در جنوب تهران را پیدا کنید قطعاً به متخصصان موفق دسترسی پیدا خواهید کرد. عزیزان توجه داشته باشید که مراکز کاشت ابرو بهترین خدمات را برای مشتریان خود در نظر گرفته و از سوی دیگر با برگزاری جلسات مشاوره برای مراجعین سعی می‌کنند که به آن‌ها در آمادگی قبل از کاشت و همچنین سپری نمودن دوران نقاهت کمک کنند.

سن مناسب جهت پیوند ابروی طبیعی

برخی از افراد ذاتا ابرو‌های باریک و کم پشتی دارند و این مسئله به ژنتیک آن‌ها برمی‌گردد به همین دلیل است که این دسته از افراد حتی دوست دارند از سن ۱۸ سالگی به بعد اقدام به کاشت ابرو طبیعی در جنوب تهران کنند. اما متخصصان معتقد هستند که سن مناسب پیوند ابرو در جنوب تهران از ۲۵ سالگی آغاز می‌شود چرا که در دوران بلوغ و سن ۱۸ سالگی هنوز تعادل هورمونی در بدن برقرار نشده و اگر اقدام به کاشت کنیم ممکن است ابرو‌های پیوندی دچار ریزش شوند. اکنون این سوال مطرح می‌شود که حداکثر سن مناسب برای انجام این عمل زیبایی چقدر است؟ اگر چه محدودیت سنی در این زمینه وجود ندارد ولی بهتر است که برای کاشت ابرو حداکثر تا سن ۵۰ سالگی اقدام کنید زیرا در این بازه سنی هنوز فولیکول‌ها قدرت کافی داشته و به خوبی در پوست سر استقرار پیدا می‌کنند اما از سن ۵۰ سالگی به بعد قطعاً نه تنها فولیکول‌ها ضعیف شده بلکه قدرت ایمنی بدن نیز کاهش پیدا می‌کند. همین عامل بر دوران نقاهت بعد از پیوند ابرو تاثیر خواهد گذاشت.

 

مشاهده این مطلب : بهترین داروهای تقویتی بعد از کاشت ابرو

 

ماندگاری پیوند طبیعی ابروهای کاشته شده

یکی از موضوعات بسیار مهم که لازم است درمورد آن به تفصیل صحبت شود، عوامل موثر بر ماندگاری کاشت ابرو است. همانگونه که گفته شد در پیوند ابرو، متخصص از فولیکول‌های طبیعی سر برای کاشت ابرو استفاده می‌کند بنابراین از بعد از اتمام کار، شما باید همانند مو‌های طبیعی خود از سلول‌های پیوندی مراقبت نمایید تا دچار آسیب نشوند. چندین عامل بر ماندگاری پیوند ابرو در جنوب تهران تاثیر می‌گذارند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت:

  • ما تا به حال با مراجعه‌کنندگانی برخورد داشته‌ایم که از تجربه قبلی خود برای کاشت ابرو گلایه می‌کنند. آن‌ها معتقد هستند که علی‌رغم استفاده از بهترین روش برای کاشت، نتیجه خوبی از این عمل زیبایی به دست نیامده است. وقتی موضوع را پیگیری کرده‌ایم متوجه شده‌ایم که متخصص مربوطه در زمان برداشت و کاشت فولیکول دقت کافی نداشته و عمده فولیکول‌های پیوند شده آسیب دیده بودند. بنابراین اولین و مهمترین عامل برای داشتن نتیجه خوب از کاشت ابرو این است که شما این عمل زیبایی را تحت نظر متخصص حرفه‌ای و متبحر انجام دهید.
  • اما بخشی از ماندگاری کاشت ابرو در جنوب تهران برعهده خود شما است. در واقع شما مسئولیت بسیار مهمی در این عمل زیبایی دارید. لازم است به غیر از نکاتی که متخصص در جلسه مشاوره بیان می‌کند توصیه‌هایی را قبل و بعد از کاشت ابرو رعایت نمایید تا نتیجه این عمل به بهترین شکل ممکن به دست آید. توصیه‌های قبل از پیوند ابرو باعث آمادگی شما جهت اجرای کار شده و کمک می‌کند تا بتوانید این عمل را با موفقیت پشت سر بگذارید. از سوی دیگر زمانی که کار پیوند به اتمام می‌رسد و شما در دوره نقاهت قرار دارید باید تمام نکات گفته شده توسط پزشک را رعایت نمایید تا نتیجه کار حفظ شود.
  • سومین عامل موثر بر ماندگاری ایمپلنت ابرو در جنوب تهران که باز هم برعهده شما خواهد بود، سبک زندگی شماست. اگر تا قبل از کاشت ابرو عادات نادرست همانند رنگ کردن بیش از اندازه، استفاده از مواد آرایشی بی‌کیفیت، مصرف دخانیات و مشروبات الکلی و مواردی از این قبیل را داشتید حتماً به شما توصیه می‌کنیم که قبل از شروع کاشت ابرو این عادات نادرست را ترک کنید چرا که در غیر این صورت شاهد از دست رفتن تمام زحمات خود خواهید بود.

جدیدترین روش کاشت ابرو در اسلامشهر، شهرری، شهریار

روند پیشرفت روش‌های کاشت ابرو به سمتی بوده است که میزان دخالت دست متخصص در حین کار کاهش یافته و پزشک بتواند تمامی مراحل کار را به کمک دستگاه انجام دهد. در این صورت دقت کار افزایش پیدا می‌کند و از سوی دیگر سرعت عمل نیز بسیار بالا می‌رود. در چنین شرایطی شما می‌توانید بهترین نتیجه را از کاشت ابرو به دست بیاورید. در حال حاضر پیوند طبیعی مو در جنوب تهران به کمک روش‌های اف آی تی، روش fut روش sut روش میکروگرافت و روش dhi انجام می‌شود اما حتما این سوال برای شما پیش آمده است که جدیدترین روش کاشت ابروی طبیعی در جنوب تهران کدام متد‌ها هستند؟ با توجه به آنچه که گفته شد، روش sut روش میکروگرافت و روش dhi به تکنولوژی روز دنیا مجهز بوده و به همین دلیل به عنوان جدیدترین روش‌ها در کاشت ابرو شناخته شده‌اند. اما فراموش نکنید که بهترین روش پیوند ابرو در جنوب تهران برای هر کس مختص همان فرد تعیین می‌شود چرا که دلیل ریزش ابرو، مدل ابروی مد نظر و در نتیجه تراکم مورد نیاز برای کاشت، تعیین‌کننده روش کار خواهند بود به همین دلیل است که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در انتخاب روش ایمپلنت ابرو در تهران خودسرانه عمل نکنید بلکه اجازه دهید متخصص تصمیم نهایی را گرفته و روش مناسب را برای شما اجرا نماید

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *